О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1748
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года N 459
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1748 P011748_ "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Институт экономических исследований" (на праве хозяйственного ведения) Министерства экономики и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1748 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 сәуір N 459
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің
"Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын
қайта ұйымдастыру туралы (шаруашылық жүргізу құқығында)" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1748
P011748_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.