О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года N 461
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 P990223_  "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 63) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению 4.";
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2002 года N 461
"Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 1999 года N 223
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1.  Управление юстиции Акмолинской области            г. Кокшетау
2.  Управление юстиции Актюбинской области            г. Актобе
3.  Управление юстиции Алматинской области            г. Талдыкорган
4.  Управление юстиции Атырауской области             г. Атырау
5.  Управление юстиции Восточно-Казахстанской области г. Усть-Каменогорск
6.  Управление юстиции Жамбылской области             г. Тараз
7.  Управление юстиции Западно-Казахстанской области  г. Уральск
8.  Управление юстиции Карагандинской области         г. Караганда
9.  Управление юстиции Кызылординской области         г. Кызылорда
10. Управление юстиции Костанайской области           г. Костанай
11. Управление юстиции Мангистауской области          г. Актау
12. Управление юстиции Павлодарской области           г. Павлодар
13. Управление юстиции Северо-Казахстанской области   г. Петропавловск
14. Управление юстиции Южно-Казахстанской области     г. Шымкент
15. Управление юстиции города Астаны                  г. Астана
16. Управление юстиции города Алматы                  г. Алматы".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі N 461 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 63-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мемлекеттік мекемелерінің - аумақтық органдарының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
Ескерту. 1-тармақтың 5,6-абзацтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 23 сәуірдегі
N 461 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 11 наурыздағы
N 223 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
мемлекеттік мекемелерінің - аумақтық органдарының
тізбесі
1. Ақмола облысының Әділет басқармасы             Көкшетау қ.
2. Ақтөбе облысының Әділет басқармасы             Ақтөбе қ.
3. Алматы облысының Әділет басқармасы            Талдықорған қ.
4. Атырау облысының Әділет басқармасы             Атырау қ.
5. Шығыс Қазақстан облысының Әділет басқармасы    Өскемен қ.
6. Жамбыл облысының Әділет басқармасы             Тараз қ.
7. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасы    Орал қ.
8. Қарағанды облысының Әділет басқармасы          Қарағанды қ.
9. Қызылорда облысының Әділет басқармасы          Қызылорда қ.
10. Қостанай облысының Әділет басқармасы          Қостанай қ.
11. Маңғыстау облысының Әділет басқармасы         Ақтау қ.
12. Павлодар облысының Әділет басқармасы          Павлодар қ.
13. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет
басқармасы                                    Петропавл қ.
14. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет
басқармасы                                    Шымкент қ.
15. Астана қаласының Әділет басқармасы            Астана қ.
16. Алматы қаласының Әділет басқармасы            Алматы қ.