О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 865
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218 P020218_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год" следующие дополнения и изменения:
1) пункт 1 дополнить словами "(далее - План)";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Государственным органам - разработчикам законопроектов,
предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции
и Правительство не позднее 20 числа месяца, определенного Планом";
3) в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 2002 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 7, 9, 10, 15, 18, 19, 25 и 27 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 35-1, 40-1, 58, 59 и 60
следующего содержания:
"35-1 О внесении изменений и МЭМР       июнь   июль    август  Карабалин
дополнений в некоторые                                    У.С.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам недрополь-
зования и проведения
нефтяных операций
40-1 О государственной       Генпро-    июль   август  сен-    Даулбаев
правовой статистике     куратура                  тябрь   А.К.
и криминальных          (по согла-
учетах в Республике     сованию)
Казахстан
58  О внесении изменений     Нацбанк    октябрь ноябрь декабрь Сайденов
и дополнений в некоторые (по сог-                          А.Г.
законодательные акты     ласованию)
Республики Казахстан
(по вопросам банковского
и валютного законода-
тельства)
59  Об альтернативной службе МО         октябрь ноябрь декабрь Амрин Г.К.
в Республике Казахстан
60  О лекарственных          МЗ         октябрь ноябрь декабрь Айдарханов
средствах                                                  А.Т.";
в строках, порядковые номера 29, 32, 49 и 50, в графе "Лицо,
ответственное за разработку и внесение законопроектов (заместитель первого
руководителя госоргана)" слова "Колпаков К.К." заменить словами
"Сайденов А.Г".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Реcпубликасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 тамыз N 865
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 P020218_ қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақ "жоспары" деген сөзден кейiн "(бұдан әрi - Жоспар)"
деген сөздермен толықтырылсын
2) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар
Әдiлет министрлiгiне және Yкiметке айдың 20-күнiнен кешiктiрмей Жоспарда
белгiленген заң жобаларын ұсынсын";
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 7, 9, 10, 15, 18, 19, 25 және 27-жолдар алынып
тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 35-1, 40-1, 58, 59 және
60-жолдармен толықтырылсын:
"35-1 Қазақстан             ЭМРМ           маусым    шiлде     тамыз
Республикасының                              Ұ.С. Қарабалин
кейбiр заң актiлерiне
жер қойнауын пайдалану
және мұнай операцияла.
рын жүргiзу мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы
40-1  Қазақстан          Бас прокуратура    шiлде     тамыз    қыркүйек
Республикасындағы  (келiсiм бойынша)              А.Қ. Дауылбаев
мемлекеттiк
құқықтық статистика
және қылмысты
есепке алу туралы
58    Қазақстан           Ұлтбанк          қазан      қараша   желтоқсан
Республикасының   (келiсiм бойынша)                А.F. Сәйденов
кейбiр заң актiле.
рiне (банк және валюта
заңнамасы мәселелерi
бойынша) өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
59    Қазақстан              ҚорМ          қазан      қараша   желтоқсан
Республикасындағы                                   Ғ.К. Әмрин
балама қызмет туралы
60    Дәрi-дәрмектер туралы  ДСМ           қазан      қараша   желтоқсан
А.Т. Айдарханов"
"Заң жобаларының әзiрленуi және енгiзiлуi үшiн жауапты тұлға
(меморган басшысының бiрiншi орынбасары)" бағанындағы реттiк нөмiрлерi 29,
32, 49 және 50-жолдардағы "К.А.Колпаков" деген сөздер "А.Ғ.Сәйденов" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.