Об Ашитове Б.З.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2002 года N 301
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ашитова Батыржана Заиркановича вице-Министром труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Б.З.Ашитов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 наурыз N 301
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Батыржан Зайырқанұлы Ашитов Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.