О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2002 года N 1107
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513) следующие изменения:
в подпунктах 1) и 2) пункта 2 цифру "2003" заменить цифрой "2006";
в приложениях 1 и 2 в названиях перечней цифру "2003" заменить цифрой "2006".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 10 қазан N 1107
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттік меншiк объектілерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) және 2) тармақшаларындағы "2003" деген сан "2006" деген санмен ауыстырылсын;
1 және 2-қосымшаларда тiзбелердiң атауларындағы "2003" деген сан "2006" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiне бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі