О проведении шестого заседания Казахстанско-иранской межправительственной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 427
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Исламской Республикой Иран Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан провести 16-17 апреля 2002 года в городе Астане шестое заседание Казахстанско-иранской межправительственной комиссии по торгово- экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству (далее - Комиссия).
2. Центральным исполнительным органам принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных прилагаемым Планом мероприятий по подготовке шестого заседания Комиссии.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства для проведения шестого заседания Комиссии, в том числе на проживание 720000 (семьсот двадцать тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2002 года N 427
План мероприятий
по подготовке шестого заседания Казахстанско-иранской
межправительственной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству
(16-17 апреля 2002 года, город Астана)
___________________________________________________________________________
N !  Наименование мероприятия  !Срок исполнения !  Ответственные за
п/п!                            !                !  исполнение
___________________________________________________________________________
1 !              2             !        3       !           4
___________________________________________________________________________
1  Подготовить программу          до 15 апреля    Министерство транспорта
пребывания делегации           2002 года       и коммуникаций,
Министерство иностранных
дел Республики
Казахстан
2  Внести предложения в           до 12 апреля    Министерство
Министерство транспорта и      2002 года       иностранных дел,
коммуникаций Республики                        Министерство финансов,
Казахстан по регламенту                        Министерство экономики
работы Комиссии (время,                        и торговли, Министерство
предоставленное докладчику и                   энергетики и минеральных
выступающим), по руководи-                     ресурсов, Министерство
телям рабочих групп и их                       культуры, информации и
составу, месту проведения                      общественного согласия,
Министерство
образования и науки,
Министерство труда
и социальной защиты
населения, Министерство
сельского хозяйства,
Министерство
государственных доходов,
Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды,
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
3  Внести в Министерство          до 12 апреля    Министерство
транспорта и коммуникаций      2002 года       иностранных дел,
Республики Казахстан                           Министерство финансов,
предложения по проекту                         Министерство экономики
Протокола заседания                            и торговли, Министерство
Комиссии                                       энергетики и минеральных
ресурсов, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия,
Министерство
образования и науки,
Министерство труда
и социальной защиты
населения, Министерство
сельского хозяйства,
Министерство
государственных доходов,
Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды,
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
4  Подготовить проект             до 15 апреля    Министерство транспорта
Протокола шестого заседания    2002 года       и коммуникаций,
Комиссии                                       Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
5  Внести предложения             до 12 апреля    Министерство
в Министерство транспорта      2002 года       иностранных дел
и коммуникаций Республики                      Республики Казахстан
Казахстан по организации
обслуживания иранской
делегации и источникам
покрытия финансовых затрат
(на транспорт, прием от имени
председателя казахстанской
части Комиссии, кофе-брейк,
сувениры, канцтовары,
проживание членов иранской
делегации за счет
казахстанской стороны)
6  Внести предложение в            до 12 апреля   Министерство
Министерство транспорта         2002 года      иностранных дел
и коммуникаций Республики                      Республики Казахстан
Казахстан о месте
проведения приема от имени
председателя казахстанской
части Комиссии. Определить
количество участников
7  Организовать и провести        до 15 апреля    Министерство транспорта
заседание казахстанской        2002 года       и коммуникаций,
части Комиссии                                 Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
8  За счет выделенных средств     до 12 апреля    Министерство транспорта
организовать покупку           2002 года       и коммуникаций
памятного подарка                              Республики Казахстан
сопредседателю и сувениров
для членов иранской делегации
9  Обеспечить безопасность        15-18 апреля    Министерство
членов делегации в аэропорту,  2002 года       внутренних дел
местах проживания и посещения,                 Республики Казахстан
а также сопровождения по
маршрутам следования
10  Организовать освещение работы  15-17 апреля    Министерство
шестого заседания Комиссии     2002 года       иностранных дел,
в прессе и проведение пресс-                   Министерство культуры,
конференции по итогам                          информации и
заседания Комиссии                             общественного согласия,
Министерство транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
11  Подготовить проект             до 15 апреля    Министерство транспорта
выступления председателя       2002 года       и коммуникаций,
казахстанской части Комиссии,                  Министерство иностранных
а также выступления                            дел, Министерство
представителей:                                энергетики и минеральных
Министерства энергетики и                      ресурсов, Министерство
минеральных ресурсов,                          природных ресурсов и
Министерства природных                         охраны окружающей среды,
ресурсов и охраны                              Министерство экономики
окружающей среды,                              и торговли Республики
Министерства экономики                         Казахстан
и торговли Республики
Казахстан
12  Подготовить отчет о шестом     до 15 мая       Министерство транспорта
заседании Комиссии и внести    2002 года       и коммуникаций
в Правительство Республики                     Республики Казахстан
Казахстан
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)

Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегі Қазақстан-иран үкiметаралық комиссиясының алтыншы мәжiлiсiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 сәуір N 427
Қазақстан Республикасы мен Иран Ислам Республикасы арасындағы өзара тиiмдi ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 2002 жылғы 16-17 сәуiрде Астана қаласында Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-иран үкiметаралық комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) алтыншы мәжiлiсiн өткiзсiн.
2. Орталық атқарушы органдар қоса беріліп отырған Комиссияның алтыншы мәжiлiсiн дайындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарында көзделген iс-шаралардың орындалуы жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне Комиссияның алтыншы мәжілісiн өткiзу үшiн, оның ішінде қонақ үйде тұруға 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдік шығындар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражат есебiнен 720000 (жетi жүз жиырма мың) теңге қаражат
бөлсiн.
4. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң
2002 жылғы 15 сәуірдегі
N 421 қаулысына
қосымша
Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық
жөнiндегi Қазақстан-иран үкіметаралық комиссиясының алтыншы
мәжiлiсiн дайындау жөнiндегi iс-шаралар жоспары
(2002 жылғы 16-17 сәуiр, Астана қаласы)
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!     Iс-шараның атауы     !Орындалу мерзiмi!  Орындалуына жауаптылар
N !                          !                !
---------------------------------------------------------------------------
1   Делегацияның жүріп-тұру       2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
бағдарламасын дайындау     15 сәуiрге дейiн Көлік және коммуникациялар
министрлігі, Сыртқы iстер
министрлiгi
2   Комиссияның жұмыс             2002 жылғы    Сыртқы iстер министрлiгі,
регламентi бойынша         12 сәуiрге дейiн Қаржы министрлiгi,
(баяндамашыға және сөз                      Экономика және сауда
сөйлейтiндерге берiлген                     министрлігі, Энергетика
уақыт), жұмыс топтарының                    және минералдық ресурстар
басшылары және олардың                      министрлiгi, Мәдениет,
құрамы, өткізу орны                         ақпарат және қоғамдық
жөнiнде Қазақстан                           келiсiм министрлiгi,
Республикасының Көлiк                       Білім және ғылым
және коммуникациялар                        министрлiгi, Еңбек және
министрлiгiне ұсыныстар                     халықты әлеуметтiк қорғау
енгiзу                                      министрлiгi, Ауыл
шаруашылығы министрлiгi,
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгі, Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi,
Iшкi iстер министрлiгi
3   Комиссияның мәжiлiсi          2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
Хаттамасының жобасы        12 сәуiрге дейiн Сыртқы iстер министрлiгi,
бойынша Қазақстан                           Қаржы министрлiгi,
Республикасының Көлiк                       Экономика және сауда
және коммуникациялар                        министрлiгi, Энергетика
министрлiгiне ұсыныстар                     және минералдық ресурстар
енгiзу                                      министрлiгi, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi, Бiлiм
және ғылым министрлiгi,
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлiгi, Ауыл
шаруашылығы министрлiгі,
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі,
Iшкi iстер министрлiгi
4   Комиссияның алтыншы           2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
мәжiлiсi Хаттамасының      15 сәуiрге дейiн Көлiк және коммуникациялар
жобасын дайындау                            министрлiгi, Сыртқы iстер
министрлiгi
5   Иран делегациясына қызмет     2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
көрсетудi ұйымдастыру      12 сәуiрге дейiн Сыртқы iстер министрлiгi
және қаржы шығындарын
(көлiкке, Комиссияның
қазақстандық бөлiгi
төрағасының атынан қабылдау,
кофе-брейк, кәдесыйлар,
кеңсе тауарлары, иран
делегациясы мүшелерiнiң
қазақстандық тарап есебiнен
қонақ үйде тұруы) өтеу
көздерi жөнiнде Қазақстан
Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлігiне
ұсыныстар енгiзу
6   Комиссияның қазақстандық      2002 жылғы     Қазақстан Республикасының
бөлiгi төрағасының атынан  12 сәуiрге дейiн  Сыртқы iстер министрлігі
қабылдауды өткiзу орны
туралы Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгiне ұсыныс енгiзу.
Қатысушылар санын анықтау
7   Комиссияның қазақстандық      2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
бөлiгінің мәжілісiн        15 сәуiрге дейiн Көлiк және коммуникациялар
ұйымдастыру және өткiзу                     министрлігi, Сыртқы iстер
министрлігі
8   Бөлiнген қаражат есебiнен     2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
тең төрағаға естелiк       12 сәуiрге дейiн Көлiк және коммуникациялар
сыйлық және иран                            министрлігi
делегациясының мүшелерiне
кәдесыйлар сатып алуды
ұйымдастыру
9   Делегация мүшелерiнiң         2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
әуежайдағы, орналасқан       15-18 сәуiр    Iшкi iстер министрлiгi
және барған жерлерiндегi
қауiпсiздiгін, сондай-ақ
қозғалыс бағыттары бойынша
оларды бiрге алып жүруді
қамтамасыз ету
10  Комиссияның алтыншы           2002 жылғы   Қазақстан Республикасының
мәжілісiнiң жұмысын           15-17 сәуiр  Сыртқы iстер министрлiгi,
жариялауды ұйымдастыру                     Мәдениет, ақпарат және
және Комиссия мәжiлiсінің                  қоғамдық келiсiм
қорытындылары бойынша                      министрлігі, Көлiк және
баспасөз конференциясын                    коммуникациялар министрлігі
өткiзу
11  Комиссияның қазақстандық    2002 жылғы     Қазақстан Республикасының
бөлігі төрағасының        15 сәуiрге дейiн Көлiк және коммуникациялар
сөйлейтiн сөзiнiң,                         министрлiгi, Сыртқы iстер
сондай-ақ Энергетика                       министрлiгi, Энергетика
және минералдық ресурстар                  және минералдық ресурстар
министрлiгi, Табиғи                        министрлiгi, Табиғи
ресурстар және қоршаған                    ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi,                 ортаны қорғау министрлiгi,
Экономика және сауда                       Экономика және сауда
министрлiгi өкiлдерiнiң                    министрлiгi
сөйлейтiн сөздерiнiң жобасын
дайындау
12  Комиссиясының алтыншы        2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
мәжiлiсi туралы есеп      15 мамырға дейiн Көлiк және коммуникациялар
дайындау және оны                          министрлiгi
Қазақстан Республикасының
Үкiметiне енгiзу
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.