О Дунаеве А.Г., Орынбаеве Е.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 972
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
Дунаева Армана Галиаскаровича - вице-Министром, освободив от ранее занимаемой должности;
Орынбаева Ербола Турмахановича - вице-Министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

А.Ғ.Дунаев, Е.Т.Орынбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 4 қыркүйек N 972
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгіне мыналар тағайындалсын:
Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - вице-министр, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын;
Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі