О реорганизации государственных учреждений Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан "Актюбинская противочумная станция" и "Шымкентская противочумная станция"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 366
В целях повышения эффективности мероприятий по профилактике чумы на территории природных очагов этой инфекции Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Актюбинская противочумная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем выделения из него государственного учреждения "Шалкарская противочумная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Учреждение 1);
2) государственное учреждение "Шымкентская противочумная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем выделения из него государственного учреждения "Жамбылская противочумная станция" Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Учреждение 2).
2. Определить, что финансирование Учреждений 1 и 2 осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству здравоохранения Республики Казахстан.
3. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы Учреждений 1 и 2 и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604  )
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1117  )
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1125  )
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы" мен "Шымкент обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемелерiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 наурыз N 366
Обаның табиғи ошақтары аумақтарында осы жұқпаның алдын алу жөнiндегi iс-шаралардың тиiмділігiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемесi одан Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Шалқар обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемесiн (бұдан әрi - 1 Мекеме) бөлу жолымен;
2) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Шымкент обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемесi одан Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң "Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттiк мекемесiн (бұдан әрi - 2 Мекеме) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. 1 және 2 Мекемелердi қаржыландыру Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 1 және 2 Мекемелердiң жарғыларын бекiтсiн және олардың Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысына .
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1117 қаулысымен.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1125 қаулысымен
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.01 N 604; 2004.10.28. N 1117; 2004.10.29 N 1125 қаулыларымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі