О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1649
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 334
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 г. N 1649 P011649_ "О неотложных мерах по обеспечению стабильного электроснабжения потребителей Южного Казахстана" следующее изменение:
в пункте 1 слова "в период с 15 декабря 2001 года по 15 марта 2002 года" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1649 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 наурыз N 334
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Оңтүстік Қазақстанның тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1649 P011649_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2001 жылғы 15 желтоқсаннан 2002 жылғы 15 наурызға
шейінгі кезеңде" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.