О Кулибаеве Т.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 235
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кулибаева Тимура Аскаровича первым вице-президентом
Национальной компании "КазМунайГаз".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Т.А.Құлыбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 ақпан N 235
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Тимур Асқарұлы Құлыбаев "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясының бірінші
вице-президенті болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.