Об утверждении Плана мероприятий на 2002 год по реализации Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2002 года N 489
Во исполнение пункта 1.5. P010880_ Плана мероприятий на 2001 год по реализации Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2002 год по реализации Программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880 P010880_ "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 300) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 мая 2002 года N 489
План мероприятий на 2002 год по реализации Программы
повышения эффективности управления государственным
имуществом и приватизации на 2001-2002 годы
__________________________________________________________________________
N    !      Мероприятие       !Форма завершения!Ответственные за!Срок
п/п  !                        !                !исполнение      !исполнения
__________________________________________________________________________
1  !           2            !        3       !        4       !     5
__________________________________________________________________________
1. Совершенствование нормативной правовой базы
1.1.  Разработать и внести     Проект           КГИП МФ, МЭиМР,  4 квартал
проект Отраслевой        постановления    МТК, МЭиТ, МЮ    2002 года
программы повышения      Правительства
эффективности управления Республики
государственным          Казахстан
имуществом и
приватизации на
2003-2005 годы в
Правительство
Республики Казахстан

Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2002 жылға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 мамыр N 489
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2001 жылға арналған iс-шаралар жоспарының 1.5-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2002 жылға арналған iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. "Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн
арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880
P010880_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 24-25,
300-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.".
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 2 мамырдағы
N 489 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудің тиiмдiлiгiн
арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру
жөнiндегi 2002 жылға арналған iс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________________
Р/с|        Iс-шара            |  Аяқтау   | Орындалуына |   Орындау
N |                           |  нысаны   |  жауаптылар |   мерзімі
___|___________________________|___________|_____________|_________________
1              2                    3            4             5
___________________________________________________________________________
1. Нормативтiк құқықтық
базаны жетiлдiру
___________________________________________________________________________
1.1.  Мемлекеттiк мүлiктi       Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
басқарудың және           Республика.  ЭиМРМ, ККМ,  4-тоқсаны
жекешелендiрудiң тиiм.    сының        ЭиСМ, ӘдМ
дiлiгiн арттырудың        Yкiметi
2003-2005 жылдарға        қаулысының
арналған салалық          жобасы
бағдарламасының жобасын
әзiрлеу және Қазақстан
Республикасының
Yкiметiне енгiзу

1.2.  Привести в соответствие  Информация       КГИП МФ          После
с законодательными       в Правительство                   вступления
актами ведомственные     Республики                        в силу
нормативные правовые     Казахстан                         Закона
акты, регулирующие                                         Республики
вопросы управления и                                       Казахстан
распоряжения                                               "О внесе-
государственным                                            нии изме-
имуществом                                                 нений и
дополнений
в некото-
рые зако-
нодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопро-
сам госу-
дарствен-
ного иму-
щества",
декабрь
2002 года
2. Повышение эффективности управления государственным имуществом
2.1.  Продолжить               Отчет в          КГИП МФ,         Декабрь
инвентаризацию           Правительство    центральные      2002 года
государственного         Республики       исполнительные
имущества,               Казахстан        органы и иные
закрепленного за                          государственные
государственными                          органы (по
предприятиями и                           согласованию),
находящегося на балансе                   акимы
юридических лиц частной                   административно-
формы собственности на                    территориальных
территории Республики                     единиц
Казахстан и за рубежом
2.2.  Продолжить               Отчет в          КГИП МФ, акимы   Декабрь
инвентаризацию           Правительство    административно- 2002 года
государственных пакетов  Республики       территориальных
акций посредством        Казахстан        единиц
документального
подтверждения (акты
приема-передачи,
договора передачи в
доверительное
управление, выписки из
реестров акционеров)
2.3.  Проводить учет объектов  Отчет в          КГИП МФ, акимы   Декабрь
государственного         Правительство    административно- 2002 года
имущества и              Республики       территориальных
классифицировать их по   Казахстан        единиц
следующим признакам:
вид государственного
имущества;
основной вид уставной
деятельности;
отраслевая
принадлежность;
численность работающих;
финансовое состояние
2.4.  Разработать и утвердить  Приказ           КФК МФ, КГИП МФ, Апрель
график проведения        Министерства     центральные      2002 года
проверок на предмет      финансов,        исполнительные
своевременности и        решения          органы и иные
полноты отчисления       акимов           государственные
государственными                          органы (по
предприятиями части                       согласованию),
чистого дохода,                           акимы
начисления дивидендов                     административно-
на государственные                        территориальных
пакеты акций                              единиц
акционерными
обществами, а также
чистого дохода на
государственную долю
участия в товариществах
с участием государства в
государственный бюджет
по итогам 2001 года

1.2.  Мемлекеттiк мүлiктi       Қазақстан    ҚР ММЖК      "Қазақстан
басқару және иелiк ету    Республика.               Республикасының
мәселелерiн реттейтiн     сының                     кейбiр заңнамалық
ведомстволық нормативтiк  Yкiметiне                 кесiмдерiне
құқықтық кесiмдердi       ақпарат                   мемлекеттiк мүлiк
заңнамалық кесiмдерге                               мәселелерi бойын.
сәйкес келтiру                                      ша өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңы күшiне
енгеннен кейiн,
2002 жылғы
желтоқсаны
___________________________________________________________________________
2. Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру
___________________________________________________________________________
2.1.  Қазақстан Республикасы.   Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
ның аумағындағы және шет  Республика.  орталық      желтоқсаны
елдегi мемлекеттiк        сының        атқарушы
кәсiпорындарға бекiтiлген Yкiметiне    органдар
және жеке меншiк нысанын. есеп         және өзге
дағы заңды тұлғалардың                 де мемле.
теңгерiмiндегi мемлекет.               кеттiк
тiк мүлiктi түгендеудi                 органдар
жалғастыру                             (келiсiм
бойынша),
әкiмшiлiк-
аумақтық
бiрлiктер.
дiң әкiм.
дерi
2.2.  Құжаттық растау (қабыл.   Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
дау-тапсыру актiлерi,     Республика.  әкiмшiлiк-   желтоқсаны
сенiмгерлiк басқаруға     сының        аумақтық
беру шарттары, акционер.  Үкіметіне    бiрлiктер.
лер тiзiлiмдерiнен        ақпарат      дің
үзiндiлер) арқылы акция.               әкiмдерi
лардың мемлекеттiк
пакеттерiн түгендеуді
жалғастыру
2.3.  Мемлекеттiк мүлiк объек.  Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
тiлерiнiң есебiн жүргiзу  Республика.  әкiмшiлiк-   желтоқсаны
және оларды мынадай       сының        аумақтық
белгiлерi:                Yкiметiне    бiрлiктер.
мемлекеттiк мүлiктiң      есеп         дің
түрi;                                  әкiмдерi
жарғылық қызметiнiң
негiзгi түрi;
салалық тиесiлiлiгi;
жұмыс істейтiндердiң
саны;
қаржы жағдайы бойынша
жiктеу
2.4.  2001 жылдың қорытынды.    Қаржы        ҚМ ҚБК, ҚМ   2002 жылдың
лары бойынша мемлекеттiк  министр.     ММЖК,        сәуірі
бюджетке мемлекеттiк      лігінің      орталық
кәсiпорындар таза кiрiсi. бұйрығы,     атқарушы
нiң бiр бөлiгiн аударуы.  әкімдер.     органдар
ның, акционерлiк қоғамдар дің          және өзге
акцияларының мемлекеттiк  шешімдері    де
пакетіне дивидендтер,                  мемлекеттiк
сондай-ақ мемлекет                     органдар
қатысатын серiктестiктер.              (келiсiм
дегi қатысудың мемлекет.               бойынша),
тiк үлесiне таза кiрiс                 әкiмшiлiк-
есептеудiң уақытылылығы                аумақтық
мен толықтығы мәнiне                   бiрлiктер.
тексерулер жүргiзу                     дiң әкiм.
кестесiн әзiрлеу және                  дерi
бекiту

2.5.  Осуществлять контроль за Отчет в          КФК МФ,          1 раз в
своевременностью и       Правительство    центральные      полугодие
полнотой перечисления    Республики       исполнительные
части чистого дохода     Казахстан        органы и иные
государственных                           государственные
предприятий на праве                      органы (по
хозяйственного ведения,                   согласованию),
а также доходов казенных                  акимы
предприятий, полученных                   административно-
сверх сметы в доход                       территориальных
соответствующего бюджета                  единиц
по итогам 2001 года
2.6.  Осуществлять контроль    Отчет в          Центральные      Декабрь
за исполнением           Правительство    исполнительные   2002 года
республиканскими         Республики       органы и иные
государственными         Казахстан        государственные
предприятиями на праве                    органы (по
хозяйственного ведения                    согласованию),
текущих планов                            акимы
хозяйственной                             административно-
деятельности на 2002 год                  территориальных
единиц
2.7.  Проводить анализ         Отчет в          Центральные      Полугодо-
финансово-хозяйственной  Правительство    исполнительные   вой отчет
деятельности             Республики       органы и иные    - в тече-
государственных          Казахстан        государственные  ние 45
предприятий по итогам                     органы (по       дней
полугодия, года в                         согласованию)    после
соответствии с правилами                                   окончания
проведения анализа                                         полугодия,
деятельности                                               годовой
государственных                                            отчет - до
предприятий,                                               15 мая
утвержденными приказом                                     года,
Министерства финансов                                      следующего
Республики Казахстан                                       за
от 9 апреля 2001 года                                      отчетным
N 182
V011476_
периодом
2.8.  Рассмотреть и утвердить  Отчет в          Центральные      Декабрь
текущие планы            Правительство    исполнительные   2002 г.
хозяйственной            Республики       органы и иные
деятельности             Казахстан        государственные
республиканских                           органы (по
государственных                           согласованию)
предприятий на праве
хозяйственного
ведения на 2003 год

2.5.  2001 жылдың қорытынды.    Қазақстан    ҚМ ҚБК,      Жарты жылда
лары бойынша шаруашылық   Республика.  орталық      1 рет
жүргiзу құқығындағы       сының        атқарушы
мемлекеттік кәсiпорындар  Үкіметіне    органдар
таза пайдасының бiр       есеп         және өзге
бөлiгiн, сондай-ақ қазы.               де
налық кәсiпорындардың                  мемлекеттiк
сметадан тыс алған кiрiс.              органдар
терiн тиiстi бюджеттiң                 (келiсiм
кiрiсiне аударудың                     бойынша)
уақытылылығы мен толықты.
ғына бақылауды жүзеге
асыру
2.6.  Шаруашылық жүргiзу құқы.  Қазақстан    Орталық      2002 жылдың
ғындағы республикалық     Республика.  атқарушы     желтоқсаны
мемлекеттiк кәсiпорындар. сының        органдар
дың 2002 жылға арналған   Үкіметіне    және өзге
шаруашылық қызметiнiң     есеп         де
ағымдағы жоспарларын                   мемлекеттiк
орындауына бақылауды                   органдар
жүзеге асыру                           (келiсiм
бойынша),
әкiмшiлiк-
аумақтық
бiрлiктердiң
әкiмдерi
2.7   Қазақстан Республикасы    Қазақстан    Орталық      Жарты жылдық есеп
Қаржы министрлiгiнiң      Республика.  атқарушы     - жарты жыл
2001 жылғы 9 сәуiрдегi    сының        органдар     аяқталғаннан
N 182 бұйрығымен бекiтiл. Үкіметіне    және өзге    кейiн 45 күннiң
ген Мемлекеттiк кәсiп.    есеп         де           ішiнде, жылдық
орындардың қызметiне                   мемлекеттік  есеп - есепті
талдау жүргiзу ережесiне               органдар     кезеңнен кейiнгi
сәйкес жарты жылдықтың,                (келiсiм     жылдың 15
жылдың қорытындылары                   бойынша)     мамырына дейін
бойынша мемлекеттiк
кәсiпорындардың қаржы-
шаруашылық қызметiне
талдау жүргiзу
2.8.  Шаруашылық жүргiзу        Қазақстан    Орталық      2002 жылдың
құқығындағы республика.   Республика.  атқарушы     желтоқсаны
лық мемлекеттiк кәсiп.    сының        органдар
орындардың 2003 жылға     Үкіметіне    және өзге
арналған шаруашылық       есеп         де
қызметiнiң ағымдағы                    мемлекеттiк
жоспарларын қарау және                 органдар
бекiту                                 (келiсiм
бойынша)

2.9.  Обеспечить проведение    Отчет в          КГИП МФ,         Ежеквар-
мониторинга и            Правительство    центральные      тально
эффективность            Республики       исполнительные
использования объектов   Казахстан        органы и иные
государственной                           государственные
собственности, в том                      органы (по
числе имущества                           согласованию),
государственных                           акимы
предприятий, переданных                   административно-
в имущественный наем                      территориальных
(аренду)                                  единиц
2.10. Сформировать график      Отчет в          КГИП МФ,         Апрель
проведения общих         Правительство    центральные      2002 г.
собраний акционеров      Республики       исполнительные
акционерных обществ,     Казахстан        органы и иные
контрольные пакеты акций                  государственные
которых принадлежат                       органы (по
государству по итогам                     согласованию)
2001 года в соответствии
с действующим
законодательством
2.11. Подготовить информацию о Информация       КГИП МФ,         Сентябрь
принятых решениях        в Правительство  центральные      2002 г.
годовых общих собраний   Республики       исполнительные
акционерных обществ,     Казахстан        органы и иные
контрольные пакеты акций                  государственные
которых принадлежат                       органы (по
государству                               согласованию)
2.12. Осуществлять контроль за Отчет в          КГИП МФ, МГД,    1 раз в
своевременностью и       Правительство    КФК МФ,          полугодие
полнотой начисления и    Республики       центральные
перечисления дивидендов  Казахстан        исполнительные
на государственные                        органы и иные
пакеты акций акционерных                  государственные
обществ по итогам                         органы (по
2001 года                                 согласованию),
акимы
административно-
территориальных
единиц
2.13. Рассмотреть и утвердить  Отчет в          КГИП МФ,         4 квартал
годовые бизнес-планы и   Правительство    центральные      2002 г.
бюджеты  национальных    Республики       исполнительные
компаний, включая сметы  Казахстан        органы, советы
административных                          директоров
расходов на 2003 год                      национальных
компаний
2.14. Предоставлять сводную    Информация       КГИП МФ,         По итогам
квартальную и годовую    в Правительство  центральные      1, 2, 3
информацию о финансово-  Республики       исполнительные   кварталов
хозяйственной            Казахстан        органы           не
деятельности                                               позднее 10
национальных компаний                                      числа
второго
месяца,
следующего
за
отчетным
периодом.
По итогам
4 квартала
и годовую
не позднее
15 числа
четвертого
месяца,
следующего
за
отчетным
периодом

2.9.  Мемлекеттік меншiк        Қазақстан    ҚМ ММЖК,     Тоқсан сайын
объектiлерiн, оның iшiнде Республика.  орталық
мемлекеттiк кәсiпорындар. сының        атқарушы
дың мүлiктiк жалға        Үкіметіне    органдар
(жалдауға) берiлген       есеп         және
мүлкiне мониторинг өткi.               өзге де
зудi және пайдаланудың                 мемлекеттiк
тиiмдiлiгiн қамтамасыз                 органдар
ету                                    (келiсiм
бойынша),
әкiмшiлiк-
аумақтық
бiрлiктердiң
әкiмдерi
2.10. Қолданыстағы заңнамаға    Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
сәйкес акцияларының       Республика.  орталық      сәуірі
бақылау пакетi мемлекет.  сының        атқарушы
ке тиесiлi акционерлiк    Үкіметіне    органдар
қоғамдар акционерлерiнiң  есеп         және
2001 жылдың қорытынды.                 өзге де
лары бойынша жалпы                     мемлекеттiк
жиналыстарын өткiзудiң                 органдар
кестесiн қалыптастыру                  (келiсiм
бойынша)
2.11. Акцияларының бақылау      Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
пакетi мемлекетке         Республика.  орталық      қыркүйегі
тиесiлi акционерлiк       сының        атқарушы
қоғамдар жылдық жалпы     Үкіметіне    органдар
жиналыстарының қабылдан.  есеп         және
ған шешiмдерi туралы                   өзге де
ақпарат дайындау                       мемлекеттiк
органдар
(келiсiм
бойынша)
2.12. 2001 жылдың қорытынды.    Қазақстан    ҚМ ММЖК,     Жарты жылда
лары бойынша акционерлiк  Республика.  МКМ, ҚМ ҚБК,   1 рет
қоғамдар акцияларының     сының        орталық
мемлекеттiк пакетiне      Үкіметіне    атқарушы
дивидендтер есептеудiң    есеп         органдар
және аударудың уақыты.                 және
лылығы мен толықтығына                 өзге де
бақылауды жүзеге асыру                 мемлекеттiк
органдар
(келiсiм
бойынша),
әкiмшiлiк-
аумақтық
бiрлiктер.
дiң әкiмдерi
2.13. Ұлттық компаниялардың     Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
2003 жылға арналған       Республика.  орталық      4-тоқсаны
әкiмшiлiк шығыстарының    сының        атқарушы
сметаларын қоса алғанда,  Үкіметіне    органдар,
жылдық бизнес жоспарлары  есеп         ұлттық
мен бюджеттерiн қарау                  компания.
және бекiту                            лардың
директорлар
кеңестерi
2.14. Ұлттық компаниялардың     Қазақстан    ҚМ ММЖК,    1, 2, 3-тоқсандар.
қаржы-шаруашылық қызметi  Республика.  орталық      дың қорытындылары
туралы жиынтық тоқсандық  сының        атқарушы     бойынша есепті
және жылдық ақпарат беру  Үкіметіне    органдар     кезеңнен кейiнгi
ақпарат                   екіншi айдың
10-күнiнен
кешiктiрмей.
4-тоқсан және
жылдық қорытын.
дылар бойынша
есептi кезеңнен
кейiнгi төртiншi
айдың 15-күнiнен
кешiктiрмей
___________________________________________________________________________

3. Приватизация государственного имущества
3.1.  Обеспечить предпродажную Представление    Центральные      В течение
подготовку объектов      документов в     исполнительные   года
республиканской          КГИП МФ          органы и иные
собственности,           согласно п. 23   государственные
подлежащей приватизации, Правил продажи   органы (по
в соответствии с         объектов         согласованию)
действующим              приватизации,
законодательством        утвержденных
постановлением
Правительства
Республики
Казахстан от 26
июня 2000 года
N 942
P000942_
3.2.  Осуществить продажу      Информация       КГИП МФ, акимы   Ежеквар-
объектов государственной в Правительство  административно- тально,
собственности,           Республики       территориальных  25 числа
подлежащих приватизации  Казахстан        единиц           месяца
в 2002 году                                                следующего
за
отчетным
кварталом
3.3.  Определить перечень      Проект           КГИП МФ,         4 квартал
республиканских          постановления    центральные      2002 г.
государственных          Правительства    исполнительные
организаций, подлежащих  Республики       органы и иные
приватизации в 2003 году Казахстан        государственные
органы (по
согласованию)
3.4.  Осуществлять контроль по Отчет в          КГИП МФ, акимы   Июнь,
обеспечению              Правительство    административно- декабрь
запланированных объемов  Республики       территориальных  2002 г.
поступлений от           Казахстан        единиц
приватизации объектов
государственной
собственности в
государственный бюджет
4. Осуществление постприватизационного контроля
4.1.  Осуществлять проверки    Отчет в          КГИП МФ, КФК МФ, В течение
исполнения контрактных   Правительство    акимы            года
обязательств             Республики       административно-
покупателями,            Казахстан        территориальных
доверительными                            единиц
управляющими,
концессионерами и
арендаторами объектов
государственной
собственности по
соответствующим
контрактам
4.2.  Обеспечить обследование  Отчет в          КГИП МФ          Не позднее
консалтинговыми          Правительство                     10 числа
организациями            Республики                        второго
эффективности управления Казахстан                         месяца
объектами                                                  следующего
государственной                                            за
собственности, а также                                     отчетным
объектами, в которых                                       полугодием
государство имеет долю
собственности и принять
меры по результатам
обследований

3. Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiру
___________________________________________________________________________
3.1.  Қолданыстағы заңнамаға    Қазақстан    Орталық      Жыл ішінде
сәйкес жекешелендiруге    Республика.  атқарушы
жататын республикалық     сы Үкіметі.  органдар
меншiк объектiлерiнiң     нің 2000     және
сату алдындағы дайынды.   жылғы 26     өзге де
ғын қамтамасыз ету        маусымдағы   мемлекеттік
N 942        органдар
қаулысымен   (келiсiм
бекітілген   бойынша)
Жекешелен.
діру объек.
тілерін
сату ереже.
сінің
23-т. сәйкес
ҚМ ММЖК-ға
құжаттар
беру
3.2.  2002 жылы жекешелендiру.  Қазақстан    ҚМ ММЖК,     Тоқсан сайын,
ге жататын мемлекеттiк    Республика.  әкімшілік-   есепті тоқсаннан
меншiк объектiлерiн       сының        аумақтық     кейінгі айдың
сатуды жүзеге асыру       Үкіметіне    бірліктердің 25-күні
ақпарат      әкімдері
3.3.  2003 жылы жекешелендiру.  Қазақстан    ҚМ ММЖК,     2002 жылдың
ге жататын республикалық  Республика.  орталық      4-тоқсаны
мемлекеттiк ұйымдардың    сының        атқарушы
тiзбесiн белгiлеу         Үкіметі      органдар
қаулысының   және
жобасы       өзге де
мемлекеттік
органдар
(келiсiм
бойынша)
3.4.  Мемлекеттiк меншiк        Қазақстан    ҚМ ММЖК      2002 жылдың
объектiлерiн жекешелен.   Республика.  әкімшілік-   маусымы,
дiруден мемлекеттiк       сының        аумақтық     желтоқсаны
бюджетке түсетiн түсiм.   Үкіметіне    бірліктер.
дердiң жоспарланған       ақпарат      дің
көлемдерiн қамтамасыз                  әкімдері
ету жөнiндегi бақылауды
жүзеге асыру
___________________________________________________________________________
4. Жекешелендiруден кейiнгi бақылауды жүзеге асыру
___________________________________________________________________________
4.1.  Мемлекеттiк меншiк        Қазақстан    ҚМ ММЖК,     Жыл ішінде
объектiлерiн сатып        Республика.  ҚМ ҚБК,
алушылардың және сенiм.   сының        әкімшілік-
герлiкпен басқарушылар.   Үкіметіне    аумақтық
дың, концессияшылардың,   есеп         бірліктер.
жалгерлердің келiсiм-                  дің
шарттық (концессияшылар.               әкiмдерi
дың, жалгерлердiң)                     (келiсiм
келiсiм-шарттық мiндетте.              бойынша)
мелерiн (қолданыстағы
келiсiм-шарттар бойынша)
орындауына тексерудi
жүзеге асыру
4.2.  Мемлекеттік меншік        Қазақстан    ҚМ ММЖК      Есептi жартыжыл.
объектілерін, сондай-ақ   Республика.               дықтан кейінгі
мемлекеттің меншік үлесі  сының                     екiншi айдың 10-
бар объектілерді басқару  Үкіметіне                 күнiнен кешiк.
тиiмдiлiгiне консалтинг.  есеп                      тірмей
тiк ұйымдардың зерттеуiн
қамтамасыз ету және
зерттеудiң нәтижелерi
бойынша шаралар қабылдау

4.3.  Обеспечить обследование  Отчет в          КГИП МФ          Не позднее
консалтинговыми          Правительство                     10 числа
организациями            Республики                        второго
эффективности управления Казахстан                         месяца
объектами                                                  следующего
государственной                                            за
собственности,                                             отчетным
находящихся в                                              полугодием
доверительном управлении
и принять меры по
результатам обследований
4.4.  Разработать              Информация       КГИП МФ          В течение
дополнительные           в Правительство                   года
соглашения по контрактам Республики
купли-продажи с целью    Казахстан
конкретизации и
корректировки в
интересах государства
отдельных положений по
согласованию с
покупателями
4.5.  Организовать             Отчет в          КГИП МФ          Июнь
заслушивания отчетов     Правительство                     2002 г.
управляющих компаний     Республики
по выполнению условий    Казахстан
договоров
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

4.3.  Сенiмгерлiк басқарудағы   Қазақстан    ҚМ ММЖК      Есептi жартыжыл.
мемлекеттiк меншiк        Республика.               дықтан кейінгі
объектiлерiн консалтинг.  сының                     екiншi айдың 10-
тiк ұйымдардың зерттеуiн  Үкіметіне                 күнiнен кешiк.
қамтамасыз ету және       есеп                      тiрмей
зерттеулер нәтижелерi
бойынша шаралар қабылдау
4.4.  Сатып алушылармен және    Қазақстан    ҚМ ММЖК      Жыл ішінде
сатып алу-сату келiсiм-   Республика.
шарт мiндеттемелерiнiң    сының
орындалуын бақылау        Үкіметіне
жөнiндегi ведомствоаралық ақпарат
комиссиямен келiсiм
бойынша жекелеген ереже.
лердi нақтылау және
түзету мақсатында сатып
алу-сату келiсiм-шарттары
бойынша қосымша келiсiм.
дер әзiрлеу
4.5.  Басқарушы компаниялардың  Қазақстан    ҚМ ММЖК      2002 жылдың
шарт жағдайларын орындау  Республика.               маусымы
жөнiндегi есептерiн       сының
тыңдауды ұйымдастыру      Yкiметiне
есеп
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.