О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1805 и от 10 июля 2001 года N 933
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2002 года N 511
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1805 "О Межведомственной комиссии по вопросам координации и реализации Программного Займа Международного Банка Реконструкции и Развития по реформированию управления ресурсами государственного сектора";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 933 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1805".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 желтоқсандағы N 1805 және 2001 жылғы 10 шілдедегі N 933 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 мамыр N 511
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкінің мемлекеттік сектордың ресурстарын басқаруды реформалау бойынша Бағдарламалық Заемын үйлестіру және іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 желтоқсандағы N 1805 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 желтоқсандағы N 1805 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 шілдедегі N 933 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі