О Досаеве Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 955
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Председателем Агентства
Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите
конкуренции, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Е.А.Досаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қыркүйек N 955
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің
төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.