Об Ашимове Н.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 956
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ашимова Нургали Садвакасовича первым вице-Министром
энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Н.С.Әшімов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қыркүйек N 956
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Нұрғали Сәдуақасұлы Әшімов Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.