О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 797
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2002 года N 518
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 797 P010797_ "Об утверждении Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 268) следующие изменения:
в Программе развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. Паспорт Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы:
в строке "Объем и источник финансирования" цифру "142" заменить цифрой "114, 47";
в разделе 6. Необходимые ресурсы и источники их финансирования:
в абзаце втором цифру "142" заменить цифрой "114, 47";
в абзаце третьем цифру "50" заменить цифрой "22, 47";
в разделе 8. План мероприятий по реализации Программы развития архивного дела в Республике Казахстан на 2001-2005 годы:
в графе 5 "Срок исполнения" строки, порядковый номер 3, цифру "2002" заменить цифрой "2004".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 797 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 мамыр N 518
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында мұрағат ісін дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 797 P010797_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 268-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында мұрағат
ісін дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
1-бөлімде. Қазақстан Республикасында мұрағат ісін дамытудың 2001-2005
жылдарға арналған бағдарламасының паспорты:
"Қаржыландыру көзі және көлемі" деген жолдағы "142" деген сан
"114,47" деген санмен ауыстырылсын;
6-бөлімде. Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері:
екінші абзацтағы "142" деген сан "114,47" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "50" деген сан "22,47" деген санмен ауыстырылсын;
8-бөлімде. Қазақстан Республикасында мұрағат ісін дамытудың 2001-2005
жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
реттік нөмірі 3-жолдың "Орындау мерзімі" деген 5-бағанындағы "2002"
деген сан "2004" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.