О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2000 года N 1229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года N 817
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2000 года N 1229 P001229_ "Некоторые вопросы развития сельскохозяйственной отрасли" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 34, ст. 422) следующие изменения:
в Плане мероприятий по поддержке производства и переработки риса,
утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
в Плане мероприятий по развитию хлопководства на 2000-2002 годы,
утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 10 тамыздағы N 1229 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 шілде N 817.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Ауыл шаруашылығы саласын дамытудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 10 тамыздағы N 1229 P001229_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 34, 422-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Күріш өндіру мен қайта өңдеуді қолдау
жөніндегi iс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірi 11-жол алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мақта шаруашылығын дамыту жөніндегi
2000-2002 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 12-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.