Об утверждении перечня опасных грузов, предназначенных для перевозки гражданскими воздушными судами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2002 года № 695. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1398
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1398 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О государственном регулировании гражданской авиации" Правительство Республики Казахстан постановляет: см.Z100339
1. Утвердить прилагаемый перечень опасных грузов, предназначенных для перевозки гражданскими воздушными судами.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2002 года N 695
Перечень опасных грузов, предназначенных
для перевозки гражданскими воздушными судами
_____________________________________________________________________
N     !              Наименование             !Номер по списку! Классп/п   !                                       !      ООН      ! или
!                                       !               ! кате-
!                                       !               ! гория  ______!_______________________________________!_______________!______
1.      Адгезивы, содержащие легковоспламеняю-       1133           3
щуюся жидкость
2.      Адипонитрил                                  2205           6.1
3.      Азид бария увлажненный не менее 50%          1571           4.1
воды по массе
4.      Азид натрия                                  1687           6.1
5.      Азот охлажденный жидкий                      1977           2.2
6.      Азот сжатый                                  1066           2.2
7.      Азот трехфтористый сжатый                    2451           2.2
8.      Акридин                                      2713           6.1
9.      Акриламид                                    2074           6.1
10.     Акрилонитрил стабилизированный               1093           3
11.     Акролеина димер стабилизированный            2607           3
12.     Алкалоиды жидкие, н.у.к.                     3140           6.1
13.     Алкалоиды твердые, н.у.к.                    1544           6.1
14.     Алкилсульфокислоты жидкие, содержащие        2584           8
более 5% свободной серной кислоты
15.     Алкилсульфокислоты жидкие, содержащие        2586           8
не более 5% свободной серной кислоты

Азаматтық әуе кемелерімен тасымалдауға арналған қауіпті жүктердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 маусым N 695. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1398 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 25.12.2013 № 1398 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Азаматтық авиацияны мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан
Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы
Z010271_
Заңына сәйкес
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса берілген Азаматтық әуе кемелерімен тасымалдауға арналған
қауіпті жүктердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 26 маусымдағы
N 695 қаулысымен
бекітілген
Азаматтық әуе кемелерімен тасымалдауға арналған
қауіпті жүктердің тізбесі
___________________________________________________________________________
Р/с  !              Атауы                    !БҰҰ тізімі     ! Жігі немесе
N   !                                       !бойынша нөмірі !   санаты
______!_______________________________________!_______________!___________
1.      Жеңіл тұтанатын сұйықтықтан тұратын          1133           3
адгезивтер
2.      Адипонитрил                                  2205           6.1
3.      Салмағы бойынша кемінде 50% сумен            1571           4.1
дымқылданған барий азиді
4.      Натрий азиді                                 1687           6.1
5.      Салқындатылған сұйық азот                    1977           2.2
6.      Сығымдалған азот                             1066           2.2
7.      Үшфторлы сығымдалған азот                    2451           2.2
8.      Акридин                                      2713           6.1
9.      Акриламид                                    2074           6.1
10.     Тұрақталған акрилонитрил                     1093           3
11.     Тұрақталған акролеина димері                 2607           3
12.     Сұйық алкалоидтар, н.к.                      3140           6.1
13.     Қатты алкалоидтар, н.к.                      1544           6.1
14.     5% аса еркін күкірт қышқылынан тұратын       2584           8
сұйық алкилсульфоқышқылы
15.     5% аса аспайтын еркін күкірт қышқылынан      2586           8
тұратын сұйық алкилсульфоқышқылы

16.     Алкилсульфокислоты твердые, содержащие       2583           8
более 5% свободной серной кислоты
17.     Алкилсульфокислоты твердые, содержащие       2585           8
не более 5% свободной серной кислоты
18.     Алкифенолы жидкие, н.у.к. (включая           3145           8
С-2 - С-12 гомологи)
19.     Алкифенолы твердые, н.у.к. (включая          2430           8
С-2 - С-12 гомологи)
20.     Алкоголяты щелочноземельных металлов,        3205           4.2
н.у.к.
21.     Алкоголяты щелочных металлов,                3206           4.2
самонагревающиеся, коррозионные, н.у.к.
22.     Аллилацетат                                  2333           3
23.     Аллилбромид                                  1099           3
24.     Аллилизотиоцианат стабилизированный          1545           6.1
25.     Аллилиодид                                   1723           3
26.     Аллилтрихлорсилан стабилизированный          1724           8
27.     Аллилформиат                                 2336           3
28.     Аллилхлорид                                  1100           3
29.     Альдегид альфа-метил-валериановый            2367           3
30.     Альдегид изомасляный                         2045           3
31.     Альдегид метакриловый стабилизированный      2396           3
32.     Альдегид пропионовый                         1275           3
33.     Альдегиды, н.у.к.                            1989           3
34.     Альдегиды октиловые                          1191           3
35.     Альдегиды легковоспламеняющиеся              1988           3
токсичные, н.у.к.
36.     Альдоль                                      2839           6.1
37.     Алюминат натрия, раствор                     1819           8
38.     Алюминат натрия твердый                      2812           8
39.     Алюминий кремнистый - порошок                1398           4.3
непокрытый
40.     Алюминий - порошок непокрытый                1396           4.3
41.     Алюминий - порошок покрытый                  1309           4.1
42.     Алюминий-ферросилиций - порошок              1395           4.3
43.     Алюминия бромид безводный                    1725           8
44.     Алюминия бромида раствор                     2580           8
45.     Алюминий углеродистый                        1394           4.3
46.     Алюминий азотнокислый                        1438           5.1
47.     Алюминия фосфид                              1397           4.3
48.     Алюминия хлорид безводный                    1726           8
49.     Алюминия хлорида раствор                     2581           8

16.     5% аса еркін күкірт қышқылынан тұратын       2583           8
қатты алкилсульфоқышқылы
17.     5% аса аспайтын еркін күкірт қышқылынан      2585           8
қатты алкилсульфоқышқылы
18.     Сұйық алкифенолдар, н.к.                     3145           8
(гомологтар С-2- С-12 қоса алғанда)
19.     Қатты алкифенолдар, н.к.                     2430           8
(гомологтар С-2- С-12 қоса алғанда)
20.     Сілтілі жер металдар алкоголяттары, н.к.     3205           4.2
21.     Өзін-өзі қыздыратын, коррозиялық сілтілі     3206           4.2
металдар алкоголяттары, н.к.
22.     Аллилацетат                                  2333           3
23.     Аллилбромид                                  1099           3
24.     Тұрақталған аллилизотиоцианат                1545           6.1
25.     Аллилиодид                                   1723           3
26.     Тұрақталған аллилтрихлорсилан                1724           8
27.     Аллилформиат                                 2336           3
28.     Аллилхлорид                                  1100           3
29.     Альфа-метил-валериандық альдегид             2367           3
30.     Майлы альдегид                               2045           3
31.     Тұрақталған метакрилдық альдегид             2396           3
32.     Пропиондық альдегид                          1275           3
33.     Альдегидтер, н.к.                            1989           3
34.     Октилдық альдегидтер                         1191           3
35.     Жеңіл тұтанатын уытты альдегидтер, н.к.      1988           3
36.     Альдоль                                      2839           6.1
37.     Натрий алюминаты, ерітінді                   1819           8
38.     Қатты натрий алюминаты                       2812           8
39.     Кремнийлі алюминий  - жабылмаған ұнтақ       1398           4.3
40.     Алюминий - жабылмаған ұнтақ                  1396           4.3
41.     Алюминий - жабылған ұнтақ                    1309           4.1
42.     Алюминий-ферросилиций - ұнтақ                1395           4.3
43.     Сусыз алюминий бромиді                       1725           8
44.     Ерітінді алюминий бромиді                    2580           8
45.     Көміртекті алюминий                          1394           4.3
46.     Азотқышқылды алюминий                        1438           5.1
47.     Алюминий фосфиді                             1397           4.3
48.     Сусыз алюминий хлориді                       1726           8
49.     Ерітінді алюминий хлориді                    2581           8

50.     Амальгама щелочноземельных металлов          1392           4.3
51.     Амальгама щелочных металлов жидкая           1389           4.3
52.     Амальгама щелочных металлов твердая          1389           4.3
53.     Амиды щелочных металлов                      1390           4.3
54.     Амиламин                                     1106           3
55.     Амилацетаты                                  1104           3
56.     Амилбутираты                                 2620           3
57.     Н-Амилен, см                                 1108           3
58.     Амилмеркаптан                                1111           3
59.     Н-Амилметилкетон                             1110           3
60.     Амилнитрат                                   1112           3
61.     Амилнитрит                                   1113           3
62.     Амилтрихлосилан                              1728           8
63.     Амилформиаты                                 1109           3
64.     Амилфосфат                                   2819           8
65.     Амилхлорид                                   1107           3
66.     2-Амино-4.6-динитрофенол, увлажненный        3317           4.1
с массовой долей воды не менее 20%
67.     2-Амино-5-диэтиламинопентан                  2946           6.1
68.     Аминопиридины (о-,м-,п-)                     2671           6.1
69.     Аминофенолы (о-,м-,п-)                       2512           6.1
70.     2-Амино-4-хлорфенол                          2673           6.1
71.     Н-Аминоэтилпиперазин                         2815           8
72.     2-(2-Аминоэтокси)-этанол                     3055           8
73.     Амины жидкие коррозионные, н.у.к.            2735           8
74.     Амины жидкие коррозионные                    2734           8
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
75.     Амины легковоспламеняющиеся                  2733           3
коррозионные, н.у.к.
76.     Амины твердые коррозионные, н.у.к.           3259           8
77.     Аммиак безводный                             1005           2.3
78.     Аммиака раствор в воде с относительной       3318           2.3
плотностью менее 0,880 при температуре
15 оС, содержащий более 50% аммиака
79.     Аммиака раствор в воде с относительной       2073           2.2
плотностью менее 0,8890 при температуре
15 оС, содержащий более 35%, но не более
50% аммиака
80.     Аммиака раствор в воде с относительной       2672           8
плотностью от 0,880 до 0,957 при
температуре 15 оС, содержащий более
10%, но не более 35% аммиака

50.     Сілтілі жер металдары амальгамасы            1392           4.3
51.     Сұйық сілтілі металдар амальгамасы           1389           4.3
52.     Қатты сілтілі металдар амальгамасы           1389           4.3
53.     Сілтілі металдар амидтері                    1390           4.3
54.     Амиламин                                     1106           3
55.     Амилацетаттар                                1104           3
56.     Амилбутираттар                               2620           3
57.     Н-Амилен                                     1108           3
58.     Амилмеркаптан                                1111           3
59.     Н-Амилметилкетон                             1110           3
60.     Амилнитрат                                   1112           3
61.     Амилнитрит                                   1113           3
62.     Амилтрихлосилан                              1728           8
63.     Амилформиаттар                               1109           3
64.     Амилфосфат                                   2819           8
65.     Амилхлорид                                   1107           3
66.     Кемінде 20% су салмағы үлесімен              3317           4.1
дымқылданған 2-Амино-4.6-динитрофенол
67.     2-Амино-5-диэтиламинопентан                  2946           6.1
68.     Аминопиридиндер (о-,м-,п-)                   2671           6.1
69.     Аминофенолдар (о-,м-,п-)                     2512           6.1
70.     2-Амино-4-хлорфенол                          2673           6.1
71.     М-Аминоэтилпиперазин                         2815           8
72.     2-(2-Аминоэтокси)-этанол                     3055           8
73.     Сұйық коррозиялық аминдер, н.к.              2735           8
74.     Жеңіл тұтанатын сұйық коррозиялық            2734           8
аминдер, н.к.
75.     Жеңіл тұтанатын коррозиялық                  2733           3
аминдер, н.к.
76.     Қатты коррозиялық аминдер, н.к.              3259           8
77.     Сусыз аммиак                                 1005           2.3
78.     50% аса аммиактан тұратын температурасы      3318           2.3
15 С-та салыстырмалы тығыздығы 0,880 кем
судағы аммиак ерітіндісі
79.     35% асатын бірақ 50% аспайтын аммиактан      2073           2.2
тұратын температурасы 15 С-та салыстырмалы
тығыздығы 0,8890 кем судағы аммиак
ерітіндісі
80.     10% асатын бірақ 35% аспайтын аммиактан      2672           8
тұратын температурасы 15 С-та салыстырмалы
тығыздығы 0,880-ден 0,957 дейінгі судағы
аммиак ерітіндісі

81.     Аммиачно-нитратное удобрение, н.у.к          2072           5.1
82.     Аммония гидродифторид твердый                1727           8
83.     Аммония гидросульфат                         2506           8
84.     Аммония гидродифторида раствор               2817           8
85.     Аммоний двухромовокислый                     1439           5.1
86.     Аммоний ванадиевокислый                      2859           6.1
87.     Аммония нитрат, содержащий не более          1942           5.1
0,2% горючих веществ (включая любое
органическое вещество, рассчитанное
по углероду), исключая примеси любого
другого вещества
88.     Аммоний надсернокислый                       1444           5.1
89.     Аммоний хлорнокислый                         1442           5.1
90.     Аммония пикрат увлажненный с массовой        1310           4.1
долей воды не менее 10%
91.     Аммоний сернистый раствор                    2683           8
92.     Аммоний фтористый                            2505           6.1
93.     Аммоний кремнефтористый                      2854           6.1
94.     Ангидрид малеиновый                          2215           8
95.     Ангидрид масляный                            2739           8
96.     Ангидрид пропионовый                         2496           8
97.     Ангидрид уксусный                            1715           8
98.     Ангидрид фталевый, содержащий более          2214           8
0,05% малеинового ангидрида
99.     Ангидриды тетрагидрофталевые,                2698           8
содержащие более 0,05% малеинового
ангидрида
100.    Анизидины жидкие                             2431           6.1
101.    Анизидины твердые                            2431           6.1
102.    Анизоилхлорид                                1729           8
103.    Анизол                                       2222           3
104.    Анилин                                       1547           6.1
105.    Анилин хлористоводородный                    1548           6.1
106.    Антисептики для древесины жидкие             1306           3
107.    Аргон охлажденный жидкий                     1951           2.2
108.    Аргон сжатый                                 1006           2.2
109.    Арилсульфокислоты жидкие, содержащие         2584           8
более 5% свободной серной кислоты
110.    Арилсульфокислоты жидкие, содержащие         2586           8
не более 5% свободной серной кислоты
111.    Арилсульфокислоты твердые, содержащие        2583           8
более 5% свободной серной кислоты
112.    Арилсульфокислоты твердые, содержащие        2585           8
не более 5% свободной серной кислоты

81.     Аммиакты-нитратты тыңайтқыш, н.к.            2072           5.1
82.     Қатты аммоний гидродифториді                 1727           8
83.     Аммоний гидросульфаты                        2506           8
84.     Аммоний гидродифторид ерітіндісі             2817           8
85.     Аммоний екі хромқышқылы                      1439           5.1
86.     Аммоний ванадий қышқылы                      2859           6.1
87.     Кез келген басқа заттардың араластығын       1942           5.1
қоспағанда, 0,2% аспайтын жанғыш
заттардан (көміртек бойынша есептелген
кез келген органикалық заттарды қоса
алғанда) тұратын аммоний нитраты
88.     Аммоний күкірттіқышқылы                      1444           5.1
89.     Аммоний хлорқышқылы                          1442           5.1
90.     Сүдың салмақтық үлесі кемінде 10%            1310           4.1
дымқылданған аммоний пикраты
91.     Аммоний күкіртті ерітіндісі                  2683           8
92.     Фторлы аммоний                               2505           6.1
93.     Кремнийфторлы аммоний                        2854           6.1
94.     Малеиндік ангидрид                           2215           8
95.     Майлы ангидрид                               2739           8
96.     Пропиондық ангидрид                          2496           8
97.     Сірке ангидриді                              1715           8
98.     0,05% асатын малеиндық ангидридтен           2214           8
тұратын фталдық ангидрид
99.     0,05% асатын малеиндық ангидридтен           2698           8
тұратын тетрагидрофталдық ангидридтер
100.    Сұйық анизидиндер                            2431           6.1
101.    Қатты анизидиндер                            2431           6.1
102.    Анизоилхлорид                                1729           8
103.    Анизол                                       2222           3
104.    Анилин                                       1547           6.1
105.    Хлорлысутекті анилин                         1548           6.1
106.    Ағашқа арналған сұйық антисептиктер          1306           3
107.    Салқындатылған сұйық аргон                   1951           2.2
108.    Сығымдалған аргон                            1006           2.2
109.    5% асатын еркін күкірт қышқылынан            2584           8
тұратын сұйық арилсульфоқышқылы
110.    5% аспайтын еркін күкірт қышқылынан          2586           8
тұратын сұйық арилсульфоқышқылы
111.    5% асатын еркін күкірт қышқылынан            2583           8
тұратын қатты арилсульфоқышқылы
112.    5% аспайтын еркін күкірт қышқылынан          2585           8
тұратын қатты арилсульфоқышқылы

113.    Арсанилат натрия                             2473           6.1
114.    Асбест белый (хризотил, актинолит,           2590           9
антофилит, тремолит)
115.    Ацеталь                                      1088           3
116.    Ацетальдегид                                 1089           3
117.    Ацетальдегидаммиак                           1841           9
118.    Ацетальдоксим                                2332           3
119.    Ацетат ртути                                 1629           6.1
120.    Ацетат фенилртути                            1674           6.1
121.    Ацетильбромид                                1716           8
122.    Ацетилен растворенный                        1001           2.1
123.    Ацетилиодид                                  1898           8
124.    Ацетилметилкарбинол                          2621           3
125.    Ацетилхлорид                                 1717           3
126.    Ацетоарсенит                                 1585           6.1
127.    Ацетон                                       1090           3
128.    Ацетонитрил                                  1648           3
129.    Ацетонциангидрин стабилизированный           1541           6.1
130.    Аэрозоли легковоспламеняющиеся               1950           2.1
(жидкость для пуска двигателей)
131.    Аэрозоли легковоспламеняющиеся               1950           2.1
(каждая в объеме не более 1 л)
132.    Аэрозоли легковоспламеняющиеся (каждая       1950           2.1
в объеме не более 1 л), содержащие
вещества категории 6.1, группа
упаковывания III
133.    Аэрозоли легковоспламеняющиеся (каждая       1950           2.1
в объеме не более 1 л), содержащие
коррозийные вещества класса 8, группа
упаковывания III
134.    Аэрозоли легковоспламеняющиеся (каждая       1950           2.1
в объеме не более 1 л), содержащие
вещества категории 6.1, группа
упаковывания III и вещества класса 8,
группа упаковывания III
135.    Аэрозоли невоспламеняющиеся                  1950           2.2
(устройства газовые слезоточивые)
136.    Аэрозоли невоспламеняющиеся (каждая          1950           2.2
в объеме не более 1 л)
137.    Аэрозоли невоспламеняющиеся (каждая          1950           2.2
в объеме не более 1 л), содержащие
вещества категории 6.1, группа
упаковывания III
138.    Аэрозоли невоспламеняющиеся (каждая          1950           2.2
в объеме не более 1 л), содержащие
вещества класса 8, группа упаковывания
III
139.    Аэрозоли невоспламеняющиеся (каждая в        1950           2.2
объеме не более 1 л), содержащие
вещества категории 6.1, группа
упаковывания III, и вещества класса 8,
группа упаковывания III

113.    Натрий арсанилаты                            2473           6.1
114.    Ақ асбест (хризотил, актинолит,              2590           9
антофилит, тремолит)
115.    Ацеталь                                      1088           3
116.    Ацетальдегид                                 1089           3
117.    Ацетальдегидаммиак                           1841           9
118.    Ацетальдоксим                                2332           3
119.    Сынап ацетаты                                1629           6.1
120.    Фенилсынап ацетаты                           1674           6.1
121.    Ацетильбромид                                1716           8
122.    Ерітілген ацетилен                           1001           2.1
123.    Ацетилиодид                                  1898           8
124.    Ацетилметилкарбинол                          2621           3
125.    Ацетилхлорид                                 1717           3
126.    Ацетоарсенит                                 1585           6.1
127.    Ацетон                                       1090           3
128.    Ацетонитрил                                  1648           3
129.    Тұрақталған ацетонциангидрин                 1541           6.1
130.    Жеңіл тұтанатын аэрозолдар                   1950           2.1
(қозғалтқышты іске қосуға арналған
сұйықтық)
131.    Жеңіл тұтанатын аэрозолдар                   1950           2.1
(әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)
132.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 6.1-санатындағы        1950           2.1
заттардан тұратын жеңіл тұтанатын
аэрозолдар (әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)
133.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 8 - жігіндегі          1950           2.1
коррозиялық заттардан тұратын жеңіл
тұтанатын аэрозолдар (әрқайсысы көлемі
1л аспайтын)
134.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 6.1-санатындағы        1950           2.1
заттардан және буып-түюдің ІІІ тобы,
8 - жігіндегі заттардан тұратын жеңіл
тұтанатын аэрозолдар (әрқайсысы көлемі
1л аспайтын)
135.    Тұтанбайтын аэрозолдар                       1950           2.2
(көзді жасаурататын газды құрылғы)
136.    Тұтанбайтын аэрозолдар                       1950           2.2
(әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)
137.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 6.1-санатындағы        1950           2.2
заттардан тұратын тұтанбайтын аэрозолдар
(әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)
138.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 8 - жігіндегі          1950           2.2
заттардан тұратын тұтанбайтын аэрозолдар
(әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)
139.    Буып-түюдің ІІІ тобы, 6.1-санатындағы        1950           2.2
заттардан және буып-түюдің ІІІ тобы,
8 - жігіндегі заттардан тұратын
тұтанбайтын аэрозолдар
(әрқайсысы көлемі 1л аспайтын)

140.    Барий                                        1400           4.3
141.    Бария бромат                                 2719           5.1
142.    Бария гипохлорит, содержащий более 22%       2741           5.1
активного хлора
143.    Бария нитрат                                 1446           5.1
144.    Бария перманганат                            1448           5.1
145.    Барий хлорнокислый                           1447           5.1
146.    Бария хлорат                                 1445           5.1
147.    Бария цианид                                 1565           6.1
148.    Батареи жидкостные кислотные,                2794           8
электрические аккумуляторные
149.    Батареи жидкостные непроливающиеся,          2800           8
электрические аккумуляторные
150.    Батареи жидкостные щелочные,                 2795           9
электрические аккумуляторные
151.    Батареи, содержащие натрий                   3292           4.3
152.    Батареи сухие, содержащие калия              3028           8
гидроксид твердый, электрические
аккумуляторные
153.    Бензидин                                     1885           6.1
154.    Бензилбромид                                 1737           6.1
155.    Бензилденхлорид                              1886           6.1
156.    Бензилдиметиламин                            2619           8
157.    Бензилиодид                                  2653           6.1
158.    Бензилхлорид                                 1738           6.1
159.    Бензилхлорформиат                            1739           8
160.    Бензин моторный                              1203           3
161.    Бензоилхлорид                                1736           8
162.    Бензойный альдегид                           1990           9
163.    Бензол                                       1114           3
164.    Бензолсульфонилхлорид                        2225           8
165.    Бензонитрил                                  2224           6.1
166.    Бензотрифторид                               2338           3
167.    Бензотрихлорид                               2226           8
168.    Бензохинон                                   2587           6.1
169.    Бериллий - порошок                           1567           6.1
170.    Биомедицинские отходы, н.у.к.                3291           6.2
171.    Бисульфаты, водный раствор                   2837           8
172.    Бисульфиты, водный раствор н.у.к.            2693           8
173.    Боеголовки ракет с разрывным или             0370           1.4D
выбрасывающим зарядом

140.    Барий                                        1400           4.3
141.    Барий броматы                                2719           5.1
142.    22% асатын белсенді хлордан тұратын          2741           5.1
барий гипохлориті
143.    Барий нитраты                                1446           5.1
144.    Барий перманганаты                           1448           5.1
145.    Барий хлорқышқылы                            1447           5.1
146.    Барий хлораты                                1445           5.1
147.    Барий цианиді                                1565           6.1
148.    Сұйық қышқылды, электрлі                     2794           8
аккумуляторлы батареялар
149.    Төгілмейтін сұйық, электрлі                  2800           8
аккумуляторлы батареялар
150.    Сұйық сілтілі, электрлі                      2795           9
аккумуляторлы батареялар
151.    Натрийден тұратын батареялар                 3292           4.3
152.    Қатты калий гидроксидтен тұратын,            3028           8
электрлі аккумуляторлы құрғақ батареялар
153.    Бензидин                                     1885           6.1
154.    Бензилбромид                                 1737           6.1
155.    Бензилденхлорид                              1886           6.1
156.    Бензилдиметиламин                            2619           8
157.    Бензилиодид                                  2653           6.1
158.    Бензилхлорид                                 1738           6.1
159.    Бензилхлорформиат                            1739           8
160.    Моторлық бензин                              1203           3
161.    Бензоилхлорид                                1736           8
162.    Бензойлық альдегид                           1990           9
163.    Бензол                                       1114           3
164.    Бензолсульфонилхлорид                        2225           8
165.    Бензонитрил                                  2224           6.1
166.    Бензотрифторид                               2338           3
167.    Бензотрихлорид                               2226           8
168.    Бензохинон                                   2587           6.1
169.    Бериллий - ұнтақ                             1567           6.1
170.    Биомедициналық қалдықтар, н.к.               3291           6.2
171.    Бисульфаттар, сулы ерітіндісі                2837           8
172.    Бисульфиттер, сулы ерітіндісі, н.к.          2693           8
173.    Жарылатын немесе лақтырылатын зымыран        0370           1.4D
оқтары

174.    Боеприпасы дымовые, снаряженные или          0303           1.4G
не снаряженные разрывным, вышибным или
метательным зарядом
175.    Боеприпасы зажигательные, снаряженные        0300           1.4G
или не снаряженные разрывным, вышибным
или метательным зарядом
176.    Боеприпасы образцовые (испытательные)        0363           1.4G
177.    Боеприпасы осветительные, снаряженные        0297           1.4G
или не снаряженные разрывным, вышибным
или метательным зарядом
178.    Боеприпасы практические                      0362           1.4G
179.    Боеприпасы слезоточивые невзрывчатые         2017           6.1
без разрывных или метательных зарядов
и взрывателей
180.    Боеприпасы слезоточивые, с разрывным,        0301           1.4G
вышибным или метательным зарядом
181.    Боеприпасы с токсическими веществами         2016           6.1
невзрывчатые без разрывных или
метательных зарядов и взрывателей
182.    Бомбы дымовые невзрывчатые без               2028           8
инициирующего устройства, содержащие
едкие жидкости
183.    Бомбы светящие                               0093           1.3G
184.    Бомбы светящие                               0403           1.4G
185.    Бомбы светящие                               0404           1.4S
186.    Борнеол                                      1312           4.1
187.    Бора трибромид                               2692           8
188.    Бора трифторид и кислота пропионовая -       1743           8
комплекс
189.    Бора трифторид и кислота уксусная -          1742           8
комплекс
190.    Бора трифторида дигидрат                     2851           8
191.    Броматы неорганические, н.у.к.               1450           5.1
192.    Броматов неорганических водный               3213           5.1
раствор, н.у.к.
193.    Бромацетилбромид                             2513           8
194.    Бромбензилцианиды жидкие                     1694           6.1
195.    Бромбензилцианиды твердые                    1694           6.1
196.    Бромбензол                                   2514           3
197.    1-Бромбутан                                  1126           3
198.    2-Бромбутан                                  2339           3
199.    Бромиды ртути                                1634           6.1
200.    Бромксилол                                   1701           6.1
201.    1-Бром-3Метилбутан                           2341           3
202.    Бромметилпропаны                             2342           3
203.    2-Бром-2Нитропропан-диол-1,3                 3241           4.1

174.    Жарылатын, сындыратын немесе лақтырылатын    0303           1.4G
оқпен жарақталған немесе жарақталмаған
түтіндік оқ-дәрілер
175.    Жарылатын, сындыратын немесе лақтырылатын    0300           1.4G
оқпен жарақталған немесе жарақталмаған
тұтандырғыш оқ-дәрілер
176.    Үлгілік оқ-дәрілер (сынайтын)                0363           1.4G
177.    Жарылатын, сындыратын немесе лақтырылатын    0297           1.4G
оқпен жарақталған немесе жарақталмаған
жарық беретін оқ-дәрілер
178.    Практикалық оқ-дәрілер                       0362           1.4G
179.    Жарылғыш немесе лақтырылатын оқтарсыз        2017           6.1
және жарғыштарсыз жарылмайтын көз
жасауратқыш оқ-дәрілер
180.    Жарылатын, сындыратын немесе лақтырылатын    0301           1.4G
оқтары бар көз жасаурататын оқ-дәрілер
181.    Жарылғыш немесе лақтырылатын оқтарсыз және   2016           6.1
жарғыштарсыз жарылмайтын уытты затты
оқ-дәрілер
182.    Улы сұйықтықтан тұратын арнайы               2028           8
қондырғысыз жарылмайтын түтінді бомбалар
183.    Жарық беретін бомбалар                       0093           1.3G
184.    Жарық беретін бомбалар                       0403           1.4G
185.    Жарық беретін бомбалар                       0404           1.4G
186.    Борнеол                                      1312           4.1
187.    Бора үшбромид                                2692           8
188.    Бора үшфторид және пропиондық қышқыл -       1743           8
кешені
189.    Бора үшфторид және сірке қышқылы -           1742           8
кешені
190.    Бора үшфторид дигидрат                       2851           8
191.    Органикалық емес броматтар, н.к.             1450           5.1
192.    Органикалық емес броматтардың                3213           5.1
сулы ерітіндісі, н.к.
193.    Бромацетилбромид                             2513           8
194.    Сұйық бромбензилцианидтер                    1694           6.1
195.    Қатты бромбензилцианидтері                   1694           6.1
196.    Бромбензол                                   2514           3
197.    1-Бромбутан                                  1126           3
198.    2-Бромбутан                                  2339           3
199.    Сынап бромидтері                             1634           6.1
200.    Бромксилол                                   1701           6.1
201.    1-Бром-3Метилбутан                           2341           3
202.    Бромметилпропандар                           2342           3
203.    2-Бром-2Нитропропан-диол-1,3                 3241           4.1

204.    Бромоформ                                    2515           6.1
205.    2-Бромпентан                                 2343           3
206.    Бромпропаны                                  2344           3
207.    3-Бромпропин                                 2345           3
208.    Бромтрифторметан                             1009           2.2
209.    Бромтрифторэтилен                            2419           2.1
210.    Бромхлорметан                                1887           6.1
211.    1-Бром-3-хлорпропан                          2688           6.1
212.    Бруцин                                       1570           6.1
213.    Бутадиены стабилизированные                  1010           2.1
214.    Бутан                                        1011           2.1
215.    Бутандион                                    2346           3
216.    Бутанолы                                     1120           3
217.    Бутилакрилаты стабилизированные              2348           3
218.    н-Бутиламин                                  1125           3
219.    N-Бутиланилин                                2738           6.1
220.    Бутилацетаты                                 1123           3
221.    Бутилбензолы                                 2709           3
222.    Бутилен                                      1012           2.1
223.    1,2-Бутеленоксид стабилизированный           3022           3
224.    Норм-бутилизоциант                           2485           6.1
225.    N,н-Бутилиминазол                            2690           6.1
226.    Бутилмеркаптан                               2347           3
227.    Н-Бутилметакрилат стабилизированный          2227           3
228.    Бутилнитрит                                  2351           3
229.    Бутилпропионаты                              1914           3
230.    Бутилтолуолы                                 2667           6.1
231.    Бутилтрихлорсилан                            1747           8
232.    н-Бутилформиат                               1128           3
233.    н-Бутилхлорформиат                           2743           6.1
234.    трет-Бутилциклогексил-хлорформиат            2747           6.1
235.    1,4-Бутиндиол                                2716           6.1
236.    Бутиральдегид                                1129           3
237.    Бутиральдоксим                               2840           3
238.    Бутирилхлорид                                2353           3
239.    Бутиронитрил                                 2411           3

204.    Бромоформ                                    2515           6.1
205.    2-Бромпентан                                 2343           3
206.    Бромпропандары                               2344           3
207.    3-Бромпропин                                 2345           3
208.    Бромүшфторметан                              1009           2.2
209.    Бромүшфторэтилен                             2419           2.1
210.    Бромхлорметан                                1887           6.1
211.    1-Бром-3-хлорпропан                          2688           6.1
212.    Бруцин                                       1570           6.1
213.    Тұрақталған бутадиендар                      1010           2.1
214.    Бутан                                        1011           2.1
215.    Бутандион                                    2346           3
216.    Бутанолдар                                   1120           3
217.    Тұрақталған бутилакрилаттар                  2348           3
218.    н-Бутиламин                                  1125           3
219.    N-Бутиланилин                                2738           6.1
220.    Бутилацетаттар                               1123           3
221.    Бутилбензолдар                               2709           3
222.    Бутилен                                      1012           2.1
223.    1,2-тұрақталған бутеленоксид                 3022           3
224.    Норм-бутилизоциант                           2485           6.1
225.    N,н-Бутилиминазол                            2690           6.1
226.    Бутилмеркаптан                               2347           3
227.    Тұрақталған н-Бутилметакрилат                2227           3
228.    Бутилнитрит                                  2351           3
229.    Бутилпропионаттар                            1914           3
230.    Бутилтолуолдар                               2667           6.1
231.    Бутилүшхлорсилан                             1747           8
232.    н-Бутилформиат                               1128           3
233.    н-Бутилхлорформиат                           2743           6.1
234.    трет-Бутилциклогексил-хлорформиат            2747           6.1
235.    1,4-Бутиндиол                                2716           6.1
236.    Бутиральдегид                                1129           3
237.    Бутиральдоксим                               2840           3
238.    Бутирилхлорид                                2353           3
239.    Бутиронитрил                                 2411           3

240.    Валеральдегид                                2058           3
241.    Ванадий треххлористый                        2475           8
242.    Ванадий четыреххлористый                     2444           8
243.    Ванадил сернокислый                          2931           6.1
244.    Вещества взрывчатые, н.у.к.                  0479           1.4G
245.    Вещества взрывчатые, н.у.к.                  0480           1.4D
246.    Вещества взрывчатые, н.у.к.                  0481           1.4S
247.    Вещества взрывчатые, н.у.к.                  0485           1.4G
248.    Вещество коррозионное твердое, н.у.к.        1759           8
249.    Вещество, представляющее опасность           3077           9
для окружающей среды, твердое, н.у.к.
250.    Вещество, представляющее опасность           3082           9
для окружающей среды, жидкое, н.у.к.
251.    Винилацетат стабилизированный                1301           3
252.    Винил бромистый стабилизированный            1085           2.1
253.    Винилбутират стабилизированный               2838           3
254.    Винилиденхлорид стабилизированный            1303           3
255.    Винилпиридины стабилизированные              3073           6.1
256.    Винилтолуолы стабилизированные               2618           3
257.    Винилтрихлорсилан стабилизированный          1305           3
258.    Винилфторид стабилизированный                1860           2.1
259.    Винилхлорацетат                              2589           6.1
260.    Винил хлористый стабилизированный            1086           2.1
261.    Водород бромистый безводный                  1048           2.3
262.    Водород сжатый                               1049           2.1
263.    Воздух охлажденный жидкий                    1003           2.2
264.    Воздух сжатый                                1002           2.2
265.    Волокна, пропитанные слабо нитрованной       1353           4.1
нитроцеллюлозой, н.у.к.
266.    Воспламенители                               0325           1.4G
267.    Воспламенители                               0454           1.4S
268.    Втулки капсюльные                            0320           1.4G
269.    Втулки капсюльные                            0376           1.4S
270.    Газ инсектицидный, н.у.к.                    1968           2.2
271.    Газ инсектицидный легковоспламеняющийся,     3354           2.1
н.у.к.
272.    Газ каменноугольный сжатый                   1023           2.3
273.    Газ нефтяной сжатый                          1071           2.3

240.    Валеральдегид                                2058           3
241.    Үш хлорлы ванадий                            2475           8
242.    Төрт хлорлы ванадий                          2444           8
243.    Сірке қышқылды ванадил                       2931           6.1
244.    Жарылғыш заттар, н.к.                        0479           1.4G
245.    Жарылғыш заттар, н.к.                        0480           1.4D
246.    Жарылғыш заттар, н.к.                        0481           1.4S
247.    Жарылғыш заттар, н.к.                        0485           1.4G
248.    Қатты коррозиондық заттар, н.к.              1759           8
249.    Қоршаған орта үшін қауіп төндіретін          3077           9
заттар, қатты, н.к.
250.    Қоршаған орта үшін қауіп төндіретін          3082           9
зат, сұйық, н.к.
251.    Тұрақталған винилацетат                      1301           3
252.    Тұрақталған бромды винил                     1085           2.1
253.    Тұрақталған винилбутират                     2838           3
254.    Тұрақталған винилиденхлорид                  1303           3
255.    Тұрақталған винилпиридиндер                  3073           6.1
256.    Тұрақталған винилтолуолдар                   2618           3
257.    Тұрақталған винилүшхлорсилан                 1305           3
258.    Тұрақталған винилфторид                      1860           2.1
259.    Винилхлорацетат                              2589           6.1
260.    Тұрақталған хлорлы винил                     1086           2.1
261.    Сусыз бромды сутегі                          1048           2.3
262.    Сығымдалған сутегі                           1049           2.1
263.    Салқындатылған сұйық ауа                     1003           2.2
264.    Сығымдалған ауа                              1002           2.2
265.    Нитрондалған нитроцеллюлозбен аз             1353           4.1
сіңірілген талшық, н.к.
266.    Тұтандырғыштар                               0325           1.4G
267.    Тұтандырғыштар                               0454           1.4S
268.    Капсюльді төлке                              0320           1.4G
269.    Капсюльді төлке                              0376           1.4S
270.    Инсектицидті газ, н.к.                       1968           2.2
271.    Жеңіл тұтанатын инсектицидтік газ, н.к.      3354           2.1
272.    Сығымдалған таскөмірлі газ                   1023           2.3
273.    Сығымдалған мұнайлы газ                      1071           2.3

274.    Газовые балончики (с легковоспламеняющимся   2037           2.1
газом), не снабженные выпускным
устройством, непригодные для повторного
использования
275.    Газовые балончики (с легковоспламеняю-       2037           2.2
щимся газом), не снабженные выпускным
устройством, непригодные для повторного
использования
276.    Газовые балончики (с окисляющим газом),      2037           2.2
не снабженные  выпускным устройством,
непригодные для повторного использования
277.    Газогенераторные комплекты для бортовых      8013           2.2
аварийных трапов, содержащие невоспламе-
няющийся нетоксический газ и метательный
патрон
278.    Газойль                                      1202           3
279.    Газолин                                      1203           3
280.    Газ охлажденный жидкий, н.у.к.               3158           2.2
281.    Газ рефрижераторный, R 12                    1028           2.2
282.    Газ рефрижераторный, R 12 В                  1974           2.2
283.    Газ рефрижераторный, R 13                    1022           2.2
284.    Газ рефрижераторный, R 13 В 1                1009           2.2
285.    Газ рефрижераторный, R 14                    1982           2.2
286.    Газ рефрижераторный, R 21                    1029           2.2
287.    Газ рефрижераторный, R 22                    1018           2.2
288.    Газ рефрижераторный, R 23                    1984           2.2
289.    Газ рефрижераторный, R 32                    3252           2.2
290.    Газ рефрижераторный, R 40                    1063           2.2
291.    Газ рефрижераторный, R 41                    2454           2.2
292.    Газ рефрижераторный, R 114                   1958           2.2
293.    Газ рефрижераторный, R 115                   1020           2.2
294.    Газ рефрижераторный, R 116                   2193           2.2
295.    Газ рефрижераторный, R 124                   1021           2.2
296.    Газ рефрижераторный, R 125                   3220           2.2
297.    Газ рефрижераторный, R 133a                  1983           2.2
298.    Газ рефрижераторный, R 134a                  3159           2.2
299.    Газ рефрижераторный, R 142в                  2517           2.1
300.    Газ рефрижераторный, R 143a                  2035           2.1
301.    Газ рефрижераторный, R 152a                  1030           2.1
302.    Газ рефрижераторный, R 161                   2453           2.1
303.    Газ рефрижераторный, R 218                   2424           2.2
304.    Газ рефрижераторный, R 227                   3296           2.2

274.    Шығарылатын құрылғымен жабдықталмаған,       2037           2.1
қайта пайдалануға жарамсыз газ балондары
(жеңіл тұтанатын газбен)
275.    Шығарылатын құрылғымен жабдықталмаған,       2037           2.2
қайта пайдалануға жарамсыз газ балондары
(жеңіл тұтанатын газбен)
276.    Шығарылатын құрылғымен жабдықталмаған,       2037           2.2
қайта пайдалануға жарамсыз газ балондары
(тотықтырғыш газбен)
277.    Тұтанбайтын уытты емес газ және              8013           2.2
лақтырылатын патроннан тұратын борттық
авариялық траптар үшін газдыгенераторлы
жинақтар
278.    Газойль                                      1202           3
279.    Газолин                                      1203           3
280.    Салқындатылған сұйық газ, н.к.               3158           2.2
281.    Рефрижераторлы газ, R 12                     1028           2.2
282.    Рефрижераторлы газ, R 12 В                   1974           2.2
283.    Рефрижераторлы газ, R 13                     1022           2.2
284.    Рефрижераторлы газ, R 13 В 1                 1009           2.2
285.    Рефрижераторлы газ, R 14                     1982           2.2
286.    Рефрижераторлы газ, R 21                     1029           2.2
287.    Рефрижераторлы газ, R 22                     1018           2.2
288.    Рефрижераторлы газ, R 23                     1984           2.2
289.    Рефрижераторлы газ, R 32                     3252           2.2
290.    Рефрижераторлы газ, R 40                     1063           2.2
291.    Рефрижераторлы газ, R 41                     2454           2.2
292.    Рефрижераторлы газ, R 114                    1958           2.2
293.    Рефрижераторлы газ, R 115                    1020           2.2
294.    Рефрижераторлы газ, R 116                    2193           2.2
295.    Рефрижераторлы газ, R 124                    1021           2.2
296.    Рефрижераторлы газ, R 125                    3220           2.2
297.    Рефрижераторлы газ, R 133a                   1983           2.2
298.    Рефрижераторлы газ, R 134a                   3159           2.2
299.    Рефрижераторлы газ, R 142в                   2517           2.1
300.    Рефрижераторлы газ, R 143a                   2035           2.1
301.    Рефрижераторлы газ, R 152a                   1030           2.1
302.    Рефрижераторлы газ, R 161                    2453           2.1
303.    Рефрижераторлы газ, R 218                    2424           2.2
304.    Рефрижераторлы газ, R 227                    3296           2.2

305.    Газ рефрижераторный, R 404A                  3337           2.2
306.    Газ рефрижераторный, R 407A                  3338           2.2
307.    Газ рефрижераторный, R 407B                  3339           2.2
308.    Газ рефрижераторный, R 407C                  3340           2.2
309.    Газ рефрижераторный, R 500                   2602           2.2
310.    Газ рефрижераторный, R 502                   1973           2.2
311.    Газ рефрижераторный, R 503                   2599           2.2
312.    Газ рефрижераторный, R 1132a                 1959           2.1
313.    Газ рефрижераторный, R 1216                  1858           2.2
314.    Газ рефрижераторный, R 1318                  2422           2.2
315.    Газ рефрижераторный, RC 318                  1976           2.2
316.    Газ рефрижераторный, н.у.к.                  1078           2.2
317.    Газ сжатый, н.у.к.                           1956           2.2
318.    Газ сжатый легковоспламеняющийся,            1954           2.1
н.у.к.
319.    Газ сжатый окисляющий, н.у.к.                3156           2.2
320.    Газ сжиженный, н.у.к.                        3163           2.2
321.    Газ сжиженный легковоспламеняющийся,         3161           2.2
н.у.к.
322.    Газ сжиженный невоспламеняющийся,            1058           2.2
содержащий азот, двуокись углерода или
воздух
323.    Газ сжиженный окисляющий, н.у.к.             3157           2.2
324.    Газ слезоточивый, раздражающее вещество      1693           6.1
твердое, н.у.к.
325.    Газы петролейные сжиженные                   1075           2.1
326.    Галлий                                       2803           8
327.    Гафний - порошок увлажненный с долей         1326           4.1
воды не менее 25%
328.    Гексадецилтрихлорсилан                       1781           8
329.    Гексадиены                                   2458           3
330.    Гексальдегид                                 1207           3
331.    Гексаметилендиамин твердый                   2280           8
332.    Гексаметилендиамина раствор                  1783           8
333.    Гексаметилендиизоцианат                      2281           6.1
334.    Гексаметиленимин                             2493           3
335.    Гексаметилентетрамин                         1328           4.1
336.    Гексанолы                                    2282           3
337.    Гексаны                                      1208           3
338.    Гексафторацетон                              2420           2.3
339.    Гексафторацетонгидрат                        2552           6.1

305.    Рефрижераторлы газ, R 404A                   3337           2.2
306.    Рефрижераторлы газ, R 407A                   3338           2.2
307.    Рефрижераторлы газ, R 407B                   3339           2.2
308.    Рефрижераторлы газ, R 407C                   3340           2.2
309.    Рефрижераторлы газ, R 500                    2602           2.2
310.    Рефрижераторлы газ, R 502                    1973           2.2
311.    Рефрижераторлы газ, R 503                    2599           2.2
312.    Рефрижераторлы газ, R 1132a                  1959           2.1
313.    Рефрижераторлы газ, R 1216                   1858           2.2
314.    Рефрижераторлы газ, R 1318                   2422           2.2
315.    Рефрижераторлы газ, RC 318                   1976           2.2
316.    Рефрижераторлы газ, н.к.                     1078           2.2
317.    Сығымдалған газ, н.к.                        1956           2.2
318.    Жеңіл тұтанатын сығымдалған газ, н.к.        1954           2.1
319.    Тотықтырғыш сығымдалған газ, н.к.            3156           2.2
320.    Сұйытылған газ, н.к.                         3163           2.2
321.    Жеңіл тұтанатын сұйытылған газ, н.к.         3161           2.2
322.    Азот, қос тотық көміртегі немесе             1058           2.2
ауадан тұратын тұтанбайтын сұйытылған газ
323.    Тотығатын сұйытылған газ, н.к.               3157           2.2
324.    Көз жасаурататын газ, қоздырғыш заттар,      1693           6.1
қатты, н.к.
325.    Петролейдік сұйытылған газдар                1075           2.1
326.    Галлий                                       2803           8
327.    Гафний - кемінде 25% су үлесімен             1326           4.1
дымқылданған ұнтақ
328.    Гексадецилүшхлорсилан                        1781           8
329.    Гексадиендер                                 2458           3
330.    Гексальдегид                                 1207           3
331.    Қатты гексаметилендиамин                     2280           8
332.    Гексаметилендиамин ерітіндісі                1783           8
333.    Гексаметилендиизоцианат                      2281           6.1
334.    Гексаметиленимин                             2493           3
335.    Гексаметилентетрамин                         1328           4.1
336.    Гексанолы                                    2282           3
337.    Гександар                                    1208           3
338.    Гексафторацетон                              2420           2.3
339.    Гексафторацетонгидрат                        2552           6.1

340.    Гексахлорацетон                              2661           6.1
341.    Гексахлорбензол                              2729           6.1
342.    Гексафторпропилен                            1858           2.2
343.    Гексафторэтан сжатый                         2193           2.2
344.    Гексахлорбутадиен                            2279           6.1
345.    Гексахлорофен                                2875           6.1
346.    Гексаэтилтетрафосфат жидкий                  1611           6.1
347.    Гексаэтилтетрафосфат твердый                 1611           6.1
348.    Гексен-1                                     2370           3
349.    Гексатрихлорсилан                            1784           8
350.    Гелий охлажденный жидкий                     1963           2.2
351.    Гелий сжатый                                 1046           2.2
352.    Генератор кислорода химический               3356           5.1
353.    Генетически измененные микроорганизмы        3245           9
354.    н-Гептальдегид                               3056           3
355.    Гептаны                                      1206           3
356.    Гептафторпропан                              3296           2.2
357.    н-Гептен                                     2278           3
358.    Гидразин безводный                           2029           8
359.    Гидразин водный раствор с массовой           3293           6.1
долей гидразина не более 37%
360.    Гидразин водный раствор с массовой           2030           8
долей гидразина не менее 37%, но не
более 64%
361.    Гидрид алюминия                              2463           4.3
362.    Гидриды металлов легковоспламеняющиеся,      3182           4.1
н.у.к.
363.    Гидриды металлов, реагирующие с водой,       1409           4.3
н.у.к.
364.    Гидродифториды, раствор, н.у.к.              1740           8
365.    Гидродифториды, твердые, н.у.к.              1740           8
366.    Гидроксиламина сернокислый                   2865           8
367.    Гидроокись калия, раствор                    1814           8
368.    Гидроокись калия твердая                     1813           8
369.    Гидроокись лития раствор                     2679           8
370.    Гидроокись лития, твердая                    2680           8
371.    Гидроокись лития, моногидрат                 2680           8
372.    Гидроокись натрия раствор                    1824           8
373.    Гидроокись натрия твердая                    1823           8
374.    Гидроокись рубидия                           2678           8

340.    Гексахлорацетон                              2661           6.1
341.    Гексахлорбензол                              2729           6.1
342.    Гексафторпропилен                            1858           2.2
343.    Сығымдалған гексафторэтан                    2193           2.2
344.    Гексахлорбутадиен                            2279           6.1
345.    Гексахлорофен                                2875           6.1
346.    Сұйық гексаэтилтетрафосфат                   1611           6.1
347.    Қатты гексаэтилтетрафосфат                   1611           6.1
348.    Гексен-1                                     2370           3
349.    Гексаүшхлорсилан                             1784           8
350.    Салқындатылған сұйық гелий                   1963           2.2
351.    Сығымдалған гелий                            1046           2.2
352.    Химиялық оттегі генераторы                   3356           5.1
353.    Генетикалық өзгертілген микроорганизмдер     3245           9
354.    н-Гептальдегид                               3056           3
355.    Гептандар                                    1206           3
356.    Гептафторпропан                              3296           2.2
357.    н-Гептен                                     2278           3
358.    Сусыз гидразин                               2029           8
359.    Гидразиннің салмақтық үлесі кемінде          3293           6.1
37% гидразиннің сулы ерітіндісі
360.    Гидразиннің салмақтық үлесі                  2030           8
37% кем емес, бірақ 64% аспайтын
гидразиннің сулы ерітіндісі
361.    Алюминий гидриді                             2463           4.3
362.    Жеңіл тұтанатын металдар гидридтері, н.к.    3182           4.1
363.    Сумен реттелетін металдар гидридтері, н.к.   1409           4.3
364.    Гидродифторидтер, ерітінді, н.к.             1740           8
365.    Гидродифторидтер, қатты, н.к.                1740           8
366.    Сірке қышқылды гидроксиламин                 2865           8
367.    Калий гидрототығы, ерітінді                  1814           8
368.    Калий гидрототығы, қатты                     1813           8
369.    Литий гидрототығы, ерітінді                  2679           8
370.    Литий гидрототығы, қатты                     2680           8
371.    Литий гидрототығы, моногидрат                2680           8
372.    Натрий гидрототығы, ерітінді                 1824           8
373.    Натрий гидрототығы, қатты                    1823           8
374.    Рубидий гидрототығы                          2678           8

375.    Гидроокись рубидия, раствор                  2677           8
376.    Гидроокись тетраметиаммония                  1835           8
377.    Гидроокись фенилртути                        1894           6.1
378.    Гидроокись цезия                             2682           8
379.    Гидроокись цезия, раствор                    2681           8
380.    Гидросульфит калия                           1929           4.2
381.    Гидросульфит кальция                         1923           4.2
382.    Гидросульфит натрия                          1384           4.2
383.    Гидросульфит цинка                           1931           9
384.    Гидрохинон                                   2662           6.1
385.    Гидрохлорид никотина                         1656           6.1
386.    Гильзы патронные пустые с капсюлями          0055           1.4S
387.    Гипохлориты неорганические, н.у.к.           3212           5.1
388.    Гильзы патронные с капсюлями                 0379           1.4С
389.    Гильзы сгораемые пустые без капсюля          0446           1.4С
390.    Гипохлорита раствор                          1791           8
391.    Глицидальдегид                               2622           3
392.    Гранаты практические ручные или              0110           1.4S
ружейные
393.    Гранаты практические ручные или              0452           1.4G
ружейные
394.    Гуанидина нитрат                             1467           5.1
395.    Гудроны жидкие, включая дорожный             1999           3
асфальт и масла, битум и разбавленные
нефтепродукты
396.    Двигатели внутреннего сгорания,              3166           9
работающие на легковоспламеняющемся
газе, в том числе в составе машинного
оборудования или транспортных средств
397.    Двигатели внутреннего сгорания,              3166           9
работающие на легковоспламеняющейся
жидкости, в том числе в составе
машинного оборудования или транспортных
средств
398.    Двигатели ракетные                           0186           1.3С
399.    Двуокись свинца                              1872           5.1
400.    Двуокись серы                                1079           2.3
401.    Двуокись тиомочевины                         3341           4.2
402.    Двуокись углерода                            1013           2.2
403.    Двуокись углерода охлажденная жидкая         2187           2.2
404.    Двуокись углерода твердая                    1845           9
405.    Дейтерий сжатый                              1957           2.1
406.    Дезинфицирующая жидкость коррозионная,       1903           8
н.у.к.

375.    Рубидий гидрототығы, ерітінді                2677
8
376.    Тетраметиаммония гидрототығы                 1835           8
377.    Фенилсынап гидрототығы                       1894           6.1
378.    Цезий гидрототығы                            2682           8
379.    Цезий гидрототығы, ерітінді                  2681           8
380.    Калий гидросульфиті                          1929           4.2
381.    Кальций гидросульфиті                        1923           4.2
382.    Натрий гидросульфиті                         1384           4.2
383.    Цинк гидросульфиті                           1931           9
384.    Гидрохинон                                   2662           6.1
385.    Никотин гидрохлориді                         1656           6.1
386.    Капсюльдарымен бос патронды гильзалар        0055           1.4S
387.    Органикалық емес гипохлориттар, н.к.         3212           5.1
388.    Капсюльдарымен патронды гильзалар            0379           1.4С
389.    Капсюльсіз бос жанатын гильзалар             0446           1.4С
390.    Гипохлорит ерітіндісі                        1791           8
391.    Глицидальдегид                               2622           3
392.    Қол немесе қарулық практикалық гранаттар     0110           1.4S
393.    Қол немесе қарулық практикалық гранаттар     0452           1.4G
394.    Гуанидин нитраты                             1467           5.1
395.    Сұйық гудрондар, жол асфальті мен майды,     1999           3
битум және араласқан мұнай өнімдерін
қоса алғанда
396.    Тез тұтанатын газбен жұмыс істейтін,         3166           9
оның ішінде машина жабдықтары немесе
көлік құралдары құрамындағы ішкі жану
қозғалтқыштары
397.    Тез тұтанатын сұйықтықпен жұмыс істейтін,    3166           9
оның ішінде машина жабдықтары немесе
көлік құралдары құрамындағы ішкі жану
қозғалтқыштары
398.    Зымыран қозғалтқыштар                        0186           1.3С
399.    Қорғасынның қос тотығы                       1872           5.1
400.    Күкірттің қос тотығы                         1079           2.3
401.    Тиомочевиннің қос тотығы                     3341           4.2
402.    Көміртегінің қос тотығы                      1013           2.2
403.    Салқындатылған сұйық көміртегінің қос        2187           2.2
тотығы
404.    Қатты көміртегінің қос тотығы                1845           9
405.    Сығымдалған дейтерий                         1957           2.1
406.    Коррозиялық дезинфекциялайтын сұйықтық,      1903           8
н.к.

407.    Дезинфицирующая жидкость токсичная,          3142           6.1
н.у.к.
408.    Дезинфицирующее средство твердое             1601           6.1
токсичное, н.у.к.
409.    Декаборан                                    1868           4.1
410.    Декагидронафталин                            1147           3
411.    Н-Декан                                      2247           3
412.    Детонаторы для боеприпасов                   0365           1.4В
413.    Детонаторы для боеприпасов                   0366           1.4S
414.    Детонаторы  электрические                    0255           1.4В
(электородетонаторы)
415.    Детонаторы неэлектрические для взрывных      0267           1.4В
работ
416.    Детонаторы неэлектрические для взрывных      0455           1.4S
работ
417.    Детонаторы неэлектрические для взрывных      0456           1.4S
работ
418.    Диаллиламин                                  2359           3
419.    4,4 диаминодифенилметан                      2651           6.1
420.    Ди-норм-амиламин                             2841           3
421.    Дибензилдихлорсилан                          2434           8
422.    1,2 Дибромбутанон-3                          2648           6.1
423.    Дибромдифторметан                            1941           9
424.    Дибромметан                                  2664           6.1
425.    Дибромхлорпропаны                            2872           6.1
426.    Дибутиламимоэтанол                           2873           6.1
427.    1,2-ди-(диметиламино)-этан                   2372           3
428.    2,3-дигидропиран                             2376           3
429.    Дидим азотнокислый                           1465           5.1
430.    Дизельное топливо                            1202           3
431.    Диизобутиламин                               2361           3
432.    Диизобутилен - смеси изомеров                2050           3
433.    Диизобутилкетон                              1157           3
434.    Диизопропиламин                              1158           3
435.    Диметиламин безводный                        1032           2.1
436.    Диметиламина водный раствор                  1160           3
437.    2-Диметиламино-ацетонитрил                   2378           3
438.    2-Диметиламиноэтанол                         2051           8
439.    2-Диметиламино-этилакрилат                   3302           6.1
440.    2-Диметиламино-этилметакрилат                2522           6.1
441.    N,N-Диметиланилин                            2253           6.1

407.    Уытты дезинфекциялайтын сұйықтық,            3142           6.1
н.к.
408.    Уытты дезинфекциялайтын қатты құрал,         1601           6.1
н.к.
409.    Декаборан                                    1868           4.1
410.    Декагидронафталин                            1147           3
411.    Н-Декан                                      2247           3
412.    Оқ-дәрілерге арналған детонаторлар           0365           1.4В
413.    Оқ-дәрілерге арналған детонаторлар           0366           1.4S
414.    Электр детонаторлары                         0255           1.4В
(электрдетонаторлар)
415.    Жару жұмыстарына арналған электрлі емес      0267           1.4В
детонаторлар
416.    Жару жұмыстарына арналған электрлі емес      0455           1.4S
детонаторлар
417.    Жару жұмыстарына арналған электрлі емес      0456           1.4S
детонаторлар
418.    Диаллиламин                                  2359           3
419.    4,4 диаминодифенилметан                      2651           6.1
420.    Ди-норм-амиламин                             2841           3
421.    Дибензилдихлорсилан                          2434           8
422.    1,2 Дибромбутанон-3                          2648           6.1
423.    Дибромдифторметан                            1941           9
424.    Дибромметан                                  2664           6.1
425.    Дибромхлорпропандар                          2872           6.1
426.    Дибутиламимоэтанол                           2873           6.1
427.    1,2-ди-(диметиламино)-этан                   2372           3
428.    2,3-дигидропиран                             2376           3
429.    Азот қышқылды дидим                          1465           5.1
430.    Дизель отыны                                 1202           3
431.    Диизобутиламин                               2361           3
432.    Диизобутилен - изомерлер қоспасы             2050           3
433.    Диизобутилкетон                              1157           3
434.    Диизопропиламин                              1158           3
435.    Сусыз диметиламин                            1032           2.1
436.    Диметиламин сулы ерітіндісі                  1160           3
437.    2-Диметиламино-ацетонитрил                   2378           3
438.    2-Диметиламиноэтанол                         2051           8
439.    2-Диметиламино-этилакрилат                   3302           6.1
440.    2-Диметиламино-этилметакрилат                2522           6.1
441.    N,N-Диметиланилин                            2253           6.1

442.    2,3-Диметилбутан                             2457           3
443.    1.3-Диметилбутиламин                         2379           3
444.    Диметилдихлорсилан                           1162           3
445.    Диметилдиэтоксисилан                         2380           3
446.    Диметилкарбамихлорид                         2262           8
447.    Диметилкарбонат                              1161           3
448.    Диметилдиоксаны                              2707           3
449.    Диметил сульфид                              2381           3
450.    2,2-Диметпропан                              2044           2.1
451.    Диметил-М-пропиламин                         2266           3
452.    Диметилсульфид                               1164           3
453.    Диметилтиофосфорилхлорид                     2267           6.1
454.    N,М-Диметилформамид                          2265           3
455.    Диметилциклогексиламин                       2264           8
456.    Диметилциклогексаны                          2263           3
457.    1,1-Диметоксиэтан                            2377           3
458.    1,2-Диметоксиэтан                            2252           3
459.    Динатрий триоксосиликат                      3253           8
460.    Динитроанилины                               1596           6.1
461.    Динитробензолы жидкие                        1597           6.1
462.    Динитробензолы твердые                       1597           6.1
463.    Динитро-орто-крезол, раствор                 1598           6.1
464.    Динитро-орто-крезол твердый                  1598           6.1
465.    Динитро-орто-крезолат аммония                1843           6.1
466.    Динитро-орто-крезолат натрия увлажненный     1348           4.1
не менее 15% воды по массе
467.    Динитрорезорцин увлажненный с массовой       1322           4.1
долей воды не менее 15%
468.    Динитротолуолы жидкие                        2038           6.1
469.    Динитротолуолы твердые                       2038           6.1
470.    Динитрофенол сухой или увлажненный с         1320           4.1
массовой долей воды не менее 15%
471.    Динитрофенола, раствор                       1599           6.1
472.    Динитрофеноляты увлажненные с массовой       1321           4.1
долей воды не менее 15%
473.    Ди-норм-бутиламин                            2248           8
474.    Диоксан                                      1165           3
475.    Диоксолан                                    1166           3

442.    2,3-Диметилбутан                             2457           3
443.    1.3-Диметилбутиламин                         2379           3
444.    Диметилдихлорсилан                           1162           3
445.    Диметилдиэтоксисилан                         2380           3
446.    Диметилкарбамихлорид                         2262           8
447.    Диметилкарбонат                              1161           3
448.    Диметилдиоксандар                            2707           3
449.    Диметил сульфид                              2381           3
450.    2,2-Диметпропан                              2044           2.1
451.    Диметил-М-пропиламин                         2266           3
452.    Диметилсульфид                               1164           3
453.    Диметилтиофосфорилхлорид                     2267           6.1
454.    N,N-Диметилформамид                          2265           3
455.    Диметилциклогексиламин                       2264           8
456.    Диметилциклогександар                        2263           3
457.    1,1-Диметоксиэтан                            2377           3
458.    1,2-Диметоксиэтан                            2252           3
459.    Динатрий үшоксосиликаты                      3253           8
460.    Динитроанилиндер                             1596           6.1
461.    Сұйық динитробензолдар                       1597           6.1
462.    Қатты динитробензолдар                       1597           6.1
463.    Динитро-орто-крезол, ерітінді                1598           6.1
464.    Динитро-орто-крезол, қатты                   1598           6.1
465.    Аммоний динитро-орто-крезолаты               1843           6.1
466.    Салмағы бойынша кемінде 15% сумен            1348           4.1
дымқылданған натрий динитро-орто-крезолаты
467.    Салмақтық үлесі кемінде 15% сумен            1322           4.1
дымқылданған динитрорезорцин
468.    Сұйық динитротолуолдар                       2038           6.1
469.    Қатты динитротолуолдар                       2038           6.1
470.    Құрғақ немесе салмақтық үлесі                1320           4.1
кемінде 15% сумен дымқылданған
динитрофенол
471.    Динитрофенол, ерітінді                       1599           6.1
472.    Салмақтық үлесі кемінде 15% сумен            1321           4.1
дымқылданған динитрофеноляттар
473.    Ди-норм-бутиламин                            2248           8
474.    Диоксан                                      1165           3
475.    Диоксолан                                    1166           3

476.    Дипентен                                     2052           3
477.    Дипикрисульфид увлажненный с массовой        2852           4.1
долей воды не менее 10%
478.    Дипропиламин                                 2383           3
479.    Дипропилкетон                                2710           3
480.    Дисперсия щелочноземельных металлов          1391           4.3
481.    Дисперсия щелочноземельных металлов          1391           4.3
482.    Дистилляты каменноугольной смолы             1136           3
легковоспламеняющиеся
483.    Дистилляты нефти, н.у.к.                     1268           3
484.    Дисульфид титана                             3174           4.2
485.    Дифенилхлорарсин твердый                     1699           6.1
486.    Дифенилдихлорарсин                           1769           8
487.    Дифенилметилбромид                           1770           8
488.    Дифторметан                                  3252           2.1
489.    1,1-Дифторэтан                               1030           2.1
490.    1,1-Дифторэтилен                             1959           2.1
491.    1,1-Дихлор-1-нитроэтан                       2650           6.1
492.    Дихлоранилины жидкие                         1590           6.1
493.    Дихлоранилины твердые                        1590           6.1
494.    1,3-дихлорацетон                             2649           6.1
495.    орто-Дихлорбензол                            1591           6.1
496.    Дихлордифторметан                            1028           2.2
497.    Дихлордифторметана и дифторэтана             2602           2.2
азеотропная смесь, содержащая
приблизительно 74% дихлордифторметана
498.    Дихлорметан                                  1593           6.1
499.    1,2-дихлорпропан                             1279           3
500.    Дихлорпентаны                                1152           3
501.    1,3-Дихлорпропанол-2                         2750           6.1
502.    Дихлорпропены                                2047           3
503.    1,2-дихлор-1,1,2,2-тетрафторэтан             1958           2.2
504.    Дихлорфенилизоцианаты                        2250           6.1
505.    Дихлорфенилтрихлорсилан                      1766           8
506.    Дихлофторметан                               1029           2.2
507.    1.1-дихлорэтан                               2362           3
508.    1,2-дихлорэтилен                             1150           3
509.    Дициклогексиламин                            2565           8
510.    Дициклогексиламмоний азотистокислый          2687           4.1

476.    Дипентен                                     2052           3
477.    Салмақтық үлесі кемінде 10% сумен            2852           4.1
дымқылданған дипикрисульфид
478.    Дипропиламин                                 2383           3
479.    Дипропилкетон                                2710           3
480.    Сілтіліжер металдар дисперсиясы              1391           4.3
481.    Сілтіліжер металдар дисперсиясы              1391           4.3
482.    Жеңіл тұтанатын таскөмірлі шайырлы           1136           3
дистилляттар
483.    Мұнай дистиляттар, н.к.                      1268           3
484.    Титан дисульфиді                             3174           4.2
485.    Қатты дифенилхлорарсин                       1699           6.1
486.    Дифенилдихлорарсин                           1769           8
487.    Дифенилметилбромид                           1770           8
488.    Дифторметан                                  3252           2.1
489.    1,1-Дифторэтан                               1030           2.1
490.    1,1-Дифторэтилен                             1959           2.1
491.    1,1-Дихлор-1-нитроэтан                       2650           6.1
492.    Сұйық дихлоранилиндер                        1590           6.1
493.    Қатты дихлоранилиндер                        1590           6.1
494.    1,3-дихлорацетон                             2649           6.1
495.    орто-Дихлорбензол                            1591           6.1
496.    Дихлордифторметан                            1028           2.2
497.    Шамамен 74% дихлордифторметаннан тұратын     2602           2.2
дихлордифторметан мен дифторэтанның
азеотроптық қоспасы
498.    Дихлорметан                                  1593           6.1
499.    1,2-дихлорпропан                             1279           3
500.    Дихлорпентаны                                1152           3
501.    1,3-Дихлорпропанол-2                         2750           6.1
502.    Дихлорпропендер                              2047           3
503.    1,2-дихлор-1,1,2,2-тетрафторэтан             1958           2.2
504.    Дихлорфенилизоцианаттар                      2250           6.1
505.    Дихлорфенилүшхлорсилан                       1766           8
506.    Дихлофторметан                               1029           2.2
507.    1.1-дихлорэтан                               2362           3
508.    1,2-дихлорэтилен                             1150           3
509.    Дициклогексиламин                            2565           8
510.    Азотқышқылды дициклогексиламмоний            2687           4.1

511.    Дициклогентадиен                             2251           3
512.    Дициклопентадиен                             2048           3
513.    Диэтиламин                                   1154           3
514.    Диэтиламинопропиламин                        2684           3
515.    2-Диэтиламиноэтанол                          2686           8
516.    N,N-диэтиланилин                             2432           6.1
517.    Диэтилбензол                                 2049           3
518.    Диэтилдихлорсилан                            1767           8
519.    Диэтилентриамин                              2079           8
520.    Диэтилкарбонат                               2366           3
521.    Диэтилкетон                                  1156           3
522.    Диэтилсульфат                                1594           6.1
523.    Диэтилсульфид                                2375           3
524.    Диэтилфосфосфорилхлорид                      2751           8
525.    N,N-диэтилэтилендиамин                       2685           8
526.    Диэтоксиметан                                2373           3
527.    3,3-диэтоксипропен                           2374           3
528.    Додецилтрихлорсилан                          1771           8
529.    Дозаправочные элементы для зажигалок,        1057           2.1
содержащие легковоспламеняющий газ
530.    Емкости малые, содержащие легковоспламе-     2037           2.1
няющийся газ, не снабженные выпускным
устройством, непригодные для повторного
использования
531.    Емкости малые, содержащие невоспламе-        2037           2.2
няющийся газ, не снабженные выпускным
устройством, непригодные для повторного
использования
532.    Емкости малые, содержащие окисляющий         2037           2.2
газ, не снабженные выпускным устройст-
вом, непригодные для повторного исполь-
зования
533.    Железа нитрат                                1466           5.1
534.    Железо мышьяковокислое (II) (орто)           1608           6.1
535.    Железо мышьяковокислое (III) (орто)          1606           6.1
536.    Железо мышьяковокислое (III) (основное)      1607           6.1
537.    Железа (III) хлористое безводное             1773           8
538.    Железа (III) хлорида раствор                 2582           8
539.    Жидкость аккумуляторная кислотная            2796           8
540.    Жидкость аккумуляторная щелочная             2797           8
541.    Жидкость, на которую распространяется        3334           9
действие авиационных правил, н.у.к.
542.    Жидкость, реагирующая при взаимодействии     3148           4.3
с водой, н.у.к.

511.    Дициклогентадиен                             2251           3
512.    Дициклопентадиен                             2048           3
513.    Диэтиламин                                   1154           3
514.    Диэтиламинопропиламин                        2684           3
515.    2-Диэтиламиноэтанол                          2686           8
516.    N,N-диэтиланилин                             2432           6.1
517.    Диэтилбензол                                 2049           3
518.    Диэтилдихлорсилан                            1767           8
519.    Диэтиленүшамин                               2079           8
520.    Диэтилкарбонат                               2366           3
521.    Диэтилкетон                                  1156           3
522.    Диэтилсульфат                                1594           6.1
523.    Диэтилсульфид                                2375           3
524.    Диэтилфосфосфорилхлорид                      2751           8
525.    N,N-диэтилэтилендиамин                       2685           8
526.    Диэтоксиметан                                2373           3
527.    3,3-диэтоксипропен                           2374           3
528.    Додецилүшхлорсилан                           1771           8
529.    Тез тұтанатын газдан тұратын, тұтандыруға    1057           2.1
арналған құюға дейінгі элементтер
530.    Тез тұтанатын газдан тұратын, шығару         2037           2.1
құрылғысымен жабдықталмаған, қайта
пайдалануға жарамсыз шағын сыйымдылықтар
531.    Тез тұтанатын газдан тұратын, шығару         2037           2.2
құрылғысымен жабдықталмаған, қайта
пайдалануға жарамсыз шағын сыйымдылықтар
532.    Газды тотықтырудан тұратын, шығару           2037           2.2
құрылғысымен жабдықталмаған, қайта
пайдалануға жарамсыз газ шағын
сыйымдылықтар
533.    Темір нитраты                                1466           5.1
534.    Тотияын қышқылды (II) (орто) темір           1608           6.1
535.    Тотияын қышқылды (III) (орто) темір          1606           6.1
536.    Тотияын қышқылды (III) (негізгі) темір       1607           6.1
537.    Сусыз хлорлы темір (III)                     1773           8
538.    Темір (III) хлорид ерітіндісі                2582           8
539.    Аккумуляторлы қышқылды сұйықтық              2796           8
540.    Аккумуляторлы сілтілі сұйықтық               2797           8
541.    Авиация ережелерінің күші тарайтын           3334           9
сұйықтықтар, н.к.
542.    Сумен өзара әрекеттері кезінде               3148           4.3
реакцияға түсетін сұйықтықтар

543.    Жидкость, реагирующая при взаимодействии     3129           4.3
с водой, коррозийная, н.у.к.
544.    Жидкость, реагирующая при взаимодействии     3130           4.3
с водой, токсическая, н.у.к.
545.    Зажигалки, содержащие легковоспламеняю-      1057           2.1
щийся газ
546.    Зажигатели огнепроводного шнура              0131           1.4S
547.    Закись азота                                 1070           2.2
548.    Заклепки взрывчатые                          0174           1.4S
549.    Заменитель скипидара                         1300           3
550.    Запал трубчатый в металлической оболочке     0103           1.4G
551.    Заправочные элементы с углеводородным        3150           2.1
газом для малых устройств
552.    Заряды взрывчатые промышленные без           0444           1.4D
детонатора
553.    Заряды взрывчатые промышленные без           0445           1.4S
детонатора
554.    Заряды для огнетушителей                     1774           8
555.    Заряды кумулятивные гибкие линейные          0237           1.4D
556.    Заряды кумулятивные без капсюля-             0440           1.4D
детонатора
557.    Заряды кумулятивные без капсюля-             0441           1.4S
детонатора
558.    Заряды метательные                           0491           1.4С
559.    Заряды разрывные пластифицированные          0459           1.4D
560.    Заряды разрывные, соединенные                0460           1.4S
пластиком
561.    Известь натронная, содержащая более 4%       1907           8
натрия гидрооксида
562.    Изделия взрывчатые, н.у.к.                   0349           1.4S
563.    Изделия взрывчатые, н.у.к.                   0351           1.4С
564.    Изделия взрывчатые, н.у.к.                   0352           1.4D
565.    Изделия взрывчатые, н.у.к.                   0353           1.4G
566.    Изделия взрывчатые, н.у.к.                   0471           1.4Е
567.    Изделия пиротехнические для технических      0431           1.4G
целей
568.    Изделия пиротехнические для технических      0432           1.4S
целей
569.    Изделия под гидравлическим давлением,        3164           2.2
содержащие невоспламеняющийся газ
570.    Изделия под пневматическим давлением,        3164           2.2
содержащие невоспламеняющийся газ
571.    Изобутан                                     1969           2.1
572.    Изобутанол                                   1212           3
573.    Изобутилакрилат стабилизированный            2527           3
574.    Изобутиламин                                 1214           3

543.    Сумен өзара әрекеттері кезінде               3129           4.3
реакцияға түсетін, коррозияланатын,
сұйықтықтар, н.к.
544.    Сумен өзара әрекеттері кезінде               3130           4.3
реакцияға түсетін уытты
сұйықтықтар, н.к.
545.    Жеңіл тұтанатын газдан тұратын оттықтар      1057           2.1
546.    От өткізгіш баудың тұтандырғыштары           1031           1.4S
547.    Азоттың шала тотығы                          1070           2.2
548.    Жарылғыш шегендеулер                         0174           1.4S
549.    Скипидардың орнын алмастырушы                1300           3
550.    Металл қабықты құбырлы тұтандырғыш           0103           1.4G
551.    Шағын құрылғылар үшін көміртекті газбен      3150           2.1
құйылатын элементтер
552.    Детонаторсыз өнеркәсіптік жарылғыш           0444           1.4D
зарядтар
553.    Детонаторсыз өнеркәсіптік жарылғыш           0445           1.4S
зарядтар
554.    Өртсөндіруге арналған зарядтар               1774           8
555.    Кумулятивтік иілгіш желілік зарядтар         0237           1.4D
556.    Капсюлді детонаторсыз кумулятивті зарядтар   0440           1.4D
557.    Капсюлді детонаторсыз кумулятивті зарядтар   0441           1.4S
558.    Лақтырғыш зарядтар                           0491           1.4С
559.    Пластиктендірілген жарғыш зарядтар           0459           1.4D
560.    Пластикпен қосылған жарғыш зарядтар          0460           1.4S
561.    4% асатын натрий гидрототығынан тұратын      1907           8
патронды әк тас
562.    Жарылғыш бұйымдар, н.к.                      0349           1.4S
563.    Жарылғыш бұйымдар, н.к.                      0351           1.4С
564.    Жарылғыш бұйымдар, н.к.                      0352           1.4D
565.    Жарылғыш бұйымдар, н.к.                      0353           1.4G
566.    Жарылғыш бұйымдар, н.к.                      0471           1.4Е
567.    Техникалық мақсаттарға арналған              0431           1.4G
пиротехникалық бұйымдар
568.    Техникалық мақсаттарға арналған              0432           1.4G
пиротехникалық бұйымдар
569.    Тұтанбайтын газдан тұратын гидравликалық     3162           2.2
қысымда болатын бұйымдар
570.    Тұтанбайтын газдан тұратын гидравликалық     3164           2.2
қысымда болатын бұйымдар
571.    Изобутан                                     1969           2.1
572.    Изобутанол                                   1212           3
573.    Тұрақталған изобутилакрилат                  2527           3
574.    Изобутиламин                                 1214           3

575.    Изобутилацетат                               1213           3
576.    Изобутилен                                   1055           2.1
577.    Изобутилизобутират                           2528           3
578.    Изобутилизоцианат                            2486           3
579.    Изобутилметакрилат стабилизированный         2283           3
580.    Изобутилпропионат                            2394           3
581.    Изобутилформиат                              2393           3
582.    Изобутиральдегид                             2045           3
583.    Изобутирилхлорид                             2395           3
584.    Изобутиронитрил                              2284           3
585.    Изогексен                                    2288           3
586.    Изогептен                                    2287           3
587.    Изооктен                                     1216           3
588.    Изопентены                                   2371           3
589.    Изопрен стабилизированный                    1218           3
590.    Изопропанол                                  1219           3
591.    Изопропенилацетат                            2403           3
592.    Изопропенилбензол                            2303           3
593.    Изопропиламин                                1221           3
594.    Изопропилацетат                              1220           3
595.    Изопропилбензол                              1918           3
596.    Изопропильбутират                            2405           3
597.    Изопропилизобутират                          2406           3
598.    Изопропилизоцианат                           2483           3
599.    Изопропилнитрат                              1222           3
600.    Изопропилпропионат                           2409           3
601.    Изопропилхлорацетат                          2947           3
602.    Изопропил-2-хлорпропионат                    2934           3
603.    Изопропилхлорформиат                         2407           6.1
604.    Изофорондиамин                               2289           8
605.    Изофорондиизоцианат                          2290           6.1
606.    Изоцианата раствор токсичный, н.у.к.         2206           6.1
607.    Изоцианата раствор токсичный                 3080           6.1
легковоспламеняющийся, н.у.к.
608.    Изоцианатобензотрифториды                    2285           6.1
609.    Изоцианаты токсичные, н.у.к.                 2206           6.1
610.    3,3-иминодипропиламин                        2269           8

575.    Изобутилацетат                               1213           3
576.    Изобутилен                                   1055           2.1
577.    Изобутилизобутират                           2528           3
578.    Изобутилизоцианат                            2486           3
579.    Тұрақталған изобутилметакрилат               2283           3
580.    Изобутилпропионат                            2394           3
581.    Изобутилформиат                              2393           3
582.    Изобутиральдегид                             2045           3
583.    Изобутирилхлорид                             2395           3
584.    Изобутиронитрил                              2284           3
585.    Изогексен                                    2288           3
586.    Изогептен                                    2287           3
587.    Изооктен                                     1216           3
588.    Изопентендер                                 2371           3
589.    Тұрақталған изопрен                          1218           3
590.    Изопропанол                                  1219           3
591.    Изопропенилацетат                            2403           3
592.    Изопропенилбензол                            2303           3
593.    Изопропиламин                                1221           3
594.    Изопропилацетат                              1220           3
595.    Изопропилбензол                              1918           3
596.    Изопропильбутират                            2405           3
597.    Изопропилизобутират                          2406           3
598.    Изопропилизоцианат                           2483           3
599.    Изопропилнитрат                              1222           3
600.    Изопропилпропионат                           2409           3
601.    Изопропилхлорацетат                          2497           3
602.    Изопропил-2-хлорпропионат                    2934           3
603.    Изопропилхлорформиат                         2407           6.1
604.    Изофорондиамин                               2289           8
605.    Изофорондиизоцианат                          2290           6.1
606.    Изоцианат уытты ерітіндісі, н.к.             2206           6.1
607.    Изоцианат жеңіл тұтанатын уытты ерітіндісі,  3080           6.1
н.к.
608.    Изоцианатобензоүшфторидтер                   2285           6.1
609.    Уытты изоцианаттар, н.к.                     2206           6.1
610.    3,3-иминодипропиламин                        2269           8

611.    Инфекционное вещество, вредное только        2900           6.2
для животных
612.    Инфекционное вещество, вредное для           2814           6.2
здоровья людей
613.    Иодид ртутно(II)-калиевый                    1643           6.1
614.    2-Иодбутан                                   2390           3
615.    Иодметилпропаны                              2391           3
616.    Иодпропаны                                   2392           3
617.    Иод пятифтористый                            2495           5.1
618.    Калий                                        2257           4.3
619.    Калий азотнокислый и натрий                  1487           5.1
азотистокислый в смеси (смесь нитрита
калия и нитрата натрия)
620.    Калий азотнокислый                           1486           5.1
621.    Калий азотистокислый                         1488           5.1
622.    Калийборгидрид                               1870           4.3
623.    Калий бромноватокислый                       1484           5.1
624.    Калий ванадиевокислый (мета)                 2864           6.1
625.    Калия двуфтористый кислый твердый            1811           8
626.    Калия двуфтористый кислый раствор            1811           8
627.    Калий дитионистокислый                       1929           4.1
628.    Калий кремнефтористый                        2655           6.1
629.    Калий марганцовокислый                       1490           6.1
630.    Калий медь (I) цианистоводородный            1679           6.1
631.    Калий металлические сплавы                   1420           4.3
632.    Калия арсенат                                1677           6.1
633.    Калия арсенит                                1678           6.1
634.    Калий надсернокислый                         1492           5.1
635.    Калий сернистый                              1382           4.2
636.    Калий сернистый безводный                    1382           4.2
637.    Калий сернистый (сульфид калий),             1847           8
кристаллогидрат
638.    Калий сернокислый кислый                     2509           8
639.    Калий фосфористый                            2012           4.3
640.    Калий фтористый                              1812           6.1
641.    Калий хлорноватокислый                       1485           5.1
642.    Калий хлорноватокислый, водный               2427           5.1
раствор
643.    Калий хлорнокислый                           1489           5.1
644.    Калий цианистый                              1680           6.1

611.    Тек жануарлар үшін зиянды инфекциялық        2900           6.2
заттар
612.    Адамдар денсаулығы үшін зиянды               2814           6.2
инфекциялық заттар
613.    Сынапты (II)-калийлі йодид                   1643           6.1
614.    2-Йодбутан                                   2390           3
615.    Йодметилпропандар                            2391           3
616.    Йодпропандар                                 2392           3
617.    Бес фторлық йод                              2495           5.1
618.    Калий                                        2257           4.3
619.    Азотқышқылды калий мен азотқышқылды          1487           5.1
натрий қоспасы (калий нитриті мен
натрий нитриті қоспасы)
620.    Азотқышқылды калий                           1486           5.1
621.    Азотқышқылды калий                           1488           5.1
622.    Калийборгидрид                               1870           4.3
623.    Бромқышқылды калий                           1484           5.1
624.    Ванадийқышқылды калий (мета)                 2864           6.1
625.    Екіфторлы қышқылды калий, қатты              1811           8
626.    Екіфторлы қышқылды калий, ерітінді           1811           8
627.    Дитионисті қышқылды калий                    1929           4.1
628.    Кремнийфторлы калий                          2655           6.1
629.    Марганецқышқылды калий                       1490           6.1
630.    Мыс (I) цианистісутекті калий                1679           6.1
631.    Металды қорытпа калий                        1420           4.3
632.    Калий арсенаты                               1677           6.1
633.    Калий арсениті                               1678           6.1
634.    Күкірт қышқылды калий                        1492           5.1
635.    Күкіртті калий                               1382           4.2
636.    Сусыз күкіртті калий                         1382           4.2
637.    Күкіртті калий (калий сульфиді),             1847           8
кристалдыгидрат
638.    Күкірт қышқылды калий қышқылы                2509           8
639.    Фосфорлы калий                               2012           4.3
640.    Фторлы калий                                 1812           6.1
641.    Хлорлықышқылды калий                         1485           5.1
642.    Хлорлықышқылды калий, сулы ерітінді          2427           5.1
643.    Хлорлықышқылды калий                         1489           5.1
644.    Цианисті калий                               1680           6.1

645.    Калия металлические сплавы                   1420           4.3
646.    Кальций                                      1401           4.3
647.    Кальций азотнокислый                         1454           5.1
648.    Кальций водородистый                         1404           4.3
649.    Кальций дитионистокислый                     1923           4.2
650.    Кальций-марганец кремнистый                  2844           4.3
651.    Кальций марганцовокислый                     1456           5.1
652.    Кальций мышьяковокислый                      1573           6.1
653.    Кальций углеродистый                         1402           4.3
654.    Кальция фосфид                               1360           4.3
655.    Кальций хлористокислый                       1453           5.1
656.    Кальций хлорноватистокислый, смесь           2208           5.1
сухая, содержащая более 10%, но не
более 39% активного хлора
657.    Кальций хлорноватистокислый,                 2880           5.1
гидратированная смесь, содержащая не
менее 5,5%, но не более 10% активного
хлора
658.    Кальций хлорноватистокислый, сухой           1748           5.1
659.    Кальций хлорноватистокислый (хлорат          1452           5.1
кальция)
660.    Кальций хлорноватистокислый, водный          2429           5.1
раствор
661.    Кальция перхлорат                            1455           5.1
662.    Кальция цианид                               1575           6.1
663.    Камфара синтетическая                        2717           4.1
664.    Карбонилсулульфид                            2204           2.3
665.    Карбонилы металлов, н.у.к., жидкие           3281           6.1
666.    Карбонилы металлов, н.у.к., твердые          3281           6.1
667.    Касторовая мука                              2969           9
668.    Касторовые бобы                              2969           9
669.    Касторовые хлопья                            2969           9
670.    Касторовый жмых                              2969           9
671.    Каучука раствор                              1287           3
672.    Керосин                                      1223           3
673.    Кетоны жидкие, н.у.к.                        1224           3
674.    Кино-, фотопленка на нитроцеллюлозной        1324           4.1
основе, покрытая желатином, исключая
отходы
675.    Кислород сжатый                              1072           2
676.    Кислота азотная, кроме красной дымящей,      2031           8
с содержанием азотной кислоты более 70%
677.    Кислота азотная, кроме красной дымящей,      2031           8
содержащая не более 20% азотной кислоты

645.    Металды қорытпа калий                        1420           4.3
646.    Кальций                                      1401           4.3
647.    Азот қышқылды кальций                        1454           5.1
648.    Сутекті кальций                              1404           4.3
649.    Дитион қышқылды кальций                      1923           4.2
650.    Кремнийлі кальций-марганец                   2844           4.3
651.    Марганец қышқылды кальций                    1456           5.1
652.    Тотияйын қышқылды кальций                    1573           6.1
653.    Көміртекті кальций                           1402           4.3
654.    Кальций фосфиді                              1360           4.3
655.    Хлорқышқылды кальций                         1453           5.1
656.    10% асатын бірақ 39% аспайтын белсенді       2208           5.1
хлордан тұратын хлорқышқылды кальций,
құрғақ қоспа
657.    Кемінде 5,5%, бірақ 10% аспайтын             2880           5.1
белсенді хлордан тұратын хлорқышқылды,
гидративті қоспа
658.    Хлорқышқылды кальций, құрғақ                 1748           5.1
659.    Хлорқышқылды кальций (кальций хлораты)       1452           5.1
660.    Хлорқышқылды кальций, сулы ерітінді          2429           5.1
661.    Кальций перхлораты                           1455           5.1
662.    Кальций цианиді                              1575           6.1
663.    Синтетикалық камфара                         2717           4.1
664.    Карбонилсулульфиді                           2204           2.3
665.    Металдар карбонилдері, н.к., сұйық           3281           6.1
666.    Металдар карбонилдері, н.к., қатты           3281           6.1
667.    Касторлы ұн                                  2969           9
668.    Касторлы бұршақтар                           2969           9
669.    Касторлы мақталар                            2969           9
670.    Касторлы күнжара                             2969           9
671.    Каучук ерітіндісі                            1287           3
672.    Керосин                                      1223           3
673.    Сұйық кетондар, н.к.                         1224           3
674.    Қалдықтарды қоспағанда желатинмен жабылған   1324           4.1
нитроцеллюлоздық негіздегі кино-
фотопленкалар
675.    Сығымдалған оттегі                           1072           2
676.    Қызыл түтіндейтіннен басқа, 70% астам        2031           8
азот қышқылынан тұратын азот қышқыл
677.    Қызыл түтіндейтіннен басқа, 20% аспайтын     2031           8
азот қышқылынан тұратын азот қышқылы

678.    Кислота азотная, кроме красной дымящей,      2031           8
содержащая не более 70% азотной кислоты
679.    Кислота акриловая стабилизированная          2218           8
680.    Кислота борфтористоводородная                1775           8
681.    Кислота бромистоводородная, концентрация     1788           8
не более 49%
682.    Кислота бромуксусная                         1938           8
683.    Кислота бутилфосфорная                       1718           8
684.    Кислота гексафторфосфорная                   1782           8
685.    Кислота диизоктилфосфорная                   1902           8
686.    Кислота дифторфосфорная безводная            1768           8
687.    Кислота дихлоризоциануровая сухая            2465           5.1
688.    Кислота дихлоруксусная                       1764           8
689.    Кислота изомасляная                          2529           3
690.    Кислота изопропилфосфорная                   1793           8
691.    Кислота иодистоводородная                    1787           8
692.    Кислота какодиловая                          1572           6.1
693.    Кислота капроновая                           2829           8
694.    Кислота кремнефтористоводородная             1778           8
695.    Кислота кротоновая жидкая                    2823           8
696.    Кислота кротоновая твердая                   2823           8
697.    Кислота масляная                             2820           8
698.    Кислота метакриловая стабилизированная       2531           8
699.    Кислота муравьиная                           1779           8
700.    Кислота мышьяковая жидкая                    1553           6.1
701.    Кислота мышьяковая твердая                   1554           6.1
702.    Кислота нитробенезолсульфоновая              2305           8
703.    Кислота нитрозилсерная жидкая                2308           8
704.    Кислота нитрозилсерная твердая               2308           8
705.    Кислота пропионовая                          1848           8
706.    Кислота селеновая                            1905           8
707.    Кислота серная, содержащая более 51%         1830           8
кислоты
708.    Кислота серная, содержащая не более 51%      2796           8
кислоты
709.    Кислота серная отработанная                  1832           8
710.    Кислота серная регенерированная из           1906           8
кислого гудрона
711.    Кислота сернистая                            1833           8
712.    Кислота сульфаминовая                        2967           8

678.    Қызыл түтіндейтіннен басқа, 70% аспайтын     2031           8
азот қышқылынан тұратын азот қышқылы
679.    Тұрақталған акрилді қышқыл                   2218           8
680.    Борфторсутекті қышқыл                        1775           8
681.    Қоюлануы 49% аспайтын бромсутекті қышқыл     1788           8
682.    Бромсірке қышқылы                            1938           8
683.    Бутилфосфорлы қышқыл                         1718           8
684.    Гексафторфосфорлық қышқыл                    1782           8
685.    Диизоктилфосфорлы қышқыл                     1902           8
686.    Сусыз дифторфосфорлы қышқыл                  1768           8
687.    Құрғақ дихлоризоцианурлы қышқыл              2465           5.1
688.    Дихлорсіркелі қышқыл                         1764           8
689.    Изомайлы қышқыл                              2529           3
690.    Изопропилфосфорлы қышқыл                     1793           8
691.    Йодсутекті қышқыл                            1787           8
692.    Какодилді қышқыл                             1572           6.1
693.    Капронды қышқыл                              2829           8
694.    Кремнийфторсутекті қышқыл                    1778           8
695.    Сұйық кротонды қышқыл                        2823           8
696.    Қатты кротонды қышқыл                        2823           8
697.    Майлы қышқыл                                 2820           8
698.    Тұрақталған метакрилді қышқыл                2531           8
699.    Құмырсқа қышқыл                              1779           8
700.    Сұйық тотияйынды қышқыл                      1553           6.1
701.    Қатты тотияйынды қышқыл                      1554           6.1
702.    Нитробенезолсульфонды қышқыл                 2305           8
703.    Сұйық нитрозилкүкіртті қышқылы               2308           8
704.    Қатты нитрозилкүкіртті қышқылы               2308           8
705.    Пропионды қышқыл                             1848           8
706.    Селенді қышқыл                               1905           8
707.    51% астам қышқылдан тұратын күкірт қышқылы   1830           8
708.    51% аспайтын қышқылдан тұратын күкірт        2796           8
қышқылы
709.    Пайдаланған күкірт қышқылы                   1832           8
710.    Қышқылды гудроннан қалпына келтірілген       1906           8
күкірт қышқылы
711.    Күкірт қышқылы                               1833           8
712.    Сульфаминді қышқыл                           2967           8

713.    Кислота тиогликолевая                        1940           8
714.    Кислота тиомолочная                          2936           6.1
715.    Кислота тиоуксусная                          2436           3
716.    Кислота тринитробензойная увлажненная        1355           4.1
с массовой долей воды не менее 30%
717.    Кислота трифтоуксусная                       2699           8
718.    Кислота трихлоризоциануровая сухая           2468           5.1
719.    Кислота трихлоруксусная                      1839           8
720.    Кислота трихлоруксусная, раствор             2564           8
721.    Кислота уксусная ледяная                     2789           8
722.    Кислота уксусная, раствор концентрации       2789           8
более 80% по массе
723.    Кислота уксусная, раствор концентрации       2790           8
более 10%, но менее 50% по массе
724.    Кислота уксусная, раствор концентрации       2790           8
не менее 50%, но не более 80% по массе
725.    Кислота фосфористая                          2834           8
726.    Кислота фосфорная жидкая                     1805           8
727.    Кислота фосфорная твердая                    1805           8
728.    Кислота фторфосфорная безводная              1776           8
729.    Кислота фтористоводородная, концентрация     1790           8
более 60%
730.    Кислота фтористоводородная, концентрация     1790           8
не более 60%
731.    Кислота фторсульфоновая                      1777           8
732.    Кислота фтороуксусная                        2642           6.1
733.    Кислота хлористоводородная                   1789           8
734.    Кислота хлорная с массовой долей кислоты     1873           5.1
более 50%, но не более 72%
735.    Кислота хлорная с массовой долей кислоты     1802           8
не более 50%
736.    Кислота хлорплатиновая твердая               2507           8
737.    Кислота 2-хлор-пропионовая твердая           2511           8
738.    Кислоты 2-хлор-пропионовой раствор           2511           8
739.    Кислота хлоруксусная, раствор                1750           6.1
740.    Кислота хлоруксусная твердая                 1751           6.1
741.    Кислота хромовая, раствор                    1755           8
742.    Кислота хромсерная                           2240           8
743.    Клеи, содержащие легковоспламеняющуюся       1133           3
жидкость
744.    Клинические отходы неуточненные, н.у.к.      3291           6.2
745.    Кобальта нафтенаты - порошок                 2001           4.1
746.    Комплект первой помощи                       3316           9

713.    Тиогликолді қышқыл                           1940           8
714.    Тиосүтті қышқыл                              2936           6.1
715.    Тиосіркелі қышқыл                            2436           3
716.    Салмақтық үлесі кемінде 30% сумен            1355           4.1
дымқылданған үшнитробензойлық қышқыл
717.    Үшфторсіркелі қышқыл                         2699           8
718.    Құрғақ үшхлоризоцианурлы қышқыл              2468           5.1
719.    Үшхлорсіркелі қышқыл                         1839           8
720.    Үшхлорсіркелі қышқыл, ерітінді               2564           8
721.    Мұзды сіркелі қышқыл                         2789           8
722.    Салмағы бойынша қоюлануы ерітіндінің 80%     2789           8
асатын сірке қышқылы
723.    Салмағы бойынша қоюлануы ерітіндінің 10%     2790           8
көп, бірақ 50% кем сірке қышқылы
724.    Салмағы бойынша қоюлануы ерітіндінің 50%     2790           8
көп, бірақ 80% кем сірке қышқылы
725.    Фосфорлы қышқыл                              2834           8
726.    Сұйық фосфорлы қышқыл                        1805           8
727.    Қатты фосфорлы қышқыл                        1805           8
728.    Сусыз фторфосфорлы қышқыл                    1776           8
729.    Қоюлануы 60% асатын, фторсутекті қышқыл      1790           8
730.    Қоюлануы 60% аспайтын, фторсутекті қышқыл    1790           8
731.    Фторсульфонды қышқыл                         1777           8
732.    Фторсіркелі қышқыл                           2642           6.1
733.    Хлорсутекті қышқыл                           1789           8
734.    Қышқылдың салмақтық үлесі 50% көп бірақ      1873           5.1
72% көп емес хлор қышқылы
735.    Қышқылдың салмақтық үлесі 50% көп емес       1802           8
хлор қышқылы
736.    Қатты хлорплатинді қышқыл                    2507           8
737.    Қатты 2-хлор-пропионды қышқыл                2511           8
738.    Ерітінді 2-хлор-пропионды қышқыл             2511           8
739.    Хлорсіркелі қышқыл, ерітінді                 1750           6.1
740.    Хлорсіркелі қышқыл, қатты                    1751           6.1
741.    Хромды қышқыл, ерітінді                      1755           8
742.    Хромкүкіртті қышқыл                          2240           8
743.    Жеңіл тұтанатын сұйықтықтан тұратын          1133           3
желім
744.    Анықталмаған клиникалық қалдықтар, н.к.      3291           6.2
745.    Кобальта нафтенаттар - ұнтақ                 2001           4.1
746.    Алғашқы көмек жинағы                         3316           9

747.    Комплект полэфирной смолы                    3269           3
748.    Коррозионная жидкость, н.у.к.                1760           8
749.    Коррозионная жидкость кислая                 3264           8
неорганическая, н.у.к.
750.    Коррозионная жидкость кислая                 3265           8
органическая, н.у.к.
751.    Коррозионная жидкость                        2920           8
легковоспламеняющаяся, н.у.к.
752.    Коррозионная жидкость окисляющая, н.у.к.     3093           8
753.    Коррозионная жидкость щелочная               3266           8
неорганическая, н.у.к.
754.    Коррозионная жидкость щелочная               3267           8
органическая, н.у.к.
755.    Коррозионная жидкость реагирующая с          3094           8
водой, н.у.к.
756.    Коррозионная жидкость самонагревающаяся,     3301           8
н.у.к.
757.    Коррозионная жидкость токсическая, н.у.к.    2922           8
758.    Коррозионное вещество твердое кислое         3260           8
неорганическое, н.у.к.
759.    Коррозионное вещество твердое кислое         3261           8
органическое, н.у.к.
760.    Коррозионное вещество твердое                2921           8
легковоспламеняющееся, н.у.к.
761.    Коррозионное вещество твердое                3084           8
окисляющее, н.у.к.
762.    Коррозионное вещество твердое                3096           8
реагирующее с водой, н.у.к.
763.    Коррозионное вещество твердое                3095           8
самонагревающееся, н.у.к.
764.    Коррозионное вещество твердое токсичное,     2923           8
н.у.к.
765.    Коррозионное вещество твердое щелочное       3262           8
неорганическое, н.у.к.
766.    Коррозионное вещество твердое щелочное       3263           8
органическое, н.у.к.
767.    Краситель жидкий коррозионный, н.у.к.        2801           8
768.    Краситель жидкий токсичный, н.у.к.           1602           6.1
769.    Краситель твердый коррозионный, н.у.к.       3147           8
770.    Краситель твердый токсичный, н.у.к.          3143           6.1
771.    Краска (включая краску, лак, эмаль,          1263           3
краситель, шеллак, олифу, политуру,          3066           8
жидкий наполнитель и жидкую лаковую
основу)
772.    Крезол технический                           2022           6.1
773.    Крезолы жидкие                               2076           6.1
774.    Крезолы твердые                              2076           6.1
775.    Кремний-порошок аморфный                     1346           4.1
776.    Кремний четырехфтористый сжатый              1859           2.3

747.    Полэфирлі шайыр жинағы                       3269           3
748.    Коррозиялық сұйықтық, н.к.                   1760           8
749.    Органикалық емес қышқылды                    3264           8
коррозиялық сұйықтық, н.к.
750.    Органикалық қышқылды коррозиялық             3265           8
сұйықтық, н.к.
751.    Жеңіл тұтанатын коррозиялық сұйықтық, н.к.   2920           8
752.    Тотықтырғыш коррозиялық сұйықтық, н.к.       3093           8
753.    Сілтілі органикалық емес коррозиялық         3266           8
сұйықтық, н.к.
754.    Сілтілі органикалық коррозиялық              3267           8
сұйықтық, н.к.
755.    Сумен реакцияға түсетін коррозиялық          3094           8
сұйықтық, н.к.
756.    Өзінен өзі қызатын коррозиялық               3301           8
сұйықтық, н.к.
757.    Уытты коррозиялық сұйықтық, н.к.             2922           8
758.    Қатты қышқыл органикалық емес                3260           8
коррозиялық заттар, н.к.
759.    Қатты қышқыл органикалық                     3261           8
коррозиялық заттар, н.к.
760.    Жеңіл тұтанатын қатты коррозиялық заттар,    2921           8
н.к.
761.    Тотықтырғыш қатты коррозиялық заттар, н.к.   3084           8
762.    Сумен реакцияға түсетін қатты коррозиялық    3096           8
заттар, н.к.
763.    Өзінен өзі қызатын қатты коррозиялық         3095           8
заттар, н.к.
764.    Қатты уытты коррозиялық заттар, н.к.         2923           8
765.    Сілтілі органикалық емес қатты коррозиялық   3262           8
заттар, н.к.
766.    Сілтілі органикалық қатты коррозиялық        3263           8
заттар, н.к.
767.    Сұйық коррозиялық бояғыш зат, н.к.           2801           8
768.    Сұйық уытты бояғыш зат, н.к.                 1602           6.1
769.    Қатты коррозиялық бояғыш зат, н.к.           3147           8
770.    Қатты уытты бояғыш зат, н.к.                 3143           6.1
771.    Бояу (бояуды, лакты, эмальды, бояғыш         1263           3
затты, шеллакты, олифті, политураны,         30668
сұйық толықтырғышты және сұйық лакты
негізді қоса алғанда)
772.    Техникалық крезол                            2022           6.1
773.    Сұйық крезолдар                              2076           6.1
774.    Қатты крезолдар                              2076           6.1
775.    Кремний аморфты ұнтақ                        1346           4.1
776.    Сығымдалған
төртфторлы кремний               1859           2.3

777.    Кремний четыреххлористый                     1818           8
778.    Криптон охлажденный жидкий                   1970           2.2
779.    Криптон сжатый                               1056           2.2
780.    Крот
ональдегид стабилизированный             1143           6.1
781.    Кротонилен                                   1144           3
782.    Ксантогенаты                                 3342           4.2
783.    Ксенон охлажденный жидкий                    2591           2.2
784.    Ксенон сжатый                                2036           2.2
785.    Ксиленолы                                    2261           6.1
786.    Ксилены                                      1307           3
787.    Ксилидины жидкие                             1711           6.1
788.    Ксилидины твердые                            1711           6.1
789.    Купроцианид натрия, раствор                  2317           6.1
790.    Купроцианид натрия, твердый                  2316           6.1
791.    Легковоспламеняющаяся жидкость,              1993           3
н.у.к.
792.    Легковоспламеняющаяся жидкость               2924           3
коррозионная, н.у.к.
793.    Легковоспламеняющаяся жидкость               1992           3
токсичная, н.у.к.
794.    Легковоспламеняющаяся жидкость               3286           3
токсичная коррозионная, н.у.к.
795.    Легковоспламеняющееся твердое вещество       3180           4.1
коррозионное неорганическое, н.у.к.
796.    Легковоспламеняющееся твердое                2925           4.1
вещество коррозионное органическое,
н.у.к.
797.    Легковоспламеняющееся твердое вещество       3178           4.1
неорганическое, н.у.к.
798.    Легковоспламеняющееся твердое вещество       1325           4.1
органическое, н.у.к.
799.    Легковоспламеняющееся твердое вещество       3179           4.1
токсичное неорганическое, н.у.к.
800.    Легковоспламеняющееся твердое вещество       2926           4.1
токсичное органическое, н.у.к.
801.    Лекарственный препарат жидкий                3248           3
легковоспламеняющийся токсичный, н.у.к.
802.    Лекарственный препарат жидкий                1851           6.1
токсичный, н.у.к.
803.    Лекарственный препарат твердый токсичный,    3249           6.1
н.у.к.
804.    Литиевые батареи                             3090           9
805.    Литиевые батареи в оборудование              3091           9
806.    Литиевые батареи упакованные с               3091           9
оборудованием
807.    Литий                                        1415           4.3

777.    Төртхлорлы кремний                           1818           8
778.    Салқындатылған сұйық криптон                 1970           2.2
779.    Сығымдалған криптон                          1056           2.2
780.    Тұрақталған кротональдегид                   1143           6.1
781.    Кротонилен                                   1144           3
782.    Ксантогенаттар                               3342           4.2
783.    Салқындатылған сұйық ксенон                  2591           2.2
784.    Сығымдалған ксенон                           2036           2.2
785.    Ксиленолдар                                  2261           6.1
786.    Ксилендер                                    1307           3
787.    Сұйық ксилидиндер                            1711           6.1
788.    Қатты ксилидиндер                            1711           6.1
789.    Натрий купроцианиді, ерітінді                2317           6.1
790.    Натрий купроцианиді, қатты                   2316           6.1
791.    Жеңіл тұтанатын сұйықтық, н.к.               1993           3
792.    Жеңіл тұтанатын коррозиялық сұйықтық,        2924           3
н.к.
793.    Жеңіл тұтанатын уытты сұйықтық, н.к.         1992           3
794.    Жеңіл тұтанатын уытты коррозиялық            3286           3
сұйықтық, н.к.
795.    Жеңіл тұтанатын коррозиялық органикалық      3180           4.1
емес қатты заттар, н.к.
796.    Жеңіл тұтанатын коррозиялық органикалық      2925           4.1
қатты заттар, н.к.
797.    Жеңіл тұтанатын органикалық                  3178           4.1
емес қатты заттар, н.к.
798.    Жеңіл тұтанатын органикалық                  1325           4.1
қатты заттар, н.к.
799.    Жеңіл тұтанатын уытты органикалық            3179           4.1
емес қатты заттар, н.к.
800.    Жеңіл тұтанатын уытты органикалық            2926           4.1
қатты заттар, н.к.
801.    Жеңіл тұтанатын уытты сұйық дәрілік          3248           3
препарат, н.к.
802.    Уытты сұйық дәрілік препарат, н.к.           1851           6.1
803.    Уытты қатты дәрілік препарат, н.к.           3249           6.1
804.    Литийлі батареялар                           3090           9
805.    Жабдықтағы литийлі батареялар                3091           9
806.    Жабдықтармен қорапталған литийлі             3091           9
батареялар
807.    Литий                                        1415           4.3

808.    Литий азотнокислый                           2722           5.1
809.    Лития алюмогибрид в эфире                    1411           4.3
810.    Лития боргидрид                              1413           4.3
811.    Лития гидрид                                 1414           4.3
812.    Лития гидрид - плав твердый                  2805           4.3
813.    Литий кремнистый, см.                        1417           4.3
814.    Литий-ферросилиций                           2830           4.3
815.    Лития гипохлорит сухой                       1471           5.1
816.    Лития гипохлорит смесь                       1471           5.1
817.    Магния нитрат                                1474           5.1
818.    Магния-алюминия фосфид                       1419           4.3
819.    Магния бромат                                1473           5.1
820.    Магний в гранулах покрытых, с размерами      2950           4.3
частиц не менее 149 микрон
821.    Магния гибрид                                2010           4.3
822.    Магния отходы, см.                           1869           4.1
823.    Магнийдиамид                                 2004           4.2
824.    Магний кремнефтористый                       2853           6.1
825.    Магния силицид                               2624           4.3
826.    Магний мышьяковокислый (орто)                1622           6.1
трехзамещенный (арсенат магния)
827.    Магния сплавы - порошок                      1418           4.3
828.    Магния хлорат                                2723           5.1
829.    Магний хлорнокислый                          1475           5.1
830.    Магний фосфористый                           2011           4.3
831.    Малононитрил                                 2647           6.1
832.    Манеб                                        2210           4.2
833.    Манеб, стабилизированный против              2968           4.3
самонагревания
834.    Марганца(II) нитрат                          2724           5.1
835.    Масла ацетоновые                             1091           3
836.    Масло камфорное                              1130           3
837.    Масло сивушное                               1201           3
838.    Масло сланцевое                              1288           3
839.    Масло смоляное                               1286           3
840.    Масло хвойное                                1272           3
841.    Материал лакокрасочный (включая              1263           3
растворитель или разбавитель краски)         3066           8

808.    Азотқышқылды литий                           2722           5.1
809.    Эфирдегі лития алюмогибриді                  1411           4.3
810.    Литий боргидриді                             1413           4.3
811.    Литий гидриді                                1414           4.3
812.    Литий гидриді - қатты қорытпа                2805           4.3
813.    Кремнийлі литий, см.                         1417           4.3
814.    Литий-ферросилиций                           2830           4.3
815.    Құрғақ литий гипохлориті                     1471           5.1
816.    Литий гипохлориті қоспа                      1471           5.1
817.    Магний нитраты                               1474           5.1
818.    Магний-алюминий фосфиді                      1419           4.3
819.    Магний броматы                               1473           5.1
820.    Кемінде 149 микрон бөлшектер мөлшеріндегі    2950           4.3
түйіршіктермен қапталған магний
821.    Магний гибриді                               2010           4.3
822.    Магний қалдықтары, см.                       1869           4.1
823.    Магнийдиамиді                                2004           4.2
824.    Кремнийфторлы магний                         2853           6.1
825.    Магний силициді                              2624           4.3
826.    Үштіқаралас (магний арсенаты)                1622           6.1
тотияйынды қышқылды (орто) магний
827.    Магний қорытпасы - ұнтақ                     1418           4.3
828.    Магний хлораты                               2723           5.1
829.    Хлорқышқылды магний                          1475           5.1
830.    Фосфорлы магний                              2011           4.3
831.    Малононитрил                                 2647           6.1
832.    Манеб                                        2210           4.2
833.    Өзінен өзі қызуға қарсы тұрақтандырылған     2968           4.3
манеб
834.    Марганец (ІІ) нитраты                        2724           5.1
835.    Ацетонды май                                 1091           3
836.    Камфорлы май                                 1130           3
837.    Сивуха майы                                  1201           3
838.    Тақта тастық май                             1288           3
839.    Шайыр майы                                   1286           3
840.    Қылқан жапырақтылар майы                     1272           3
841.    Лак бояу материалы (бояуды ерітетін          1263           3
немесе сұйылтатынды қоса алғанда)            3066           8

842.    Материал, относящийся к типографской         1210           3
краске (включая растворитель или
разбавитель)
843.    Медицинские отходы                           3291           6.2
844.    Медицинские отходы, на которые               3291           6.2
распространяются действия правил н.у.к.
845.    Меди арсенит                                 1586           6.1
846.    Меди хлорид                                  2802           8
847.    Медь хлорноватокислая                        2721           5.1
848.    Меди цианид                                  1587           6.1
849.    Медьэтилендиамин, раствор                    1761           8
850.    Меркаптанов смесь жидкая                     3336           3
легковоспламеняющаяся, н.у.к.
851.    Меркаптанов смесь жидкая                     1228           3
легковоспламеняющаяся токсичная, н.у.к.
852.    Меркаптанов смесь жидкая токсичная           3071           6.1
легковоспламеняющаяся, н.у.к.
853.    Меркаптотетразол-1 уксусная кислота          0448           1.4С
854.    Метакрилонитрил стабилизированный            3079           3
855.    Металлическое вещество реагирующее с         3208           4.3
водой, н.у.к.
856.    Металлическое вещество, реагирующее с        3209           4.3
водой, самонагревающееся, н.у.к.
857.    Металлический катализатор увлажненный с      1378           4.2
видимым избыточным содержанием жидкости
858.    Металлический порошок легковоспламе-         3089           4.1
няющийся, н.у.к.
859.    Металлический порошок самонагревающийся,     3189           4.2
н.у.к.
860.    Металлоорганического соединения              3207           4.3
дисперсия, регирующее при взаимодействии
с водой, легковоспламеняющаяся, н.у.к.
861.    Металлоорганическое соединение, раствор,     3207           4.3
реагирующий при взаимодействии с водой,
легковоспламеняющийся, н.у.к.
862.    Металлоорганическое соединение,              3207           4.3
реагирующее при взаимодействии с водой,
легковоспламеняющееся, н.у.к.
863.    Металлорганическое соединение токсичное,     3282           6.1
н.у.к., жидкое
864.    Металлоорганическое соединение токсичное,    3282           6.1
н.у.к., твердое
865.    Метальдегид                                  1332           4.1
866.    Метана и водорода смесь                      2034           2.1
867.    Метанол                                      1230           3
868.    Метан сжатый                                 1971           2.1
869.    Метансульфонилхлорид                         3246           6.1

842.    Типографиялық бояуға қатысты материал        1210           3
(ерітетін немесе сұйылтатынды қоса алғанда)
843.    Медициналық қалдықтар                        3291           6.2
844.    Ережелердің күші тарайтын медициналық        3291           6.2
қалдықтар, н.к.
845.    Мыс арсениті                                 1586           6.1
846.    Мыс хлориді                                  2802           8
847.    Хлорқышқылды мыс                             2721           5.1
848.    Мыс цианиді                                  1587           6.1
849.    Мысэтилендиамин, ерітінді                    1761           8
850.    Жеңіл тұтанатын сұйық меркаптандар           3336           3
қоспасы, н.к.
851.    Уытты жеңіл тұтанатын сұйық                  1228           3
меркаптандар қоспасы, н.к.
852.    Жеңіл тұтанатын уытты сұйық меркаптандар     3071           6.1
қоспасы, н.к.
853.    Меркаптотетразол-1 сірке қышқылы             0448           1.4С
854.    Тұрақталған метакрилонитрил                  3079           3
855.    Сумен реакцияға түсетін металды заттар,      3208           4.3
н.к.
856.    Сумен реакцияға түсетін, өзінен өзі          3209           4.3
қызатын металды заттар, н.к.
857.    Көрінетін артық сұйықтықпен дымқылданатын    1378           4.2
металды катализатор
858.    Тез тұтанатын металдық ұнтақ, н.к.           3089           4.1
859.    Өзінен өзі қызатын металды ұнтақ, н.к.       3189           4.2
860.    Тез тұтанатын, сумен өзара қатынасы          3207           4.3
кезінде реакцияға түсетін шашыраудың
металлорганикалық қосындылары, н.к.
861.    Тез тұтанатын, сумен өзара қатынасы          3207           4.3
кезінде реакцияға түсетін
металлорганикалық қосынды, ерітінді, н.к.
862.    Тез тұтанатын, сумен өзара қатынасы          3207           4.3
кезінде реакцияға түсетін
металлорганикалық қосынды, н.к.
863.    Уытты, н.к., сұйық металлорганикалық         3282           6.1
қосынды
864.    Уытты, н.к., қатты металлорганикалық         3282           6.1
қосынды
865.    Метальдегид                                  1332           4.1
866.    Метан мен сутегі қоспасы                     2034           2.1
867.    Метанол                                      1230           3
868.    Сығымдалған метан                            1971           2.1
869.    Метансульфонилхлорид                         3246           6.1

870.    Метилакрилат стабилизированный               1919           3
871.    Метилаллилхлорид                             2554           3
872.    Метилаль                                     1234           3
873.    Метиламилацетат                              1233           3
874.    Метиламин безводный                          1061           2.1
875.    Метиламина водный раствор                    1235           3
876.    N-метиланилин                                2294           6.1
877.    Метилат натрия                               1431           4.2
878.    Метилат натрия, раствор в спирте             1289           3
879.    Метилацетат                                  1231           3
880.    Метилбромацетат                              2643           6.1
881.    3-метилбутанон-2                             2397           3
882.    2-метилбутен-1                               2459           3
883.    2-метилбутен-2                               2460           3
884.    3-метилбутен-1                               2561           3
885.    N-метилбутиламин                             2945           3
886.    Метилбутират                                 1237           3
887.    5-метилгексанон-2                            2302           3
888.    Метилдихлорацетат                            2299           6.1
889.    Метилдихлорсилан                             1242           4.3
890.    Метилизобутилкарбинол                        2053           3
891.    Метилизобутилкетон                           1245           3
892.    Метилизовалерат                              2400           3
893.    Метилизопропенилкетон стабилизированный      1246           3
894.    Метилмагний бромистый в этиловом эфире       1928           4.3
895.    Метилмеркаптан                               1064           2.3
896.    Метилметакрилат, мономер                     1247           3
стабилизированный
897.    4-метилморфолин                              2535           3
898.    N-метилморфолин                              2535           3
899.    Метилортосиликат                             2606           6.1
900.    Метилпентадиен                               2461           3
901.    2-метилпентанол-2                            2560           3
902.    1-метилпиперидин                             2399           3
903.    Метилпропилкетон                             1249           3
904.    Метилпропионат                               1248           3
905.    Метилтетрагидрофуран                         2536           3

870.    Тұрақталған метилакрилат                     1919           3
871.    Метилаллилхлорид                             2554           3
872.    Метилаль                                     1234           3
873.    Метиламилацетат                              1233           3
874.    Сусыз метиламин                              1061           2.1
875.    Метиламин сулы ерітінді                      1235           3
876.    N-метиланилин                                2294           6.1
877.    Натрий метилаты                              1431           4.2
878.    Натрий метилаты, спирттегі ерітінді          1289           3
879.    Метилацетат                                  1231           3
880.    Метилбромацетат                              2643           6.1
881.    3-метилбутанон-2                             2397           3
882.    2-метилбутен-1                               2459           3
883.    2-метилбутен-2                               2460           3
884.    3-метилбутен-1                               2561           3
885.    N-метилбутиламин                             2945           3
886.    Метилбутират                                 1237           3
887.    5-метилгексанон-2                            2302           3
888.    Метилдихлорацетат                            2299           6.1
889.    Метилдихлорсилан                             1242           4.3
890.    Метилизобутилкарбинол                        2053           3
891.    Метилизобутилкетон                           1245           3
892.    Метилизовалерат                              2400           3
893.    Тұрақталған метилизопропенилкетон            1246           3
894.    Этильдік эфирдегі бромды метилмагний         1928           4.3
895.    Метилмеркаптан                               1064           2.3
896.    Метилметакрилат, тұрақталған мономер         1247           3
897.    4-метилморфолин                              2535           3
898.    N-метилморфолин                              2535           3
899.    Метилортосиликат                             2606           6.1
900.    Метилпентадиен                               2461           3
901.    2-метилпентанол-2                            2560           3
902.    1-метилпиперидин                             2399           3
903.    Метилпропилкетон                             1249           3
904.    Метилпропионат                               1248           3
905.    Метилтетрагидрофуран                         2536           3

906.    Метилтрихлорацетат                           2533           6.1
907.    Метилтрихлорсилан                            1250           3
908.    Метилфенилдихлорсилан                        2437           8
909.    Метилформиат                                 1243           3
910.    Метилфторид                                  2454           2.1
911.    2-метилфуран                                 2301           3
912.    Метилхлорид                                  1063           2.1
913.    Метилхлорида и метиленхлорида смесь          1912           2.1
914.    Метил-2-хлорпропионат                        2933           3
915.    Метилциклогексан                             2296           3
916.    Метилциклогексанолы легковоспламеняю-        2617           3
щиеся
917.    Метилциклогексанон                           2297           3
918.    Метилциклопентан                             2298           3
919.    Метилэтилкетон, см.                          1193           3
920.    2-метил-5-этилпиридин                        2300           6.1
921.    Метоксиметилизоцианат                        2605           3
922.    4-метокси-4-метилпентанон-2                  2293           3
923.    1-метокси-2-пропанол                         3092           3
924.    Механизмы предварительного натяжения         3268           9
ремней безопасности пиротехнические
925.    Механизмы предварительного натяжения         0503           1.4G
ремней безопасности пиротехнические
926.    Механизмы предварительного натяжения         3353           2.2
ремней безопасности, работающие на
сжатом газе
927.    Модули ремней безопасности                   3268           9
928.    Модули пневмоподушек пиротехнические         0503           1.4G
929.    Модули пневмоподушек, работающие на          3353           2.2
сжатом газе
930.    Молибдена пентахлорид                        2508           8
931.    Монохлорид йода                              1792           8
932.    Морфолин                                     2054           8
933.    Мочевины нитрат увлажненный с массовой       1357           4.1
долей воды не менее 20%
934.    Мочевина с перекисью водорода-комплекс       1511           5.1
935.    Мышьяк                                       1558           6.1
936.    Мышьяка бромид                               1555           6.1
937.    Мышьяковая пыль                              1562           6.1
938.    Мышьякорганическое соединение, н.у.к.,       3280           6.1
жидкое
939.    Мышьякорганическое соединение, н.у.к.,       3280           6.1
твердое

906.    Метилүшхлорацетат                            2533           6.1
907.    Метилүшхлорсилан                             1250           3
908.    Метилфенилдихлорсилан                        2437           8
909.    Метилформиат                                 1243           3
910.    Метилфторид                                  2454           2.1
911.    2-метилфуран                                 2301           3
912.    Метилхлорид                                  1063           2.1
913.    Метилхлорид пен метиленхлоридтің қоспасы     1912           2.1
914.    Метил-2-хлорпропионат                        2933           3
915.    Метилциклогексан                             2296           3
916.    Тез тұтанатын метилциклогексанолдар          2617           3
917.    Метилциклогексанон                           2297           3
918.    Метилциклопентан                             2298           3
919.    Метилэтилкетон, см.                          1193           3
920.    2-метил-5-этилпиридин                        2300           6.1
921.    Метоксиметилизоцианат                        2605           3
922.    4-метокси-4-метилпентанон-2                  2293           3
923.    1-метокси-2-пропанол                         3092           3
924.    Пиротехникалық қауіпсіздік белбеуін          3268           9
алдын ала тарту тетіктері
925.    Пиротехникалық қауіпсіздік белбеуін          0503           1.4G
алдын ала тарту тетіктері
926.    Сығымдалған газда жұмыс істейтін             3353           2.2
қауіпсіздік белбеуін алдын ала тарту
тетіктері
927.    Қауіпсіздік белбеулерінің модульдері         3268           9
928.    Пиротехникалық пневможастық модульдері       0503           1.4G
929.    Сығымдалған газда жұмыс істейтін             3353           2.2
пневможастық модульдері
930.    Молибден пентахлориді                        2508           8
931.    Йод монохлориді                              1792           8
932.    Морфолин                                     2054           8
933.    Салмақтық үлесі кемінде 20% сумен            1357           4.1
дымқылданған мочевин нитрат
934.    Сутек асқын тотығымен мочевин-кешені         1511           5.1
935.    Тотияйын                                     1558           6.1
936.    Тотияйын бромиді                             1555           6.1
937.    Тотияйынды тозаң                             1562           6.1
938.    Тотияйынды органикалық қосынды, н.к., сұйық  3280           6.1
939.    Тотияйынды органикалық қосынды, н.к., қатты  3280           6.1

940.    Надперекись калия                            2466           5.1
941.    Надперекись натрия                           2547           5.1
942.    Намагниченный материал                       2807           9
943.    Настойки медицинские                         1293           3
944.    Натрий                                       1428           4.3
945.    Натрий азотистокислый                        1500           5.1
946.    Натрий азотнокислый                          1498           5.1
947.    Натрий азотнокислый и калий                  1499           5.1
азотнокислый в смеси
948.    Натрийалюминийгидрид                         2835           4.3
949.    Натрий-амоний ванадиево-кислый               2863           6.1
950.    Натрий боргидрид                             1426           4.3
951.    Натрия боргидрида и натрия гидроксида        3320           8
раствор с массовой долей воды
боргидрида натрия не более 12% и
массовой долей гидроксида натрия не
более 40%
952.    Натрия бромат                                1494           5.1
953.    Натрия гидрид                                1427           4.3
954.    Натрия гидросульфит                          1384           4.2
955.    Натрий какодиловокислый                      1688           6.1
956.    Натрий кремнефтористый                       2674           6.1
957.    Натрий марганцовокислый                      1503           5.1
958.    Натрия арсенат                               1685           6.1
959.    Натрия арсенита водный раствор               1686           6.1
960.    Натрия арсенит твердый                       2027           6.1
961.    Натрия персульфат                            1505           5.1
962.    Натрия пикрамат увлажненный с массовой       1349           4.1
долей воды не менее 20%
963.    Натрия сульфид с долей                       1385           4.2
кристаллизационной воды менее 30%
964.    Натрий сернистый, содержащий менее 30%       1385           4.2
кристаллизационной воды
965.    Натрия гидросульфид, содержащий менее        2318           4.2
25% кристаллизационной соды
966.    Натрий сернистый кислый, содержащий не       2949           8
менее 25% кристаллизационной соды
967.    Натрий сернистый, кристаллогидрат,           1849           8
содержащий не менее 30%
кристаллизационной воды
968.    Натрий фосфористый                           1432           4.3
969.    Натрий двуфтористый кислый твердый           2439           8
970.    Натрий двуфтористый кислый раствор           2439           8
971.    Натрий фтористый                             1690           6.1

940.    Калий асқын тотығы                           2466           5.1
941.    Натрий асқын тотығы                          2547           5.1
942.    Магниттелген материал                        2807           9
943.    Медициналық тұнба                            1293           3
944.    Натрий                                       1428           4.3
945.    Натрий азотқышқылы                           1500           5.1
946.    Натрий азотқышқылы                           1498           5.1
947.    Натрий азотқышқылы мен калий                 1499           5.1
азотқышқылдары қоспасы
948.    Натрийалюминийгидрид                         2835           4.3
949.    Натрий-аммоний ванадий-қышқылы               2863           6.1
950.    Натрий боргидриді                            1426           4.3
951.    Натрий боргидриді және натрий гидроксиді     3320           8
ерітінділері, судың салмақтық үлесі
12% аспайтын натрий боргидриді мен
салмақтық үлесі 40% аспайтын натрий
гидроксиді
952.    Натрий броматы                               1494           5.1
953.    Натрий гидриді                               1427           4.3
954.    Натрий гидросульфиті                         1384           4.2
955.    Натрий какодилді қышқыл                      1688           6.1
956.    Кремнийфторлы натрий                         2674           6.1
957.    Марганецқышқылды натрий                      1503           5.1
958.    Натрий арсенаты                              1685           6.1
959.    Натрий арсениттің сулы ерітіндісі            1686           6.1
960.    Қатты натрий арсениті                        2027           6.1
961.    Натрий персульфаты                           1505           5.1
962.    Салмақтық үлесі кемінде 20% сумен            1319           4.1
дымқылданған натрий пикраматы
963.    Кристалданған су үлесі 30% кем               1385           4.2
натрий сульфиді
964.    30% кем кристалданған судан тұратын          1385           4.2
күкіртті натрий
965.    30% кем кристалданған содыдан тұратын        2318           4.2
натрий гидросульфиді
966.    Кемінде 25% кем кристалданған содыдан        2949           8
тұратын күкіртті қышқылды натрий
967.    Кемінде 30% кем кристалданған судан          1849           8
тұратын, кристаллогидрат, күкіртті натрий
968.    Фосфорлы натрий                              1432           4.3
969.    Натрий екіфторлы қышқыл қатты                2439           8
970.    Натрий екіфторлы қышқыл ерітінді             2439           8
971.    Фторлы натрий                                1690           6.1

972.    Натрий хлористокислый                        1496           5.1
973.    Натрий хлорноватистокислый, водный           2428           5.1
раствор
974.    Натрий хлорноватистокислый                   1495           5.1
975.    Натрий хлорнокислый                          1502           5.1
976.    Натрий цианистый                             1689           6.1
977.    альфа-Нафтиламин                             2077           6.1
978.    бета-Нафтиламин                              1650           6.1
979.    Нафталин очищенный                           1334           4.1
980.    Нафталин сырой                               1334           4.1
981.    Нафтилмочевина                               1652           6.1
982.    Нафтилтиомочевина                            1651           6.1
983.    Неон охлажденный жидкий                      1913           2.2
984.    Неон сжатый                                  1065           2.2
985.    Нефтепродукты, н.у.к.                        1268           3
986.    Нефть сырая                                  1267           3
987.    Никель азотистокислый                        2726           5.1
988.    Никель азотнокислый                          2725           5.1
989.    Никель цианистый                             1653           6.1
990.    Никотин                                      1654           6.1
991.    Никотин виннокислый                          1659           6.1
992.    Никотин салициловокислый                     1657           6.1
993.    Никотин сернокислый, раствор                 1658           6.1
994.    Никотин сернокислый, твердый                 1658           6.1
995.    Нитрат фенил ртути                           1895           6.1
996.    Нитраты неорганические, н.у.к.               1477           5.1
997.    Нитраты неорганические, водный раствор,      3218           5.1
н.у.к.
998.    Нитрид лития                                 2806           4.3
999.    Нитрилы жидкие токсические, н.у.к.           3276           6.1
1000.   Нитрилы легковоспламеняющиеся                3273           3
токсические, н.у.к.
1001.   Нитрилы твердые токсические, н.у.к.          3276           6.1
1002.   Нитрилы токсичные                            3275           6.1
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1003.   Нитриты неорганические, водный раствор,      3219           5.1
н.у.к.
1004.   Нитриты неорганические, н.у.к.               2627           5.1
1005.   Нитроанизолы жидкие                          2730           6.1
1006.   Нитроанизолы твердые                         2730           6.1

972.    Хлорқышқылды натрий                          1496           5.1
973.    Хлорқышқылды натрий, сулы ерітінді           2428           5.1
974.    Натрий хлорқышқылды                          1495           5.1
975.    Хлорқышқылды натрий                          1502           5.1
976.    Цианисті натрий                              1689           6.1
977.    альфа-Нафтиламин                             2077           6.1
978.    бета-Нафтиламин                              1650           6.1
979.    Тазартылған нафталин                         1334           4.1
980.    Шикі нафталин                                1334           4.1
981.    Нафтилмочевина                               1652           6.1
982.    Нафтилтиомочевина                            1651           6.1
983.    Салқындалған сұйық неон                      1913           2.2
984.    Сығымдалған неон                             1065           2.2
985.    Мұнай өнімдері, н.к.                         1268           3
986.    Шикі мұнай                                   1267           3
987.    Азотқышқылды никель                          2726           5.1
988.    Азотқышқылды никель                          2725           5.1
989.    Цианисті никель                              1653           6.1
990.    Никотин                                      1654           6.1
991.    Шарапқышқылды никотин                        1659           6.1
992.    Салицилқышқылды никотин                      1657           6.1
993.    Күкіртқышқылды никотин, ерітінді             1658           6.1
994.    Күкіртқышқылды никотин, қатты                1658           6.1
995.    Нитрат фенил сынабы                          1895           6.1
996.    Органикалық емес нитраттар, н.к.             1477           5.1
997.    Органикалық емес нитраттар сулы ерітіндісі,  3218           5.1
н.к.
998.    Литий нитриді                                2806           4.3
999.    Сұйық уытты нитрилдер, н.к.                  3276           6.1
1000.   Уытты жеңіл тұтанатын нитрилдер, н.к.        3273           3
1001.   Қатты уытты нитрилдер, н.к.                  3276           6.1
1002.   Жеңіл тұтанатын уытты нитрилдер, н.к.        3275           6.1
1003.   Органикалық нитриттардың сулы ерітіндісі,    3219           5.1
н.к.
1004.   Органикалық нитриттар, н.к.                  2627           5.1
1005.   Сұйық нитроанизолдар                         2730           6.1
1006.   Қатты нитроанизолдар                         2730           6.1

1007.   Нитроанилины(о-,м-,п-)                       1661           6.1
1008.   Нитробензол                                  1662           6.1
1009.   Нитробромбензол жидкий                       2732           6.1
1010.   Нитробромбензол твердый                      2732           6.1
1011.   Нитробензотрифториды                         2306           6.1
1012.   Нитроглицерин - спиртовой раствор,           3064           3
содержащий более 1%, но не более
5% нитроглицерина
1013.   Нитроглицерин - спиртовой раствор,           1204           3
содержащий не более 1% нитроглицерина
1014.   Нитрогуанидин, увлажненный с массовой        1336           4.1
долей воды не менее 20%
1015.   п-Нитрозодиметиланилин                       1369           4.2
1016.   Нитрокрахмал, увлажненный с массовой         1337           4.1
долей воды не менее 20%
1017.   Нитрокрезолы                                 2446           6.1
1018.   Нитроксилолы жидкие                          1665           6.1
1019.   Нитроксилолы твердые                         1665           6.1
1020.   Нитрометан                                   1261           3
1021.   Нитронафталин                                2538           4.1
1022.   Нитропропаны                                 2608           3
1023.   Нитротолуидины                               2660           6.1
1024.   Нитротолуолы жидкие                          1664           6.1
1025.   Нитротолуолы твердые                         1664           6.1
1026.   Нитрофенолы (орто-, мета-, пара-)            1663           6.1
1027.   3-нитро-4-хлорбензотрифторид                 2307           6.1
1028.   Нитроцеллюлоза с массовой долей азота        2557           4.1
не более 12,6% на сухую массу - смесь
без пигмента с пластифицирующим
веществом
1029.   Нитроцеллюлоза с массовой долей азота        2557           4.1
не более 12,6% на сухую массу - смесь
без пластифицирующего вещества с
пигментом
1030.   Нитроцеллюлоза с массовой долей азота        2557           4.1
не более 12,6% на сухую массу - смесь
без пигмента и пластифицирующего
вещества
1031.   Нитроцеллюлоза с массовой долей азота        2557           4.1
не более 12,6% на сухую массу - смесь
с пластифицирующим веществом с
пигментом
1032.   Нитроцеллюлоза, содержащая воду (с           2555           4.1
массовой долей воды не менее 25%)
1033.   Нитроцеллюлоза, содержащая спирт (с          2556           4.1
массовой долей спирта не менее 25%
и азота не более 12,6 азота на сухую
массу)
1034.   Нитроцеллюлоза - раствор                     2059           3
легковоспламеняющийся, содержащий не
более 12,6% азота (на сухую массу)
и не более 55% нитратоцеллюлозы

1007.   Нитроанилиндар (о-,м-,п-)                    1661           6.1
1008.   Нитробензол                                  1662           6.1
1009.   Сұйық нитробромбензол                        2732           6.1
1010.   Қатты нитробромбензол                        2732           6.1
1011.   Нитробензоүшфторидтері                       2306           6.1
1012.   1% артық, бірақ 5% артық емес                3064           3
нитроглицериннен тұратын нитроглицериннің
спирттік ерітіндісі
1013.   1% аспайтын нитроглицериннен тұратын         1204           3
нитроглицериннің спирттік ерітіндісі
1014.   Салмақтық үлесі кемінде 20% сумен            1336           4.1
дымқылданған нитрогуанидин
1015.   п-Нитрозодиметиланилин                       1369           4.2
1016.   Салмақтық үлесі кемінде 20% сумен            1337           4.1
дымқылданған нитрокрахмал
1017.   Нитрокрезолдар                               2446           6.1
1018.   Сұйық нитроксилолдар                         1665           6.1
1019.   Қатты нитроксилолдар                         1665           6.1
1020.   Нитрометан                                   1261           3
1021.   Нитронафталин                                2538           4.1
1022.   Нитропропандар                               2608           3
1023.   Нитротолуидиндер                             2660           6.1
1024.   Сұйық нитротолуолдар                         1664           6.1
1025.   Қатты нитротолуолдар                         1664           6.1
1026.   Нитрофенолдар (орто-, мета-, пара-)          1663           6.1
1027.   3-нитро-4-хлорбензоүшфторид                  2307           6.1
1028.   Пластикалық заттармен пигментсіз             2557           4.1
қоспа - құрғақ салмағында азоттың
салмақтық үлесі 12,6% аспайтын
нитроцеллюлоза
1029.   Пластикалық заттарсыз пигментті              2557           4.1
қоспа - құрғақ салмағында азоттың
салмақтық үлесі 12,6% аспайтын
нитроцеллюлоза
1030.   Пластикалық заттарсыз және пигментсіз        2557           4.1
қоспа - құрғақ салмағында азоттың
салмақтық үлесі 12,6% аспайтын
нитроцеллюлоза
1031.   Пластикалық заттармен және пигментті         2557           4.1
қоспа - құрғақ салмағында азоттың
салмақтық үлесі 12,6% болатын
нитроцеллюлоза
1032.   Судан тұратын нитроцеллюлоза (судың          2555           4.1
салмақтық үлесі кемінде 25%)
1033.   Спирттен тұратын нитроцеллюлоза (спирттің    2556           4.1
салмақтық үлесі кемінде 25% және құрғақ
салмағында азот 12,6 аспайтын)
1034.   12,6% аспайтын азоттан (құрғақ салмағында)   2059           3
және 55% аспайтын нитратоцеллюлоздардан
тұратын жеңіл тұтанатын нитроцеллюлоза
ерітіндісі

1035.   Нитроцеллюлозные мембранные фильтры,         3270           4.1
содержащие не более 12,6% азота по
сухой массе
1036.   Нитроэтан                                    2842           3
1037.   Нонаны                                       1920           3
1038.   Нонилтрихлорсилан                            1799           8
1039.   2,5-норборнадиен стабилизированный           2251           3
1040.   Огнетушители, содержащие сжатый или          1044           2.2
сжиженный газ
1041.   Окисляющая жидкость коррозионная, н.у.к.     3098           5.1
1042.   Окисляющая жидкость токсичная, н.у.к.        3099           5.1
1043.   Окисляющее вещество твердое                  3085           5.1
коррозионное, н.у.к.
1044.   Окисляющее вещество твердое токсическое,     3087           5.1
н.у.к.
1045.   Окись азота и четырехокись азота в           1975           2.3
смеси
1046.   Окись бария                                  1884           6.1
1047.   Окись калия                                  2033           8
1048.   Окись кальция                                1910           8
1049.   Окись мезитила                               1229           3
1050.   Окись натрия                                 1825           8
1051.   Окись пропилена                              1280           3
1052.   Окись ртути                                  1641           6.1
1053.   Окись трет-(1-азиридинил) фосфина,           2501           6.1
раствор
1054.   Окись углерода сжатия                        1016           2.3
1055.   Окись этилена                                1040           2.3
1056.   Окись этилена и окись пропилена,             2983           3
смесь, содержащая не более 30% окиси
этилена
1057.   Окись этилена, содержащая азот под           1040           2.3
полным давлением до 1 МПа при 50
градусах С
1058.   Окисляющая жидкость, н.у.к.                  3139           5.1
1059.   Окисляющее твердое вещество, н.у.к.          1479           5.1
1060.   Октадецилтрихлорсилан                        1800           8
1061.   Октадиен                                     2309           3
1062.   Октаны                                       1262           3
1063.   Октафторбутен-2                              2422           2.2
1064.   Октафторпропан                               2424           2.2
1065.   Октафторциклобутан                           1976           2.2
1066.   Октилтрихлорсилан                            1801           8
1067.   Оловоорганическое соединение жидкое,         2788           6.1
н.у.к.

1035.   Құрғақ салмағында 12,6% аспайтын азоттан
тұратын нитроцеллюлоздық мембранды сүзгі     3270           4.1
1036.   Нитроэтан                                    2842           3
1037.   Нонандар                                     1920           3
1038.   Нонилүшхлорсилан                             1799           8
1039.   Тұрақталған 2,5-норборнадиен                 2251           3
1040.   Сығымдалған немесе сұйылған газдан           1044           2.2
тұратын өрт сөндірушілер
1041.   Коррозиялық тотықтырғыш сұйықтық, н.к.       3098           5.1
1042.   Уытты тотықтырғыш сұйықтық, н.к.             3099           5.1
1043.   Коррозиялық қатты тотықтырғыш заттар, н.к.   3085           5.1
1044.   Уытты қатты тотықтырғыш заттар, н.к.         3087           5.1
1045.   Қоспадағы азот тотығы мен азоттың төрттотығы 1975           2.3
1046.   Барий тотығы                                 1884           6.1
1047.   Калий тотығы                                 2033           8
1048.   Кальций тотығы                               1910           8
1049.   Мезитил тотығы                               1229           3
1050.   Натрий тотығы                                1825           8
1051.   Пропилен тотығы                              1280           3
1052.   Сынап тотығы                                 1641           6.1
1053.   Трет-(1-азиридинил) фосфин тотығы,           2501           6.1
ерітінді
1054.   Сығымдалған көміртегі тотығы                 1016           2.3
1055.   Этилен тотығы                                1040           2.3
1056.   30% аспайтын этилен тотығынан тұратын        2983           3
этилен тотығы мен пропилен тотығының
қоспасы
1057.   50 С-та 1 МПа дейін толық қысымдағы          1040           2.3
азоттан тұратын этилен тотығы
1058.   Тотықтырғыш сұйықтық, н.к.                   3139           5.1
1059.   Тотықтырғыш қатты заттар, н.к.               1479           5.1
1060.   Октадецилүшхлорсилан                         1800           8
1061.   Октадиен                                     2309           3
1062.   Октандар                                     1262           3
1063.   Октафторбутен-2                              2422           2.2
1064.   Октафторпропан                               2424           2.2
1065.   Октафторциклобутан                           1976           2.2
1066.   Октилүшхлорсилан                             1801           8
1067.   Сұйық органикалық қалайы қосындысы, н.к.     2788           6.1

1068.   Оловоорганическое соединение твердое,        3146           6.1
н.у.к.
1069.   Олово хлористое пятиводное                   2440           8
1070.   Олово фосфористое                            1433           4.3
1071.   Олово четыреххлористое безводное             1827           8
1072.   Опасные грузы в механизмах                   3363           9
1073.   Опасные грузы в приборах                     3363           9
1074.   Органическая перекись, тип С жидкая          3103           5.2
1075.   Органическая перекись тип С твердая          3104           5.2
1076.   Органическая перекись тип жидкая             3105           5.2
1077.   Органическая перекись тип D, твердая         3106           5.2
1078.   Органическая перекись тип Е, жидкая          3107           5.2
1079.   Органическая перекись тип Е твердая          3108           5.2
1080.   Органическая перекись тип F жидкая           3109           5.2
1081.   Органическая перекись тип F твердая          3110           5.2
1082.   Отходы каучука, порошкованные или            1345           4.2
гранулированные, не менее 840 мкм,
содержание резины превышает 45%
1083.   Паральдегид                                  1264           3
1084.   Параформальдегид                             2213           4.1
1085.   Парфюмерные продукты, содержащие             1266           3
легковоспламеняющиеся растворители
1086.   Патроны боевые с инертным снарядом           0012           1.4S
1087.   Патроны боевые с инертным снарядом           0339           1.4С
1088.   Патроны боевые с разрывным зарядом           0412           1.4Е
1089.   Патроны боевые холостые                      0014           1.4S
1090.   Патроны боевые холостые                      0338           1.4С
1091.   Патроны для запуска механизмов               0275           1.3С
0276           1.4С
1092.   Патроны для запуска механизмов               0323           1.4S
(патроны безопасные)
1093.   Патроны для нефтескважин                     0278           1.4С
1094.   Патроны осветительные                        0050           1.3G
1095.   Патроны сигнальные                           0054           1.3G
1096.   Патроны сигнальные                           0312           1.4G
1097.   Патроны сигнальные                           0405           1.4S
1098.   Патроны стрелковые                           0012           1.4S
0339           1.4С
1099.   Патроны стрелковые холостые                  0014           1.4S
0338           1.4С
1100.   Патроны тральные взрывчатые                  0070           1.4S

1068.   Қатты органикалық қалайы қосындысы, н.к.     3146           6.1
1069.   Бессулы хлорлы қалайы                        2440           8
1070.   Фосфорлы қалайы                              1433           4.3
1071.   Сусыз төртхлорлы қалайы                      1827           8
1072.   Тетіктердегі қауіпті жүктер                  3363           9
1073.   Аспаптардағы қауіпті жүктер                  3363           9
1074.   Органикалық асқын тотық, С түрі, сұйық       3103           5.2
1075.   Органикалық асқын тотық, С түрі, қатты       3104           5.2
1076.   Органикалық асқын тотық, D түрі, сұйық       3105           5.2
1077.   Органикалық асқын тотық, D түрі, қатты       3106           5.2
1078.   Органикалық асқын тотық, Е түрі, сұйық       3107           5.2
1079.   Органикалық асқын тотық, Е түрі, қатты       3108           5.2
1080.   Органикалық асқын тотық, F түрі, сұйық       3109           5.2
1081.   Органикалық асқын тотық, F түрі, қатты       3110           5.2
1082.   Құрамындағы резеңке 45% жоғары, 840 мкм      1345           4.2
кем емес ұнтақталған немесе түйіршіктелген
каучук қалдықтары
1083.   Паральдегид                                  1264           3
1084.   Параформальдегид                             2213           4.1
1085.   Жеңіл тұтанатын ерітушілерден тұратын        1266           3
парфюмерлік өнімдер
1086.   Инертті снарядты жауынгерлік патрондар       0012           1.4S
1087.   Инертті снарядты жауынгерлік патрондар       0339           1.4С
1088.   Жарылғыш зарядты жауынгерлік патрондар       0412           1.4Е
1089.   Бос жауынгерлік патрондар                    0014           1.4S
1090.   Бос жауынгерлік патрондар                    0338           1.4С
1091.   Тетіктерді іске қосуға арналған патрондар    0275           1.3С
0276           1.4С
1092.   Тетіктерді іске қосуға арналған патрондар    0323           1.4S
(қауіпсіз патрондар)
1093.   Мұнайұңғымалары үшін патрондар               0278           1.С
1094.   Жарық беретін патрондар                      0050           1.3G
1095.   Сигнальдық патрондар                         0054           1.3G
1096.   Сигнальдық патрондар                         0312           1.4G
1097.   Сигнальдық патрондар                         0405           1.4S
1098.   Атуға арналған патрондар                     0012           1.4S
0339           1.4С
1099.   Атуға арналған бос патрондар                 0014           1.4S
0338           1.4С
1100.   Жарылғыш тральды патрондар                   0070           1.4S

1101.   Пентандион-2,4                               2310           3
1102.   Пентаметилгептан                             2286           3
1103.   Пентанолы                                    1105           3
1104.   Пентаны жидкие                               1265           3
1105.   Пентафторэтан                                3220           2.2
1106.   Пентахлорфенол                               3155           6.1
1107.   Пентахлорфенолят натрия                      2567           6.1
1108.   Пентахлорэтан                                1669           6.1
1109.   1-Пентен                                     1108           3
1110.   1-Пентол                                     2705           8
1111.   Перборат натрия безводный                    3247           5.1
1112.   Перекиси неорганические, н.у.к.              1483           5.1
1113.   Перекись бария                               1449           5.1
1114.   Перекись водорода, водный раствор,           2984           5.1
содержащий от 8 до 20% перекиси
водорода
1115.   Перекись водорода, водный раствор,           2014           5.1
содержащий не менее 20 и не более 40%
перекиси водорода
1116.   Перекись калия                               1491           5.1
1117.   Перекись кальция                             1457           5.1
1118.   Перекись лития                               1472           5.1
1119.   Перекись магния                              1476           5.1
1120.   Перекись натрия                              1504           5.1
1121.   Перекись стронция                            1509           5.1
1122.   Перекись цинка                               1516           5.1
1123.   Перманганаты неорганические, н.у.к.          1482           5.1
1124.   Перманганаты неорганические, водный          3214           5.1
раствор, н.у.к.
1125.   Персульфаты неорганические, водный           3216           5.1
раствор, н.у.к.
1126.   Персульфаты неорганические, н.у.к.           3215           5.1
1127.   Перхлораты неорганические, н.у.к.            1481           5.1
1128.   Перхлораты неорганические, водный            3211           5.1
раствор, н.у.к.
1129.   Пестицид жидкий легковоспламеняющийся        3021           3
токсичный, н.у.к. с температурой
вспышки менее 23 оС
1130.   Пестицид жидкий токсичный, н.у.к.            2902           6.1
1131.   Пестицид жидкий токсичный                    2903           6.1
легковоспламеняющийся, н.у.к.
с температурой вспышки не менее 23 оС
1132.   Пестицид медьсодержащий жидкий               2776           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС

1101.   Пентандион-2,4                               2310           3
1102.   Пентаметилгептан                             2286           3
1103.   Пентанолдар                                  1105           3
1104.   Сұйық пентандар                              1265           3
1105.   Пентафторэтан                                3220           2.2
1106.   Пентахлорфенол                               3155           6.1
1107.   Натрий пентахлорфеноляты                     2567           6.1
1108.   Пентахлорэтан                                1669           6.1
1109.   1-Пентен                                     1108           3
1110.   1-Пентол                                     2705           8
1111.   Сусыз натрий пербораты                       3247           5.1
1112.   Органикалық емес асқын тотықтар, н.к.        1483           5.1
1113.   Барий асқын тотығы                           1449           5.1
1114.   Сутегі асқын тотығы, 8 ден 20% дейін         2984           5.1
сутегі асқын тотығынан тұратын сулы
ерітіндісі
1115.   Сутегі асқын тотығы, кемінде 20% және        2014           5.1
40% аспайтын сутегі асқын тотығынан
тұратын сулы ерітіндісі
1116.   Калий асқын тотығы                           1491           5.1
1117.   Кальций асқын тотығы                         1457           5.1
1118.   Литий асқын тотығы                           1472           5.1
1119.   Магний асқын тотығы                          1476           5.1
1120.   Натрий асқын тотығы                          1504           5.1
1121.   Стронций асқын тотығы                        1509           5.1
1122.   Цинк асқын тотығы                            1516           5.1
1123.   Органикалық емес перманганаттар, н.к.        1482           5.1
1124.   Органикалық емес перманганаттар,             3214           5.1
сулы ерітінді, н.к.
1125.   Органикалық емес персульфаттардың            3216           5.1
сулы ерітіндісі, н.к.
1126.   Органикалық емес персульфаттар, н.к.         3215           5.1
1127.   Органикалық емес перхлораттар, н.к.          1481           5.1
1128.   Органикалық емес перхлораттардың             3211           5.1
сулы ерітіндісі, н.к.
1129.   Тез тұтанатын сұйық уытты пестицид, н.к.     3021           3
23 градустан төмен температурада тұтанатын
1130.   Уытты сұйық пестицид, н.к.                   2902           6.1
1131.   Тез тұтанатын уытты сұйық пестицид, н.к.     2903           6.1
кемінде 23 градус температурада тұтанатын
1132.   Уытты тез тұтанатын мыстан тұратын сұйық     2776           3
пестицид, 23 градустан төмен температурада
тұтанатын

1133.   Пестицид медьсодержащий жидкий               3010           6.1
токсичный
1134.   Пестицид медьсодержащий жидкий               3009           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1135.   Пестицид медьсодержащий твердый              2775           6.1
токсичный
1136.   Пестицид мышьяксодержащий жидкий             2760           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1137.   Пестицид мышьяксодержащий жидкий             2994           6.1
токсичный
1138.   Пестицид мышьяксодержащий жидкий             2993           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1139.   Пестицид мышьяксодержащий твердый            2759           6.1
токсичный
1140.   Пестицид на основе карбаматов жидкий         2758           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1141.   Пестицид на основе карбаматов жидкий         2992           6.1
токсичный
1142.   Пестицид на основе карбаматов жидкий         2991           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1143.   Пестицид на основе карбаматов твердый        2757           6.1
токсичный
1144.   Пестицид на основе пиретроидов жидкий        3350           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1145.   Пестицид на основе пиретроидов жидкий        3352           6.1
токсичный
1146.   Пестицид на основе пиретроидов жидкий        3351           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1147.   Пестицид на основе пиретроидов твердый       3349           6.1
токсичный
1148.   Пестицид на основе тиокарбаматов жидкий      2772           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1149.   Пестицид на основе тиокарбаматов жидкий      3006           6.1
ток
сичный
1150.   Пестицид на основе тиокарбаматов жидкий      3005           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1151.   Пестицид на основе тиокарбаматов твердый     2771           6.1
токсичный
1152.   Пестицид на основе триазинов жидкий          2764           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1153.   Пестицид на основе триазинов жидкий          2998           6.1
токсичный
1154.   Пестицид на основе триазинов жидкий          2997           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1155.   Пестицид на основе триазинов твердый         2763           6.1
токсичный
1156.   Пестицид оловоорганический жидкий            2787           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС

1133.   Уытты мыстан тұратын сұйық пестицид          3010           6.1
1134.   Тез тұтанатын мыстан тұратын уытты сұйық     3009           6.1
пестицид, кемінде 23 градус температурада
тұтанатын
1135.   Уытты мыстан тұратын қатты пестицид          2775           6.1
1136.   Тез тұтанатын уытты тотияйыннан тұратын      2760           3
сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын
1137.   Уытты тотияйыннан тұратын сұйық пестицид     2994           6.1
1138.   Тез тұтанатын тотияйыннан тұратын уытты      2993           6.1
сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1139.   Уытты тотияйыннан тұратын қатты пестицид     2759           6.1
1140.   Тез тұтанатын карбаматтар негізіндегі        2758           3
уытты сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын
1141.   Карбаматтар негізіндегі уытты сұйық          2992           6.1
пестицид
1142.   Тез тұтанатын карбаматтар негізіндегі        2991           6.1
уытты сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1143.   Уытты карбаматтар негізіндегі қатты          2757           6.1
пестицид
1144.   Тез тұтанатын пиретроидтар негізіндегі       3350           3
уытты сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын
1145.   Уытты пиретроидтар негізіндегі сұйық         3352           6.1
пестицид
1146.   Тез тұтанатын пиретроидтар негізіндегі       3351           6.1
уытты сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1147.   Уытты пиретроидтар негізіндегі қатты         3349           6.1
пестицид
1148.   Тез тұтанатын тиокарбаматтар негізіндегі     2772           3
уытты сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын
1149.   Уытты тиокарбаматтар негізіндегі сұйық       3006           6.1
пестицид
1150.   Тез тұтанатын тиокарбаматтар негізіндегі     3005           6.1
уытты сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1151.   Уытты тиокарбаматтар негізіндегі қатты       277
1           6.1
пестицид
1152.   Тез тұтанатын триазиндер негізіндегі         2764           3
уытты сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын
1153.   Триазиндер негізіндегі уытты сұйық           2998           6.1
пестицид
1154.   Тез тұтанатын триазиндер негізіндегі         2997           6.1
уытты сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1155.   Триазиндер негізіндегі уытты қатты           2763           6.1
пестицид
1156.   Тез тұтанатын қалайы органикалық             2787           3
уытты сұйық пестицид, 23 градустан төмен
температурада тұтанатын

1157.   Пестицид оловоорганический жидкий            3019           3
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1158.   Пестицид - производный феноксиуксусной       3346           3
кислоты жидкий легковоспламеняющийся
токсичный с температурой вспышки менее
23 оС
1159.   Пестицид - производный феноксиуксусной       3348           6.1
кислоты жидкий токсичный
1160.   Пестицид - производный феноксиуксусной       3347           6.1
кислоты жидкий токсичный
легковоспламеняющийся с температурой
вспышки не менее 23 оС
1161.   Пестицид - производный феноксиуксусной       3345           6.1
кислоты твердый токсичный
1162.   Пестицид оловоорганический жидкий            3020           6.1
токсичный
1163.   Пестицид твердый токсический                 2779           6.1
1164.   Пестицид оловоорганический твердый           2786           6.1
токсичный
1165.   Пестицид - производный дипиридила            2782           3
жидкий легковоспламеняющийся токсичный
с температурой вспышки менее 23 оС
1166.   Пестицид - производный дипиридила жидкий     3016           6.1
токсичный
1167.   Пестицид - производный дипиридила жидкий     3015           6.1
токсичный легковоспламеняющийся
токсичный с температурой вспышки не
менее 23 оС
1168.   Пестицид - производный дипиридила твердый    2781           6.1
токсичный
1169.   Пестицид - производный кумарина жидкий       3024           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1170.   Пестицид - производный кумарина жидкий       3026           6.1
токсичный
1171.   Пестицид - производный кумарина жидкий       3025           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1172.   Пестицид - производный кумарина твердый      3027           6.1
токсичный
1173.   Пестицид - производный нитрофенола жидкий    2780           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1174.   Пестицид - производный нитрофенола           3014           6.1
жидкий токсичный
1175.   Пестицид - производный нитрофенола           3013           6.1
жидкий токсичный легковоспламеняющийся
токсичный с температурой вспышки не
менее 23 оС
1176.   Пестицид ртутьсодержащий жидкий              3012           6.1
токсичный
1177.   Пестицид ртутьсодержащий жидкий              3011           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1178.   Пестицид ртутьсодержащий твердый             2777           6.1
токсичный
1179.   Пестицид твердый токсичный, н.у.к.           2588           6.1
1180.   Пестицид фосфороорганический жидкий          2784           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС

1157.   Тез тұтанатын қалайы органикалық             3019           3
уытты сұйық пестицид, кемінде 23 градус
температурада тұтанатын
1158.   Тез тұтанатын уытты сұйық феноксисірке       3346           3
қышқылынан туындайтын - пестицид, 23 С
төмен температурада тұтанатын
1159.   Уытты сұйық фенокси сірке қышқылынан         3348           6.1
туындайтын пестицид
1160.   Тез тұтанатын уытты сұйық фенокси сірке      3347           6.1
қышқылынан туындайтын пестицид, кемінде
23 С температурада тұтанатын
1161.   Уытты қатты феноксисірке қышқылынан          3345           6.1
туындайтын - пестицид
1162.   Уытты сұйық қалайы органикалық пестицид      3020           6.1
1163.   Уытты қатты пестицид                         2779           6.1
1164.   Уытты қатты қалайы органикалық пестицид      2786           6.1
1165.   Тез тұтанатын уытты сұйық дипиридилдан       2782           3
туындайтын - пестицид, 23 С төмен
температурада тұтанатын
1166.   Уытты сұйық дипиридилдан туындайтын          3016           6.1
пестицид
1167.   Тез тұтанатын уытты сұйық дипиридилдан       3015           6.1
туындайтын - пестицид, 23 С
температурада тұтанатын
1168.   Уытты қатты дипиридилдан туындайтын          2781           6.1
пестицид
1169.   Тез тұтанатын уытты сұйық кумариннен         3024           3
туындайтын - пестицид, 23 С төмен
температурада тұтанатын
1170.   Уытты сұйық кумариннен туындайтын            3026           6.1
пестицид
1171.   Тез тұтанатын уытты сұйық кумариннен         3025           6.1
туындайтын пестицид, кемінде 23 С
температурада тұтанатын
1172.   Уытты қатты кумариннен туындайтын            3027           6.1
пестицид
1173.   Тез тұтанатын уытты сұйық нитрофенолдан      2780           3
туындайтын пестицид, 23 С төмен
температурада тұтанатын
1174.   Уытты сұйық нитрофенолдан туындайтын         3014           6.1
пестицид
1175.   Тез тұтанатын уытты сұйық нитрофенолдан      3013           6.1
туындайтын пестицид, кемінде 23 С
температурада тұтанатын
1176.   Уытты сұйық сынаптан тұратын пестицид        3012           6.1
1177.   Тез тұтанатын уытты сынаптан тұратын         3011           6.1
сұйық пестицид, кемінде 23 С
температурада тұтанатын
1178.   Уытты сынаптан тұратын қатты пестицид        2777           6.1
1179.   Уытты қатты пестицид, н.к.                   2588           6.1
1180.   Тез тұтанатын фосфорлы органикалық сұйық     2784           3
пестицид, 23 С төмен температурада
тұтанатын

1181.   Пестицид фосфороорганический жидкий          3018           6.1
токсичный
1182.   Пестицид фосфороорганический жидкий          3017           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1183.   Пестицид фосфороорганический твердый         2783           6.1
1184.   Пестицид хлороорганический жидкий            2762           3
легковоспламеняющийся токсичный с
температурой вспышки менее 23 оС
1185.   Пестицид хлорорганический жидкий             2996           6.1
токсичный
1186.   Пестицид хлорорганический жидкий             2995           6.1
токсичный легковоспламеняющийся с
температурой вспышки не менее 23 оС
1187.   Пестицид хлороорганический твердый           2761           6.1
токсичный
1188.   Петарды железнодорожные взрывчатые           0193           1.4S
1189.   Петарды железнодорожные взрывчатые           0493           1.3G
1190.   Петрол                                       1203           3
1191.   Печное топливо легкое                        1202           3
1192.   Пигменты органические самонагревающиеся      3313           3
1193.   Пиколины                                     2313           3
1194.   Пикрит увлажненный                           1336           4.1
1195.   альфа-Пинен                                  2368           3
1196.   Пиперазин                                    2579           8
1197.   Пиперидин                                    2401           3
1198.   Пиридин                                      1282           3
1199.   Пиросульфурилхлорид                          1817           8
1200.   Пирролидин                                   1922           3
1201.   Пластичное формовое соединение в виде        3314           9
тестообразной массы, в форме листа или
полученное путем экструзии жгута,
выделяющее легковоспламеняющиеся пары
1202.   Побочные продукты переплавки алюминия        3170           4.3
1203.   Побочные продукты плавки алюминия            3170           4.3
1204.   Полиамины жидкие коррозионные, н.у.к.        2735           8
1205.   Полиамины жидкие коррозионные                2734           8
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1206.   Полиамины легковоспламеняющиеся              2733           3
коррозионные, н.у.к.
1207.   Полиамины твердые коррозионные, н.у.к.       3259           8
1208.   Поливанадат аммония                          2861           6.1
1209.   Полигалогенированные дифенилы жидкие         3151           9
1210.   Полигалогенированные дифенилы твердые        3152           9
1211.   Полигалогенированные терфинилы жидкие        3151           9

1181.   Уытты сұйық фосфорлы органикалық уытты       3018           6.1
пестицид
1182.   Тез тұтанатын уытты фосфорлы органикалық     3017           6.1
сұйық пестицид, кемінде 23 С
температурада тұтанатын
1183.   Қатты фосфорлы органикалық пестицид          2783           6.1
1184.   Тез тұтанатын уытты сұйық хлорлыорганикалық  2762           3
пестицид, 23 С төмен температурада тұтанатын
1185.   Уытты сұйық хлорлы органикалық пестицид      2926           6.1
1186.   Тез тұтанатын уытты сұйық хлорлыорганикалық  2995           6.1
пестицид, кемінде 23 С температурада
тұтанатын
1187.   Уытты қатты хлорлы органикалық пестицид      2761           6.1
1188.   Жарылғыш темір жолдық петардалар             0193           1.4S
1189.   Жарылғыш темір жолдық петардалар             0493           1.3G
1190.   Петрол                                       1203           3
1191.   Пештік жеңіл отын                            1202           3
1192.   Өзінен өзі қызатын органикалық пигменттер    3313           3
1193.   Пиколиндер                                   2313           3
1194.   Дымқылданған пикриттер                       1336           4.1
1195.   альфа-пинен                                  2368           3
1196.   Пиперазин                                    2579           8
1197.   Пиперидин                                    2401           3
1198.   Пиридин                                      1282           3
1199.   Пиросульфурилхлорид                          1817           8
1200.   Пирролидин                                   1922           3
1201.   Тез тұтанатын бу бөлетін табақ түрінде       3314           9
немесе сабанды экструциялау жолымен
алынатын қамыр тәрізді пластикалық
қалыптық қосындылар
1202.   Алюминийді қайта ерітудегі жанама өнімдер    3170           4.3
1203.   Алюминийді ерітудегі жанама өнімдер          3170           4.3
1204.   Коррозиялық сұйық полиаминдер, н.к.          2735           8
1205.   Жеңіл тұтанатын коррозиялық сұйық            2734           8
полиаминдер, н.к.
1206.   Коррозиялық жеңіл тұтанатын полиаминдер,     2733           3
н.к.
1207.   Коррозиялық қатты полиаминдер, н.к.          3259           8
1208.   Аммоний поливанадат                          2861           6.1
1209.   Сұйық полигалогенделген дифенилдер           3151           9
1210.   Қатты полигалогенделген дифенилдер           3152           9
1211.   Сұйық полигалогенделген терфинилдер          3151           9

1212.   Полигалогенированные терфинилы твердые       3152           9
1213.   Полимерная смола вспенивающая,               2211           9
образующая легковоспламеняющийся пар
1214.   Полисульфид аммония, раствор                 2818           8
1215.   Полихлордифенилы жидкие                      2315           9
1216.   Полихлордифенилы твердые                     2315           9
1217.   Полупродукт синтеза красителей жидкий        2801           8
коррозионный, н.у.к.
1218.   Полупродукт синтеза красителей жидкий        1602           6.1
токсичный, н.у.к.
1219.   Полупродукт синтеза красителей твердый       3147           8
коррозионный, н.у.к.
1220.   Полупродукт синтеза красителей твердый       3143           6.1
токсичный, н.у.к.
1221.   Потребительские товары                       8000           9
1222.   Препарат манеба, содержащий не менее 60%     2210           4.2
манеба
1223.   Препарат манеба стабилизированный против     2968           4.3
самонагревания
1224.   Препарат никотина жидкий, н.у.к.             3144           6.1
1225.   Препарат никотина твердый, н.у.к.            1655           6.1
1226.   Приводимое в действие батареей               3171           9
транспортное средство
1227.   Приводимое в действие батареей               3171           9
оборудование
1228.   Природный газ сжатый с высоким               1971           2.1
содержанием метана
1229.   Присадка антидетонационная к моторному       1649           6.1
топливу
1230.   Приспособления зажигательные твердые,        2623           6.1
содержащие легковоспламеняющуюся
жидкость
1231.   Проба газа несжатого                         3167           2.1
легковоспламеняющегося, н.у.к неглубоко
неохлажденного, жидкого
1232.   Проба газа несжатого токсического            3168           2.3
легковоспламеняющегося, н.у.к неглубоко
неохлажденного, жидкого
1233.   Проба газа несжатого токсического,           3169           2.3
н.у.к неглубоко неохлажденного
1234.   Пропадиен стабилизированный                  2200           2.1
1235.   Пропан                                       1978           2.1
1236.   норм-Пропанол                                1274           3
1237.   Пропантиолы                                  2402           3
1238.   Пропиламин                                   1277           3
1239.   норм-Пропилацетат                            1276           3
1240.   норм-Пропилбензол                            2364           3
1241.   Пропилен                                     1077           2.1
1242.   Пропилена тетрамер                           2850           3

1212.   Қатты полигалогенделген терфинилдер          3152           9
1213.   Жеңіл тұтанатын буға айналатын көбіктенетін  2211           9
полимерлік шайыр
1214.   Аммоний полисульфиді, ерітінді               2818           8
1215.   Сұйық полихлордифенилдер                     2315           9
1216.   Қатты полихлордифенилдер                     2315           9
1217.   Коррозиялық сұйық бояғыштар синтезінің       2801           8
жартылай өнімдері, н.к.
1218.   Уытты сұйық бояғыштар синтезінің жартылай    1602           6.1
өнімдері, н.к.
1219.   Коррозиялық қатты бояғыштар синтезінің       3147           8
жартылай өнімдері, н.к.
1220.   Уытты қатты бояғыштар синтезінің жартылай    3143           6.1
өнімдері, н.к.
1221.   Тұтынушылық тауарлар                         8000           9
1222.   Кемінде 60% манебадан тұратын манеба         2210           4.2
препараты
1223.   Өзінен өзі қызуға қарсы тұрақталған          2968           4.3
манеба препараты
1224.   Сұйық никотин препараты, н.к.                3144           6.1
1225.   Қатты никотин препараты, н.к.                1655           6.1
1226.   Батареялармен іске қосылатын көлік құралы    3171           9
1227.   Батареялармен іске қосылатын жабдықтар       3171           9
1228.   Құрамында метан жоғары сығымдалған           1971           2.1
табиғи газ
1229.   Моторлық отынға антидетонациялық қоспа       1649           6.1
1230.   Жеңіл тұтанатын сұйықтықтан тұратын          2623           6.1
қатты тұтандырғыш тетіктер
1231.   Жеңіл тұтанатын сығымдалмаған газ үлгісі,    3167           2.1
н.к. таяз салқындатылмаған, сұйық
1232.   Жеңіл тұтанатын уытты сығымдалмаған          3168           2.3
газ үлгісі, н.к. таяз салқындатылмаған,
сұйық
1233.   Уытты сығымдалмаған газ үлгісі, н.к.         3169           2.3
таяз салқындатылмаған
1234.   Тұрақталған пропадиен                        2200           2.1
1235.   Пропан                                       1978           2.1
1236.   Норм-Пропанол                                1274           3
1237.   Пропантиолдар                                2402           3
1238.   Пропиламин                                   1277           3
1239.   Норм-Пропилацетат                            1276           3
1240.   Норм-Пропилбензол                            2364           3
1241.   Пропилен                                     1077           2.1
1242.   Пропилен тетрамер                            2850           3

1243.   1,2-пропилендиамин                           2258           8
1244.   Пропиленимин стабилизированный               1921           3
1245.   Пропиленхлоргидрин                           2611           6.1
1246.   норм-Пропилнитрат                            1865           3
1247.   Пропилтрихлорсилан                           1816           8
1248.   Пропилформиаты                               1281           3
1249.   Пропилхлорид                                 1278           3
1250.   Н-пропилхлорформиат                          2740           6.1
1251.   Пропионилхлорид                              1815           3
1252.   Пропионитрил                                 2404           3
1253.   Пурпур лондонский                            1621           6.1
1254.   Пропиленимин стабилизированный               1921           3
1255.   Пятиокись ванадия                            2862           6.1
1256.   Пятиокись мышьяка                            1559           6.1
1257.   Пятиокись фосфора                            1807           8
1258.   Радиоактивный материал, гексафторид          2977           7
урана, делящийся
1259.   Радиоактивный материал, гексафторид          2978           7
урана, неделящийся или делящийся-
освобожденный
1260.   Радиоактивный материал в упаковках типа      3329           7
В(М), делящийся
1261.   Радиоактивный материал, освобожденная        2908           7
упаковка, пустой упаковочный комплект
1262.   Радиоактивный материал, освобожденная        2911           7
упаковка - приборы или изделия
1263.   Радиоактивный материал, освобожденная        2909           7
упаковка - изделия, изготовленные из
природного урана или обедненного урана
или природного тория
1264.   Радиоактивный материал, освобожденная        2910           7
упаковка - ограниченное количество
материала
1265.   Радиоактивный материал, низкая удельная      2912           7
активность(LSА-1), неделящийся или
делящийся-освобожденный
1266.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3327           7
А, делящийся, неособого вида
1267.   Радиоактивный материал, упаковка типа        2915           7
А, неспециального вида, неделящийся
или делящийся-освобожденный
1268.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3333           7
А, особого вида, делящийся
1269.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3332           7
А, особого вида, неделящийся или
делящийся-освобожденный
1270.   Радиоактивный материал, упаковка типа        2917           7
В(М), неделящийся или делящийся-
освобожденный
1271.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3328           7
В(U), делящийся

1243.   1,2-пропилендиамин                           2258           8
1244.   Тұрақталған пропиленимин                     1921           3
1245.   Пропиленхлоргидрин                           2611           6.1
1246.   Норм-Пропилнитрат                            1865           3
1247.   Пропилүшхлорсилан                            1816           8
1248.   Пропилформиаттар                             1281           3
1249.   Пропилхлорид                                 1278           3
1250.   Н-пропилхлорформиат                          2740           6.1
1251.   Пропионилхлорид                              1815           3
1252.   Пропионитрил                                 2404           3
1253.   Лондондық пурпур                             1621           6.1
1254.   Тұрақталған пропиленимин                     1921           3
1255.   Ванадийдің бес тотығы                        2862           6.1
1256.   Тотияйынның бес тотығы                       1559           6.1
1257.   Фосфордың бес тотығы                         1807           8
1258.   Радиоактивті материал, уран гексафториді,    2977           7
бөлінетін
1259.   Радиоактивті материал, уран гексафториді,    2978           7
бөлінбейтін немесе бөлінетін - босатылған
1260.   Радиоактивті материал В(М) үлгісіндегі       3329           7
қорапта, бөлінетін
1261.   Босатылған қорап радиоактивті материал,      2908           7
бос қораптаушы жинақ
1262.   Босатылған қорап радиоактивті материал -     2911           7
аспаптар немесе өнімдер
1263.   Босатылған қораптан радиоактивті материал -  2909           7
табиғи ураннан немесе сарқылған ураннан
немесе табиғи торийдан дайындалған
өнімдер
1264.   Босатылған қораптан радиоактивті материал -  2910           7
материалдың мөлшері шектелген
1265.   Радиоактивті материал, меншікті              2912           7
белсенділігі төмен (LSА-І), бөлінбейтін
немесе бөлінетін - босатылған
1266.   Радиоактивті материал, А үлгісіндегі         3327           7
қорап, бөлінетін, ерекше емес түрде
1267.   Радиоактивті материал, А үлгісіндегі         2915           7
қорап, арнайы емес түрде, бөлінетін
немесе бөлінмейтін - босатылған
1268.   Радиоактивті материал, А үлгісіндегі         3333           7
қорап, ерекше түрде, бөлінетін
1269.   Радиоактивті материал, А үлгісіндегі         3332           7
қорап, ерекше түрде, бөлінбейтін
немесе бөлінетін - босатылған
1270.   Радиоактивті материал, В(М) үлгісіндегі      2917           7
қорап, бөлінбейтін немесе бөлінетін -
босатылған
1271.   Радиоактивті материал, B(U) үлгісіндегі      3328           7
қорап, бөлінетін

1272.   Радиоактивный материал, упаковка типа        2916           7
В(U), неделящийся или делящийся-
освобожденный
1273.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3330           7
С, делящийся
1274.   Радиоактивный материал, упаковка типа        3323           7
С, неделящийся или делящийся-
освобожденный
1275.   Радиоактивный материал, низкая удельная      3324           7
активность (LSА-II), делящийся
1276.   Радиоактивный материал, низкая удельная      3321           7
активность (LSА-II), неделящийся или
делящийся-освобожденный
1277.   Радиоактивный материал, низкая удельная      3325           7
активность (LSА-III), делящийся
1278.   Радиоактивный материал, низкая удельная      3322           7
активность (LSА-III), неделящийся или
делящийся-освобожденный
1279.   Радиоактивный материал, объекты с            3326           7
поверхностным радиоактивным загрязне-
нием (SCO-I или SСО-II), делящийся
1280.   Радиоактивный материал, объекты с            2913           7
поверхностным радиоактивным загрязне-
нием (SCO-I или SСО-II), неделящийся
или делящийся-освобожденный
1281.   Радиоактивный материал, транспорти-          3331           7
руемый в специальных условиях,
делящийся
1282.   Радиоактивный материал, транспорти-          2919           7
руемый в специальных условиях,
неделящийся или делящийся-освобожденный
1283.   Ракеты для линеметания                       0240           1.3G
1284.   Ракеты для линеметания                       0453           1.4G
1285.   Ракеты с выбрасывающим зарядом               0438           1.4С
1286.   Раствор алкоголятов, н.у.к., в спирте        3274           3
1287.   Раствор аммиачного удобрения,                1043           2.2
содержащий свободный аммиак
1288.   Раствор гидрохлорида никотина                1656           6.1
1289.   Раствор изоцианатов токсический, н.у.к.      2206           6.1
1290.   Раствор изоцианатов токсический              3080           6.1
легковоспламеняющийся, н.у.к.
1291.   Раствор хлорита                              1908           8
1292.   Раствор этанола                              1170           3
1293.   Раствор этаноламина                          2491           8
1294.   Резервуар для жидкости бортового             3165           3
гидроусилителя (содержащий смесь
безводного гидразина и метигидразина)
1295.   Резинат алюминия                             2715           4.1
1296.   Резинат кальция                              1313           4.1
1297.   Резинат кальция расплавленный                1314           4.1

1272.   Радиоактивті материал, B(U) үлгісіндегі      2916           7
қорап, бөлінбейтін немесе бөлінетін -
босатылған
1273.   Радиоактивті материал, С үлгісіндегі         3330           7
қорап, бөлінетін
1274.   Радиоактивті материал, С үлгісіндегі         3323           7
қорап, бөлінбейтін немесе бөлінетін -
босатылған
1275.   Радиоактивті материал, төменгі меншікті      3324           7
белсенділігі (LSА-II), бөлінетін
1276.   Радиоактивті материал, меншікті белсенділігі 3321           7
төмен (LSА-II), бөлінбейтін немесе
бөлінетін - босатылған
1277.   Радиоактивті материал, меншікті белсенділігі 3325           7
төмен (LSА-IIІ), бөлінетін
1278.   Радиоактивті материал, меншікті белсенділігі 3322           7
төмен (LSА-III), бөлінбейтін немесе
бөлінетін - босатылған
1279.   Радиоактивті материал, сырты                 3326           7
радиоактивтермен ласталған объектілер
(SCO-I немесе SСО-II), бөлінетін
1280.   Радиоактивті материал, сырты                 2913           7
радиоактивтермен ласталған объектілер
(SCO-I немесе SСО-II), бөлінбейтін немесе
бөлінетін - босатылған
1281.   Арнайы жағдайлармен тасымалданылатын         3331           7
радиоактивті материал, бөлінетін
1282.   Арнайы жағдайлармен тасымалданылатын         2919           7
радиоактивті материал, бөлінбейтін немесе
бөлінетін - босатылған
1283.   Сызықты лақтырылатын зымырандар              0240           1.3G
1284.   Сызықты лақтырылатын зымырандар              0453           1.4G
1285.   Лақтырылып тастайтын зарядты зымырандар      0438           1.4С
1286.   Алкоголяттар ерітіндісі, н.к., спиртте       3274           3
1287.   Еркін аммиактан тұратын аммиак               1043           2.2
тыңайтқышының ерітіндісі
1288.   Никотин гидрохлорид ерітіндісі               1656           6.1
1289.   Уытты изоцианаттар ерітіндісі, н.к.          2206           6.1
1290.   Тез тұтанатын уытты изоцианаттар ерітіндісі, 3080           6.1
н.к.
1291.   Хлорит ерітіндісі                            1908           8
1292.   Этанол ерітіндісі                            1170           3
1293.   Этаноламин ерітіндісі                        2491           8
1294.   Борттық гидрокүшейткіштің сұйықтықтар        3165           3
резервуары (сусыз гидразин мен метигидразин
қоспасын сақтайтын)
1295.   Алюминий резинаты                            2715           4.1
1296.   Кальций резинаты                             1313           4.1
1297.   Қорытылған кальций резинаты                  1314           4.1

1298.   Резинат кобальта осажденный                  1318           4.1
1299.   Резинат марганца                             1330           4.1
1300.   Резинат цинка                                2714           4.1
1301.   Резорцинол                                   2876           6.1
1302.   Рефрижераторные установки, содержащие        2857           2.2
невоспламеняющийся неядовитый сжиженный
газ или аммиачный раствор (N ООН 2672)
1303.   Ртути (II) арсенат                           1623           6.1
1304.   Ртути (II) бензоат                           1631           6.1
1305.   Ртути (II) глюканат                          1637           6.1
1306.   Ртути дихлорид                               1624           6.1
1307.   Ртути (II) иодид                             1638           6.1
1308.   Ртути (I) нитрат                             1627           6.1
1309.   Ртути (II) нитрат                            1625           6.1
1310.   Ртути нуклеат                                1639           6.1
1311.   Ртути (II) оксицианид десенсибилизи-         1642           6.1
рованный
1312.   Ртути (II) олеат                             1640           6.1
1313.   Ртути салицилат                              1644           6.1
1314.   Ртути (II) сульфат                           1645           6.1
1315.   Ртути (II) тиоцианат                         1646           6.1
1316.   Ртути (II) цианит                            1636           6.1
1317.   Ртуть                                        2809           8
1318.   Рубидий                                      1423           4.3
1319.   Самонагревающаяся жидкость коррозионная      3188           4.2
неорганическая, н.у.к.
1320.   Самонагревающаяся жидкость коррозионная      3185           4.2
органическая, н.у.к.
1321.   Самонагревающаяся жидкость                   3186           4.2
неорганическая, н.у.к.
1322.   Самонагревающаяся жидкость органическая,     3183           4.2
н.у.к.
1323.   Самонагревающаяся жидкость токсичная         3187           4.2
неорганическая, н.у.к.
1324.   Самонагревающаяся жидкость токсичная         3184           4.2
органическая, н.у.к.
1325.   Самонагревающееся вещество твердое           3192           4.2
коррозионное неорганическое, н.у.к.
1326.   Самонагревающееся вещество твердое           3126           4.2
коррозионное органическое, н.у.к.
1327.   Самонагревающееся вещество твердое           3190           4.2
неорганическое, н.у.к.
1328.   Самонагревающееся вещество твердое           3088           4.2
органическое, н.у.к.

1298.   Отырғызылған кобальт резинаты                1318           4.1
1299.   Марганец резинаты                            1330           4.1
1300.   Мырыш резинаты                               2714           4.1
1301.   Резорцинол                                   2876           6.1
1302.   Тұтанбайтын усыз сұйылған газдан немесе      2857           2.2
аммиактық ерітіндіден (N ООН 2672) тұратын
рефрижераторлық құрылғылар
1303.   Арсенат сынабы (II)                          1623           6.1
1304.   Бензоат сынабы (II)                          1631           6.1
1305.   Глюканат сынабы (II)                         1637           6.1
1306.   Дихлорид сынабы                              1624           6.1
1307.   Иодид сынабы (II)                            1638           6.1
1308.   Нитрат сынабы (I)                            1627           6.1
1309.   Нитрат сынабы (II)                           1625           6.1
1310.   Нуклеат сынабы                               1639           6.1
1311.   Оксицианид десенсибилизацияланған сынап (ІІ) 1642           6.1
1312.   Олеат сынабы (ІІ)                            1640           6.1
1313.   Салицилат сынабы                             1644           6.1
1314.   Сульфат сынабы (ІІ)                          1645           6.1
1315.   Тиоцианат сынабы (ІІ)                        1646           6.1
1316.   Цианит сынабы (ІІ)                           1636           6.1
1317.   Сынап                                        2809           8
1318.   Рубидий                                      1423           4.3
1319.   Органикалық коррозиялық өзінен өзі           3188           4.2
қызатын сұйықтық, н.к.
1320.   Органикалық коррозиялық өзінен өзі           3185           4.2
қызатын сұйықтық, н.к.
1321.   Органикалық емес өзінен өзі қызатын          3186           4.2
сұйықтық, н.к.
1322.   Органикалық өзінен өзі қызатын сұйықтық,     3183           4.2
н.к.
1323.   Органикалық емес уытты өзінен өзі            3187           4.2
қызатын сұйықтық, н.к.
1324.   Органикалық уытты өзінен өзі                 3184           4.2
қызатын сұйықтық, н.к.
1325.   Органикалық емес коррозиялық қатты           3192           4.2
өзінен өзі қызатын заттар, н.к.
1326.   Органикалық коррозиялық қатты                3126           4.2
өзінен өзі қызатын заттар, н.к.
1327.   Органикалық емес қатты өзінен өзі            3190           4.2
қызатын заттар, н.к.
1328.   Органикалық қатты өзінен өзі                 3088           4.2
қызатын заттар, н.к.

1329.   Самонагревающееся вещество твердое           3191           4.2
токсичное неорганическое, н.у.к.
1330.   Самонагревающееся вещество твердое           3128           4.2
токсичное органическое, н.у.к.
1331.   Самореактивная жидкость типа С               3223           4.1
1332.   Самореактивная жидкость типа D               3225           4.1
1333.   Самореактивная жидкость типа Е               3227           4.1
1334.   Самореактивная жидкость типа F               3229           4.1
1335.   Самореактивное твердое вещество типа С       3224           4.1
1336.   Самореактивное твердое вещество типа D       3226           4.1
1337.   Самореактивное твердое вещество типа Е       3228           4.1
1338.   Самореактивное твердое вещество типа F       3230           4.1
1339.   Сборки детонаторов неэлектрические для       0361           1.4В
взрывания
1340.   Сборки детонаторов неэлектрические для       0500           1.4S
взрывания
1341.   Свечи газовые слезоточивые                   1700           6.1
1342.   Арсенаты свинца                              1617           6.1
1343.   Арсениты свинца                              1618           6.1
1344.   Свинец уксуснокислый                         1616           6.1
1345.   Свинец азотнокислый                          1469           5.1
1346.   Свинец хлорнокислый                          1470           5.1
1347.   Сульфат свинца, содержащий более 3%          1794           8
свободной кислоты
1348.   Свинец цианистый                             1620           6.1
1349.   Селен двусернистый                           2657           6.1
1350.   Селенаты                                     2630           6.1
1351.   Селениты                                     2630           6.1
1352.   Селеноксихлорид                              2879           8
1353.   Сера                                         1350           4.1
1354.   Сера четырехфтористая                        2418           2.3
1355.   Сера шестифтористая                          1080           2.2
1356.   Серебро азотнокислое                         1493           5.1
1357.   Серебра арсенит                              1683           6.1
1358.   Серебра цианид                               1684           6.1
1359.   Смеси изобутана                              1969           2.1
1360.   Сигналы бедствия судовые                     0195           1.3G
1361.   Сигналы дымовые                              0197           1.4G
1362.   Сигналы световые поверхностные               0092           1.3G

1329.   Органикалық емес уытты қатты                 3191           4.2
өзінен өзі қызатын заттар, н.к.
1330.   Органикалық уытты қатты өзінен өзі           3128           4.2
қызатын заттар, н.к.
1331.   С үлгісіндегі өзіндік реактивті сұйықтық     3223           4.1
1332.   D үлгісіндегі өзіндік реактивті сұйықтық     3225           4.1
1333.   Е үлгісіндегі өзіндік реактивті сұйықтық     3227           4.1
1334.   F үлгісіндегі өзіндік реактивті сұйықтық     3229           4.1
1335.   C үлгісіндегі өзіндік реактивті қатты        3224           4.1
заттар
1336.   D үлгісіндегі өзіндік реактивті қатты        3226           4.1
заттар
1337.   Е үлгісіндегі өзіндік реактивті қатты        3228           4.1
заттар
1338.   F үлгісіндегі өзіндік реактивті қатты        3230           4.1
заттар
1339.   Жаруға арналған электрлік емес детонаторлар  0361           1.4В
жинағы
1340.   Жаруға арналған электрлік емес детонаторлар  0500           1.4S
жинағы
1341.   Көз жасаурататын газды оттық                 1700           6.1
1342.   Қорғасын арсенаттары                         1617           6.1
1343.   Қорғасын арсениттері                         1618           6.1
1344.   Сіркеқышқылды қорғасын                       1616           6.1
1345.   Азотқышқылды қорғасын                        1469           5.1
1346.   Хлорқышқылды қорғасын                        1470           5.1
1347.   3% астам еркін қышқылдан тұратын сульфат     1794           8
қорғасыны
1348.   Цианистік қорғасын                           1620           6.1
1349.   Екікүкіртті селен                            2657           6.1
1350.   Селенаттар                                   2630           6.1
1351.   Селениттер                                   2630           6.1
1352.   Селеноксихлорид                              2879           8
1353.   Күкірт                                       1350           4.1
1354.   Төртфторлы күкірт                            2418           2.3
1355.   Алтыфторлы күкірт                            1080           2.2
1356.   Азотқышқылды күміс                           1493           5.1
1357.   Арсенит күмісі                               1683           6.1
1358.   Цианид күмісі                                1684           6.1
1359.   Изобутан қоспасы                             1969           2.1
1360.   Кемелік апаттық сигналдар                    0196           1.3G
1361.   Түтінді сигналдар                            0197           1.4G
1362.   Сыртқы жарықтық сигналдар                    0092           1.3G

1363.   Силицид кальция                              1405           4.3
1364.   Скипидар                                     1299           3
1365.   Смесь гидроперекиси и кислоты                3149           5.1
перуксусной, содержащая кислоту, воду
и не более 5% кислоты перуксусной,
стабилизированная
1366.   Смесь двуокиси углеводорода и закиси         1015           2.2
азота
1367.   Смесь двуокиси углеводорода и кислорода      1014           2.2
сжатия
1368.   Смесь изосорбитдинитрата, содержащая не      2907           4.1
менее 60% лактозы, маннозы, крахмала
или гидрофосфата кальция
1369.   Смесь кальция мышьяковокислого и             1574           6.1
кальция мышьяковистокислого твердая
1370.   Смесь кислот азотной и хлористо-             1798           8
водородной
1371.   Смесь кислотная нитрующая отработанная,      1826           8
содержащая не более 50% азотной кислоты
1372.   Смесь кислотная нитрующая отработанная,      1826           8
содержащая более 50% азотной кислоты
1373.   Смесь кислотная нитрующая, содержащая        1796           8
более 50% азотной кислоты
1374.   Смесь кислотная нитрующая, содержащая        1796           8
не более 50% азотной кислоты
1375.   Смесь кислот фтористоводородной и            1786           8
серной
1376.   Смесь меркаптанов жидкая легковоспламе-      3336           3
няющаяся, н.у.к.
1377.   Смесь меркаптанов легковоспламеняющаяся      1228           3
токсическая жидкая, н.у.к.
1378.   Смесь меркаптанов токсическая                3071           6.1
легковоспламеняющаяся жидкая, н.у.к.
1379.   Смесь метила бромистого и этилена            1647           6.1
бромистого жидкая
1380.   Смесь метилацетилена и пропадиена            1060           2.1
стабилизированная
1381.   Смесь нитроглицерина десенсибилизиро-        3319           4.1
ванная твердая, н.у.к., содержащая
более 2%, но не более 10% нироглицерина
по массе
1382.   Смесь окиси этилена и двуокиси угле-         1041           2.1
рода, содержащая более 9%, но не более
87% окиси этилена
1383.   Смесь окиси этилена и двуокиси угле-         1952           2.2
рода, содержащая не более 9% окиси
этилена
1384.   Смесь окиси этилена и дихлордифторме-        3300           2.3
тана, содержащая не более 12,5% окиси
этилена
1385.   Смесь окиси этилена и дихлордифторме-        3070           2.2
тана, содержащая не более 12,5% окиси
этилена
1386.   Смесь окиси этилена и пентафторэтана,        3298           2.2
содержащая не более 7,9% окиси этилена
1387.   Смесь окиси этилена и тетрафторэтана,        3299           2.2
содержащая не более 5,6% окиси этилена

1363.   Кальций силициді                             1405           4.3
1364.   Скипидар                                     1299           3
1365.   Қышқылдан, судан және 5% аспайтын сірке      3149           5.1
қышқылынан тұратын гидро асқын тотығы
мен сірке қышқылының қоспасы,
тұрақтандырылған
1366.   Көмірсутегі екі тотығы мен азоттың шала      1015           2.2
тотығының қоспасы
1367.   Көмірсутегі екі тотығы мен сығымдалған       1014           2.2
оттегі қоспасы
1368.   Кемінде 60% лактоздан, манноздан,            2907           4.1
крахмалдан немесе кальций гидрофосфаттан
тұратын изосорбитдинитрат қоспасы
1369.   Кальций тотияйын қышқылы мен қатты           1574           6.1
кальций тотияйын қышқылының қоспасы
1370.   Азот пен хлорлысутекті қышқылдарының         1798           8
қоспасы
1371.   50% аспайтын азот қышқылынан тұратын         1826           8
пайдаланылған нитриттік қышқылды қоспа
1372.   50% асатын азот қышқылынан тұратын           1826           8
пайдаланылған нитриттік қышқылды қоспа
1373.   50% асатын азот қышқылынан тұратын           1796           8
нитриттейтін қышқылды қоспа
1374.   50% аспайтын азот қышқылынан тұратын         1796           8
нитриттейтін қышқылды қоспа
1375.   Фторлысутекті және күкіртті қышқылдардың     1786           8
қоспасы
1376.   Жеңіл тұтанатын сұйық меркаптандар қоспасы,  3336           3
н.к.
1377.   Сұйық уытты жеңіл тұтанатын меркаптандар     1228           3
қоспасы, н.к.
1378.   Сұйық жеңіл тұтанатын уытты меркаптандар     3071           6.1
қоспасы, н.к.
1379.   Сұйық бромды этилен және бромды метил        1647           6.1
қоспасы
1380.   Метилацетилен мен тұрақталған пропадиен      1060           2.1
қоспасы
1381.   Салмағы бойынша 2% асатын, бірақ 10%         3319           4.1
аспайтын нироглицериннен тұратын қатты
десенсибилизиацияланған нитроглицерин
қоспасы, н.к.
1382.   9% асатын бірақ 87% аспайтын этилен          1041           2.1
тотығынан тұратын этилен тотығы мен
көміртегі екі тотығының қоспасы
1383.   9% аспайтын этилен тотығынан тұратын         1952           2.2
этилен тотығы мен көміртегі қос
тотығының қоспасы
1384.   12,5% аспайтын этилен тотығынан тұратын      3300           2.3
этилен тотығы мен дихлордифторметан
қоспасы
1385.   12,5% аспайтын этилен тотығынан тұратын      3070           2.2
этилен тотығы мен дихлордифторметан
қоспасы
1386.   7,9% аспайтын этилен тотығынан тұратын       3298           2.2
этилен тотығы мен пентафторэтан қоспасы
1387.   5,6% аспайтын этилен тотығынан тұратын       3299           2.2
этилен тотығы мен тетрафторэтан қоспасы

1388.   Смесь окиси этилена и хлортетрафтор-         3297           2.2
этана, содержащая не более 8,8% окиси
этилена
1389.   Смесь редких газов и азота сжатая            1981           2.2
1390.   Смесь редких газов и кислорода сжатая        1980           2.2
1391.   Смесь редких газов сжатая                    1979           2.2
1392.   Смесь углеводородных газов сжатая,           1964           2.1
н.у.к.
1393.   Смесь углеводородных газов сжиженная,        1965           2.1
н.у.к.
1394.   Смесь хлоратов и боратов                     1458           5.1
1395.   Смесь хлоратов и хлористого магния           1459           5.1
1396.   Смесь хлордифторметана и хлорпента-          1973           2.2
фторэтана с постоянной температурой
кипения, содержащая около 49% хлор-
дифторметана
1397.   Смесь цинка мышьяковокислого и цинка         1712           6.1
мышьяковистокислого
1398.   Смолы раствор легковоспламеняющийся          1866           3
1399.   Снаряды инертные с трассером                 0425           1.4G
1400.   Снаряды инертные с трассером                 0345           1.4S
1401.   Снаряды перфораторные для нефтескважин       0494           1.4D
без капсюля-детонатора
1402.   Снаряды с вышибным или выбрасывающим         0347           1.4D
зарядом
1403.   Снаряды с вышибным или выбрасывающим         0435           1.4G
зарядом
1404.   Снаряды с разрывным зарядом                  0344           1.4D
1405.   Соединение бария, н.у.к.                     1564           6.1
1406.   Соединение берилия, н.у.к.                   1566           6.1
1407.   Соединение ванадия, н.у.к.                   3285           6.1
1408.   Соединение кадмия                            2570           6.1
1409.   Соединение мышьяка жидкое                    1556           6.1
1410.   Соединение мышьяка твердое                   1557           6.1
1411.   Соединение никотина жидкое, н.у.к.           3144           6.1
1412.   Соединение никотина твердое, н.у.к           1655           6.1
1413.   Соединение селена, н.у.к                     3283           6.1
1414.   Соединение ртути жидкое, н.у.к               2024           6.1
1415.   Соединение ртути твердое, н.у.к              2025           6.1
1416.   Соединение свинца растворимое, н.у.к.        2291           6.1
1417.   Соединение сурьмы неорганическое жидкое,     3141           6.1
н.у.к.
1418.   Соединение сурьмы неорганическое             1549           6.1
твердое, н.у.к.
1419.   Соединение таллия, н.у.к.                    1707           6.1

1388.   8,8% аспайтын этилен тотығынан тұратын       3297           2.2
этилен тотығы мен хлортетрафторэтан
қоспасы
1389.   Сирек кездесетін газдар мен сығымдалған      1981           2.2
азот қоспасы
1390.   Сирек кездесетін газдар мен сығымдалған      1980           2.2
оттегі қоспасы
1391.   Сығымдалған сирек кездесетін газдар қоспасы  1979           2.2
1392.   Сығымдалған көмірсутегі газдар қоспасы, н.к. 1964           2.1
1393.   Сұйылған көмірсутегі газдар қоспасы, н.к.    1965           2.1
1394.   Хлораттар мен бораттар қоспасы               1458           5.1
1395.   Хлораттар мен хлорлы магний қоспасы          1459           5.1
1396.   Шамамен 49% хлордифторметаннан тұратын       1973           2.2
тұрақты қайнау температурасындағы
хлорпентафторэтан мен хлордифторметан
қоспасы
1397.   Тотияйын қышқылды мырыш пен тотияйын         1712           6.1
қышқылды мырыштың қоспасы
1398.   Жеңіл тұтанатын шайыр ерітіндісі             1866           3
1399.   Трассерлі инертті снарядтар                  0425           1.4D
1400.   Трассерлі инертті снарядтар                  0345           1.4G
1401.   Капсюльді-детонаторсыз мұнай                 0494           1.4D
ұңғымаларына арналған перфораторлық
снарядтар
1402.   Сындыратын немесе лақтыратын зарядты         0347           1.4D
снарядтар
1403.   Сындыратын немесе лақтыратын зарядты         0435           1.4G
снарядтар
1404.   Жарылғыш зарядты снарядтар                   0344           1.4D
1405.   Барий қосындысы, н.к.                        1564           6.1
1406.   Берилий қосындысы, н.к.                      1566           6.1
1407.   Ванадий қосындысы, н.к.                      3285           6.1
1408.   Кадмий қосындысы                             2570           6.1
1409.   Сұйық тотияйын қосындысы                     1556           6.1
1410.   Қатты тотияйын қосындысы                     1557           6.1
1411.   Сұйық никотин қосындысы, н.к.                3144           6.1
1412.   Қатты никотин қосындысы, н.к.                1655           6.1
1413.   Селен қосындысы, н.к.                        3283           6.1
1414.   Сұйық сынап қосындысы, н.к.                  2024           6.1
1415.   Қатты сынап қосындысы, н.к.                  2025           6.1
1416.   Ерітілетін қорғасын қосындысы, н.к.          2291           6.1
1417.   Сұйық органикалық емес сурьма қосындысы,     3141           6.1
н.к.
1418.   Қатты органикалық емес сурьма қосындысы,     1549           6.1
н.к.
1419.   Таллий қосындысы, н.к.                       1707           6.1

1420.   Соединение теллура, н.у.к.                   3284           6.1
1421.   Соединение финилртути, н.у.к.                2026           6.1
1422.   Соли алкалоидов жидкие, н.у.к                3140           6.1
1423.   Соли алкалоидов твердые, н.у.к               1544           6.1
1424.   Соли дихлоризоциануровой кислоты             2465           5.1
1425.   Соли металлов органических соединений        3181           6.1
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1426.   Соли стрихнина                               1692           6.1
1427.   Спирт альфа-метилбензиловый                  2937           6.1
1428.   Спирт диацетоновый                           1148           3
1429.   Спирт изобутиловый                           1212           3
1430.   Спирт изопропиловый                          1219           3
1431.   Спирт металлиловый                           2614           3
1432.   Спиртные напитки, содержащие более           3065           3
24%, но менее 70% спирта по объему
1433.   Спиртные напитки, содержащие более           3065           3
70% спирта по объему
1434.   Спирт фурфуриловый                           2874           6.1
1435.   Спирт этиловый                               1170           3
1436.   Спирта этиловый раствор                      1170           3
1437.   Спирты, н.у.к.                               1987           3
1438.   Спирты легковоспламеняющиеся токсичные,      1986           3
н.у.к.
1439.   Спички безопасные (в коробках,               1944           4.1
книжечках, картонках)
1440.   Спички парафинированные "Веста"              1645           4.1
1441.   Сплавы калия-натрия                          1422           4.3
1442.   Сплавы магния, содержащие более 50%          1869           4.1
магния, гранулы, стружки или ленты
1443.   Сплавы магния, порошок                       1418           4.3
1444.   Сплав щелочноземельных металлов, н.у.к.      1393           4.3
1445.   Сплав щелочноземельных металлов жидкий,      1421           4.3
н.у.к.
1446.   Средства воспламенения типа капсюлей         0044           1.4S
1447.   Средства воспламенения типа капсюлей         0378           1.4В
1448.   Средства пиротехнические                     0336           1.4G
1449.   Средства пиротехнические                     0337           1.4S
1450.   Стирол-мономер стабилизированный             2055           3
1451.   Стрихнин                                     1692           6.1
1452.   Стронция арсенит                             1691           6.1
1453.   Стронция нитрат                              1507           5.1

1420.   Теллур қосындысы, н.к.                       3284           6.1
1421.   Финилсынап қосындысы, н.к.                   2026           6.1
1422.   Сұйық алкалоидтар тұздары, н.к.              3140           6.1
1423.   Қатты алкалоидтар тұздары, н.к.              1544           6.1
1424.   Дихлоризоциан қышқылы тұздары                2465           5.1
1425.   Жеңіл тұтанатын металдар органикалық         3181           6.1
қосындысының тұздары, н.к.
1426.   Стрихнин тұздары                             1692           6.1
1427.   Альфа-метилбензилдық спирт                   2937           6.1
1428.   Диацетон спирті                              1148           3
1429.   Изобутил спирті                              1212           3
1430.   Изопропил спирті                             1219           3
1431.   Металлил спирті                              2614           3
1432.   Көлемі бойынша 24% асатын, бірақ 70%         3065           3
аспайтын спирттен тұратын спиртті сусындар
1433.   Көлемі бойынша 70% асатын спирттен тұратын   3065           3
спиртті сусындар
1434.   Фурфурил спирті                              2874           6.1
1435.   Этил спирті                                  1170           3
1436.   Этил спиртінің ерітіндісі                    1170           3
1437.   Спирттер, н.к.                               1987           3
1438.   Уытты жеңіл тұтанатын спирттер, н.к.         1986           3
1439.   Қауіпсіз сіріңкелер, (қораптағы              1944           4.1
кітапшадағы, картондағы)
1440.   "Веста" парафинделген сіріңкелер             1945           4.1
1441.   Калий-натрий қорытындылары                   1422           4.3
1442.   50% астам магнийден, түйіршектен, жоңқадан   1869           4.1
немесе баудан тұратын магний қорытындысы
1443.   Магний қорытындысы, ұнтақ                    1418           4.3
1444.   Сілтіліжер металдар қорытындысы, н.к.        1393           4.3
1445.   Сұйық сілтіліжер металдар қорытындысы, н.к.  1421           4.3
1446.   Капсюльдер тәрізді тұтанатын құралдар        0044           1.4S
1447.   Капсюльдер тәрізді тұтанатын құралдар        0378           1.4В
1448.   Пиротехникалық құралдар                      0336           1.4G
1449.   Пиротехникалық құралдар                      0337           1.4S
1450.   Тұрақталған стирол-мономер                   2055           3
1451.   Стрихнин                                     1692           6.2
1452.   Стронций арсениті                            1691           6.1
1453.   Стронций нитраты                             1507           5.1

1454.   Стронция фосфид                              2013           4.3
1455.   Стронций хлорноватокислый                    1506           5.1
1456.   Стронций хлорнокислый                        1508           5.1
1457.   Сульфурил фтористый                          2191           2.3
1458.   Сурьма молочнокислая                         1550           6.1
1459.   Сурьма-порошок                               2871           6.1
1460.   Сурьма пятифтористая                         1732           8
1461.   Сурьма пятихлористая жидкая                  1730           8
1462.   Сурьма пятихлористая раствор                 1731           8
1463.   Сурьма треххлористая жидкая                  1733           8
1464.   Сурьма треххлористая твердая                 1733           8
1465.   Сухой лед                                    1845           9
1466.   Таллия (I) нитрат                            2727           6.1
1467.   Таллий хлорноватокислый                      2573           5.1
1468.   Твердое вещество, на которое                 3335           9
распространяется действие авиационных
правил н.у.к.
1469.   Твердое вещество, реагирующее при            2813           4.3
взаимодействии с водой, н.у.к.
1470.   Твердое вещество, реагирующее при            3131           4.3
взаимодействии с водой, коррозионное
н.у.к.
1471.   Твердое вещество, реагирующее при            3132           4.3
взаимодействии с водой,
легковоспламеняющееся, н.у.к.
1472.   Твердое вещество, реагирующее при            3135           4.3
взаимодействии с водой, самонагре-
вающееся, н.у.к.
1473.   Твердое вещество, реагирующее при            3134           4.3
взаимодействии с водой, токсическое,
н.у.к.
1474.   Твердые вещества, содержащие                 3244           8
коррозионную жидкость, н.у.к.
1475.   Твердые вещества, содержащие                 3175           4.1
легковоспламеняющуюся жидкость, н.у.к
1476.   Твердые вещества, содержащие токси-          3243           6.1
ческую жидкость, н.у.к.
1477.   Терпеновые углеводороды, н.у.к.              2319           3
1478.   Терпинолен                                   2541           3
1479.   Тетрабромэтан                                2504           6.1
1480.   1,2,3,6 - тетрагиидро-бензальдегид           2498           3
1481.   1,2,3,6 - тетрагиидропиридин                 2410           3
1482.   Тетрагидротиофен                             2412           3
1483.   Тетрогидрофуран                              2056           3
1484.   Тетрагидрофурфуриламин                       2943           3

1454.   Стронций фосфиді                             2013           4.3
1455.   Хлорқышқылды стронций                        1506           5.1
1456.   Хлорқышқылды стронций                        1508           5.1
1457.   Фторлы сульфурил                             2191           2.3
1458.   Сүтқышқылды сурьма                           1550           6.1
1459.   Сурьма-ұнтақ                                 2871           6.1
1460.   Бесфторлы сурьма                             1732           8
1461.   Сұйық бесхлорлы сурьма                       1730           8
1462.   Бесхлорлы сурьма ерітінді                    1731           8
1463.   Сұйық үшхлорлы сурьма                        1733           8
1464.   Қатты үшхлорлы сурьма                        1733           8
1465.   Құрғақ мұз                                   1845           9
1466.   Таллий (I) нитраты                           2727           6.1
1467.   Хлорқышқылды таллий                          2573           5.1
1468.   Авиациялық ережелердің күші тарайтын         3335           9
қатты заттар, н.к.
1469.   Сумен өзара қатынасы кезінде реакцияға       2813           4.3
түсетін қатты заттар, н.к.
1470.   Коррозиялық, сумен өзара қатынасы            3131           4.3
кезінде реакцияға түсетін қатты заттар,
н.к.
1471.   Тез тұтанатын, сумен өзара қатынасы          3132           4.3
кезінде реакцияға түсетін қатты
заттар, н.к.
1472.   Өзінен өзі қызатын, сумен өзара қатынасы     3135           4.3
кезінде реакцияға түсетін қатты заттар,
н.к.
1473.   Уытты, сумен өзара қатынасы                  3134           4.3
кезінде реакцияға түсетін қатты
заттар, н.к.
1474.   Коррозиялық сұйықтықтан тұратын              3244           8
қатты заттар, н.к.
1475.   Тез тұтанатын сұйықтықтан тұратын            3175           4.1
қатты заттар, н.к.
1476.   Уытты сұйықтықтан тұратын                    3243           6.1
қатты заттар, н.к.
1477.   Терпендік көмірсутектері, н.к.               2319           3
1478.   Терпинолен                                   2541           3
1479.   Тетрабромэтан                                2504           6.1
1480.   1,2,3,6 - тетрагиидро-бензальдегид           2498           3
1481.   1,2,3,6 - тетрагиидропиридин                 2410           3
1482.   Тетрагидротиофен                             2412           3
1483.   Тетрогидрофуран                              2056           3
1484.   Тетрагидрофурфуриламин                       2943           3

1485.   Тетразол-1-уксусная кислота                  0407           1.4С
1486.   Тетраметилсилан                              2749           3
1487.   Тетрапропилортотитанат                       2413           3
1488.   1,1, 1,2 - тетрафторэтан                     3159           2.2
1489.   Тетрафторэтилен стабилизированный            1081           2.1
1490.
Тетрахлорэтан                                1702           6.1
1491.   Тетрахлорэтилен                              1897           6.1
1492.   Тетраэтилдитиопирофосфат                     1704           6.1
1493.   Тетраэтиленнпентамин                         2320           8
1494.   Тетраэтилсиликат                             1292           3
1495.   Тиогликоль                                   2966           6.1
1496.   4-Тиопентанал                                2785           6.1
1497.   Тиофен                                       2414           3
1498.   Тиофосген                                    2474           6.1
1499.   Тиофосфорил хлористый                        1837           8
1500.   Типографская краска легковоспламе-           1210           3
няющаяся
1501.   Титан водородистый                           1871           4.1
1502.   Титан-пористые гранулы                       2878           4.1
1503.   Титан-пористые порошки                       2878           4.1
1504.   Титан-порошок увлажненный с долей воды       1352           4.1
не менее 25%
1505.   Титан треххлористый, смесь                   2869           8
1506.   Титан четыреххлористый                       1838           8
1507.   Ткани пропитанные нитроцеллюлозой с          1353           4.1
низким содержанием нитратов, н.у.к.
1508.   Токсины, извлеченные из живых организ-       3172           6.1
мов, жидкие, н.у.к.
1509.   Токсины, извлеченные из живых организ-       3172           6.1
мов, твердые, н.у.к.
1510.   Токсическая жидкость коррозионная            3289           6.1
неорганическая, н.у.к.
1511.   Токсическая жидкость коррозионная            2927           6.1
органическая, н.у.к.
1512.   Токсическая жидкость легковоспламе-          2929           6.1
няющаяся органическая, н.у.к.
1513.   Токсическая жидкость неорганическая,         3287           6.1
н.у.к.
1514.   Токсическая жидкость окисляющая, н.у.к.      3122           6.1
1515.   Токсическая жидкость органическая,           2810           6.1
н.у.к.
1516.   Токсическая жидкость реагирующая с           3123           6.1
водой, н.у.к.
1517.   Токсическое вещество твердое корро-          3290           6.1
зионное неорганическое, н.у.к.

1485.   Тетразол-1-сірке қышқылы                     0407           1.4С
1486.   Тетраметилсилан                              2749           3
1487.   Тетрапропилортотитанат                       2413           3
1488.   1,1, 1,2 - тетрафторэтан                     3159           2.2
1489.   Тұрақталған тетрафторэтилен                  1081           2.1
1490.   Тетрахлорэтан                                1702           6.1
1491.   Тетрахлорэтилен                              1897           6.1
1492.   Тетраэтилдитиопирофосфат                     1704           6.1
1493.   Тетраэтиленнпентамин                         2320           8
1494.   тетраэтилсиликат                             1292           3
1495.   Тиогликоль                                   2966           6.1
1496.   4-Тиопентанал                                2785           6.1
1497.   Тиофен                                       2414           3
1498.   Тиофосген                                    2474           6.1
1499.   Хлорлы тиофосфорил                           1837           8
1500.   Же
ңіл тұтанатын типографиялық бояу           1210           3
1501.   Сутекті титан                                1871           4.1
1502.   Титан-кеуекті түйіндер                       2878           4.1
1503.   Титан-кеуекті ұнтақтар                       2878           4.1
1504.   Титан-су үлесі кемінде 25% дымқылданған      1352           4.1
ұнтақ
1505.   Үшхлорлы титан, қоспа                        2869           8
1506.   Төрт хлорлы титан                            1838           8
1507.   Аз нитраттардан тұратын нитроцеллюлоза       1353           4.1
сіңірілген маталар, н.к.
1508.   Тірі организмдерден шығарылған сұйық         3172           6.1
уыттар, н.к.
1509.   Тірі организмдерден шығарылған қатты         3172           6.1
уыттар, н.к.
1510.   Органикалық емес коррозиялық уытты           3289           6.1
сұйықтық, н.к.
1511.   Органикалық коррозиялық уытты сұйықтық,      2927           6.1
н.к.
1512.   Органикалық жеңіл тұтанатын уытты сұйықтық,  2929           6.1
н.к.
1513.   Органикалық емес уытты сұйықтық,             3287           6.1
н.к.
1514.   Тотықтырғыш уытты сұйықтық, н.к.             3122           6.1
1515.   Органикалық уытты сұйықтық, н.к.             2810           6.1
1516.   Сумен реакцияға түсетін уытты сұйықтықтар,   3123           6.1
н.к.
1517.   Органикалық емес коррозиялық уытты           3290           6.1
қатты уытты заттар, н.к.

1518.   Токсическое вещество твердое корро-          2928           6.1
зионное органическое, н.у.к.
1519.   Токсическое вещество твердое                 2930           6.1
легковоспламеняющее органическое,
н.у.к.
1520.   Токсическое вещество твердое                 3288           6.1
неорганическое, н.у.к.
1521.   Токсическое вещество твердое окис-           3086           6.1
ляющее, н.у.к.
1522.   Токсическое вещество твердое орга-           2811           6.1
ническое, н.у.к.
1523.   Токсическое вещество твердое реаги-          3125           6.1
рующее с водой, н.у.к.
1524.   Токсическое вещество твердое                 3124           6.1
самонагревающееся, н.у.к.
1525.   2.4 - толуилендиамин                         1709           6.1
1526.   Толуол                                       1294           3
1527.   Толуолдиизоцианат                            2078           6.1
1528.   Толуидины жидкие                             1708           6.1
1529.   Толуидины твердые                            1708           6.1
1530.   Топливо авиационное для турбинных            1863           3
двигателей
1531.   Транспортное средство (работающее на         3166           9
легковоспламеняющемся газе)
1532.   Транспортное средство (работающее на         3166           9
легковоспламеняющейся жидкости)
1533.   Трассеры для боеприпасов                     0306           1.4G
1534.   Трехокись мышьяка                            1561           6.1
1535.   Трехокись серы стабилизированной             1829           8
1536.   Трехокись фосфора                            2578           8
1537.   Трехокись хрома безводная                    1463           5.1
1538.   Триаллиламин                                 2610           3
1539.   Триаллилборат                                2609           6.1
1540.   Трибутиламин                                 2542           6.1
1541.   Триизобутилен                                2324           3
1542.   Триизопропилборат                            2616           3
1543.   Трикрезилфосфат, содержащий более 3%         2574           6.1
ортоизомера
1544.   Триметиламин безводный                       1083           2.1
1545.   Триметиламина водный раствор с массовой      1297           3
долей триметиламина не более 50%
1546.   1,2,5 - триметилбензол                       2325           3
1547.   Триметилборат                                2416           3
1548.   Триметилгексаметиленди - амины               2327           8
1549.   Триметилгексаметиленди - изоцианат           2328           6.1

1518.   Органикалық коррозиялық қатты уытты          2928           6.1
заттар, н.к.
1519.   Органикалық жеңіл тұтанатын қатты уытты      2930           6.1
заттар, н.к.
1520.   Органикалық емес қатты уытты заттар, н.к.    3288           6.1
1521.   Тотықтырғыш қатты уытты заттар, н.к.         3086           6.1
1522.   Органикалық қатты уытты заттар, н.к.         2811           6.1
1523.   Сумен реакцияға түсетін қатты уытты заттар,  3125           6.1
н.к.
1524.   Өзінен өзі қызатын қатты уытты заттар, н.к.  3124           6.1
1525.   2.4 - толуилендиамин                         1709           6.1
1526.   Толуол                                       1294           3
1527.   Толуолдиизоцианат                            2078           6.1
1528.   Сұйық толуидиндер                            1708           6.1
1529.   Қатты толуидиндер                            1708           6.1
1530.   Турбиндік қозғалтқыштар үшін авиациялық      1863           3
отын
1531.   Көлік құралдары (жеңіл тұтанатын газбен      3166           9
жұмыс істейтін)
1532.   Көлік құралдары (жеңіл тұтанатын сұйықтықпен 3166           9
жұмыс істейтін)
1533.   Оқ-дәрілер үшін трассерлер                   0306           1.4G
1534.   Тотияйынның үш тотығы                        1561           6.1
1535.   Тұрақталған күкірттің үш тотығы              1829           8
1536.   Фосфор үш тотығы                             2578           8
1537.   Сусыз хромның үш тотығы                      1463           5.1
1538.   Үшаллиламин                                  2610           3
1539.   Үшаллилборат                                 2609           6.1
1540.   Үшбутиламин                                  2542           6.1
1541.   Үшизобутилен                                 2324           3
1542.   Үшизопропилборат                             2616           3
1543.   3% астам ортоизомерден тұратын               2574           6.1
үшкрезилфосфат
1544.   Сусыз үшметиламин                            1083           2.1
1545.   Үшметиламиннің салмақтық үлесі 50%           1297           3
аспайтын үшметиламин сулы ерітіндісі
1546.   1,2,5 - үшметилбензол                        2325           3
1547.   Үшметилборат                                 2416           3
1548.   Үшметилгексаметиленди - аминдер              2327           8
1549.   Үшметилгексаметиленди - изоцианат            2328           6.1

1550.   Триметилфосфит                               2329           3
1551.   Триметилхлорсилан                            1298           3
1552.   Триметилциклогексиламин                      2326           8
1553.   Тринитробензол увлажненный с массовой        1354           4.1
долей воды не менее 30%
1554.   Тринитротолуол увлажненный с массовой        1356           4.1
долей воды не менее 30%
1555.   Тринитрофенол увлажненный с массовой         1344           4.1
долей воды не менее 30%
1556.   Трипропиламин                                2260           3
1557.   Трипопилен                                   2057           3
1558.   Трифторметан                                 1984           2.2
1559.   Трифторметан охлажденный жидкий              3136           2.2
1560.   2-трифторметиланилин                         2942           6.1
1561.   3-трифторметиланилин                         2948           6.1
1562.   1,1,1 - трифторэтан                          2035           2.1
1563.   Трихлорбензолы жидкие                        2321           6.1
1564.   Трихлорбутен                                 2322           6.1
1565.   1,1,1 - трихлорэтан                          2831           6.1
1566.   Трихлорэтилен                                1710           6.1
1567.   Триэтиламин                                  1296           3
1568.   Триэтилентетрамин                            2259           8
1569.   Триэтилфосфит                                2323           3
1570.   Трубки детонационные                         0257           1.4В
1571.   Трубки детонационные                         0367           1.4S
1572.   Трубки детонационные с защитными             0410           1.4D
элементами
1573.   Трубки зажигательные                         0317           1.4G
1574.   Трубки зажигательные                         0368           1.4S
1575.   Трубка детонационная слабого действия в      0104           1.4D
металлической оболочке
1576.   Углеводороды жидкие, н.у.к.                  3295           3
1577.   Углерод четырехбромистый                     2516           6.1
1578.   Углерод четырехфтористый                     1982           2.2
1579.   Углерод четыреххлористый                     1846           6.1
1580.   Уголь активированный                         1362           4.2
1581.   Ундекан                                      2330           3
1582.   Устройства для спасания жизни людей          2990           9
самонадувающиеся
1583.   Устройства для спасания жизни людей          3072           9
несамонадувающиеся

1550.   Үшметилфосфит                                2329           3
1551.   Үшметилхлорсилан                             1298           3
1552.   Үшметилциклогексиламин                       2326           8
1553.   Салмақтық үлесі кемінде 30% сумен            1354           4.1
дымқылданған үшнитробензол
1554.   Салмақтық үлесі кемінде 30% сумен            1356           4.1
дымқылданған үшнитротолуол
1555.   Салмақтық үлесі кемінде 30% сумен            1344           4.1
дымқылданған үшнитрофенол
1556.   Үшпропиламин                                 2260           3
1557.   Үшпопилен                                    2057           3
1558.   Үшфторметан                                  1984           2.2
1559.   Салқындатылған сұйық үшфторметан             3136           2.2
1560.   2-үшфторметиланилин                          2942           6.1
1561.   3-үшфторметиланилин                          2948           6.1
1562.   1,1,1-үшфторэтан                             2035           2.1
1563.   Сұйық үшхлорбензолдар                        2321           6.1
1564.   Үшхлорбутен                                  2322           6.1
1565.   1,1,1 - үшхлорэтан                           2831           6.1
1566.   Үшхлорэтилен                                 1710           6.1
1567.   Үшэтиламин                                   1296           3
1568.   Үшэтилентетрамин                             2259           8
1569.   Үшэтилфосфит                                 2323           3
1570.   Детонациялық түтікшелер                      0257           1.4В
1571.   Детонациялық түтікшелер                      0367           1.4S
1572.   Қорғаушы элементтері бар детонациялық        0410           1.4D
түтікшелер
1573.   Тұтандырғыш түтікшелер                       0317           1.4G
1574.   Тұтандырғыш түтікшелер                       0368           1.4S
1575.   Металды қабықтағы әлсіз әсер ететін          0104           1.4D
детонациялық трубкалар
1576.   Сұйық көмірсутектер, н.к.                    3295           3
1577.   Төртбромды көміртегі                         2516           6.1
1578.   Төртфторлы көміртегі                         1982           2.2
1579.   Төртхлорлы көміртегі                         1846           6.1
1580.   Күшейтілген көмір                            1362           4.2
1581.   Ундекан                                      2330           3
1582.   Өзінен өзі үрленетін адамдардың өмірін       2990           9
құтқаруға арналған құрылғылар
1583.   Өзінен өзі үрленбейтін адамдардың өмірін     3072           9
құтқаруға арналған құрылғылар

1584.   Устройства заполнения пневмоподушек          0503           1.4G
газом пиротехнические
1585.   Устройства заполнения пневмоподушек          3268           9
газом пиротехнические
1586.   Устройства заполнения пневмоподушек          3353           2.2
газом, работающие на сжатом газе
1587.   Устройства малые, приводимые в действие      3150           2.1
углеводородным газом, с разгрузочным
механизмом
1588.   Устройства расцепления взрывчатые            0173           1.4S
1589.   Устройства сигнальные ручные                 0191           1.4G
1590.   Устройства сигнальные ручные                 0373           1.4S
1591.   Утиль резина порошкованная или               1345           4.1
гранулированная не более 840 ммкрон,
содержание резины превышает 45%
1592.   Фенацил бромистый                            2645           6.1
1593.   Фенетидины                                   2311           6.1
1594.   Фенилацетонитрил жидкий                      2470           6.1
1595.   Фенилацетилхлорид                            2577           8
1596.   Фенилгидразин                                2572           6.1
1597.   Фенилендиамины (о-, м-, п-)                  1673           6.1
1598.   Фенилтрихлорсилан                            1804           8
1599.   Фенилфосфордихлорид                          2798           8
1600.   Фенилфосфортиодихлорид                       2799           8
1601.   Фенилхлорформиат                             2746           6.1
1602.   Фенол твердый                                1671           6.1
1603.   Фенола раствор                               2821           6.1
1604.   Фенолсульфокислота жидкая                    1803           8
1605.   Феноляты жидкие                              2904           8
1606.   Феноляты твердые                             2905           8
1607.   Феррометаллическая сверильная стружка,       2793           4.2
способная самонагреваться
1608.   Феррометаллическая стружка, способная        2793           4.2
самонагреваться
1609.   Феррометаллическая токарная стружка,         2793           4.2
способная самонагреваться
1610.   Феррометаллические обрезки, способные        2793           4.2
самонагреваться
1611.   Ферросицилий, содержащий от 30 до 90%        1408           4.3
кремния
1612.   Ферросицилий                                 1323           4.1
1613.   Формальдегид, раствор, содержащий не         2209           8
менее 25% формальдегида
1614.   Формальдегид, раствор легковоспламеняю-      1198           3
щийся
1615.   9-фосфабициклононаны                         2940           4.2

1584.   Пиротехникалық, пневможастықтарды газбен     0503           1.4G
толтыратын құрылғылар
1585.   Пиротехникалық, пневможастықтарды газбен     3268           9
толтыратын құрылғылар
1586.   Сығымдалған газбен жұмыс істейтін            3353           2.2
пневможастықтарды газбен
толтыратын құрылғылар
1587.   Түсіруші тетікті, көмірсутегі газымен        3150           2.1
іске келтірілетін шағын құрылғылар
1588.   Жарылғыш тіркеу ағытатын құрылғылар          0173           1.4S
1589.   Қолды сигналды құрылғылар                    0191           1.4G
1590.   Қолды сигналды құрылғылар                    0373           1.4S
1591.   45% асатын резеңкеден тұратын 840 микроннан  1345           4.1
аспайтын түйіршіктелген немесе ұнтақталған
ескі резеңке
1592.   Бромды фенацил                               2645           6.1
1593.   Фенетидтер                                   2311           6.1
1594.   Сұйық фенилацетонитрил                       2470           6.1
1595.   Фенилацетилхлорид                            2577           8
1596.   Фенилгидразин                                2572           6.1
1597.   Фенилендиаминдер (о-, м-, п-)                1673           6.1
1598.   Фенилүшхлорсилан                             1804           8
1599.   Фенилфосфордихлорид                          2798           8
1600.   Фенилфосфортиодихлорид                       2799           8
1601.   Фенилхлорформиат                             2746           6.1
1602.   Қатты фенол                                  1671           6.1
1603.   Фенол ерітіндісі                             2821           6.1
1604.   Сұйық фенолсульфоқышқылы                     1803           8
1605.   Сұйық феноляттар                             2904           8
1606.   Қатты феноляттар                             2905           8
1607.   Өзінен өзі қызуға қабілетті феррометалдық    2793           4.2
бұрғылау жоңқалары
1608.   Өзінен өзі қызуға қабілетті феррометалдық    2793           4.2
жоңқалар
1609.   Өзінен өзі қыздыруға қабілетті               2793           4.2
феррометаллдық токарлық жоңқалары
1610.   Өзінен өзі қыздыруға қабілетті               2793           4.2
феррометаллдық кесінділер
1611.   30 дан 90% дейін кремнийден тұратын          1408           4.3
ферросицилий
1612.   Ферросицилий                                 1323           4.1
1613.   Кемінде 25% формальдегидтен тұратын          2209           8
формальдегид, ерітінді
1614.   Тез тұтанатын формальдегид, ерітінді         1198           3
1615.   9-фосфабициклононандар                       2940           4.2

1616.   Фосфит свинца двузамещенный                  2989           4.1
1617.   Фосфор аморфный                              1338           4.1
1618.   Фосфорил бромистый                           1939           8
1619.   Фосфорил хлористый                           1810           8
1620.   Фосфорорганическое соединение токсичес-      3278           6.1
кое, н.у.к., жидкое
1621.   Фосфорорганическое соединение токсичес-      3278           6.1
кое, н.у.к., твердое
1622.   Фосфорорганическое соединение токсичес-      3279           6.1
кое легковоспламеняющееся, н.у.к.
1623.   Фосфора пентасульфид, не содержащий          1340           4.3
желтого или белого фосфора
1624.   Фосфора пентахлорид                          1806           8
1625.   Фосфора сесквисульфид, не содержащий         1341           4.1
желтого или белого фосфора
1626.   Фосфор пятибромистый                         2691           8
1627.   Фосфор семисернистый, не содержащий          1339           4.1
желтого или белого фосфора
1628.   Фосфор трехбромистый                         1808           8
1629.   Фосфор трехсернистый, не содержащий          1343           4.1
желтого или белого фосфора
1630.   Фторанилины                                  2941           6.1
1631.   Фторацетат калия                             2628           6.1
1632.   Фторацетат натрия                            2629           6.1
1633.   Фторбензол                                   2387           3
1634.   Фторосиликаты. н.у.к.                        2856           6.1
1635.   Фтортолуолы                                  2388           3
1636.   Фумарил хлористый                            1780           8
1637.   Фуральдегиды                                 1199           6.1
1638.   Фуран                                        2389           3
1639.   Фурфуриламин                                 2526           3
1640.   Фурфуролы                                    1199           6.1
1641.   Химический комплект                          3316           9
1642.   Хинолин                                      2656           6.1
1643.   Хлораль безводный стабилизированный          2075           6.1
1644.   Хлорангидрид валериановой кислоты            2502           8
1645.   Хлорангидрид дихлоруксусной кислоты          1765           8
1646.   Хлоранизидины                                2233           6.1
1647.   Хлоранилины жидкие                           2019           6.1
1648.   Хлоранилины твердые                          2018           6.1
1649.   Хлораты неорганические, н.у.к.               1461           5.1

1616.   Екі орын басатын қорғасын фосфиті            2989           4.1
1617.   Аморфты фосфор                               1338           4.1
1618.   Бромды фосфорил                              1939           8
1619.   Хлорлы фосфорил                              1810           8
1620.   Уытты фосфорорганикалық қосынды, н.к.,       3278           6.1
сұйық
1621.   Уытты фосфорорганикалық қосынды, н.к.,       3278           6.1
қатты
1622.   Тез тұтанатын уытты фосфорорганикалық        3279           6.1
қосынды, н.к.
1623.   Сары немесе ақ фосфордан тұрмайтын           1340           4.3
фосфор пентасульфиді
1624.   Фосфор пентахлориді                          1806           8
1625.   Сары немесе ақ фосфордан тұрмайтын           1341           4.1
фосфор сесквисульфиді
1626.   Бесбромды фосфор                             2691           8
1627.   Сары немесе ақ фосфордан тұрмайтын           1339           4.1
жеті күкіртті фосфор
1628.   Үш бромды фосфор                             1808           8
1629.   Сары немесе ақ фосфордан тұрмайтын           1343           4.1
үшкүкіртті фосфор
1630.   Фторанилиндер                                2941           6.1
1631.   Калий фторацетат                             2628           6.1
1632.   Натрий фторацетат                            2629           6.1
1633.   Фторбензол                                   2387           3
1634.   Фторосиликаттар, н.к.                        2856           6.1
1635.   Фтортолуолдар                                2388           3
1636.   Хлорлы фумарил                               1780           8
1637.   Фуральдегидтер                               1199           6.1
1638.   Фуран                                        2389           3
1639.   Фурфуриламин                                 2526           3
1640.   Фурфуролдар                                  1199           6.1
1641.   Химиялық жиынтықтар                          3316           9
1642.   Хинолин                                      2656           6.1
1643.   Тұрақталған сусыз хлораль                    2075           6.1
1644.   Хлорангидрид валериандық қышқылы             2502           8
1645.   Хлорангидрид дихлорсiрке қышқылы             1765           8
1646.   Хлоранизидиндер                              2233           6.1
1647.   Сұйық хлоранилиндер                          2019           6.1
1648.   Қатты хлоранилиндер                          2018           6.1
1649.   Органикалық емес хлораттар, н.к.             1461           5.1

1650.   Хлораты неорганические, водный раствор,      3210           5.1
н.у.к.
1651.   Хлорацетат натрия                            2659           6.1
1652.   Хлорацетонитрил                              2668           6.1
1653.   Хлорацетофенон жидкий                        1697           6.1
1654.   Хлорацетофенон твердый                       1697           6.1
1655.   Хлорбензилхлориды                            2235           6.1
1656.   Хлорбензол                                   1134           3
1657.   Хлорбензотрифториды                          2234           3
1658.   Хлорбутаны                                   1127           3
1659.   альфа-Хлоргидрин глицерина                   2689           6.1
1660.   Хлординитробензолы жидкие                    1577           6.1
1661.   Хлординитробензолы твердые                   1577           6.1
1662.   Хлордифторбромметан                          1974           2.1
1663.   Хлордифторметан                              1018           2.1
1664.   1-хлор-1,1-дифторэтан                        2517           2.1
1665.   Хлорид ртутно-амониевый                      1630           6.1
1666.   Хлориды серы                                 1828           8
1667.   Хлористый винил стабилизированный            1086           2.1
1668.   Хлориты неорганические, н.у.к.               1462           5.1
1669.   Хлоркрезолы жидкие                           2669           6.1
1670.   Хлоркрезолы твердые                          2669           6.1
1671.   3-хлор-4-метилфенилизоционат                 2236           6.1
1672.   Хлорметилхлорформиат                         2745           6.1
1673.   Хлорнитроанилины                             2237           6.1
1674.   Хлорнитробензолы жидкие                      1578           6.1
1675.   Хлорнитробензолы твердые                     1578           6.1
1676.   Хпорнитротолуолы жидкие                      2433           6.1
1677.   Хлорнитротолуолы твердые                     2433           6.1
1678.   Хлорокись ванадия                            2443           8
1679.   Хлоропрен стабилизированный                  1991           3
1680.   4-хлор-орто-толуидингидрохлорид              1579           6.1
1681.   Хлороформ                                    1888           6.1
1682.   Хлорпентафторэтан                            1020           2.2
1683.   2-хлорпиридин                                2822           6.1
1684.   2-хлорпропан                                 2356           3
1685.   3-хлорпропанол-1                             2849           6.1

1650.   Органикалық емес хлораттар, сулы             3210           5.1
ерiтiндi, н.к.
1651.   Натрий хлорацетаты                           2659           6.1
1652.   Хлорацетонитрил                              2668           6.1
1653.   Сұйық хлорацетофенон                         1697           6.1
1654.   Қатты хлорацетофенон                         1697           6.1
1655.   Хлорбензилхлоридтер                          2235           6.1
1656.   Хлорбензол                                   1134           3
1657.   Хлорбензоүшфториді                           2234           3
1658.   Хлорбутандар                                 1127           3
1659.   альфа-Хлоргидрин глицеринi                   2689           6.1
1660.   Сұйық хлординитробензолдар                   1577           6.1
1661.   Сұйық хлординитробензолдар                   1577           6.1
1662.   Хлордифторбромметан                          1974           2
1663.   Хлордифторметан                              1018           2
1664.   1-хлор-1, 1-дифторэтан                       2517           2
1665.   Сынапты-амонийлi хлорид                      1630           6.1
1666.   Күкірт хлоридтері                            1828           8
1667.   Тұрақталған хлорлы винил                     1086           2.1
1668.   Органикалық емес хлориттер, н.к.             1462           5.1
1669.   Сұйық хлорлкрезолдары                        2669           6.1
1670.   Қатты хлорлкрезолдары                        2669           6.1
1671.   3-хлор-4-метилфенилизоционат                 2236           6.1
1672.   Хлорметилхорформиат                          2745           6.1
1673.   Хлорнитроанилиндер                           2237           6.1
1674.   Сұйық хлорнитробензолдар                     1578           6.1
1675.   Қатты хлорнитробензолдар                     1578           6.1
1676.   Сұйық хлорнитротолуолдар                     2433           6.1
1677.   Қатты хлорнитротолуолдар                     2433           6.1
1678.   Ванадий хлортотығы                           2443           8
1679.   Тұрақталған хлоропрен                        1991           3
1680.   4-хлор-орто-толуидингидрохлорид              1579           6.1
1681.   Хлороформ                                    1888           6.1
1682.   Хлорпентафторэтан                            1020           2.2
1683.   2-хлорпиридин                                2822           6.1
1684.   2-хлорпропан                                 2356           3
1685.   3-хлорпропанол-1                             2849           6.1

1686.   2-хлорпропен                                 2456           3
1687.   Хлорсиланы, реагирующие с водой,             2988           4.3
легковоспламеняющиеся коррозионные,
н.у.к.
1688.   Хлорсиланы коррозионные, н.у.к.              2987           8
1689.   Хлорсиланы коррозионные,                     2985           3
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1690.   Хлорсиланы коррозионные,                     2986           8
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1691.   1-хлор-1,2,2,2-тетрафторэтан                 1021           2.1
1692.   Хлортолуидины жидкие                         2239           6.1
1693.   Хлортолуидины твердые                        2239           6.1
1694.   Хлортолуолы                                  2238           3
1695.   Хлортрифторметан                             1022           2.2
1696.   Хлортрифторметан и трифторметан,             2599           2.2
азеотропная смесь, содержащая
приблизительно 60% хортрифторметана
1697.   1-хлор-2,2,2-трифторэтан                     1983           2.2
1698.   Хлорфенилтрихлорсилан                        1753           8
1699.   Хлорфенолы жидкие                            2021           6.1
1700.   Хлорфенолы твердые                           2020           6.1
1701.   Хлорфенолята жидкие                          2904           8
1702.   Хлорфенолята твердые                         2905           8
1703.   Хлорформиаты токсические коррозионные,       3277           6.1
н.у.к.
1704.   Хлорформиаты токсичные коррозионные          2742           6.1
легковоспламеняющиеся, н.у.к.
1705.   Хром азотнокислый                            2720           5.1
1706.   Хромил хлористый                             1758           8
1707.   Хром трехфтористый твердый                   1756           8
1708.   Хром трехфтористый раствор                   1757           8
1709.   Цезий                                        1407           4.3
1710.   Цезий азотнокислый                           1451           5.1
1711.   Целлулоид, блоки, стружки, гранулы,          2000           4.1
листы, трубки и т.д.
1712.   Церий - пластинки, слитки или стержни        1333           4.1
1713.   Церий - токарная стружка или опилки          3078           4.3
1714.   Цианидов раствор, н.у.к.                     1935           6.1
1715.   Цианид ртутнокалиевый                        1626           6.1
1716.   Цианиды неорганические твердые, н.у.к.       1588           6.1
1717.   Цианимид кальция, содержащий более           1403           4.3
0,1% карбида кальция
1718.   Цианур хлористый                             2670           8

1686.   2-хлорпропен                                 2456           3
1687.   Коррозиялық жеңіл тұтанатын, сумен           2988           4.3
реакцияға түсетiн хлорсиландар, н.к.
1688.   Хлорсиландар, коррозиялық, н.к.              2987           8
1689.   Тез тұтанатын, коррозиялық                   2985           3
хлорсиландар, н.к.
1690.   Тез тұтанатын, коррозиялық                   2986           8
хлорсиландар, н.к.
1691.   1-хлор-1,2,2,2-тетрафторэтан                 1021           2
1692.   Сұйық хлортолуидиндер                        2239           6.1
1693.   Қатты хлортолуидиндер                        2239           6.1
1694.   Хлортолуолдар                                2238           3
1695.   Хлорүшфторметан                              1022           2.2
1696.   Шамамен 60% хлорүшфторметаннан тұратын       2599           2.2
хлорүшфторметан мен үшфторметанның
азеотроптық қоспасы
1697.   1-хлор-2,2,2-үшфторэтан                      1983           2.2
1698.   Хлорфенилүшхлорсилан                         1753           8
1699.   Сұйық хлорфенолдар                           2021           6.1
1700.   Қатты хлорфенолдар                           2020           6.1
1701.   Сұйық хлорфеноляттар                         2904           8
1702.   Қатты хлорфеноляттар                         2905           8
1703.   Коррозиялық уытты хлорформиаттар, н.к.       3277           6.1
1704.   Тез тұтанатын коррозиялық уытты              2742           6.1
хлорформиаттар, н.к.
1705.   Азотқышқылды хром                            2720           5.1
1706.   Хлорлы хромил                                1758           8
1707.   Қатты үшфторлы хром                          1756           8
1708.   Үшфторлы хром ерітіндісі                     1757           8
1709.   Цезий                                        1407           4.3
1710.   Азотқышқылды цезий                           1451           5.1
1711.   Целлулоидтар, блоктар, жоңқалар,             2000           4.1
түйіршіктер, табақтар, трубкалар және т.
1712.   Церий - пластинкалар, кесектер немесе        1333           4.1
стерженьдер
1713.   Церий - токарлық жоңқалар немесе үгінділер   3078           4.3
1714.   Цианидтер ерітіндісі, н.к.                   1935           6.1
1715.   Калийсынапты цианид                          1626           6.1
1716.   Қатты органикалық емес цианидтер, н.к.       1588           6.1
1717.   0,1% астам кальций карбидінен тұратын        1403           4.3
кальций цианимиді
1718.   Хлорлы цианур                                2670           8

1719.   Циклобутан                                   2601           2.1
1720.   Циклобутилхлорформиат                        2744           6.1
1721.   Циклогексан                                  1145           3
1722.   Циклогексанон                                1915           3
1723.   Циклогексен                                  2256           3
1724.   Циклогексенилтрихлорсилан                    1762           8
1725.   Циклогексиламин                              2357           8
1726.   Циклогексилацетат                            2243           3
1727.   Циклогексилмеркаптан                         3054           3
1728.   Циклогексилтрихлорсилан                      1763           8
1729.   Циклогептан                                  2241           3
1730.   Циклогептатриен                              2603           3
1731.   Циклогептен                                  2242           3
1732.   1,5,9-циклододекатриен                       2518           6.1
1733.   Циклооктадиенфосфины                         2940           4.2
1734.   Циклооктадиены                               2520           3
1735.   Циклооктатетраен                             2358           3
1736.   Циклопентан                                  1146           3
1737.   Циклопентанол                                2244           3
1738.   Циклопентанон                                2245           3
1739.   Циклопентен                                  2246           3
1740.   Циклопропан                                  1027           2.1
1741.   Цимолы                                       2046           3
1742.   Цинк азотнокислый                            1514           5.1
1743.   Цинк-аммоний азотистокислый                  1512           5.1
1744.   Цинк дитионистокислый                        1931           9
1745.   Цинк бромтоватокислый                        2469           5.1
1746.   Цинк кремнефтористый                         2855           6.1
1747.   Цинк марганцовокислый                        1515           5.1
1748.   Цинк мышьяковистокислый                      1712           6.1
1749.   Цинк мышьяковокислый                         1712           6.1
1750.   Цинковый шлак                                1435           4.3
1751.   Цинк-порошок                                 1436           4.3
1752.   Цинк-пыль                                    1436           4.3
1753.   Цинк фосфористый                             1714           4.3
1754.   Цинк хлористый безводный                     2331           8

1719.   Циклобутан                                   2601           2.1
1720.   Циклобутилхлорформиат                        2744           6.1
1721.   Циклогексан                                  1145           3
1722.   Циклогексанон                                1915           3
1723.   Циклогексен                                  2256           3
1724.   Циклогексенилүшхлорсилан                     1762           8
1725.   Циклогексиламин                              2357           8
1726.   Циклогексилацетат                            2243           3
1727.   Циклогексилмеркаптан                         3054           3
1728.   Циклогексилүшхлорсилан                       1763           8
1729.   Циклогептан                                  2241           3
1730.   Циклогептатриен                              2603           3
1731.   Циклогептен                                  2242           3
1732.   1,5,9-циклододекатриен                       2518           6.1
1733.   Циклооктадиенфосфиндер                       2940           4.2
1734.   Циклооктадиендер                             2520           3
1735.   Циклооктатетраен                             2358           3
1736.   Циклопентан                                  1146           3
1737.   Циклопентанол                                2244           3
1738.   Циклопентанон                                2245           3
1739.   Циклопентен                                  2246           3
1740.   Циклопропан                                  1027           2.1
1741.   Цимолдар                                     2046           3
1742.   Азотқышқылды мырыш                           1514           5.1
1743.   Азотқышқылды мырыш аммоний                   1512           5.1
1744.   Дитионқышқылды мырыш                         1931           9
1745.   Бромдауқышқылды мырыш                        2469           5.1
1746.   Кремнийліфторлық мырыш                       2855           6.1
1747.   Марганецқышқылды мырыш                       1515           5.1
1748.   Тотияйындықышқылды мырыш                     1712           6.1
1749.   Тотияйындықышқылды мырыш                     1712           6.1
1750.   Мырышты шлак                                 1435           4.3
1751.   Мырышты-ұнтақ                                1436           4.3
1752.   Мырышты-тозаң                                1436           4.3
1753.   Фосфорлы мырыш                               1714           4.3
1754.   Сусыз хлорлы мырыш                           2331           8

1755.   Цинк хлористый, раствор                      1840           8
1756.   Хлорат цинка                                 1513           5.1
1757.   Цинк цианистый                               1713           6.1
1758.   Цирконий водородистый                        1437           4.1
1759.   Цирконий азотнокислый                        2728           5.1
1760.   Цирконий пикраминовокислый увлажненный       1517           4.1
с массовой долей воды не менее 20%
1761.   Цирконий, порошок увлажненный не менее       1358           4.1
25% воды (должен быть видимый избыток
воды): а) механический продукт, размер
частиц менее 53 микрон; в) химический
продукт, размер частиц менее 840 микрон
1762.   Цирконий суспендированный в легковоспла-     1308           3
меняющейся жидкости
1763.   Цирконий сухой в виде обработанных           2009           4.2
листов, полос или спиралей из проволоки
(тоньше 18 микрон)
1764.   Цирконий сухой в виде спиралей из            2858           4.1
проволоки, обработанных металлических
листов, полос (тоньше 254 микрон, но не
тоньше 18 микрон)
1765.   Цирконий четыреххлористый                    2503           8
1766.   Четырехокись осмия                           2471           6.1
1767.   Шнур детонирующий гибкий                     0289           1.4D
1768.   Шнур детонирующий слабого действия           0104           1.4D
в металлической оболочке
1769.   Шнур огнепроводный                           0066           1.4G
1770.   Шнур огнепроводный безопасный                0105           1.4S
1771.   Шпатлевка (грунтовая) жидкая (включает       1139           3
в себя составы для обработки поверхности
или нанесения покрытия, используемые в
промышленных или прочих целях, таких
как: грунтовка транспортных средств,
футеровка барабанов и бочек)
1772.   Щелочная жидкость едкая, н.у.к.              1719           8
1773.   Элементы, содержащие натрий                  3292           4.3
1774.   Элементы цепи взрывания, н.у.к.              0383           1.4В
0384           1.4S
1775.   Эпихлоргидрин                                2023           6.1
1776.   1,2-эпокси-3-этоксипропан                    2752           3
1777.   Этан                                         1035           2.1
1778.   Этанол                                       1170           3
1779.   Этаноламин                                   2491           8
1780.   Этилакрилат стабилизированный                1917           3
1781.   Этиламилкетон                                2271           3
1782.   Этиламин                                     1036           2.1

1755.   Хлорлы мырыш, ерітінді                       1840           8
1756.   Мырыш хлораты                                1513           5.1
1757.   Цианисты мырыш                               1713           6.1
1758.   Сутекті цирконий                             1437           4.1
1759.   Азотқышқылды цирконий                        2728           5.1
1760.   Салмақтық үлесі кемінде 20% сумен            1517           4.1
дымқылданған пикраминқышқылды цирконий
1761.   Кемінде 25% сумен дымқылданған цирконий      1358           4.1
ұнтақ (судың көрінетін артықтығы болуы
тиіс): а) бөлшектің мөлшері 53 микроннан
кем механикалық өнім; б) бөлшектің мөлшері
840 микроннан кем химиялық өнім.
1762.   Тез тұтанатын сұйықтықта суспенцияланған     1308           3
цирконий
1763.   Табақ, жол-жол немесе сымнан жасалған        2009           4.2
серіппе түрінде өңделген құрғақ цирконий
(18 микроннан жіңішке)
1764.   Металдық табақтан, жол-жол өңделген сымнан   2858           4.1
жасалған серіппе түріндегі құрғақ
цирконий (254 микроннан жіңішке бірақ 18
микроннан жіңішке емес)
1765.   Төртхлорлы цирконий                          2503           8
1766.   Осмий төрттотығы                             2471           6.1
1767.   Иілгіш детонациялайтын бау                   0289           1.4D
1768.   Металлдық қабықта әлсіз әсер ететін          0104           1.4D
детонациялайтын бау
1769.   От өткізгіш бау                              0066           1.4G
1770.   Қауіпсіз от өткізгіш бау                     0105           1.4S
1771.   Сұйық шпатлевка (топырақты) (өзінің          1139           3
құрамына жамау немесе қабығын өңдеу үшін
қосады, өндірістік немесе сол сияқты
көлік құралдарын сырлау, барабандар мен
бөшкелерді футерлеу мақсатында
пайдаланылады)
1772.   Ащы сілтілі сұйықтық, н.к.                   1719           8
1773.   Натрийден тұратын элементтер                 3292           4.3
1774.   Жару тізбегін элементтері, н.к.              0383           1.4В
0384           1.4S
1775.   Эпихлоргидрин                                2023           6.1
1776.   1,2-эпокси-3-этоксипропан                    2752           3
1777.   Этан                                         1035           2.1
1778.   Этанол                                       1170           3
1779.   Этаноламин                                   2491           8
1780.   Тұрақталған этилакрилат                      1917           3
1781.   Этиламилкетон                                2271           3
1782.   Этиламин                                     1036           2.1

1783.   Этиламина водный раствор с массовой          2270           3
долей этиламина не менее 50%, но не
более 70%
1784.   2-этиланилин                                 2273           6.1
1785.   N-этиланилин                                 2272           6.1
1786.   Этилацетат                                   1173           3
1787.   Этилацетилен стабилизированный               2452           2.1
1788.   N-этил-n-бензиланилин                        2274           6.1
1789.   N-этилбензилтолуидины жидкие                 2753           6.1
1790.   N-этилбензилтолуидины твердые                2753           6.1
1791.   Этилбензол                                   1175           3
1792.   2-этилбитиральдегид                          1178           3
1793.   Этилборат                                    1176           3
1794.   Этилбромид                                   1891           6.1
1795.   2-этилбутанол                                2275           3
1796.   Этилбутилацетат                              1177           3
1797.   Этилбутират                                  1180           3
1798.   2-этилгексиламин                             2276           3
1799.   2-этилгексилхлорформиат                      2748           6.1
1800.   Этилдихлорсилан                              1183           4.3
1801.   Этилендиамин                                 1604           8
1802.   Этилен двухлористый                          1184           3
1803.   Этилен сжатый                                1962           6.1
1804.   Этилизобутират                               2385           3
1805.   Этилизоционат                                2481           3
1806.   Этилкротонат                                 1862           3
1807.   Этиллактат                                   1192           3
1808.   Этилмеркаптан                                2363           3
1809.   Этилметакрилат                               2277           3
1810.   Этилметилкетон                               1193           3
1811.   Этилоксалат                                  2525           6.1
1812.   Этил-орто-формиат                            2524           3
1813.   1-этилпиперидин                              2386           3
1814.   Этилпропионат                                1195           3
1815.   N-этилтолуидины                              2754           6.1
1816.   Этилтрихлорсилан                             1196           3
1817.   Этилфенилдихлорсилан                         2435           8
1818.   Этилформиат                                  1190           3

1783.   Этиламиннің салмақтық үлесі кемінде          2270           3
50% бірақ 70% аспайтын этиламиннің сулы
ерітіндісі
1784.   2-этиланилин                                 2273           6.1
1785.   N-этиланилин                                 2272           6.1
1786.   Этилацетат                                   1173           3
1787.   Тұрақталған этилацетилен                     2452           2.1
1788.   М-этил-n-бензиланилин                        2274           6.1
1789.   Сұйық N-этилбензилтолуидиндер                2753           6.1
1790.   Қатты N-этилбензилтолуидиндер                2753           6.1
1791.   Этилбензол                                   1175           3
1792.   2-этилбитиральдегид                          1178           3
1793.   Этилборат                                    1176           3
1794.   Этилбромид                                   1891           6.1
1795.   2-этилбутанол                                2275           3
1796.   Этилбутилацетат                              1177           3
1797.   Этилбутират                                  1180           3
1798.   2-этилгексиламин                             2276           3
1799.   2-этилгексилхлорформиат                      2748           6.1
1800.   Этилдихлорсилан                              1183           4.3
1801.   Этилендиамин                                 1604           8
1802.   Екіхлорлы этилен                             1184           3
1803.   Сығымдалған этилен                           1962           6.1
1804.   Этилизобутират                               2385           3
1805.   Этилизоционат                                2481           3
1806.   Этилкротонат                                 1862           3
1807.   Этиллактат                                   1192           3
1808.   Этилмеркаптан                                2363           3
1809.   Этилметакрилат                               2277           3
1810.   Этилметилкетон                               1193           3
1811.   Этилоксалат                                  2525           6.1
1812.   Этил-орто-формиат                            2524           3
1813.   1-этилпиперидин                              2386           3
1814.   Этилпропионат                                1195           3
1815.   N-этилтолуидиндер                            2754           6.1
1816.   Этилүшхлорсилан                              1196           3
1817.   Этилфенилдихлорсилан                         2435           8
1818.   Этилформиат                                  1190           3

1819.   Этилфторид                                   2453           2.1
1820.   Этилхлорацетат                               1181           6.1
1821.   Этил хлористый                               1037           2.1
1822.   Этил-2-хлорпропионат                         2935           3
1823.   Эфир аллилглицидиловый                       2219           3
1824.   Эфир аллилэтиловый                           2335           3
1825.   Эфир бортрифтордиметиловый                   2965           4.3
1826.   Эфир бортрифтордиэтиловый                    2604           8
1827.   Эфир 2-бромэтилэтиловый                      2340           3
1828.   Эфир бутилвиниловый стабилизированный        2352           3
1829.   Эфир бутилметиловый                          2350           3
1830.   Эфир винилизобутиловый стабилизирован-       1304           3
ный
1831.   Эфир винилметиловый стабилизированный        1087           2.1
1832.   Эфир винилэтиловый стабилизированный         1302           3
1833.   Эфир диаллиловый                             2360           3
1834.   Эфир дивиниловый стабилизированный           1167           3
1835.   Эфир диизопропиловый                         1159           3
1836.   Эфир диметиловый                             1033           2.1
1837.   Эфир ди-н-пропиловый                         2384           3
1838.   Эфир дихлоризопропиловый                     2490           6.1
1839.   Эфир2,2-дихлорэтиловый                       1916           6.1
1840.   Эфир диэтиловый                              1155           3
1841.   Эфир диэтиловый этиленгликоля                1153           3
1842.   Эфир метил-трет-бутиловый                    2398           3
1843.   Эфир метилпропиловый                         2612           3
1844.   Эфир монометиловый этиленгликоля             1188           3
1845.   Эфир монометиловый этиленгликоля и           1189           3
кислоты уксусной
1846.   Эфир моноэтиловый этиленгликоля              1171           3
1847.   Эфир моноэтиловый этиленгликоля и            1172           3
кислоты уксусной
1848.   Эфир перфторметилвиниловый                   3153           2.1
1849.   Эфир перфторэтилвиниловый                    3154           2.1
1850.   Эфир хлорметилэтиловый                       2354           3
1851.   Эфир этилбутиловый                           1179           3
1852.   Эфир этилметиловый                           1039           2.1
1853.   Эфир этиловый                                1155           3
1854.   Эфир этилпропиловый                          2615           3

1819.   Этилфторид                                   2453           2.1
1820.   Этилхлорацетат                               1181           6.1
1821.   Хлорлы этил                                  1037           2.1
1822.   Этил-2-хлорпропионат                         2935           3
1823.   Аллилглицидилдік эфир                        2219           3
1824.   Аллилэтилдік эфир                            2335           3
1825.   Борүшфтордиметилдік эфир                     2965           4.3
1826.   Борүшфтордиэтилдік эфир                      2604           8
1827.   Эфир 2-бромэтилэтилдік                       2340           3
1828.   Тұрақталған бутилвинилдық эфир               2352           3
1829.   Бутилметилдік эфир                           2350           3
1830.   Тұрақталған винилизобутилдік эфир            1304           3
1831.   Тұрақталған винилметилдік эфир               1087           2.1
1832.   Тұрақталған винилэтилдік эфир                1302           3
1833.   Диаллилдік эфир                              2360           3
1834.   Тұрақталған дивинилдік эфир                  1167           3
1835.   Диизопропилдік эфир                          1159           3
1836.   Диметилдік эфир                              1033           2.1
1837.   Эфир ди-н-пропилдік                          2384           3
1838.   Дихлоризопропилдік эфир                      2490           6.1
1839.   Эфир 2,2-дихлорэтилдік                       1916           6.1
1840.   Диэтилдік эфир                               1155           3
1841.   Диэтилдік этиленгликоль эфирі                1153           3
1842.   Метил-трет-бутилдік эфир                     2398           3
1843.   Метилпропилдік эфир                          2612           3
1844.   Монометилдік этиленгликоль эфирі             1188           3
1845.   Монометилдік этиленгликоль және сірке        1189           3
қышқылы эфирі
1846.   Моноэтилдік этиленгликоль эфирі              1171           3
1847.   Моноэтилдік этиленгликоль және сірке         1172           3
қышқылы эфирі
1848.   Перфторметилвинилдік эфир                    3153           2.1
1849.   Перфторэтилвинилдік эфир                     3154           2.1
1850.   Хлорметилэтилдік эфир                        2354           3
1851.   Этилбутилдік эфир                            1179           3
1852.   Этилметилдік эфир                            1039           2.1
1853.   Этилдік эфир                                 1155           3
1854.   Этилпропилдік эфир                           2615           3

1855.   Эфиры, н.у.к.                                3271           3
1856.   Эфиры дибутиловые                            1149           3
1857.   Эфиры сложные, н.у.к.                        3272           3
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1855.   Эфирлер, н.к.                                3271           3
1856.   Дибутилдік эфирлер                           1149           3
1857.   Күрделі эфирлер, н.к.                        3272           3
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.