О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года N 791
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283 P991283_ "О Правительственной Комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан" следующие изменения:
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) пункт 7-1 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2002 года N 791
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 1999 года N 1283
Состав
Правительственной Комиссии Республики Казахстан
по делимитации государственной границы Республики Казахстан
с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией,
Туркменистаном и Республикой Узбекистан
Тасмагамбетов                     -  Премьер-Министр Республики Казахстан,
Имангали Нургалиевич                 председатель
Абусеитов Кайрат Хуатович         -  вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Атанов Мурат Марданович           -  Посол по особым поручениям
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Турарбеков                        -  Посол по особым поручениям
Бигалий Шарипкалиевич                Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Оспанов Бахыт Сагындыкович        -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Беркалиев Хусаин Имангалиевич     -  первый заместитель директора
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жампеисов                         -  заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич                Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жумабаев Бейбит Тенелович         -  заместитель Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Аманжолова Зульфия Алтаевна       -  директор Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Нукенов Мараткали Ордабаевич      -  начальник Департамента миграционной
полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Савченко Александр Георгиевич     -  первый заместитель акима Жамбылской
области
Супрун Виктор Васильевич          -  первый заместитель акима Актюбинской
области
Ищанов Кайрат Кадырбаевич         -  заместитель акима Атырауской области
Кажибаев Амангельды Кажибаевич    -  заместитель акима Восточно-
Казахстанской области
Куламбаев Серик Алтайевич         -  заместитель акима Костанайской области
Ретаев Серик Салимович            -  заместитель акима Кызылординской
области
Калиев Кудайберген Калиевич       -  заместитель акима Северо-
Казахстанской области
Сейджапаров Нурлан Сейткулович    -  заместитель акима Южно-Казахстанской
области
Такенов Болат Долдаевич           -  заместитель акима Алматинской области
Дихаев Мереке Касымович           -  председатель Костанайского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жекеев Малик Наурызгалиевич       -  председатель Актюбинского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жмыхов Анатолий Александрович     -  председатель Атырауского областного
комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Захаревский Вадим Никифорович     -  председатель Мангистауского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бейсембаев                        -  председатель Павлодарского областного
Нуратай Темирбулатович               комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Красмик Виктор Кондратьевич       -  заместитель председателя
Алматинского областного комитета
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Кунанбаев Сапарбек Кунанбаевич    -  председатель Северо-Казахстанского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Медеуов Кыдыркельды Умербекович   -  председатель Алматинского областного
комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Мордасов Николай Павлович         -  председатель Западно-Казахстанского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Мухамедов Багдат Бактиярович      -  председатель Кызылординского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Накипбеков Бахытбек Ауенович      -  председатель Южно-Казахстанского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Ремша Александр Кузьмич           -  председатель Жамбылского областного
комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Соловьев Владимир Васильевич      -  председатель Восточно-Казахстанского
областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кульмагамбетов                    -  начальник отдела государственных
Кайрат Амангельдинович               границ Управления государственных
границ и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Аманов Батыр Аманович             -  директор Республиканского
государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Раймбеков Каналбек Утжанович      -  начальник управления землеустройства
и земельного кадастра Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Айнакулов                         -  начальник управления геодезии и
Амангельды Базаралиевич              картографии Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Акпаров Марат Нурпеисович         -  второй секретарь отдела
государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Каратаев Султанбек Умирбекович    -  второй секретарь отдела
государственных границ Управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Суюбаев Алмат Сагинтаевич         -  второй секретарь отдела
государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Турганбеков Алмурат Асылмуратович -  атташе отдела государственных границ
управления государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сагындык Марал Жанабыловна        -  начальник отдела геодезии и
геоинформационных систем Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кириллов Сергей Владимирович      -  начальник службы демаркации и
делимитации Республиканского
государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Пащенко Андрей Викторович         -  заместитель начальника службы
демаркации и делимитации
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Балгабаев                         -  офицер Пограничной службы Комитета
Рысдаулет Джайлаубекович             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Калижанов Ержанат Кенесбекович    -  офицер Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Молшин Марат Жанабаевич           -  начальник Департамента по контролю за
использованием и охраной земельных
ресурсов Павлодарской области
Арыстанов Кадыржан Бахтыгалиевич  -  начальник Атырауского областного
управления сельского хозяйства
Жолай Болекбай Жаулыулы           -  директор Республиканского
государственного казенного
предприятия "Запгеодезия"
Мутаиров Амангали Шарипович       -  директор Республиканского
государственного казенного
предприятия "Востокгеодезия"
Оспанов Секен Раимжанович         -  директор Республиканского
государственного казенного
предприятия "Южгеодезия"
Уахитов Болатхан Зектаевич        -  директор Республиканского
государственного казенного
предприятия "Севгеодезия"
Церклевич Анатолий Викторович     -  заместитель директора дочернего
государственного предприятия "Южно-
казахстанский научно-производственный
центр землеустройства"
государственного
научно-производственного
центра землеустройства
Ахмадиев Бауржан Баймухамбетович  -  геодезист первой категории
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Бородин Игорь Александрович       -  геодезист первой категории
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Джазбаев Арман Темирхайрович      -  специалист демаркационной группы
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1283 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 шілде N 791
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметтiк комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы
1 қыркүйектегi N 1283
P991283_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа
редакцияда жазылсын;
2) 7-1-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 17 шілдедегі
N 791 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1999 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1283 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Ресей
Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен
мемлекеттiк шекарасын делимитациялау жөнiндегi Қазақстан
Республикасы Үкiметтiк комиссиясының құрамы
Тасмағамбетов                 - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы             Премьер-Министрi, төраға
Әбусейiтов                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Қуатұлы                  вице-министрi, төрағаның орынбасары
Атанов                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Мұрат Марданұлы                 министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар
жөніндегi елшiсi
Тұрарбеков                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Биғали Шәрiпқалиұлы             министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар
жөнiндегi елшiсi
Оспанов                       - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бақыт Сағындықұлы               басқару жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы
Берқалиев                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Құсайын Иманғалиұлы             қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметi
директорының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Жампейiсов                    - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелді Сүйінбайұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Жұмабаев                      - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
Бейбiт Тенелұлы                 министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының
орынбасары
Аманжолова                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы                министрлігі Халықаралық-құқық
департаментiнiң директоры
Нүкенов                       - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Маратқали Ордабайұлы            министрлігі Көші-қон полициясы
департаментiнiң бастығы
Савченко                      - Жамбыл облысы әкiмiнiң бiрiншi
Александр Георгиевич            орынбасары
Супрун                        - Ақтөбе облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Васильевич               орынбасары
Ишанов                        - Атырау облысы әкiмiнiң орынбасары
Қайрат Қадырбайұлы
Қажыбаев                      - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Амангелдi Қажыбайұлы
Құламбаев                     - Қостанай облысы әкiмiнiң орынбасары
Серiк Алтайұлы
Ретаев                        - Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары
Серiк Сәлiмұлы
Қалиев                        - Солтүстік Қазақстан облысы әкiмiнiң
Құдайберген Қалиұлы             орынбасары
Сейiтжапаров                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкiмiнiң
Нұрлан Сейiтқұлұлы              орынбасары
Тәкенов                       - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Болат Долдайұлы
Дихаев                        - Қазақстан Республикасының Жер
Мереке Қасымұлы                 ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Қостанай облыстық комитетінiң төрағасы
Жекеев                        - Қазақстан Республикасының Жер
Мәлiк Наурызғалиұлы             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Ақтөбе облыстық комитетiнiң төрағасы
Жмыхов                        - Қазақстан Республикасының Жер
Анатолий Александрович          ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Атырау облыстық комитетiнiң төрағасы
Захаревский                   - Қазақстан Республикасының Жер
Вадим Никифорович               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Маңғыстау облыстық комитетiнiң төрағасы
Бейсембаев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Нұратай Темiрболатұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Павлодар облыстық комитетiнiң төрағасы
Красмик                       - Қазақстан Республикасының Жер
Виктор Кондратьевич             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Алматы облыстық комитетi төрағасының
орынбасары
Құнанбаев                     - Қазақстан Республикасының Жер
Сапарбек Құнанбайұлы            ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Солтүстiк Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Медеуов                       - Қазақстан Республикасының Жер
Қыдыркелдi Өмiрбекұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Алматы облыстық комитетiнiң төрағасы
Мордасов                      - Қазақстан Республикасының Жер
Николай Павлович                ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi
Батыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Мұхамедов                     - Қазақстан Республикасының Жер
Бағдат Бақтиярұлы               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Қызылорда облыстық комитетiнiң төрағасы
Нақыпбеков                    - Қазақстан Республикасының Жер
Бақытбек Әуенұлы                ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Оңтүстік Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Ремша                         - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Кузьмич               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Жамбыл облыстық комитетiнiң төрағасы
Соловьев                      - Қазақстан Республикасының Жер
Владимир Васильевич             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Шығыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Құлмағамбетов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Амангелдiұлы             министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң бастығы
Аманов                        - Қазақстан Республикасының Жер
Батыр Аманұлы                   ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсіпорнының директоры
Райымбеков                    - Қазақстан Республикасының Жер
Каналбек Өтжанұлы               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
жерге орналастыру және жер кадастры
басқармасының бастығы
Айнақұлов                     - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелдi Базаралыұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң
геодезия және картография басқармасының
бастығы
Ақпаров                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Марат Нұрпейiсұлы               министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң екiншi хатшысы
Қаратаев                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Сұлтанбек Өмiрбекұлы            министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң екiншi хатшысы
Сүюбаев                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Алмат Сағынтайұлы               министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң екiншi хатшысы
Тұрғанбеков                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Әлмұрат Асылмұратұлы            министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң атташесi
Сағындық                      - Қазақстан Республикасының Жер
Марал Жанәбiлқызы               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
геодезия және геоақпараттық жүйе
бөлiмiнiң бастығы
Кириллов                      - Қазақстан Республикасының Жер
Сергей Владимирович             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының демаркация және
делимитация қызметiнiң бастығы
Пащенко                       - Қазақстан Республикасының Жер
Андрей Викторович               ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының демаркация және
делимитация қызметi бастығының
орынбасары
Балғабаев                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Рысдәулет Жайлаубекұлы          қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң
офицерi (келiсiм бойынша)
Қалижанов                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ержанат Кеңесбекұлы             қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң
офицерi (келiсiм бойынша)
Молшин                        - Павлодар облысының Жер ресурстарын
Марат Жаңабайұлы                пайдалану мен қорғауға бақылау жасау
жөнiндегi департамент бастығы
Арыстанов                     - Атырау облыстық ауыл шаруашылығы
Қадыржан Бақтығалиұлы           басқармасының бастығы
Жолай                         - "Батысгеодезия" республикалық мемлекеттiк
Бөлекбай Жаулыұлы               қазыналық кәсiпорнының директоры
Мұтайыров                     - "Шығысгеодезия" республикалық
Аманғали Шәрiпұлы               мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Оспанов                       - "Оңтүстiкгеодезия" республикалық
Секен Райымжанұлы               мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Уақитов                       - "Солтүстiкгеодезия" республикалық
Болатхан Зектайұлы              мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Церклевич                     - "Оңтүстiк Қазақстан ғылыми-өндiрiстiк
Анатолий Викторович             жерге орналастыру орталығы" мемлекеттiк
ғылыми-өндiрiстiк жерге орналастыру
орталығының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны
директорының орынбасары
Ахмадиев                      - "Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
Бауыржан Баймұхамбетұлы         қазыналық кәсiпорнының бiрiншi санаттағы
геодезисі
Бородин                       - "Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
Игорь Александрович             қазыналық кәсiпорнының бiрiншi санаттағы
геодезисi
Жазбаев                       - "Қазгеокарт" республикалық мемлекеттiк
Арман Темiрқайырұлы             қазыналық кәсiпорнының демаркациялық
тобының маманы
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.