Об Исаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 1023
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Исаева Батырхана Арысбековича вице-Министром экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

Б.А.Исаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 қыркүйек N 1023
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Батырхан Арысбекұлы Исаев Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттік жоспарлау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.