О Байбулове Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 368
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Байбулова Болата Абылкаховича Председателем Комитета по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Б.Ә.Байболов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 наурыз N 368
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Болат Әбілқақұлы Байболов Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігі Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі
комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.