О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 412
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 339 P020339_ "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению заседания Комитета Секретарей Советов безопасности государств-участников Договора о коллективной безопасности 11-12 апреля 2002 года в городе Астане" следующие изменения:
в заголовке и пункте 2 слова "Астане", "Астаны" заменить словом "Алматы";
в пункте 3 цифры "2260830" заменить словами "2424045 (два миллиона четыреста двадцать четыре тысячи сорок пять)";
в Плане мероприятий по подготовке и проведению заседания Комитета Секретарей Советов безопасности государств-участников Договора о коллективной безопасности: в заголовке и графе "Ответственные исполнители" в строках, порядковые номера 5, 12, 25, слова "Астаны" заменить словом "Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 19 наурыздағы N 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 сәуір N 412
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылғы 11-12 сәуірде Астана қаласында Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа қатысушы мемлекеттердің Қауіпсіздік Кеңестері Хатшылары Комитетінің мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 наурыздағы N 339 P020339_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 2-тармақта "Астана" деген сөз "Алматы" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "2260830" деген сан "2424045" (екі миллион төрт жүз
жиырма төрт мың қырық бес)" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа қатысушы мемлекеттердің Қауіпсіздік
Кеңестері Хатшылары Комитетінің мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспарында: тақырыбында және "Жауапты орындаушылар" деген
бағандағы реттік нөмірлері 5, 12, 25-жолдардағы "Астана" деген сөз
"Алматы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.