О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 года N 1479
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года N 415. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 2003 года N 669
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 года N 1479 "О ставках таможенных платежей" (САПП Республики Казахстан, 1995 год, N 35, ст. 441) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 2 слово "ЭКЮ" заменить словом "ЕВРО";
строки:
"Плата за участие в таможенных аукционах       500 ЭКЮ
Плата за информирование и консультирование     5 ЭКЮ" исключить;
сноску:
"*Ставки сборов определены из расчета предоставления соответствующего
права на три года"
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 сәуірдегі N 415 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кеден төлемдерінің ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1479 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 35, 441-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
2-бағанда "ЭКЮ" деген сөз "ЕВРО" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"Кеден аукционына қатысқаны
үшін төлем                                                  500 ЭКЮ
Ақпарат пен консультация
берілгені үшін төлем                                         5 ЭКЮ"
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
"*Алымдардың ставкалары тиісті құқықтың үш жылға берілетіні
есептеліп белгіленеді" деген сілтеме алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі