О Бектурганове Н.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 308
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Бектурганова Нуралы Султановича вице-Министром образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Н.С.Бектұрғанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 наурыз N 308
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов Қазақстан Республикасының Білім және
ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.