О Жамишеве Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 951
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Жамишева Болата Бидахметовича первым вице-Министром финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Б.Б.Жәмішев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 тамыз N 951
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Болат Бидахметұлы Жәмішев Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші
вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.