Отдельные вопросы, связанные с деятельностью Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 704
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать республиканские государственные казенные предприятия (далее - Предприятия), находящиеся в ведении Министерства образования и науки Республики Казахстан, в ведение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Определить Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан органом государственного управления Предприятий.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить утверждение уставов Предприятий и их государственную перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан и Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
5. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 704
Перечень
республиканских государственных казенных предприятий
Министерства образования и науки Республики Казахстан,
передаваемых в ведение Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 октября 2002 г. N 1148 .
1. Казахский научно-исследовательский                  Акмолинская
технологический институт эксплуатации               область,
и ремонта сельскохозяйственной техники              город Алексеевка
2. Казахский ордена Трудового Красного                 Акмолинская
Знамени научно-исследовательский                    область,
институт зернового хозяйства                        Шортандинский
имени А.И. Бараева                                  район
3. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
ветеринарный институт
4. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
институт экономики и организации
агропромышленного комплекса
5. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
институт плодоводства и виноградарства
6. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
институт механизации и электрификации
сельского хозяйства

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қызметiне байланысты жекелеген мәселелер
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 маусым N 704
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң қарауында болған республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар (бұдан әрi - Кәсiпорындар) қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қарауына берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Кәсiпорындарды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорындардың жарғыларын бекiтудi және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мен
Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi заңнамада
белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкестендiру туралы ұсыныстар енгiзсiн.
5. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 704 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
қарауына берiлетiн республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорындарының
тiзбесi
Ескерту. 75-80-жолдармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.29. N 1148 қаулысымен.
1. Қазақ ауыл шаруашылығы техникасын пайдалану        Ақмола облысы,
және жөндеу технологиялық ғылыми-зерттеу           Алексеевка қаласы
институты
2. Қазақ Еңбек Қызыл Ту ордендi А.И.Бараев            Ақмола облысы,
атындағы астық шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Шортанды ауданы
институты
3. Қазақ ветеринария ғылыми-зерттеу институты         Алматы қаласы
4. Қазақ агроөнеркәсiп кешенiнiң экономикасы          Алматы қаласы
және оны ұйымдастыру ғылыми-зерттеу
институты
5. Қазақ жемiс және жүзiм шаруашылығы                 Алматы қаласы
ғылыми-зерттеу институты
6. Қазақ ауыл шаруашылығын механикаландыру            Алматы қаласы
және электрлендiру ғылыми-зерттеу институты

7. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
институт кормопроизводства и пастбищ
8. Казахский научно-исследовательский                  город Алматы
институт пищевой промышленности
9. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
технологический институт овцеводства                область,
Жамбылский район
10. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
институт земледелия имени В.Р.Вильямса              область,
Карасайский район
11. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
технологический институт животноводства             область,
Карасайский район
12. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
институт картофельного и овощного                   область,
хозяйства                                           Карасайский район
13. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
институт защиты растений                            область,
Карасайский район
14. Казахский научно-исследовательский                  Алматинская
институт птицеводства                               область,
Карасайский район
15. Казахский научно-исследовательский                  город Астана
институт зерна и продуктов его
переработки
16. Атырауский научно-исследовательский                 город Атырау
институт сельского хозяйства
17. Восточно-Казахстанский научно-                      Восточно-
исследовательский институт сельского                Казахстанская
хозяйства                                           область,
Глубоковский район
18. Центрально-Казахстанский научно-                    Карагандинская
исследовательский институт сельского                область,
хозяйства                                           Бухаржырауский
район
19. Приаральский научно-исследовательский               город Кызылорда
институт агроэкологии и сельского
хозяйства
20. Целинный научно-исследовательский                   город Костанай
институт механизации и электрификации
сельского хозяйства
21. Костанайский научно-исследовательский               Костанайская
институт сельского хозяйства                        область,
Костанайский
район
22. Павлодарский научно-исследовательский               Павлодарская
институт сельского хозяйства                        область,
Павлодарский
район
23. Северный научно-исследовательский                   Северо-
институт животноводства и ветеринарии               Казахстанская
область,
Кызылжарский
район
24. Казахский научно-исследовательский                  город
и конструкторский институт мясной и                 Семипалатинск
молочной промышленности

7. Қазақ мал азығын өндiру және жайылым               Алматы қаласы
ғылыми-зерттеу институты
8. Қазақ тамақ өнеркәсiбi ғылыми-зерттеу              Алматы қаласы
институты
9. Қазақ қой шаруашылығы технологиялық                Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институты                           Жамбыл ауданы
10. В.Р.Вильямс атындағы Қазақ егiншiлiк              Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институты                          Қарасай ауданы
11. Қазақ мал шаруашылығы технологиялық               Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институты                          Қарасай ауданы
12. Қазақ картоп және көкөнiс шаруашылығы             Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институты                          Қарасай ауданы
13. Қазақ өсiмдiктердi қорғау ғылыми-зерттеу          Алматы облысы,
институты                                         Қарасай ауданы
14. Қазақ құс шаруашылығы ғылыми-зерттеу              Алматы облысы,
институты                                         Қарасай ауданы
15. Қазақ астық және оны қайта өңдеу өнiмдерi         Астана қаласы
ғылыми-зерттеу институты
16. Атырау ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу            Атырау қаласы
институты
17. Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылығы                  Шығыс Қазақстан
ғылыми-зерттеу институты                          облысы, Глубокое
ауданы
18. Орталық Қазақстан ауыл шаруашылығы                Орталық Қазақстан
ғылыми-зерттеу институты                          облысы, Бұқар жырау
ауданы
19. Арал өңiрi агроэкология және ауыл                 Қызылорда қаласы
шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты
20. Тың ауыл шаруашылығын механикаландыру             Қостанай қаласы
және электрлендiру ғылыми-зерттеу
институты
21. Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Қостанай облысы,
институты                                         Қостанай ауданы
22. Павлодар ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Павлодар облысы,
институты                                         Павлодар ауданы
23. Солтүстiк мал шаруашылығы және                    Солтүстiк Қазақстан
ветеринария ғылыми-зерттеу институты              облысы, Қызылжар
ауданы
24. Қазақ ет және сүт өнеркәсiбi ғылыми-зерттеу       Семей қаласы
және конструкторлық институты

25. Казахский научно-исследовательский                  город Тараз
институт водного хозяйства
26. Казахский научно-исследовательский                  город Шымкент
институт каракулеводства
27. Южно-Казахстанский научно-                          город Шымкент
исследовательский институт сельского
хозяйства
28. Республиканская научная                             город Алматы
сельскохозяйственная библиотека
29. Актюбинская сельскохозяйственная                    Актюбинская
опытная станция                                     область,
Актюбинский район
30. Аркалыкская сельскохозяйственная                    Костанайская
опытная станция                                     область,
Аркалыкский район
31. Жамбылская сельскохозяйственная                    Жамбылская область,
опытная станция                                     Жамбылский район
32. Карабалыкская сельскохозяйственная                  Костанайская
опытная станция                                     область,
Комсомольский
район
33. Красноводопадская сельскохозяйственная              Южно-
опытная станция                                     Казахстанская
область,
Сарыагашский район
34. Львовская сельскохозяйственная                      Костанайская
опытная станция                                     область,
Жетыгаринский
район
35. Махтааральская сельскохозяйственная                 Южно-Казахстанская
опытная станция                                     область,
Махтааральский
район
36. Приаральская опытная станция                        Актюбинская
генетических ресурсов растений                      область,
им. Н.И. Вавилова                                   город Челкар
37. Северо-Казахстанская                                Северо-
сельскохозяйственная опытная станция                Казахстанская
область,
Аккаинский район
38. Степноишимская сельскохозяйственная                 Северо-
опытная станция                                     Казахстанская
область,
Тайыншинский район
39. Торгайская сельскохозяйственная                     Акмолинская
опытная станция                                     область,
Есильский район
40. Уральская сельскохозяйственная                      город Уральск
опытная станция
41. Опытное хозяйство зерновых культур                  Акмолинская
область,
Шортандинский
район
42. Каскеленское опытное хозяйство                      Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института земледелия им. В.Р. Вильямса              Карасайский район
43. Государственный племзавод "Каменский"               Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института животноводства                            Карасайский район

25. Қазақ су шаруашылығы ғылыми-зерттеу               Тараз қаласы
институты
26. Қазақ қаракөл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Шымкент қаласы
институты
27. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы               Шымкент қаласы
ғылыми-зерттеу институты
28. Республикалық ауыл шаруашылығы ғылыми             Алматы қаласы
кiтапханасы
29. Ақтөбе ауыл шаруашылығы тәжiрибе                  Ақтөбе облысы,
станциясы                                         Ақтөбе ауданы
30. Арқалық ауыл шаруашылығы тәжірибе                 Қостанай облысы,
станциясы                                         Арқалық ауданы
31. Жамбыл ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы        Тараз облысы,
Жамбыл ауданы
32. Қарабалық ауыл шаруашылығы тәжiрибе               Қостанай облысы,
станциясы                                         Комсомол ауданы
33. Красноводопад ауыл шаруашылығы тәжiрибе           Оңтүстiк Қазақстан
станциясы                                         облысы, Сарыағаш
ауданы
34. Львов ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы         Қостанай облысы,
Жiтiқара ауданы
35. Мақтаарал ауыл шаруашылығы тәжiрибе               Оңтүстiк Қазақстан
станциясы                                         облысы, Мақтаарал
ауданы
36. Н.И.Вавилов атындағы Арал өңiрi                   Ақтөбе облысы,
өсiмдiктердiң генетикалық ресурстары              Шалқар қаласы
тәжiрибе станциясы
37. Солтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы              Солтүстiк Қазақстан
тәжiрибе станциясы                                облысы, Аққайың
ауданы
38. Степноишим ауыл шаруашылығы тәжiрибе              Солтүстiк Қазақстан
станциясы                                         облысы, Тайынша
ауданы
39. Торғай ауыл шаруашылығы тәжiрибе                  Ақмола облысы,
станциясы                                         Есiл ауданы
40. Орал ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы          Орал қаласы
41. Дәндi дақылдар тәжiрибе шаруашылығы               Ақмола облысы,
Шортанды ауданы
42. В.Р.Вильямс атындағы Қазақ егiншiлiк              Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының Қаскелең              Қарасай ауданы
тәжiрибе шаруашылығы
43. Қазақ мал шаруашылығы ғылыми-зерттеу              Алматы облысы,
институтының "Каменский" мемлекеттiк мал          Қарасай ауданы
тұқымын асылдандыру зауыты

44. Опытное хозяйство им. Мынбаева                      Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института овцеводства                               Жамбылский район
45. Опытное хозяйство плодово-ягодных                   Алматинская
культур "Алмалы" Казахского научно-                 область,
исследовательского института                        Талгарский район
плодоводства и виноградарства
46. Первомайское опытное хозяйство                      Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института картофелеводства и овощного               Карасайский район
хозяйства
47. Аксенгерское опытное хозяйство                      Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института овцеводства                               Жамбылский район
48. Восточно-Казахстанское опытное                      Восточно-
хозяйство Восточно-Казахстанского                   Казахстанская
научно-исследовательского института                 область, город
сельского хозяйства                                 Усть-Каменогорск
49. Зыряновское опытное хозяйство                       Восточно-
Восточно-Казахстанского научно-                     Казахстанская
исследовательского института                        область,
сельского хозяйства                                 Зыряновский район
50. Опытное хозяйство масличных                         Восточно-
культур Восточно-Казахстанского                     Казахстанская
научно-исследовательского                           область,
института сельского хозяйства                       Глубоковский район
51. Опытное хозяйство "Меркенский"                      Жамбылская
Казахского научно-исследовательского                область,
института плодоводства и виноградарства             Меркенский район
52. Караултюбинское опытное хозяйство                   Кызылординская
Приаральского научно-исследовательского             область,
института агроэкологии и сельского                  Сырдарьинский
хозяйства                                           район
53. Опытное хозяйство "Тогускенский"                    Кызылординская
Приаральского научно-исследовательского             область,
института агроэкологии и сельского                  Жанакорганский
хозяйства                                           район
54. Опытное хозяйство "Заречное"                        Костанайская
Костанайского научно-исследовательского             область,
института сельского хозяйства                       Костанайский
район
55. Опытное хозяйство "Иртышское"                       Павлодарская
Павлодарского научно-исследовательского             область,
института сельского хозяйства                       Иртышский район
56. Опытное хозяйство "Капальский"                      Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института земледелия им. В.Р. Вильямса              Аксуский район
57. Предприятие "Коктальский" Казахского                Алматинская
научно-исследовательского института                 область,
земледелия им. В.Р. Вильямса                        Панфиловский
район
58. Опытное хозяйство по семеноводству                  Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Сайрамский район
сельского хозяйства
59. Опытное хозяйство "Бирликский"                      Южно-Казахстанская
Казахского научно-исследовательского                область,
института каракулеводства                           Келесский район
60. Госплемзавод "Задарьинский"                         Южно-Казахстанская
Казахского научно-исследовательского                область,
института каракулеводства                           Арысский район
61. Опытное хозяйство "Келесский"                       Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Келесский район
сельского хозяйства
62. Опытное хозяйство им.К.Конысбаева                   Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Келесский район
сельского хозяйства
63. Опытное хозяйство "Акдалинский"                     Южно-Казахстанская
Казахского научно-исследовательского                область,
института каракулеводства                           Арысский район,
64. Опытное хозяйство "Алтынтюбинский"                  Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Казыгуртский район
сельского хозяйства
65. Опытное хозяйство "Комсомольский"                   Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Шардаринский район
сельского хозяйства
66. Кзыл-Кумское опытное хозяйство                      Южно-Казахстанская
Южно-Казахстанского научно-                         область,
исследовательского института                        Шардаринский район
сельского хозяйства

44. Қазақ қой шаруашылығы ғылыми-зерттеу              Алматы облысы,
институтының Мыңбаев атындағы тәжiрибе            Жамбыл ауданы
шаруашылығы
45. Қазақ жемiс және жүзiм шаруашылығы                Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының "Алмалы"              Талғар ауданы
жемiс-жидек дақылдары тәжiрибе
шаруашылығы
46. Қазақ картоп және көкөнiс шаруашылығы             Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының Бiрiншi мамыр         Қарасай ауданы
тәжiрибе шаруашылығы
47. Қазақ қой шаруашылығы ғылыми-зерттеу              Алматы облысы,
институтының Ақсеңгiр тәжiрибе шаруашылығы        Жамбыл ауданы
48. Шығыс Қазақстан Ауыл шаруашылығы                  Шығыс Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының Шығыс                 облысы, Өскемен
Қазақстан тәжiрибе шаруашылығы                    қаласы
49. Шығыс Қазақстан Ауыл шаруашылығы                  Шығыс Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының Зырян тәжiрибе        облысы, Зырян ауданы
шаруашылығы
50. Шығыс Қазақстан Ауыл шаруашылығы                  Шығыс Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының майлы дақылдар        облысы, Глубокое
тәжiрибе шаруашылығы                              ауданы
51. Қазақ жемiс және жүзiм шаруашылығы                Жамбыл облысы,
ғылыми-зерттеу институтының "Мерке"               Мерке ауданы
тәжiрибе шаруашылығы
52. Арал өңiрi агроэкология және ауыл                 Қызылорда облысы,
шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының           Сырдария ауданы
Қарауылтөбе тәжiрибе шаруашылығы
53. Арал өңiрi агроэкология және ауыл                 Қызылорда облысы,
шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының           Жаңақорған ауданы
"Түгiскен" тәжiрибе шаруашылығы
54. Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Қостанай облысы,
институтының "Заречное" тәжiрибе                  Қостанай ауданы
шаруашылығы
55. Павлодар ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Павлодар облысы,
институтының "Ертiс" тәжiрибе шаруашылығы         Ертiс ауданы
56. В.Р.Вильямс атындағы Қазақ егiншiлiк              Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының "Қалал"               Ақсу ауданы
тәжiрибе шаруашылығы
57. В.Р.Вильямс атындағы Қазақ егiншiлiк              Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының "Көктал"              Панфилов ауданы
кәсiпорны
58. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы               Оңтүстік Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының Тұқым                 облысы, Сайрам ауданы
шаруашылығы жөнiндегi тәжiрибе
шаруашылығы
59. Қазақ қаракөл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Оңтүстiк Қазақстан
институтының "Бiрлiк" тәжiрибе шаруашылығы        облысы, Келес ауданы
60. Қазақ қаракөл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Оңтүстiк Қазақстан
институтының "Задария" мемлекеттiк мал            облысы, Арыс ауданы
тұқымын асылдандыру зауыты
61. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы               Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының "Келес"               облысы, Келес ауданы
тәжiрибе шаруашылығы
62. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы               Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының К.Қонысбаев           облысы, Келес ауданы
атындағы тәжiрибе шаруашылығы
63. Қазақ қаракөл шаруашылығы ғылыми-зерттеу          Оңтүстiк Қазақстан
институтының "Ақ дала" тәжiрибе                   облысы, Арыс ауданы
шаруашылығы
64. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы Қазақ         Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының "Алтын төбе"          облысы, Қазығұрт
тәжiрибе шаруашылығы                              ауданы
65. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы Қазақ         Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының "Комсомол"            облысы, Шардара
тәжiрибе шаруашылығы                              ауданы
66. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы Қазақ         Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының Қызылқұм              облысы, Шардара
тәжiрибе шаруашылығы                              ауданы

67. Элитно-семеноводческое хозяйство                    Южно-Казахстанская
"Карабау" Южно-Казахстанского                       область,
научно-исследовательского                           Казыгуртский
института сельского хозяйства                       район
68. Опытное хозяйство "Сарыагашский"                    Южно-Казахстанская
Казахского научно-исследовательского                область,
института плодоводства и                            Сарыагашский район
виноградарства
69. Предприятие "Помологический сад"                    Алматинская
Казахского научно-исследовательского                область,
института плодоводства                              Талгарский район
и виноградарства
70. Костанайская научно-исследовательская               город Костанай
ветеринарная станция
71. Жамбылская научно-исследовательская                 город Тараз
ветеринарная станция
им. академика К.И.Скрябина
72. Западно-Казахстанская научно-                       город Уральск
исследовательская ветеринарная станция
73. Южно-Казахстанская научно-                          город Шымкент
исследовательская ветеринарная станция
74. Коктальский завод по переработке семян              Алматинская
родительских форм кукурузы                          область,
Панфиловский район
75. Казахский научно-исследовательский
институт рыбного хозяйства           город Алматы
76. Казахский научно-исследовательский    Акмолинская область,
институт лесного хозяйства и          город Щучинск
агролесомелиорации с филиалами
77. Алматинская лесная опытная станция    город Алматы
78. Алтайская лесная опытная станция      Восточно-Казахстанская
область город Риддер
79. Кондратовский опытно-показательный    Северо-Казахстанская
лесопитомник                          область, Мамлютский
район
80. Институт почвоведения                 Акмолинская область,
имени У. У. Успанова                  Шортандинский район,
поселок "Научный"
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 704
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1132.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 7 октября 2002 г. N 1096)
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 504):
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:

67. Оңтүстiк Қазақстан ауыл шаруашылығы Қазақ         Оңтүстiк Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының "Қарабау"             облысы, Қазығұрт
таңдаулы тұқым шаруашылығы                        ауданы
68. Жемiс және жүзiм шаруашылығы Қазақ                Оңтүстік Қазақстан
ғылыми-зерттеу институтының "Сарыағаш"            облысы,
тәжiрибе шаруашылығы                              Сарыағаш ауданы
69. Жемiс және жүзiм шаруашылығы Қазақ                Алматы облысы,
ғылыми-зерттеу институтының "Помология бағы"      Талғар ауданы
кәсiпорны
70. Қостанай ветеринария ғылыми-зерттеу               Қостанай қаласы
станциясы
71. Академик К.И.Скрябин атындағы Жамбыл              Тараз қаласы
ветеринария ғылыми-зерттеу станциясы
72. Батыс Қазақстан ветеринария ғылыми-зерттеу        Орал қаласы
станциясы
73. Оңтүстiк Қазақстан ветеринария ғылыми-зерттеу     Шымкент қаласы
станциясы
74. "Көктал" жүгерiнiң аталық нысандары               Алматы облысы,
тұқымдарын қайта өңдеу зауыты                     Панфилов ауданы
75. Қазақ балық шаруашылығы               Алматы қаласы
ғылыми-зерттеу институты
76. Қазақ орман шаруашылығы               Ақмола облысы,
және агроорман мелиорациясы           Щучинск қаласы
ғылыми-зерттеу институты
филиалдарымен
77. Алматы орман тәжірибе                 Алматы қаласы
станциясы
78. Алтай орман тәжірибе                  Шығыс Қазақстан
станциясы                             облысы,
Риддер қаласы
79. Кондратов тәжірибе-үлгілік            Солтүстік Қазақстан
орман питомнигі                       облысы,
Мамлют ауданы
80. Ө.Ө.Оспанов атындағы                  Ақмола облысы,
Топырақтану институты"                Шортанды ауданы,
"Научный" кенті
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 704 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2.<*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202
қаулысымен .
3 <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1132  қаулысымен .
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.07. N 1096  қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754  қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 51, 504-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:

строки, порядковые номера 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126-127, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147 исключить.

реттiк нөмiрлерi 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126-127, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147-жолдар алынып тасталсын.