О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 769
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года N 472
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 769 P010769_ "О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Республику Узбекистан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке "По дополнению N 3/01342":
в графе 2 "Номенклатура и наименование поставляемого специального имущества":
по строке "Упорный подшипник" в графе 3 "Код ТН ВЭД" цифры "848330900" заменить цифрами "848210900";
по строке "Вал упорный" в графе 3 "Код ТН ВЭД" цифры "848310900" заменить цифрами "848310800";
по строке "Вал гребной" в графе 3 "Код ТН ВЭД" цифры "848310900" заменить цифрами "848310800";
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 маусымдағы N 769 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 сәуір N 472
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Арнайы мүліктің Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 маусымдағы N 769 P010769_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"N 3/01342 қосымша бойынша" деген жолда:
"Жеткізілетін арнайы мүліктің номенклатурасы мен атауы" деген 2-бағанда:
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанындағы "Тірек подшипнигі" жолы бойынша
"848330900" деген сандар "848210900" деген сандармен ауыстырылсын;
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанындағы "Тірек білегі" жолы бойынша "848310900"
деген сандар "848310800" деген сандармен ауыстырылсын;
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанындағы "Ескек білегі" жолы бойынша "848310900"
деген сандар "848310800" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.