О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года N 240
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1652 P011652_ "Некоторые вопросы предоставления государственных гарантий" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) предоставить государственную гарантию Республики Казахстан в качестве обеспечения выполнения открытым акционерным обществом "Kazakstan Airlines" (далее - Заемщик) обязательств по привлекаемому негосударственному займу:
на сумму, включающую основной долг в размере 27 000 000 (двадцать семь миллионов) долларов США, а также проценты и иные платежи, подлежащие выплате гарантом, в пределах лимита предоставления государственных гарантий, утвержденного Законом Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год";
на сумму, включающую основной долг в размере 42 000 000 (сорок два миллиона) долларов США, а также проценты и иные платежи, подлежащие выплате гарантом, в пределах лимита предоставления государственных гарантий, утвержденного Законом Республики Казахстан Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год";".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1652 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 ақпан N 240
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік кепілдіктер берудің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1652 P011652_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Kazakstan Airlines" ашық акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Заемшы) тартылатын мемлекеттік емес заем бойынша міндеттемелерін орындауын қамтамасыз ету ретінде Қазақстан Республикасының мынадай мемлекеттік кепілдігін берсін:
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Z000131_ Заңымен бекітілген мемлекеттік кепілдіктер беру лимитінің шегінде 27 000 000 (жиырма жеті миллион) АҚШ доллары мөлшерінде негізгі борышын, сондай-ақ кепілгердің төлеуге тиісті пайыздары мен өзге де төлемдерін қамтитын сомада;
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының
Z010273_
Заңымен бекітілген мемлекеттік кепілдіктер беру
лимитінің шегінде 42 000 000 (қырық екі миллион) АҚШ доллары мөлшерінде
негізгі борышын, сондай-ақ кепілгердің төлеуге тиісті пайыздары мен өзге
де төлемдерін қамтитын сомада;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.