О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 505
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218 P020218_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 8, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 мамыр N 505
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
14 ақпандағы N 218
P020218_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.