Об Оразбаеве Б.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 1079
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Оразбаева Бырлыка Есиркеповича вице-Министром энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Б.Е.Оразбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қазан N 1079
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бірлік Есіркепұлы Оразбаев Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.