О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 769
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692
U010692_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 сентября 2001 года N 692
В связи с кадровыми изменениями в составе Правительства и центральных
исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики
Казахстан, постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001
года N 692
U010692_
"Об образовании Совета предпринимателей при Президенте
Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики
Казахстан:
Масимова Карима                      -  Заместителя Премьер-Министра
Кажимкановича                           Республики Казахстан,
председателем
Досаева Ерболата                     -  Председателя Агентства Республики
Аскарбековича                           Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса;
строки:
"Джандосов                           -  Заместитель Премьер-Министра
Ураз Алиевич                            Республики Казахстан
Сатылганов                           -  председатель правления ОАО
Кайрат Алпамышович                      "Алматинский торгово-финансовый
банк"
изложить в следующей редакции:
"Джандосов                           -  председатель Совета Ассоциации
Ураз Алиевич                            финансистов Казахстана
Сатылганов                           -  председатель правления ОАО
Кайрат Алпамышович                      "Народный банк Казахстана";
вывести из указанного состава: Имашева Берика Мажитовича,
Абилова Булата Мукишевича, Аблязова Мухтара Кабуловича, Павлова
Александра Сергеевича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 шілде N 769
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi
N 692 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Yкiметтің және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдардың құрамындағы кадрлық өзгерiстерге байланысты қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Кәсiпкерлер кеңесiн құру туралы" 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Кәсiпкерлер кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мәсiмов                   - Қазақстан Республикасы
Кәрiм Қажымқанұлы           Премьер-Министрінiң орынбасары,
төраға
Досаев                    - Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы         Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы;
"Жандосов                 - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы                 Премьер-Министрiнiң орынбасары
Сатылғанов                - "Алматы қаржы-сауда банкi" ААҚ
Қайрат Алпамышұлы           басқармасы төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Жандосов                 - Қазақстанның Қаржыгерлер
Ораз Әлиұлы                 қауымдастығы кеңесiнiң төрағасы
Сатылғанов                - "Қазақстан Халық банкi" ААҚ
Қайрат Алпамышұлы           басқармасының төрағасы";
көрсетiлген құрамнан Имашев Берiк Мәжитұлы, Әбiлов Болат Мұқышұлы, Әблязов Мұхтар Қабылұлы, Павлов Александр Сергеевич шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi