О Тлеухане Б.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1094
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Тлеухана Бекболата Канайулы вице-Министром культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Б.Қ.Тілеухан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 қазан N 1094
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бекболат Қанайұлы Тілеухан Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім вице-министрі болып тағайындалсын, ол
бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі