О Коcунове А.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 964
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Косунова Алмаса Олжабаевича Председателем Аэрокосмического комитета Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

А.О.Қосынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 қыркүйек N 964
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Алмас Олжабайұлы Қосынов Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрлігі Аэроғарыш комитетінің төрағасы болып
тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.