О Сахиповой Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 230
Правительство Республики Казахстан постановляет:
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан Z990453_ "О государственной службе" и в связи с принятием решения об отклонении отставки назначить Сахипову Нургайшу Председателем Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Н.Сахипова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 ақпан N 230
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының
Z990453_
Заңы
26-бабының 2-тармағына сәйкес және отставкаға кетуін қабылдамау жөніндегі
шешімнің қабылдануына байланысты Нұрғайша Сахипова Қазақстан
Республикасының Әділет министрлігі Санатерлік меншік құқығы жөніндегі
комитеті төрайымы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.