О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 912. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2004 года N 1460 (P041460)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 98) следующее изменение:
в пункте 2 слово "двух" заменить словом "трех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 30 наурыздағы N 325 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 16 тамыз N 912 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.31. N 1460 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 30 наурыздағы N 325  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 98-құжат) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
2-тармақтағы "екi" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі