120 Товарищество с           "Аксесс Энерго ТЭЦ 2"      Северо-
ограниченной                                        Казахстанская
ответственностью                                    область
121 Закрытое акционерное     "Корпорация "Golden Grain  Северо-
общество                 Group"                     Казахстанская область
122 Открытое акционерное     "Шымкентнефтеоргсинтез"    Южно-
общество                                            Казахстанская область
123 Закрытое акционерное     "Дж.Т.И.Сентрал Эйжа"      Южно-
общество                                            Казахстанская область
124 Открытое акционерное     "Энергоцентр-3"            Южно-
общество                                            Казахстанская область
125 Открытое акционерное     "Химфарм"                  Южно-
общество                                            Казахстанская область
126 Закрытое акционерное     "Шымкентпиво"              Южно-
общество                                            Казахстанская область
_________________________________________________________________________

120 Жауапкершілігі шектеулi "Аксесс Энерго ЖЭО 2"      Солтүстік
серіктестік                                        Қазақстан
облысы
121 Жабық акционерлiк       "Golden Grain Group"       Солтүстік
қоғам                   корпорациясы"              Қазақстан
облысы
122 Ашық акционерлік қоғам  "Шымкентмұнайоргсинтез"    Оңтүстік
Қазақстан
облысы
123 Жабық акционерлік       "Дж.Т.И.Сентрал Эйжа"      Оңтүстік
қоғам                                              Қазақстан
облысы
124 Ашық акционерлiк қоғам  "Энергоорталық-3"          Оңтүстік
Қазақстан
облысы
125 Ашық акционерлік қоғам  "Химфарм"                  Оңтүстік
Қазақстан
облысы
126 Жабық акционерлік қоғам "Шымкентсыра"              Оңтүстік
Қазақстан
облысы
___________________________________________________________________