О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 775. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 (P030314)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39  "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 4, "Министерство юстиции Республики Казахстан", цифру "433" заменить цифрой "432".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 шілдедегі N 775 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" реттік нөмірі 4-жолындағы "433" деген сан "432" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі