О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128
Во исполнение Указа  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с администраторами республиканских бюджетных программ в установленном порядке обеспечить перераспределение кассового исполнения по республиканским бюджетным программам и подпрограммам реорганизованных и вновь созданных центральных государственных органов в соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и настоящим постановлением.
3. Администраторам республиканских бюджетных программ представить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения по внесению соответствующих изменений и дополнений в утвержденные паспорта республиканских бюджетных программ в срок до 17 октября текущего года.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 октября 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2002 года N 1128
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2001 года N 1715
Республиканский бюджет Республики Казахстан на 2002 год
Категория                Наименование                           Сумма,
Класс
Подкласс                                                   тыс.
Специфика                                                тенге
_____________________________________________________________________________
1                               2                                3
_____________________________________________________________________________
І. Доходы                                      465612615
1               Налоговые поступления                           415010788

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына мынадай өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 15 қазан N 1128
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығын  орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына  және осы қаулыға сәйкес қайта ұйымдастырылған және жаңадан құрылған орталық мемлекеттік органдардың республикалық бюджеттік бағдарламалары мен кіші бағдарламалары бойынша кассалық атқаруды қайта бөлуді қамтамасыз етсін.
3. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ағымдағы жылдың 17 қазанына дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне бекітілген республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөніндегі ұсыныстарын берсін.
4. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қазаннан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 15 қазандағы
N 1128 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1715 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының 2002 жылға
арналған республикалық бюджеті
__________________________________________________________________________
Санаты                                                          | Сомасы,
Сыныбы                                                       |мың теңге
Ішкі сыныбы               Атауы                            |
Ерекшелігі                                              |
________________________________________________________________|_________
1   |                         2                            |    3
_________|______________________________________________________|_________
|I. Кірістер                                           |465612615
1        |Салық түсімдері                                       |415010788

01           Подоходный налог на доходы                      200755100
1       Корпоративный подоходный налог                  200755100
01   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов                                   94567050
02   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов                                  5893536
03   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты  2669414
04   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты                                           6779774
05   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан                                        83882542
06   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан                              1141100
07   Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан                              5821684
05           Внутренние налоги на товары, работы и услуги    178841761
1       Налог на добавленную стоимость                  136532651
01   Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги
на территории Республики Казахстан               32921590
02   Налог на добавленную стоимость на товары,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на
добавленную стоимость на товары, происходящие
и импортируемые с территории Российской
Федерации                                       103287102
03   Налог на добавленную стоимость на
произведенные товары, выполненные работы
и оказанные услуги от организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан                323959
2       Акцизы                                            1601720
41   Все виды спирта, импортируемые на
территорию Республики Казахстан                     46800
42   Водка, импортируемая на территорию
Республики Казахстан                                 9600
43   Ликеро-водочные изделия, крепленые соки и
крепленые напитки с объемной долей этилового

01     |Кірістерге салынатын табыс салығы                     |200755100
1   |Корпоративтік табыс салығы                            |200755100
01 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын                   | 94567050
|корпоративтік табыс салығы                            |
02 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын              |  5893536
|корпоративтік табыс салығы                            |
03 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем көзінен    |  2669414
|ұсталатын корпоративтік табыс салығы                  |
04 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын, төлем       |
|көзінен ұсталатын корпоративтік табыс салығы          |  6779774
05 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    | 83882542
|бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан  |
|алынатын корпоративтік табыс салығы                   |
06 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |  1141100
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен     |
|ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын        |
|корпоративтік табыс салығы                            |
07 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |  5821684
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен     |
|ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын   |
|корпоративтік табыс салығы                            |
05     |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге       |178841761
|салынатын ішкі салықтар                               |
1   |Қосылған құнға салынатын салық                        |136532651
01 |Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген        | 32921590
|тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетілген    |
|қызметтерге салынатын қосылған құн салығы             |
02 |Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және       |103287102
|импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн       |
|салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына   |
|импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы|
03 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |   323959
|бойынша шикізат секторы ұйымдарының өндірген          |
|тауарларына, орындаған жұмыстарына және көрсеткен     |
|қызметтеріне салынатын қосылған құн салығы            |
2   |Акциздер                                              |  1601720
41 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    46800
|cпирттің барлық түрі                                  |
42 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын арақ |     9600
43 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    13100
|ликер-арақ бұйымдары, күшейтілген шырындар және этил  |

спирта от 12 до 30 процентов и выше, импортируемые
на территорию Республики Казахстан                  13100
44   Вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                                96700
45   Коньяки, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                                65900
46   Шампанские вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                                  700
47   Пиво, импортируемое на территорию
Республики Казахстан                               156000
48   Слабоалкогольные крепленые напитки,
крепленые соки с объемной долей этилового
спирта от 1,5 до 12 процентов, импортируемые
на территорию Республики Казахстан                  40300
49   Икра осетровых и лососевых рыб, импортируемая
на территорию Республики Казахстан                  11400
50   Табачные изделия, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               220800
55   Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               695720
57   Ювелирные изделия из золота, платины или
серебра, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                                17800
60   Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики Казахстан   226900
3       Поступления за использование природных
и других ресурсов                                40186541
02   Налог на сверхприбыль                              411785
05   Бонусы                                             711589
06   Роялти                                            3371176
08   Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам                  6480
09   Плата за использование радиочастотного спектра     520000
10   Плата за пользование судоходными водными путями     45862
11   Плата за пользование животным миром                140977
25   Бонусы от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)                46362
26   Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)             32996514
28   Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам от организаций
сырьевого сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)                                        1935796
4       Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности                      520849
06   Сбор за проезд автотранспортных средств
по территории Республики Казахстан, кроме
сбора за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения            517000

|спиртінің көлемді үлесі 12-ден 30 пайызға дейін және  |
|одан жоғары күшейтілген сусындар                      |
44 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    96700
|шараптар                                              |
45 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    65900
|коньяктар                                             |
46 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |
|шампан шараптары                                      |      700
47 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын cыра |   156000
48 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил |    40300
|спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12 пайызға дейін      |
|алкоголі аз күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар|
49 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    11400
|бекіре және албырт балықтардың уылдырығы              |
50 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   220800
|темекі бұйымдары                                      |
55 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   695720
|жеңіл автомобильдер (мүгедектерге арнайы арналған     |
|қолмен басқарылатын автомобильдерден басқа)           |
57 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    17800
|алтыннан, платинадан немесе күмістен жасалған         |
|зергерлік бұйымдар                                    |
60 |Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   226900
|бензин (авиациялықты қоспағанда)                      |
3   |Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін       | 40186541
|түсетін түсімдер                                      |
02 |Үстеме пайдаға салынатын салық                        |   411785
05 |Бонустар                                              |   711589
06 |Роялтилер                                             |  3371176
08 |Жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу         |     6480
|жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі             |
09 |Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем          |   520000
10 |Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшін төлем   |    45862
11 |Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем            |   140977
25 |Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының|    46362
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан)   |
|түсетін бонустар                                      |
26 |Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының| 32996514
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан)   |
|түсетін роялти                                        |
28 |Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының|  1935796
|Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың)   |
|жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу         |
|жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі             |
4   |Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін      |   520849
|алынатын алым                                         |
06 |Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль    |   517000
|жолдарымен жүргені үшін алынатын алымдардан басқа,    |
|Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлік    |
|құралдарының жүргені үшін алынатын алым               |

11   Гербовый сбор                                         183
19   Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования республиканского значения         3666
06           Налоги на международную торговлю и внешние
операции                                         33267600
1       Таможенные платежи                               23192600
01   Таможенные пошлины на ввозимые товары            21923800
02   Таможенные пошлины на вывозимые товары            1268800
2       Прочие налоги на международную торговлю и
операции                                         10075000
01   Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур                    9719000
02   Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей                 356000
07           Прочие налоги                                      533259
1       Прочие налоги                                      533259
09   Прочие налоговые поступления
в республиканский бюджет                           533259
08           Обязательные платежи, взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами                                            1613068
1       Государственная пошлина                           1613068
01   Консульский сбор                                  1613068
2               Неналоговые поступления                          42933597
01           Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                                  39153226
1       Фактическая прибыль ведомственных предприятий
от реализации товаров и услуг с прибылью           500895
01   Доля прибыли республиканских государственных
предприятий                                        500895
2       Неналоговые поступления от юридических лиц и
финансовых учреждений                            36888695
01   Поступления от дохода Национального Банка
Республики Казахстан                              7240000
02   Вознаграждения (интересы), полученные по
депозитам Правительства Республики Казахстан      1000000
03   Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся республиканской собственностью         5800000
04   Вознаграждения (интересы) за размещение
средств государственных внешних займов на
счетах в банках второго уровня                       8434
11   Плата за предоставление в пользование
информации о недрах                                539761
13   Поступления доходов от государственных лотерей,
кроме доходов от лотерей, проводимых по
решениям местных представительных органов          120000
26   Поступления арендной платы за пользование
военными полигонами                               4251500
27   Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконур"                            17779000
28   Поступления от аренды имущества
республиканской собственности                      150000
3       Прочие доходы от предпринимательской
деятельности и собственности                      1763636
01   Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии сельскохозяйственных
и лесных угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и лесного
хозяйства                                          158800
02   Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                       1604836
02           Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж              182030
3       Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                               182030
03   Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из республиканского
бюджета                                             15400
05   Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего
в установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товаров и
транспортных средств, оформленных в таможенном
режиме отказа в пользу государства                 166630

11 |Елтаңбалық алым                                       |      183
19 |Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын автомобиль|     3666
|жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)       |
|жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы               |
06     |Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын  | 33267600
|салықтар                                              |
1   |Кеден төлемдері                                       | 23192600
01 |Әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары         | 21923800
02 |Әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары         |  1268800
2   |Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да| 10075000
|салықтар                                              |
01 |Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді жүзеге    |  9719000
|асырудан түсетін түсімдер                             |
02 |Отандық тауар өндірушілерді қорғау шаралары ретінде   |   356000
|салынатын баждар                                      |
07     |Басқа да салықтар                                     |   533259
1   |Басқа да салықтар                                     |   533259
09 |Республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық      |   533259
|түсімдер                                              |
08     |Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және        |  1613068
|(немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың |
|немесе лауазымды тұлғалардың құжаттар бергені үшін    |
|алынатын міндетті төлемдер                            |
1   |Мемлекеттік баж                                       |  1613068
01 |Консулдық алым                                        |  1613068
2        |Салыққа жатпайтын түсімдер                            | 42933597
01     |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін кірістер     | 39153226
1   |Ведомстволық кәсіпорындардың тауарлар мен             |   500895
|қызметтерді пайдамен сатудан түсетін іс жүзіндегі     |
|пайдасы                                               |
01 |Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар пайдасының     |   500895
|үлесі                                                 |
2   |Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерінен түсетін    | 36888695
|салыққа жатпайтын түсімдер                            |
01 |Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің кірісінен   |  7240000
|түсетін түсімдер                                      |
02 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің депозиттері бойынша |  1000000
|алынған сыйақылар (мүдделер)                          |
03 |Республикалық меншік болып табылатын акциялардың      |  5800000
|пакеттеріне дивидендтерден түсетін түсімдер           |
04 |Мемлекеттің сыртқы заемдар қаражатын екінші деңгейдегі|     8434
|банктер шоттарына орналастырудан түсетін сыйақылар    |
|(мүдделер)                                            |
11 |Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға берілгені   |   539761
|үшін ақы                                              |
13 |Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша       |   120000
|өткізілетін лотереялардан түсетін кірістерден басқа,  |
|мемлекеттік лотереялардан түсетін кірістердің түсімі  |
26 |Әскери полигондарды пайдаланғаны үшін жалгерлік       |  4251500
|төлемнен түсетін түсімдер                             |
27 |"Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін жалгерлік        | 17779000
|төлемнен түсетін түсімдер                             |
28 |Республикалық меншік мүлкін жалға беруден түсетін     |   150000
|түсімдер                                              |
3   |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да     |  1763636
|кірістер                                              |
01 |Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл және орман |   158800
|шаруашылықтарын жүргізуге байланысты емес мақсаттарға |
|пайдалану үшін алған кезде ауыл шаруашылығы және орман|
|шаруашылығы өндірістерінің зияндарын өтеуден түсетін  |
|түсімдер                                              |
02 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |  1604836
|мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін      |
|түсімдер                                              |
02     |Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес және|   182030
|ілеспе саудадан алынатын кірістер                     |
3   |Коммерциялық емес және ілеспе саудадан алынатын басқа |   182030
|да төлемдер мен кірістер                              |
03 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |    15400
|мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды      |
|өткізуден түсетін ақшаның түсімі                      |
05 |Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен республика.|   166630
|лық меншікке өтеусіз өткен мүлікті сатудан түсетін    |
|түсімдер, оның ішінде кедендік бас тарту режимінде    |
|мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік  |
|құралдары                                             |

03           Поступления по штрафам и санкциям                  845070
1       Поступления по штрафам и санкциям                  845070
01   Административные штрафы и санкции, взимаемые
центральными государственными органами, их
территориальными подразделениями                   515300
04   Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности, в отношении которой
установлен лицензионный порядок, за исключением
доходов, полученных от деятельности казино,
тотализаторов и игорного бизнеса                   120200
06   Исполнительская санкция                             96200
07   Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за нарушение экономических
нормативов и сроков предоставления статистической
отчетности, установленных Национальным Банком
Республики Казахстан                                 7300
08   Поступления сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за несвоевременное зачисление
заработной платы на счета по вкладам                  170
12   Прочие санкции и штрафы, взимаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета                           105900
04          Вознаграждения (интересы) по кредитам             1568481
1       Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета юридическим лицам                          488449
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы организации
лизинга                                            147000
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для софинансирования инвестиционных
проектов                                             5411
03   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программного займа АБР
для сельскохозяйственного сектора                  336038
2       Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
физическим лицам через финансовых агентов
Правительства Республики Казахстан                   7627
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы жилищного
строительства и приобретения жилья                   7627
3       Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
местным исполнительным органам                     426900
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным на организацию проведения весенне-
полевых и уборочных работ                          195000
02   Вознаграждения (интересы) по семенной ссуде,
выданной на организацию посевной кампании
1999 года                                          231900
4       Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов
юридическим лицам                                  147378
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта технической
помощи                                               3950
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта развития
предприятий и финансового сектора                      66
03   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта поддержки
малого и среднего бизнеса                           33909
04   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
постприватизационной поддержки сельского
хозяйства                                           19945
05   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта технической
помощи нефтяной отрасли                             71309
07   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
усовершенствования ирригационных и дренажных систем 18199
5       Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних займов местным
исполнительным органам                             262766
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта развития
городского транспорта                              190822
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
водоснабжения и санитарии города Атырау             71944
6       Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям                           58384
01   Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям                           58384
7       Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных государств     176977
01   Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных государств     176977

03     |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер    |   845070
1   |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер    |   845070
01 |Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық        |   515300
|бөлімшелері салатын әкімшілік айыппұлдар мен          |
|санкциялар                                            |
04 |Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі қызметінен   |   120200
|алынған кірістерді қоспағанда, оған қатысты лицензиялық
|тәртіп белгіленген лицензиясыз қызметтен түскен       |
|кірістерді алудан түсім                               |
06 |Атқарушылық санкция                                   |    96200
07 |Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген     |     7300
|экономикалық нормативтерді және статистикалық         |
|есептілікті берудің мерзімдерін бұзғаны үшін екінші   |
|деңгейдегі банктерге қолданылатын санкция сомаларының |
|түсімі                                                |
08 |Салымдар бойынша шоттарға жалақыларды уақытылы        |      170
|есептемегені үшін екінші деңгейдегі банктерге         |
|қолданылатын санкция сомаларының түсімі               |
12 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |   105900
|мекемелер салатын басқа да санкциялар мен айыппұлдар  |
04     |Несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |  1568481
1   |Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен несиелер     |   488449
|бергені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)             |
01 |Лизингті ұйымдастыру бағдарламасының шеңберінде беріл.|   147000
|ген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)             |
02 |Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін    |     5411
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)        |
03 |АДБ бағдарламалық заемы шеңберінде ауылшаруашылық     |   336038
|секторы үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар      |
|(мүдделер)                                            |
2   |Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері     |     7627
|арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен беріл. |
|ген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)             |
01 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу бағдарла. |     7627
|масының шеңберінде берілген несиелер бойынша сыйақылар|
|(мүдделер)                                            |
3   |Жергілікті атқарушы органдарға республикалық бюджеттен|   426900
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)        |
01 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді    |   195000
|ұйымдастыруға берілген несиелер бойынша сыйақылар     |
|(мүдделер)                                            |
02 |1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген      |   231900
|тұқымдық қарыз бойынша сыйақылар (мүдделер)           |
4   |Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың қаражаты |   147378
|есебінен республикалық бюджеттен берілген несиелер    |
|бойынша сыйақылар (мүдделер)                          |
01 |Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген     |     3950
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |
02 |Кәсіпорындар мен қаржы секторын дамыту жобасын іске   |       66
|асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар        |
|(мүдделер)                                            |
03 |Шағын және орта бизнесті қолдау жобасын іске асыру    |    33909
|үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)   |
04 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау     |    19945
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша     |
|сыйақылар (мүдделер)                                  |
05 |Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске  |    71309
|асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар        |
|(мүдделер)                                            |
07 |Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру       |    18199
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша     |
|сыйақылар (мүдделер)                                  |
5   |Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы       |   262766
|заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен  |
|берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)        |
01 |Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген  |   190822
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |
02 |Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы  |    71944
|жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша     |
|сыйақылар (мүдделер)                                  |
6   |Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер бойынша|    58384
|талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |
01 |Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер бойынша|    58384
|талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |
7   |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы       |   176977
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |
01 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы       |   176977
|несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)                 |

05           Прочие неналоговые поступления                    1184790
1       Прочие неналоговые поступления                    1184790
02   Доля Республики Казахстан при распределении
дополнительной и добавочной пошлин                  22450
04   Поступление сумм от добровольной сдачи или
взыскании незаконно полученного имущества или
стоимости незаконно предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение государственных
функций, или лицам, приравненным к ним                176
06   Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых, лечебно-профилактических
услуг, ущерба, причиненного государству,
исправительному учреждению, дополнительных затрат,
связанных с пресечением побега                       9000
09   Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет                           955664
23   Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета           70200
25   Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета             127300
3               Доходы от операций с капиталом                    7668230
01           Продажа основного капитала                        2008900
1       Продажа основного капитала                        2008900
04   Поступления от продажи имущества,
закрепленного за государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета           8900
06   Поступления от реализации вооружения
и военной техники                                 2000000
02           Продажа товаров из государственных запасов        5659330
1       Продажа товаров из государственных запасов        5659330
01   Поступления от погашения задолженности за
полученные товары из государственных резервов      245930
03   Поступления от реализации зерна из
государственных ресурсов                          5413400
ІІ. Полученные официальные трансферты             49064505
4               Полученные официальные трансферты                49064505
01           Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления                      49064505
2       Трансферты из областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы                          49064505
04   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области                                569100
06   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Атырауской области                               19602863
10   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Карагандинской области                              81131
13   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области                             9000442
14   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Павлодарской области                              1895969

05     |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер                    |  1184790
1   |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер                    |  1184790
02 |Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезіндегі Қазақстан |    22450
|Республикасының үлесі                                 |
04 |Заңсыз алынған мүлікті еркімен тапсырудан немесе      |      176
|өндіріп алудан немесе мемлекеттік функцияларды орын.  |
|дауға уәкілеттік берілген тұлғаларға немесе оларға    |
|теңестірілген тұлғаларға заңсыз көрсетілген қызметтер.|
|дің құнынан алынатын сомалардың түсімі                |
06 |Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың тамақтың,   |     9000
|заттай мүліктің және коммуналдық-тұрмыстық, емдеу-ал. |
|дын алу қызметтерінің құнын, мемлекетке, түзеу мекеме.|
|сіне келтірілген залалды, қашуға жол бермеуге байла.  |
|нысты қосымша шығындарды өтеуі                        |
09 |Республикалық бюджетке түсетін салыққа жатпайтын өзге |   955664
|де түсімдер                                           |
23 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |    70200
|мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі|
25 |Бұрын республикалық бюджеттен алынған, пайдаланылмаған|   127300
|қаражаттардың қайтарылуы                              |
3        |Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кірістер  |  7668230
01     |Негізгі капиталды сату                                |  2008900
1   |Негізгі капиталды сату                                |  2008900
04 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |     8900
|мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін        |
|түсімдер                                              |
06 |Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан түсетін       |  2000000
|түсімдер                                              |
02     |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату                   |  5659330
1   |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату                   |  5659330
01 |Мемлекеттік резервтерден алынған тауарлар үшін бере.  |   245930
|шектерді өтеуден түсетін түсімдер                     |
03 |Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетін        |  5413400
|түсімдер                                              |
|         II. Алынған ресми трансферттер               | 49064505
4        |Алынған ресми трансферттер                            | 49064505
01     |Мемлекеттік басқарудың төмен тұрған органдарынан      | 49064505
|алынатын трансферттер                                 |
2   |Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы             | 49064505
|қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер       |
04 |Ақтөбе облысының облыстық бюджетінен алынатын         |   569100
|бюджеттік алу                                         |
06 |Атырау облысының облыстық бюджетінен алынатын         | 19602863
|бюджеттік алу                                         |
10|Қарағанды облысының облыстық бюджетінен алынатын      |    81131
|бюджеттік алу                                         |
13|Маңғыстау облысының облыстық бюджетінен алынатын      |  9000442
|бюджеттік алу                                         |
14|Павлодар облысының облыстық бюджетінен алынатын       |  1895969
|бюджеттік алу                                         |

17   Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы       17915000
III. Возврат кредитов                    10727276
5               Возврат кредитов                                10727276
01           Возврат внутренних кредитов                      8293686
1       Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета юридическим лицам                        2693995
01   Возврат кредитов, выданных в рамках программы
организации лизинга                               142857
02   Возврат кредитов, выданных РГП "Реабилитационный
фонд" на санацию и реабилитацию
неплатежеспособных предприятий                      8118
04   Возврат централизованных (директивных) кредитов,
переданных ЗАО "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства"                               10000
05   Возврат кредитов, выданных на основе
ретроактивного кредитования                       151537
08   Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам                                1045
09   Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным по результатам внутриреспубликанского
зачета                                              1000
10   Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным на пополнение собственных
оборотных средств                                    100
11   Возврат кредитов, выданных за счет средств Фонда
преобразования экономики                             900
12   Возврат кредитов, выданных для софинансирования
сельскохозяйственных проектов                     126007
13   Возврат кредитов, выданных для софинансирования
инвестиционных проектов                           154600
14   Возврат кредитов, выданных в рамках программного
займа АБР для сельскохозяйственного сектора      2097831
2       Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета физическим лицам через финансовых
агентов Правительства Республики Казахстан        110298
03   Возврат кредитов, выданных в рамках программы
жилищного строительства и приобретения жилья      110298
3       Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета местным исполнительным органам           4813076
01   Возврат кредитов, выданных на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ     4000000
02   Возврат кредитов, выданных на покрытие
кассового разрыва                                 600000
05   Возврат семенной ссуды, выданной на организацию
посевной кампании 1999 года                       213076
4       Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам                  272123
01   Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта технической помощи                         13142
02   Возврат кредитов, выданных для реализации проекта
развития предприятий и финансового сектора         39449
05   Возврат кредитов, выданных для реализации проекта
технической помощи нефтяной отрасли               219532
5       Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных внешних
займов местным исполнительным органам             404194
01   Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта развития городского транспорта            404194
02           Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям                                        1574818
1       Возврат юридическими лицами требований по
оплаченным государственным гарантиям             1574818
01   Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям                                        1574818

17|Алматы қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу    | 17915000
|              ІІІ. Несиелерді қайтару                 | 10727276
5        |Несиелерді қайтару                                    | 10727276
01     |Ішкі несиелерді қайтару                               |  8293686
1   |Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен берілген     |  2693995
|несиелерді қайтару                                    |
01 |Лизингті ұйымдастыру бағдарламасы шеңберінде берілген |   142857
|несиелерді қайтару                                    |
02 |Төлемге қабілетсіз кәсіпорындарды санациялауға және   |     8118
|оңалтуға "Медетші қор" РМК-ға берілген несиелерді     |
|қайтару                                               |
04 |"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" ЖАҚ-қа       |    10000
|берілген орталықтандырылған (директивалық) несиелерді |
|қайтару                                               |
05 |Ретроактивтік несиелендіру негізінде берілген         |   151537
|несиелерді қайтару                                    |
08 |Директивалық несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті |     1045
|қайтару                                               |
09 |Ішкіреспубликалық есептеме нәтижелері бойынша берілген|     1000
|несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті қайтару      |
10 |Меншікті айналым қаражатын толықтыруға берілген       |      100
|несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті қайтару      |
11 |Экономиканы қайта құру қорының қаражаты есебінен      |      900
|берілген несиелерді қайтару                           |
12 |Ауылшаруашылық жобаларын бірлесіп қаржыландыру үшін   |   126007
|берілген несиелерді қайтару                           |
13 |Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін    |   154600
|берілген несиелерді қайтару                           |
14 |АДБ-нің бағдарламалық заемы шеңберінде ауылшаруашылық |  2097831
|секторына берілген несиелерді қайтару                 |
2   |Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері     |   110298
|арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен        |
|берілген несиелерді қайтару                           |
03 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу           |   110298
|бағдарламасы шеңберінде берілген несиелерді қайтару   |
3   |Жергілікті атқарушы органдарға республикалық бюджеттен|  4813076
|берілген несиелерді қайтару                           |
01 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын ұйымдастыруға|  4000000
|берілген несиелерді қайтару                           |
02 |Кассалық алшақтықты жабуға берілген несиелерді қайтару|   600000
05 |1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген      |   213076
|тұқымдық қарызды қайтару                              |
4   |Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың қаражаты |   272123
|есебінен республикалық бюджеттен берілген несиелерді  |
|қайтару                                               |
01 |Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген     |    13142
|несиелерді қайтару                                    |
02 |Кәсіпорындарды және қаржы секторын дамыту жобасын іске|    39449
|асыру үшін берілген несиелерді қайтару                |
05 |Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске  |   219532
|асыру үшін берілген несиелерді қайтару                |
5   |Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы       |   404194
|заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен  |
|берілген несиелерді қайтару                           |
01 |Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген  |   404194
|несиелерді қайтару                                    |
02     |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды   |  1574818
|қайтару                                               |
1    |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды   |  1574818
|заңды тұлғалардың қайтаруы                            |
01 |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды   |  1574818
|қайтару                                               |

04           Возврат внешних кредитов                          858772
1       Возврат внешних кредитов, выданных правительствам
иностранных государств                            858772
01   Возврат внешних кредитов, выданных правительствам
иностранных государств                            858772
____________________________________________________________________________
Функц.группа                 Наименование                        сумма,
Подфункция
Администратор                                             тыс.тенге
Программа
Подпрограмма    ____________________________________________________________________________
1                           2                              3
____________________________________________________________________________
IV. Затраты                        572856905
1                Государственные услуги общего характера         33488003
1              Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                      5299471
101         Администрация Президента Республики Казахстан     456226
001     Административные затраты                          410097
001  Аппарат центрального органа                       402741
030  Аппарат специального представительства на
космодроме "Байконур"                               7356
030     Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства                               34483
030  Казахстанский институт стратегических
исследований                                       34483
034     Обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета   7000
201     Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики Казахстан    1421
500     Информационно-вычислительное обслуживание
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики Казахстан    3225
102          Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан                                        1205943
001     Административные затраты                         1105209
001  Аппарат центрального органа                      1105209
034     Обеспечение литерных рейсов                        30000
600     Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан           70734

04     |Сыртқы несиелерді қайтару                             |   858772
1    |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы       |   858772
|несиелерді қайтару                                    |
01 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы       |   858772
|несиелерді қайтару                                    |
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ                                              |
Ішкі функция                                                 | Сомасы,
Әкімші                   Атауы                             |   мың
Бағдарлама                                               |  теңге
Кіші бағдарлама                                         |
_______________________________________________________________|__________
1   |                        2                            |     3
_________|_____________________________________________________|__________
|IV. Шығындар                                         |572856905
1        |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер                | 33488003
1      |Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын |  5299471
|өкілді, атқарушы және басқа органдар                 |
101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі      |   456226
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   410097
001|Орталық органның аппараты                            |   402741
030|"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің       |     7356
|аппараты                                             |
030 |Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық |    34483
|аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету      |
030|Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты          |    34483
034 |Жоғарғы Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету        |     7000
201 |Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы       |     1421
|Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының       |
|материалдық-техникалық базасын нығайту               |
500 |Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Қазақстан|     3225
|стратегиялық зерттеулер институтына ақпараттық-      |
|есептеу қызметін көрсету                             |
102   |Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық      |  1205943
|Басқармасы                                           |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  1105209
001|Орталық органның аппараты                            |  1105209
034 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                    |    30000
600 |Қазақстан Республикасы Парламентін есептеу және ұйым.|    70734
|дастыру техникасымен қамтамасыз ету                  |

104          Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан  348701
001     Административные затраты                          299561
001  Аппарат центрального органа                       299561
032     Обеспечение литерных рейсов                        46380
079     Выполнение функций лицензиаров                       210
600     Обеспечение компьютерной и организационной
техникой Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан                                2550
637          Конституционный Совет Республики Казахстан         56343
001     Административные затраты                           47154
001  Аппарат центрального органа                        47154
500     Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики Казахстан        1228
600     Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики
Казахстан                                           7961
690          Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан                                         177849
001     Административные затраты                           28620
001  Аппарат центрального органа                        28620
030     Проведение выборов                                125939
031  Проведение выборов депутатов Сената Парламента
Республики Казахстан                               40014
032  Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента
Республики Казахстан                               20925
033  Проведение выборов депутатов Маслихатов            65000
031     Правовое обучение избирателей и организаторов
выборов                                             5467
600     Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан                               17823
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                        3054409
001     Административные затраты                          107876
001 Аппарат центрального органа                       107876
034     Обеспечение литерных рейсов                       844444
035     Обеспечение функционирования государственных
резиденций                                        921334
036     Содержание правительственных зданий               614628
038     Обслуживание официальных делегаций                145000
041     Расчеты по векселям, выданным на строительство
объектов в г. Астане                              154100
046     Изготовление государственных наград, документов
к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков        35000

104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі   |   348701
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   299561
001|Орталық органның аппараты                            |   299561
032 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                    |    46380
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |      210
600 |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесін  |     2550
|компьютерлік және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз|
|ету                                                  |
637   |Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі      |    56343
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    47154
001|Орталық органның аппараты                            |    47154
500 |Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесіне       |     1228
|ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                  |
600 |Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесін есептеу|     7961
|және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету         |
690   |Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы  |   177849
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    28620
001|Орталық органның аппараты                            |    28620
030 |Сайлау өткізу                                        |   125939
031|Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутат. |    59014
|тарын сайлауды өткізу                                |
032|Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің        |    8925
|депутаттарын сайлауды өткізу                         |
033|Мәслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу             |    58000
031 |Сайлаушыларды және сайлау ұйымдастырушыларды құқықтық|     5467
|оқыту                                                |
600 |Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын    |    17823
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |  3054409
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   107876
001|Орталық органның аппараты                            |   107876
034 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                    |   844444
035 |Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін қамтамасыз|   921334
|ету                                                  |
036 |Үкімет үйлерін ұстау                                 |   614628
038 |Ресми делегацияларға қызмет көрсету                  |   145000
041 |Астана қаласындағы объектілерді салуға берілген      |   154100
|вексельдер бойынша есептесулер                       |
046 |Мемлекеттік наградаларды, олардың құжаттарын, құрмет |    35000
|дипломдарын және кеуде белгілерін дайындау           |

203     Обновление парка автомашин                        154600
500     Сопровождение информационных систем Управления
Делами Президента Республики Казахстан             35305
600     Развитие информационных систем Управления Делами
Президента Республики Казахстан                    42122
2               Финансовая деятельность                         15581251
217          Министерство финансов Республики Казахстан      11761695
001     Административные затраты                         7459353
001  Аппарат центрального органа                       589229
002  Аппараты территориальных органов                 6870124
035     Оплата за пользование клиринговой связью,
электронной почтой, внутризоновыми каналами       487749
036     Приватизация, управление госимуществом,
постприватизационная деятельность и
регулирование споров, связанных с этим и с
кредитованием, учет, хранение имущества,
полученного или взысканного в счет
исполнения обязательств по кредитам
и госгарантиям                                    500000
037     Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами                                   27104
047     Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет
наличных денег                                     50000
069     Осуществление аудита инвестиционных проектов       26612
100  Аудит проектов за счет внутренних источников       26612
079     Выполнение функций лицензиаров                     16220
201     Материально-техническое обеспечение налоговых
органов Министерства финансов Республики
Казахстан                                         252308
500     Сопровождение информационной системы ведения
реестра государственной собственности              86010
501     Сопровождение информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан       1075553
030  Сопровождение информационных систем
Министерства финансов Республики Казахстан        227716
031  Сопровождение информационной системы
Казначейства                                      274904
032  Сопровождение информационных систем,
телекоммуникаций общего назначения
и систем налогового администрирования             572933
503     Сопровождение информационной налоговой
системы "Интегрированная налоговая
информационная система" (ИНИС)                    309289
504     Сопровождение информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"                   25546
505     Сопровождение информационной системы
"Контроль за оборотом и производством акцизной
продукции"                                          6720
506     Сопровождение информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики
Казахстан"                                         39033
600     Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан        505787
030  Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан        241928
031  Создание и развитие информационных систем,
телекоммуникаций общего назначения и систем
налогового администрирования                      263859
603     Развитие информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная
система" (ИНИС)                                   425475
604     Развитие информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"                    6496
605     Развитие информационной системы "Контроль за
оборотом и производством акцизной продукции"       14068
606     Развитие информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики Казахстан"  233022
607     Создание информационной системы "Электронные
формы налоговой отчетности"                       105350

203 |Автомашиналар паркін жаңарту                         |   154600
500 |Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының   |    35305
|ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету                  |
600 |Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының   |    42122
|ақпараттық жүйелерін дамыту                          |
2      |Қаржылық қызмет                                      | 15581251
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |  41761695
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  7459353
001|Орталық органның аппараты                            |   589229
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  6870124
035 |Клиринг байланысын, электрондық почтаны, ішкі        |   487749
|аймақтық арналарды пайдаланғаны үшін ақы төлеу       |
036 |Жекешелендіру, меммүлікті басқару, жекешелендіруден  |   500000
|кейінгі қызмет, оған және несиелендіруге қатысты дау.|
|ларды реттеу, несиелер мен мем.кепілдік бойынша мін. |
|деттемелерді орындау есебіне алынған не өндіріп алын.|
|ған мүлікті есепке алу, сақтау                       |
037 |Қаржы органдарын нормативтік құқықтық актілермен     |     27104
|қамтамасыз ету                                       |
047 |Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету    |    50000
|жөніндегі қызметтерге ақы төлеу                      |
069 |Инвестициялық жобалар аудитін жүзеге асыру           |    26612
100|Ішкі көздердің есебінен жобалардың аудиті            |    26612
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |    16220
201 |Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық    |   252308
|органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету     |
500 |Мемлекеттік меншік тізілімін жүргізудің ақпараттық   |    86010
|жүйесін қамтамасыз ету                               |
501 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органда. |   1075553
|рының ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету            |
030|Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпарат. |   227716
|тық-жүйелерін алып жүру                              |
031|Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін алып жүру          |   274904
032|Салықтық әкімшілендіру ақпараттық жүйелерін, жалпы   |   572933
|мақсаттағы телекоммуникацияларын қамтамасыз ету      |
503 |"Біріккен салықтың ақпарат жүйесі" (БСАЖ) ақпараттық |   309289
|салықтық жүйесін қамтамасыз ету                      |
504 |"Ірі кәсіпорындардың мониторингі" ақпараттық жүйесін |    25546
|қамтамасыз ету                                       |
505 |"Акциздік өнімдерін айналымын және өндіруді бақылау" |     6720
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету                    |
506 |"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және    |    39033
|салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі"      |
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету                    |
600 |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органда. |   505787
|рының ақпараттық жүйелерін құру                      |
030|Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |
|органдарының ақпараттық жүйелерін құру               |
031|Салықтық әкімшілендіру ақпараттық жүйелерін, жалпы   |   263802
|мақсаттағы телекоммуникацияларын құру және дамыту    |
603 |"Біріккен салықтық ақпараттық жүйе" (БСАЖ) ақпарат.  |   425475
|тық салықтық жүйесін дамыту                          |
604 |"Ірі кәсіпорындар мониторингі" ақпараттық жүйесін    |     6496
|дамыту                                               |
605 |"Акциз өнімдерінің айналымын және оларды өндіруді    |    14068
|бақылау" ақпараттық жүйесін дамыту                   |
606 |"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және    |   233022
|салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі"      |
|ақпараттық жүйесін дамыту                            |
607 |"Салық есептілігінің электрондық нысандары" ақпарат. |   105350
|тық жүйесін құру                                     |

702     Проведение процедур реорганизации и банкротства     5000
703     Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов                            25000
705     Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в собственность государства по
отдельным основаниям                               80000
220          Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан                  63730
030     Прикладные исследования в области планирования
и перспективного прогнозирования
государственных финансов                           63730
406          Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета                           83812
001     Административные затраты                           67160
001  Аппарат центрального органа                        67160
500     Информационно-вычислительное обслуживание
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета                            1266
600     Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета               15386
610          Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам                           75883
001     Административные затраты                           21402
001  Аппарат центрального органа                        21402
033     Проведение мониторинга и информационное
обеспечение государственных закупок                17792
500     Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным
закупкам                                           20780
600     Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам   15909
619          Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан                                        3596131
001     Административные затраты                         2296316
001  Аппарат центрального органа                       130500
002  Аппараты территориальных органов                 2165816
031     Обеспечение таможенного контроля с применением
служебно-розыскных собак                           33000
030  Кинологический центр                               33000
035     Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов                            25000
036     Обеспечение охраны таможенной границы Республики   40000
Казахстан
200     Материально-техническое обеспечение органов       254294

702 |Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді жүргізу |     5000
703 |Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын, куәліктерді|    25000
|және патенттерді басып шығару                        |
705 |Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттің меншігіне     |    80000
|түскен мүлікті бағалау, сақтау және сату             |
220   |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |    63730
|жоспарлау министрлігі                                |
030 |Мемлекеттік қаржыларды жоспарлау және перспективалы  |    63730
|болжамдау саласындағы қолданбалы зерттеулер          |
406   |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі |    83812
|есеп комитеті                                        |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    67160
001|Орталық органның аппараты                            |    67160
500 |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі |     1266
|есеп комитетіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету  |
600 |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі |    15386
|есеп комитетін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|қамтамасыз ету                                       |
610   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу      |    75883
|жөніндегі агенттігі                                  |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    21402
001|Орталық органның аппараты                            |    21402
033 |Мемлекеттік сатып алудың мониторингін жүргізу және   |    17792
|ақпараттық қамтамасыз ету                            |
500 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөнін.  |    20780
|дегі агенттігінің ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу    |
600 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөнін.  |    15909
|дегі агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру          |
619   |Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі |  3596131
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  2296316
001|Орталық органның аппараты                            |   130500
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  2165816
031 |Қызметтік-іздестіру иттерін қолданып, кедендік       |    33000
|бақылауды қамтамасыз ету                             |
030|Кинология орталығы                                   |    33000
035 |Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын, куәліктерді|    25000
|және патенттерді басып шығару                        |
036 |Қазақстан Республикасының кедендік шекарасын қорғауды|    40000
|қамтамасыз ету                                       |
200 |Кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету   254294

301     Строительство и реконструкция таможенных постов   536000
500     Сопровождение таможенной информационной системы
"ТАИС"                                            333443
600     Развитие таможенной информационной системы "ТАИС"  78078
3             Внешнеполитическая деятельность                  7427012
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан    5510
037     Обеспечение политических интересов страны в
области общественного порядка                       5510
030  Бюро по координации борьбы с организованной
преступностью                                       5510
204          Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                        7301502
001     Административные затраты                         3668024
001  Аппарат центрального органа                       174616
004  Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)       3493408
006     Выполнение обязательств прошлых лет               193858
030  Приобретение недвижимости в собственность
Республики Казахстан за рубежом                   193858
030     Участие в уставных и других органах СНГ           238652
030  Долевые взносы в уставные и другие органы СНГ     224800
031  Содержание аппарата Постоянного представителя
Республики Казахстан при Евразийском
экономическом сообществе                           13852
031     Участие в международных организациях              442922
035     Консульские услуги по оформлению документов        10000
039     Делимитация государственной границы               115000
030  Делимитация государственной границы                74079
031  Проведение переговоров по делимитации
государственной границы                            40921
040     Демаркация государственной границы                 50000
030  Демаркация государственной границы                 40000
031  Проведение переговоров по демаркации
государственной границы                            10000
044      Поддержание связи с загранучреждениями             30000
046      Реализация национальной имиджевой стратегии        98000
050      Изготовление дипломатических и служебных
паспортов                                          15900
051      Изготовление визовых наклеек                       17983
052      Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи                900
054      Оплата услуг международной почтовой связи          53992
030  Оплата услуг международной почтовой связи          28230
031  Обеспечение доставки правительственной
и дипломатической корреспонденции в
загранучреждения Республики Казахстан              25762
055      Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки                      42684
057      Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан                     25000
201      Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств Республики
Казахстан за рубежом                              126283
202      Приобретение недвижимости за рубежом для
размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан                              544000
301      Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности        88315
303      Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в городе Астана                         505400
305      Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в городе Астана          700000
306      Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в городе Астана          300000
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел
Республики Казахстан                               10000
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом                    24589

301 |Кеден бекеттерін салу және қайта құру                |   536000
500 |"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету    |   333443
600 |"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін дамыту            |    78078
3      |Сыртқы саяси қызмет                                  |  7427012
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |     5510
037 |Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін   |     5510
|қамтамасыз ету                                       |
030|Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күресті үйлестіру бюросы   |     5510
204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі   |  7301502
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  3668024
001|Орталық органның аппараты                            |   174616
004|Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, |  3493408
|өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)                 |
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау              |   193858
030|Қазақстан Республикасының меншігіне шетелде жылжымай.|   193858
|тын мүлік сатып алу                                  |
030 |ТМД жарғылық және басқа да органдарына қатысу        |   238652
030|ТМД жарғылық және басқа да органдарына үлестік       |   224800
|салымдар                                             |
031|Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық    |    13852
|қауымдастықтағы тұрақты өкілінің аппаратын ұстау     |
031 |Халықаралық ұйымдарға қатысу                         |   442922
035 |Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық қызметтер    |    10000
039 |Мемлекеттік шекараны межелеу                         |   115000
030|Мемлекеттік шекараны межелеу                         |    74079
031|Мемлекеттік шекараны межелеу бойынша келіссөздер     |    40921
|өткізу                                               |
040 |Мемлекеттік шекараға қада қағу                       |    50000
030|Мемлекеттік шекараға қада қағу                       |    40000
031|Мемлекеттік шекараға қада қағу бойынша келіссөздер   |    10000
|өткізу                                               |
044 |Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс орнату     |    30000
046 |Ұлттық бедел стратегиясын іске асыру                 |    98000
050 |Дипломатиялық және қызметтік төлқұжаттарды дайындау  |    15900
051 |Рұқсатнамалық жапсырмаларды жасау                    |    17983
052 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протокол қызметін |      900
|байланыс құралдарымен қамтамасыз ету                 |
054 |Халықаралық почта байланысының қызметтеріне ақы төлеу|    53992
030|Халықаралық почта байланысының қызметтеріне ақы төлеу|    28230
031|Қазақстан Республикасының шет елдердегі ұйымдарына   |    25762
|үкіметтік және дипломатиялық корреспонденцияны жеткі.|
|зуді ұйымдастыру                                     |
055 |Ұзақ шетелдік іссапар кезінде қызметкерлерді         |    42684
|медициналық сақтандыру                               |
057 |Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протоколының      |    25000
|атқарылуын қамтамасыз ету                            |
201 |Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық    |   126283
|өкілдіктерін материалдық-техникалық жарақтандыру     |
202 |Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін |   544000
|орналастыру үшін шетелден жылжымайтын мүлік сатып алу|
301 |Республикалық меншіктегі шетелдегі дипломатиялық     |    88315
|өкілдіктердің ғимараттарын қайта жаңарту және күрделі|
|жөндеу                                               |
303 |Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің   |   505400
|Астана қаласында әкімшілік ғимаратын салу            |
305 |Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет      |   700000
|көрсету объектілерін салу                            |
306 |Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың 2-кезекті  |   300000
|инженерлік желілерін салу                            |
601 |Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін     |    10000
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
602 |Қазақстан Республикасының шетелдердегі дипломатиялық |    24589
|өкілдіктерін есептеу және ұйымдастыру техникасымен   |
|қамтамасыз ету                                       |

208          Министерство обороны Республики Казахстан         100000
036      Обеспечение политических интересов страны в
области обороны                                   100000
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                               20000
052      Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций                             20000
4              Фундаментальные научные исследования             2744800
220          Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан                               13100
036      Программа инновационного развития
Республики Казахстан                               13100
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        2731700
030      Фундаментальные и прикладные научные
исследования                                     2550992
030   Проведение фундаментальных и прикладных
научных исследований                             2389992
031   Субсидирование научных организаций для
приобретения оборудования                         161000
032      Обеспечение доступности научно-технической
информации                                        110378
033      Хранение научно-исторических ценностей              3655
030   Мемориальный музей академика К.И. Сатпаева          3655
034      Аттестация научных кадров                          18235
035      Анализ состояния и прогнозирование развития
науки                                              11872
030   Национальная академия наук Республики Казахстан    11872
036      Государственные премии и стипендии в области науки,
техники и образования                              34258
205      Развитие материальной базы Мемориального
музея академика К.И.Сатпаева                         100
206      Развитие материальной базы Национальной
академии наук Республики Казахстан                   500
603      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Национальной академии наук Республики
Казахстан                                           1710
5              Планирование и статистическая деятельность       1721909
220          Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан                               81100
032      Прикладные научные исследования в области
экономики                                          75000
037      Совершенствование системы планирования и
прогнозирования в энергетическом секторе
Казахстана                                          1500
038      Разработка рекомендаций по совершенствованию
системы государственного управления в
Республике Казахстан, организация работы
государственного аппарата                           1400
039      Мониторинг геополитических и геоэкономических
процессов в мире, оценка их влияния на текущее
состояние и перспективы развития страны             1200
501      Сопровождение информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана"               885
602      Создание информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана"              1115

208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі       |   100000
036 |Елдің қорғаныс саласындағы саяси мүдделерін          |   100000
|қамтамасыз ету                                       |
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |    20000
|министрлігі                                          |
052 |Инвестицияларды тарту жөнінде жарнамалық-ақпараттық  |    20000
|жұмыстар жүргізу                                     |
4      |Іргелі ғылыми зерттеулер                             |  2744800
220   |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |    13100
|жоспарлау министрлігі                                |
036 |Қазақстан Республикасының инновациялық даму          |    13100
|бағдарламасы                                         |
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі  2731700
030 |Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер             |  2550992
030|Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулерді өткізу    |  2389992
031|Жабдықтар сатып алу үшін ғылыми ұйымдарды субсидиялау|   161000
032 |Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетімділікті қамта.  |   110378
|масыз ету                                            |
033 |Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау                   |     3655
030|Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайы         |     3655
034 |Ғылыми кадрларды аттестаттау                         |    18235
035 |Ғылымның жай-күйін талдау және оның дамуын болжамдау |    11872
030|Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясы    |    11872
036 |Ғылым, техника және білім беру салаларындағы мемле.  |    34258
|кеттік сыйлықтар мен стипендиялар                    |
205 |Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайының      |      100
|материалдық базасын дамыту                           |
206 |Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясының |      500
|материалдық базасын дамыту                           |
603 |Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым Академиясын      |     1710
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
5      |Жоспарлау және статистикалық қызмет                  |  1744508
220   |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |    81100
|жоспарлау министрлігі                                |
032 |Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер   |    75000
037 |Қазақстанның энергетикалық секторындағы жоспарлау    |     1500
|және болжамдау жүйесін жетілдіру                     |
038 |Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқару жүйесін|     1400
|жетілдіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу, мемлекеттік     |
|аппараттың жұмысын ұйымдастыру                       |
039 |Әлемдегі геосаяси және геоэкономикалық процестердің  |     1200
|мониторингі, олардың елдің ағымдағы жай-күйіне даму  |
|перспективасына ықпалын бағалау                      |
501 |"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық      |      885
|жүйесін қамтамасыз ету                               |
602 |"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық      |     1115
|жүйесін құру                                         |

606          Агентство Республики Казахстан по статистике     1640809
001      Административные затраты                          252329
001   Аппарат центрального органа                       108381
002   Аппараты территориальных органов                  143948
031      Создание информационно-статистических баз
данных о социально-экономическом положении
республики                                       1196290
030   Информационно-статистические центры               893913
031   Сбор и обработка статистических данных            205367
032   Публикация и распространение статистической
информации и форм статистической отчетности        97010
301      Проведение ремонтных работ в административном
здании Агентства Республики Казахстан
по статистике                                      10273
500      Сопровождение информационных систем органов
государственной статистики                         71917
030   Информационно-техническое обслуживание
и сопровождение информационной системы
органов государственной статистики                 61978
031   Прикладные научные исследования в области
информационной системы государственной
статистики                                          9939
600      Создание информационных систем органов
государственной статистики                        110000
6              Общие кадровые вопросы                            148158
608          Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                            148158
001      Административные затраты                           77517
001   Аппарат центрального органа                        30957
002   Аппараты территориальных органов                   46560
031      Функционирование системы информатизации и
тестирования кадров государственной службы
республики                                         41720
030   Центр информатизации и тестирования
государственных служащих                           14648
031   Информирование граждан о вакансиях на
административную государственную службу            27072
500      Сопровождение информационной государственной
системы управления кадрами                          5034
600      Развитие информационной государственной
системы управления кадрами                         20175
601      Развитие информационной системы тестирования
государственных служащих                            3712

606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі       |  1640809
|агенттігі                                            |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   252329
001|Орталық органның аппараты                            |   108381
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   143948
031 |Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы |  1196290
|деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру  |
030|Ақпараттық-статистикалық орталықтар                  |   893913
031|Ақпараттық-статистикалық деректер базасын құру       |   205367
032|Статистикалық ақпаратты және статистикалық есептік   |    97010
|нысандарын жариялау және тарату                      |
301 |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі       |    10273
|агенттігінің әкімшілік ғимаратында жөндеу жұмыстарын |
|жүргізу                                              |
500 |Статистика органдарының ақпараттық жүйелерін қамтама.|    71917
|сыз ету                                              |
030|Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық       |    61978
|жүйесіне ақпараттық-техникалық қызмет ету және       |
|қамтамасыз ету                                       |
031|Мемлекеттік статистикасының ақпараттық жүйесі сала.  |     9939
|сындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер                 |
600 |Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық       |   110000
|жүйелерін құру                                       |
6      |Жалпы кадрлық мәселелер                              |   148158
608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері  |   148158
|жөніндегі агенттігі                                  |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    76160
001|Орталық органның аппараты                            |    29600
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |    46560
031 |Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын ақпарат.  |    41720
|тандыру және сынақтан өткізу жүйесінің жұмыс істеуі  |
030|Мемлекеттік қызметшілерді ақпараттандыру және        |    14648
|сынақтан өткізу орталығы                             |
031|Әкімшілік мемлекеттік қызметке бос орындар туралы    |    27072
|азаматтарды ақпараттандыру                           |
500 |Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін  |     5034
|қамтамасыз ету                                       |
600 |Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін  |    20175
|дамыту                                               |
601 |Мемлекеттік қызметкерлерді тестілеу ақпараттық       |     3712
|жүйесін дамыту                                       |

9              Прочие государственные услуги общего характера    565402
220         Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан                              401519
001      Административные затраты                          190265
001   Аппарат центрального органа                       190265
500      Сопровождение информационных систем Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан                               26743
600      Создание информационных систем Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан                              184511
225         Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                         163883
001      Административные затраты                          144516
001   Аппарат центрального органа                       144516
079      Выполнение функций лицензиаров                      5800
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства образования и науки
Республики Казахстан                               13567
2                Оборона                                         34678510
1              Военные нужды                                   32721093
208          Министерство обороны Республики Казахстан       31931300
006      Выполнение обязательств прошлых лет               500000
030   Кредиторская задолженность по обязательствам,
выполняемым за счет средств республиканского
бюджета                                           500000
030      Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера        50000
032      Подготовка допризывников по военным
специальностям                                    200000
033      Обеспечение охраны военных объектов               150000
034      Создание информационной системы управления
Вооруженными Силами                               150000
038      Картографо-геодезическое обеспечение              100000
039      Создание автоматизированной системы
бухгалтерского учета и отчетности в Министерстве
обороны Республики Казахстан                      150000
040      Мероприятия по обеспечению боевой
подготовки                                        250000
041      Обеспечение основных функций жизнедеятельности
инфраструктуры Вооруженных Сил                   2326653
042      Развитие инфрастуктуры Вооруженных Сил           1567445
045      Реализация межгосударственных договоров
об аренде военных полигонов                      3756780
051      Модернизация, приобретение и восстановление
вооружения и военной техники, системы связи      1970220
052      Межгосударственные воинские перевозки
пограничных войск и грузов для их обеспечения
в интересах охраны внешних границ государств-
участников СНГ                                     53000

9      |Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер        |   565402
220   |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |   401519
|жоспарлау министрлігі                                |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   190265
001|Орталық органның аппараты                            |   190265
500 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |    26743
|жоспарлау министрлігінің ақпараттық жүйелерін        |
|қамтамасыз ету                                       |
600 |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |   184511
|жоспарлау министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру   |
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі   163883
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   144516
001|Орталық органның аппараты                            |   144516
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     5800
601 |Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін |    13567
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
2        |Қорғаныс                                             | 34678510
1      |Әскери мұқтаждар                                     | 32721093
208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі       | 31931300
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау              |   500000
030|Республикалық бюджет қаражаты есебінен орындалатын   |   500000
|міндеттемелер бойынша кредиторлық берешек            |
030 |Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен|    50000
|тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар                  |
032 |Әскерге шақырылатындарды әскери мамандықтар бойынша  |   200000
|даярлау                                              |
033 |Әскери объектілерді қорғауды қамтамасыз ету          |   150000
034 |Қарулы Күштерді басқарудың ақпараттық жүйесін құру   |   150000
038 |Картографиялық-геодезиялық қамтамасыз ету            |   100000
039 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінде    |   150000
|бухгалтерлік есеп және есептіліктің автоматтандырыл. |
|ған жүйесін құру                                     |
040 |Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар|   250000
041 |Қарулы Күштер инфрақұрылымы тіршілік әрекетінің      |  2326653
|негізгі функцияларын қамтамасыз ету                  |
042 |Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту               |  1567445
045 |Әскери полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық |  3756780
|шарттарды іске асыру                                 |
051 |Қару-жарақ пен әскери техниканы, байланыс жүйесін    |  1970220
|жаңғырту, сатып алу және қалпына келтіру             |
052 |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің сыртқы шекараларын    |    53000
|күзету мүддесінде шекара әскерлерін және оларды      |
|қамтамасыз етуге арналған жүктерді мемлекетаралық    |
|әскери тасымалдаулар                                 |

076      Обеспечение обороноспособности страны           20407202
001  Аппарат центрального органа                       349190
004  Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)        220000
030  Аппараты военных комиссариатов                   1369500
031  Содержание воинских частей                      13266012
032  Обеспечение воинских частей перевозками           300000
033  Организация питания личного состава              2000000
034  Обеспечение воинских частей медикаментами
и продукцией медицинского назначения              355000
035  Обеспечение воинских частей горюче-смазочными
материалами                                      1500000
036  Обеспечение воинских частей обмундированием,
мягким инвентарем и массовыми средствами гигиены  600000
037  Обеспечение воинских частей связью                430000
040  Изготовление бланков военных билетов               17500
200      Обеспечение жильем военнослужащих                 300000
678          Республиканская гвардия Республики Казахстан      789793
005      Содержание воинских частей                        642731
030  Воинские части                                    642731
076      Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц
и выполнении церемониальных ритуалов               44227
030  Командование Республиканской гвардии               44227
301      Строительство хранилища боевой техники             50000
303      Строительство объектов казарменно-жилищного
фонда для Республиканской гвардии
Республики Казахстан                               50000
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканской гвардии
Республики Казахстан                                2835
2             Организация работы по чрезвычайным ситуациям     1957417
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                        1957417
001      Административные затраты                          612976
001  Аппарат центрального органа                        81416
002  Аппараты территориальных органов                  531560
030      Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера                                           5000
031      Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера               362176
030  Республиканский оперативно-спасательный отряд      27820

076 |Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету              | 20407202
001|Орталық органның аппараты                            |   349190
004|Басқа елдердегі органдардың аппараттары (елшіліктер, |   220000
|өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)                 |
030|Әскери комиссариаттардың аппараттары                 |  1369500
031|Әскери бөлімдерді ұстау                              | 13266012
032|Әскери бөлімдерді тасымалдармен қамтамасыз ету       |   300000
033|Жеке құрамның тамақтануын ұйымдастыру                |  2000000
034|Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен және медициналық |   355000
|бағыттағы өнімдермен қамтамасыз ету                  |
035|Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материалдарымен    |  1500000
|қамтамасыз ету                                       |
036|Әскери бөлімдерді киім-кешекпен, жұмсақ мүліктермен  |   600000
|және жалпы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету     |
037|Әскери бөлімдерді байланысты қамтамасыз ету          |   430000
040|Әскери билеттердің бланкілерін дайындау              |    17500
200 |Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету     |   300000
678   |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы        |   789793
005 |Әскери бөлімдерді ұстау                              |   642731
030|Әскери бөлімдер                                      |   642731
076 |Қорғалатын адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге |    44227
|және салтанатты рәсімдерді орындауға қатысу          |
030|Республикалық ұланның қолбасшылығы                   |    44227
301 |Әскери техникалар қоймасын салу                      |    50000
303 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы үшін   |    50000
|казармалық-тұрғын үй қоры объектілерінің құрылысы    |
600 |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын       |     2835
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
2      |Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру   |  1957417
308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі|  1957417
|агенттігі                                            |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   612976
001|Орталық органның аппараты                            |    81416
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   531560
030 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар  |     5000
|саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер             |
031 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды|   362176
|жоюды ұйымдастыру                                    |
030|Республикалық жедел құтқару жасағы                   |    27820

032  Содержание воинских частей                        253425
033  Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды                                57603
034  Содержание Метеостанции-3                          10448
035  Республиканский кризисный центр                    12880
032      Эксплуатация объектов селезащиты                  212680
030  "Казселезащита"                                   212680
033      Строительство объектов специального назначения     43000
034      Эксплуатация вертолетов                            72273
035      Развитие объектов селезащиты                      600000
079      Выполнение функций лицензиаров                      3000
201      Приобретение активов региональными
аэромобильными аварийно-спасательными отрядами      5872
202      Приобретение активов Республиканским
кризисным центром                                    220
203      Приобретение активов государственным
учреждением "Казселезащита"                         3631
204      Приобретение активов Республиканским оперативно-
спасательным отрядом                                2560
205      Приобретение активов воинскими частями              1314
206      Приобретение активов для территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                           4737
301      Капитальный ремонт административного здания
центрального аппарата                               1000
501      Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям     10678
601      Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям     16300
3                Общественный порядок и безопасность             61244887
1             Правоохранительная деятельность                 20202871
201          Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                       18676586
001      Административные затраты                         7225010
001  Аппарат центрального органа                       852056
002  Аппараты территориальных органов                 6372954
004      Оплата труда адвокатов на следствии                18000
014      Государственная программа борьбы с
терроризмом и иными проявлениями экстремизма
и сепаратизма                                     413200
021      Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне                                           3856326
030  Соединения и части внутренних войск              3856326
031      Содержание следственно-арестованных лиц          1630528
031  Следственные изоляторы                           1630528

032|Әскери бөлімдерді ұстау                              |   253425
033|Аэромобильді аймақтық жедел құтқару жасақтары        |    57603
034|Метеостанция-3 ұстау                                 |    10448
035|Республикалық дағдарыс орталығы                      |    12880
032 |Селден қорғау объектілерін пайдалану                 |   212680
030|"Қазселденқорғау"                                    |   212680
033 |Арнайы мақсаттағы объектілердің құрылысы             |    43000
034 |Тікұшақтарды пайдалану                               |    72273
035 |Селден қорғау объектілерін дамыту                    |   600000
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     3000
201 |Аймақтық аэромобильдік авариялық-құтқару жасақтарының|     5872
|активтерді сатып алуы                                |
202 |Республикалық дағдарыс орталығының активтерді сатып  |      220
|алуы                                                 |
203 |"Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің активтерді |     3631
|сатып алуы                                           |
204 |Республикалық жедел құтқару жасағының активтерді     |     2560
|сатып алуы                                           |
205 |Әскери бөлімдердің активтерді сатып алуы             |     1314
206 |Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі   |     4737
|агенттігінің аумақтық органдары үшін активтер сатып  |
|алу                                                  |
301 |Орталық аппараттың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу|     1000
501 |Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі   |    10678
|агенттігінің ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету     |
601 |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі|    16300
|агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру               |
3        |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                     | 61244887
1      |Құқық қорғау қызметі                                 | 20202871
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     | 18676586
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  7225010
001|Орталық органның аппараты                            |   852056
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  6372954
004 |Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу       |    18000
014 |Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де|   413200
|көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы|
021 |Республикалық деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және |  3856326
|қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету                |
030|Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері            |  3856326
031 |Тергеудегі тұтқынға алынған адамдарды ұстау          |  1630528
031|Тергеу изоляторлары                                  |  1630528

034      Государственный проект 3                          400000
030  Реализация второй фазы государственного
проекта 3                                         400000
035      Изготовление паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан                      217132
039      Оперативно-розыскная деятельность                 763849
030  Оперативно-розыскная деятельность органов
внутренних дел                                    763849
040      Организация автотранспортного обслуживания
органов внутренних дел                            128874
030  Учреждение автотранспортного обслуживания         128874
043      Возмещение процессуальных издержек                  1000
045      Охрана дипломатических представительств           234328
046      Государственная защита лиц, участвующих в
уголовном процессе                                  6985
047      Специальные перевозки                              50900
049      Программа реформирования внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                         750000
050      Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для
государственной регистрации транспортных средств 1362256
030  Изготовление государственных регистрационных
номерных знаков                                   644700
031  Изготовление свидетельств о регистрации
транспортных средств                              350095
032  Изготовление водительских удостоверений           367461
051      Обслуживание автоматизированной информационной
поисковой системы                                   9679
052      Обеспечение органов внутренних дел и внутренних
войск Министерства внутренних дел Республики
Казахстан материально-техническими ресурсами,
военной техникой и специальными средствами         29107
030  База военного и специального имущества             29107
061      Служба оперативного реагирования                   74957
030  Подразделение специального назначения "Сункар"     74957
062      Противодействие эпидемии СПИДа в
следственных изоляторах                              500
202      Оснащение органов внутренних дел оборудованием,
средствами специального назначения и транспортом  191589
203      Оснащение следственных изоляторов инженерно-
техническими средствами охраны                     25000
204      Материально-техническое оснащение батальона
оперативного назначения внутренних войск          283193
205      Создание производственной базы организаций
дорожной полиции                                  153100
302      Капитальный ремонт зданий и сооружений
соединений и частей внутренних войск              107156
304      Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт следственных изоляторов                    640000
501      Сопровождение информационных систем органов
внутренних дел                                       663
601      Создание информационных систем органов
внутренних дел                                    103254
618         Агентство финансовой полиции
Республики Казахстан                             1526285

034 |3-мемлекеттік жоба                                   |   400000
030|3-мемлекеттік жобаның екінші фазасын іске асыру      |   400000
035 |Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен|   217132
|жеке куәліктерін дайындау                            |
039 |Жедел-іздестіру қызметі                              |   763849
030|Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметі      |   763849
040 |Ішкі істер органдарына автокөлік қызметін көрсетуді  |   128874
|ұйымдастыру                                          |
030|Автокөліктік қызмет көрсету мекемесі                 |   128874
043 |Іс жүргізу шығындарының орнын толтыру                |     1000
045 |Дипломатиялық өкілдіктерді қорғау                    |   234328
046 |Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды мемлекеттік   |     6985
|қорғау                                               |
047 |Арнайы тасымалдар                                    |    50900
049 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ішкі|   750000
|әскерлерін реформалау бағдарламасы                   |
050 |Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарын мемлекеттік  |  1362256
|тіркеуге арналған құжаттарды, нөмір белгілерін жасау |
030|Мемлекеттік тіркеу нөмірлері белгілерін дайындау     |   644700
031|Көлік құралдарын тіркеу туралы куәліктерді дайындау  |   350095
032|Жүргізу куәліктерін дайындау                         |   367461
051 |Автоматтандырылған ақпараттық іздестіру жүйесіне     |     9679
|қызмет көрсету                                       |
052 |Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ішкі|    29107
|істер органдары мен ішкі әскерлерін материалдық-тех. |
|никалық ресурстармен, әскери техникамен және арнайы  |
|құралдармен қамтамасыз ету                           |
030|Мүліктің әскери және арнайы базасы                   |    29107
061 |Жедел әрекет ету қызметі                             |    74957
030|"Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлімшесі                 |    74957
062 |Тергеу оқшаулауышында СПИД індетіне қарсы әрекет     |      500
202 |Ішкі істер органдарын жабдықтармен, арнайы мақсаттағы|   191589
|құралдармен және көлікпен жабдықтау                  |
203 |Тергеу оқшаулауыштарын инженерлік-техникалық күзет   |    25000
|құралдарымен жабдықтау                               |
204 |Ішкі әскерлердің жедел мақсаттағы батальонын         |   283193
|материалдық-техникалық жарақтандыру                  |
205 |Жол полициясы ұйымдарының өндірістік базасын құру    |   153100
302 |Ішкі әскерлер құрамалары мен бөлімдерінің үйлері мен |   107156
|ғимараттарын күрделі жөндеу                          |
304 |Тергеу оқшаулауыштарын салу, қайта жаңарту және      |   640000
|күрделі жөндеу                                       |
501 |Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін         |      663
|қамтамасыз ету                                       |
601 |Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін құру    |   103254
618   |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі  |  1526285

001      Административные затраты                         1225204
001  Аппарат центрального органа                        84096
002  Аппараты территориальных органов                 1141108
030      Материально-техническое обеспечение органов
финансовой полиции                                100000
032      Оперативно-розыскная деятельность органов
финансовой полиции                                 30000
500      Сопровождение информационных систем органов
финансовой полиции                                 19900
600      Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы
Агентства финансовой полиции Республики Казахстан 151181
2             Правовая деятельность                             540303
221          Министерство юстиции Республики Казахстан         540303
030      Ведение реестра государственных имущественных
обязательств                                        1800
032      Проведение судебных экспертиз                     227868
030  Центр судебной экспертизы                         227868
035      Законопроектные работы                            154100
030  Ведение анализа действующего законодательства       4100
031  Консультационные и экспертные услуги
по разработке законопроектов                      150000
037      Оплата труда адвокатов за участие в суде           72535
043      Сводная программа по реализации прав
интеллектуальной собственности                     14000
050      Обеспечение правовой информацией                   30000
030  Ведение Государственного реестра
нормативных правовых актов                          6272
031  Обеспечение правовой информацией                   23728
051      Защита интересов государства в судах               40000
030  Защита интересов государства в судах
Республики Казахстан                                2648
031  Защита интересов государства в судах
иностранных государств                             37352
3             Судебная деятельность                            5118166
501          Верховный Суд Республики Казахстан               5118166
001      Административные затраты                         1030625
001  Аппарат центрального органа                       353565
031  Администраторы в областях, городах Астаны
и Алматы                                          677060
032      Отправление правосудия                           3314061
033  Местные суды                                     3314061
033      Обеспечение деятельности Квалификационной
коллегии юстиции                                   18480
201      Материально-техническое и иное обеспечение
органов судебной системы                          590000
500      Сопровождение единой автоматизированной
информационно-аналитической системы органов
судебной системы Республики Казахстан              15000
600      Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы органов
судебной системы Республики Казахстан             150000
4             Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка                                     3236460

001 |Әкімшілік шығындар                                   |  1225204
001|Орталық органның аппараты                            |    84096
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  1141108
030 |Қаржы полициясының органдарын материалдық-техникалық |   100000
|қамтамасыз ету                                       |
032 |Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі |    30000
500 |Қаржы полициясы органдарының ақпараттық жүйелерін    |    19900
|қамтамасыз ету                                       |
600 |Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің  |   151181
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуника.|
|циялық жүйесін құру                                  |
2      |Құқықтық қызмет                                      |   540303
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |   540303
030 |Мемлекеттік мүліктік міндеттемелердің тізілімін жүргізу    1800
032 |Сот сараптамаларын жүргізу                           |   227868
030|Сот сараптамасы орталығы                             |   227868
035 |Заң жобалау жұмыстары                                |   154100
030|Қолданылып жүрген заңдарға талдау жүргізу            |     4100
031|Заң жобаларын әзірлеу жөніндегі консультациялық және |   150000
|сараптамалық қызметтер                               |
037 |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу     |    72535
043 |Санаткерлік меншік құқығын іске асыру жөніндегі жиын.|    14000
|тық бағдарлама                                       |
050 |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                   |    30000
030|Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізімін  |     6272
|жүргізу                                              |
031|Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                   |    23728
051 |Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау                 |    40000
030|Қазақстан Республикасының соттарында мемлекеттің     |     2648
|мүддесін қорғау                                      |
031|Шетел мемлекеттерінің соттарында мемлекеттің мүддесін|    37352
|қорғау                                               |
3      |Сот қызметі                                          |  5118166
501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты               |  5118166
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  1030625
001|Орталық органның аппараты                            |   353565
031|Облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы әкімшілер  677060
032 |Сот төрелігін жүзеге асыру                           |  3314061
033|Жергілікті соттар                                    |  3314061
033 |Әділет біліктілік алқасының қызметін қамтамасыз ету  |    18480
201 |Сот жүйесінің органдарын материалдық-техникалық және |   590000
|өзге де қамтамасыз ету                               |
500 |Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының       |    15000
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесін|
|қамтамасыз ету                                       |
600 |Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының       |    150000
|бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесін|
|құру                                                 |
4      |Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету жөніндегі|  3236460
|қызмет                                               |

502          Генеральная Прокуратура Республики Казахстан     3236460
001      Административные затраты                         2669268
001  Аппарат центрального органа                       218140
002  Аппараты территориальных органов                 2451128
030      Ведение криминального и оперативного учетов       446054
030  Центр правовой статистики и информации            441054
031  Долевое содержание Межгосударственного
информационного банка ГИЦ МВД Российской
Федерации                                           5000
600      Создание информационной системы Центра правовой
статистики и информации при Генеральной
Прокуратуре Республики Казахстан                   56138
601      Создание информационной системы
дактилоскопических учетов АДИС "Папилон-7"         65000
5             Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства                23701657
104          Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                         167689
033      Организация технической защиты информации
в государственных органах                           8486
030  Центр по организации технической защиты
информации в государственных органах                8486
034      Обеспечение специальной связью                    141168
030  Фельдъегерская служба                             141168
035      Обеспечение средствами защиты информации
государственных органов                            15000
037      Обеспечение нормативными правовыми актами
государственных органов                             1000
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Государственной фельдъегерской службы      1115
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центра технической защиты
информации в государственных органах                 920
201          Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                          21301
056      Обеспечение деятельности органов внутренних
дел по борьбе с наркобизнесом с применением
служебно-розыскных собак                           21301
030  Кинологический учебно-тренировочный центр          21301
410          Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                       22528841
037      Государственный проект 5                          800000
030  Программа по оснащению органов
национальной безопасности техническими средствами
специального назначения                           800000

502   |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы          |  3236460
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  2669268
001|Орталық органның аппараты                            |   218140
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  2451128
030 |Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу               |   446054
030|Құқықтық статистика және ақпарат орталығы            |   441054
031|Ресей Федерациясы ІІМ БАО Мемлекетаралық ақпараттық  |     5000
|банкін үлестік ұстау                                 |
600 |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы жанындағы|    56138
|Құқықтық статистика және ақпарат орталығының ақпарат.|
|тық жүйесін құру                                     |
601 |"Папилон-7" АДАЖ дактилоскоптық есептеудің ақпараттық|    65000
|жүйесін құру                                         |
5      |Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсізді. | 23701657
|гін қамтамасыз ету жөніндегі қызмет                  |
104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі   |   167689
033 |Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық қорғауды |     8486
|ұйымдастыру                                          |
030|Мемлекеттік органдардағы ақпаратты техникалық        |     8486
|қорғауды ұйымдастыру жөніндегі орталық               |
034 |Арнайы байланыспен қамтамасыз ету                    |   141168
030|Фельдъегерлік қызмет                                 |   141168
035 |Мемлекеттік органдарды ақпаратты қорғау құралдарымен |    15000
|қамтамасыз ету                                       |
037 |Мемлекеттік органдарды нормативтік құқықтық          |     1000
|актілермен қамтамасыз ету                            |
601 |Мемлекеттік фельдъегерлік қызметті есептеу және      |     1115
|ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету              |
602 |Мемлекеттік органдарда Ақпараттарды техникалық қорғау|      920
|орталығын есептеу және ұйымдастыру техникасымен      |
|қамтамасыз ету                                       |
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |    21301
056 |Қызметтік-іздеу иттерін қолдана отырып есірткі       |    21301
|бизнесіне қарсы күрес бойынша ішкі істер органдарының|
|қызметтерін қамтамасыз ету                           |
030 |Кинологиялық оқу-жаттығу орталығы                    |    21301
410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті| 22528841
037 |5-мемлекеттік жоба                                   |   800000
030|Ұлттық қауіпсіздік органдарын арнаулы мақсаттағы     |   800000
|техникалық құралдармен жарақтандыру жөніндегі        |
|бағдарлама                                           |

050      Обеспечение национальной безопасности           21728841
680          Служба охраны Президента Республики Казахстан     983826
030      Обеспечение безопасности глав государств
и отдельных должностных лиц                       983826
6              Уголовно-исполнительная система                  6977181
221          Министерство юстиции Республики Казахстан        6977181
040      Содержание осужденных                            6473923
030  Исправительные учреждения                        6473923
041      Оперативно-розыскная деятельность                  13058
030  Оперативно-розыскная деятельность органов
уголовно-исполнительной системы                    13058
042      Противодействие эпидемии СПИДа в
исправительных учреждениях                          3000
200      Оснащение уголовно-исполнительной системы
оборудованием, инвентарем, средствами специального
назначения и транспортными средствами              98200
201      Оснащение исправительных учреждений
инженерно-техническими средствами охраны           89000
300      Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт исправительных учреждений                  300000
9              Прочие услуги в области общественного порядка
и безопасности                                   1468249
221          Министерство юстиции Республики Казахстан        1468249
001      Административные затраты                         1283132
001  Аппарат центрального органа                       155076
002  Аппараты территориальных органов                  633216
030  Аппарат Комитета уголовно-исполнительной
системы                                            97528
031  Аппараты и подразделения территориальных
органов уголовно-исполнительной системы           397312
049      Координация и мониторинг деятельности по
борьбе с наркоманией и наркобизнесом               36200
079      Выполнение функций лицензиаров                      2300
500      Сопровождение информационно-справочной
системы органов юстиции                            86681
501      Сопровождение информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы             662
600      Создание информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы                    13053
601      Создание информационно-справочной системы
органов юстиции                                    46221
4                Образование                                     16590003
2             Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                                1872319
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                              252630
030      Субсидирование общеобразовательного обучения на
республиканском уровне                            252630
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        1298205

050 |Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету                  | 21728841
680   |Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі   |   983826
030 |Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды тұлға. |   983826
|лардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету                  |
6      |Қылмыстық-орындау жүйесі                             |  6977181
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |  6977181
040 |Сотталғандарды ұстау                                 |  6473923
030|Түзеу мекемелері                                     |  6473923
041 |Жедел-іздестіру қызметі                              |    13058
030|Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының жедел-іздестіру |    13058
|қызметі                                              |
042 |Түзеу мекемелерінде СПИД індетіне қарсы әрекет       |     3000
200 |Қылмыстық-атқару жүйесін жабдықтармен, арнайы        |    98200
|мақсаттағы құралдармен және көлік құралдарымен       |
|жабдықтау                                            |
201 |Түзеу мекемелерін инженерлік-техникалық күзет        |    89000
|құралдарымен жарақтандыру                            |
300 |Түзеу мекемелерін салу, қайта жаңарту және күрделі   |   300000
|жөндеу                                               |
9      |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да|  1468249
|қызметтер                                            |
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |  1468249
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  1283132
001|Орталық органның аппараты                            |   155076
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   633216
030|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты         |   97528
031|Қылмыстық-атқару жүйесі аумақтық органдарының        |   397312
|аппараттары және бөлімшелері                         |
049 |Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес      |    36200
|жөніндегі қызметті үйлестіру және оның мониторингі   |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     2300
500 |Әділет органдарының ақпараттық-анықтамалық жүйелерін |    86681
|қамтамасыз ету                                       |
501 |Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық       |      662
|жүйесін қамтамасыз ету                               |
600 |Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық       |    13053
|жүйесін құру                                         |
601 |Әділет органдарының ақпараттық-анықтама жүйесін құру |    46221
4        |Білім беру                                           | 16590003
2      |Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру |  1872319
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |   252630
|министрлігі                                          |
030|Республикалық деңгейде жалпы білім беретін оқуды     |   252630
|субсидиялау                                          |
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 1298205

031      Государственная поддержка одаренных детей         473335
030  Шымкентская республиканская военная школа-
интернат                                           57999
031  Карагандинская республиканская военная школа-
интернат                                           72185
032  Алматинская республиканская военная школа-
интернат им.Б.Момышулы                             74754
033  Республиканская казахская средняя музыкальная
школа-интернат им. А.Жубанова                      65766
034  Республиканская физико-математическая школа-
интернат им. О.Жаутыкова                           71463
035  Республиканская школа-интернат с углубленным
изучением казахского языка и литературы            60094
036  Республиканская средняя специализированная
музыкальная школа-интернат для одаренных детей
им. К.Байсеитовой                                  71074
038      Проведение республиканских школьных экспериментов
и олимпиад                                         51380
048      Проведение внешкольных мероприятий с детьми       194603
058      Приобретение и доставка литературы для
школьных библиотек                                137199
061      Обеспечение учебниками учащихся
общеобразовательных учреждений                    235420
032  Разработка учебников и учебно-методических
комплексов и обеспечение учебниками учащихся
республиканских учреждений и за рубежом           235420
069      Проведение учебно-воспитательных мероприятий
в Республиканском учебно-оздоровительном
центре "Бобек"                                     32735
207      Приобретение основных средств для Шымкентской
республиканской военной школы-интерната             1175
208      Приобретение основных средств для Карагандинской
республиканской военной школы-интерната             1500
209      Приобретение основных средств для Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им.Б.Момышулы                                       1000
210      Приобретение основных средств для Республиканской
казахской средней музыкальной школы-интерната
им.А.Жубанова                                       1000
211      Приобретение основных средств для Республиканской
физико-математической школы-интерната
им. О.Жаутыкова                                     2000
212      Приобретение основных средств для Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением
казахского языка и литературы                       3364
213      Приобретение основных средств для Республиканской
средней специализированной музыкальной школы-
интерната для одаренных детей им.К.Байсеитовой      1800
306      Капитальный ремонт зданий Карагандинской
республиканской военной школы-интерната             1000
307      Капитальный ремонт зданий Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им. Б.Момышулы                                      1500
310      Капитальный ремонт зданий Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением
казахского языка и литературы                       4886
311      Капитальный ремонт зданий Республиканской
средней специализированной музыкальной
школы-интерната для одаренных детей
им. К.Байсеитовой                                   2123
317      Реконструкция зданий Республиканской
казахской средней музыкальной школы-интерната      22000
имени А.Жубанова
500      Сопровождение информационной системы среднего
образования                                        90760
602      Создание информационной системы среднего
образования                                        39425
613          Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                          321484

031 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау                 |   473335
030|Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты        |    57999
031|Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты      |    72185
032|Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери      |    74754
|мектеп-интернаты                                     |
033|А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка   |    65766
|мектеп-интернаты                                     |
034|Ө.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика  |    71463
|мектеп-интернаты                                     |
035|Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын         |    60094
|республикалық мектеп-интернаты                       |
036|К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған    |    71074
|республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп-   |
|интернаты                                            |
038 |Республикалық мектеп эксперименттерін және олимпиа.  |    51380
|даларын өткізу                                       |
048 |Балалармен мектептен тыс іс-шараларды өткізу         |   194603
058 |Мектеп кітапханалары үшін әдебиеттер сатып алу және  |   137199
|жеткізіп беру                                        |
061 |Жалпы білім беру мекемелерінің оқушыларын оқулықпен  |   235420
|қамтамасыз ету                                       |
032|Оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және|   235420
|республикалық мекемелердің және шетелдегі оқушыларды |
|оқулықтармен қамтамасыз ету                          |
069 |"Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығында      |    32735
|оқу-тәрбиелік іс-шараларын өткізу                    |
207 |Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшін   |     1175
|негізгі құралдар сатып алу                           |
208 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты үшін |     1500
|негізгі құралдар сатып алу                           |
209 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери      |     1000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу     |
210 |А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка   |     1000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу     |
211 |Ө.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика  |     2000
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу     |
212 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын республи.     3364
|калық мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу
213 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған орта     1800
|білім беретін республикалық мамандандырылған музыка  |
|мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу     |
306 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатының   |     1000
|ғимаратын күрделі жөндеу                             |
307 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық мектеп-     |     1500
|интернаты ғимаратын күрделі жөндеу                   |
310 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын респуб. |     4886
|ликалық мектеп-интернатының ғимаратын күрделі жөндеу |
311 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған    |     2123
|орта білім беретін республикалық мамандырылған музыка|
|мектеп-интернатының ғимаратын күрделі жөндеу         |
317 |А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка   |    22000
|мектеп-интернатының ғимаратын қайта жаңарту          |
500 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету      |    90760
602 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін құру                |    39425
613   |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі|   321484
|агенттігі                                            |

031      Государственная поддержка одаренных детей         232410
030  Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. Х.Мунайтпасова                    79056
031  Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. К.Ахметова                        97018
032  Республиканская школа-интернат для одаренных
в спорте детей в г. Лениногорске                   56336
033      Субсидирование школ олимпийского резерва и высшего
спортивного мастерства                             77680
201      Укрепление материально-технической базы
Республиканской школы-интерната для одаренных
в спорте детей имени Х.Мунайтпасова                11394
4             Среднее профессиональное образование             1087154
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан  267410
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     267410
030  Актюбинский юридический колледж                    60124
033  Шымкентский юридический колледж                    84417
034  Семипалатинский юридический колледж                67126
035  Алматинский юридический колледж                    55743
208          Министерство обороны Республики Казахстан         292400
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     292400
034  Учреждения среднего профессионального образования 292400
221          Министерство юстиции Республики Казахстан          75757
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                      75757
030  Павлодарский юридический колледж                   75757
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                         324215
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     324215
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                          54519
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                      54519
613          Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту 72853
007      Подготовка специалистов со средним профессиональным
образованием                                       72853
5             Дополнительное профессиональное образование       557321
104          Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан     550
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров       550
030   Повышение квалификации для выполнения
государственных функций                              550
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан   32340

031 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау                 |   232410
030|Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов   |    79056
|атындағы республикалық мектеп-интернат               |
031|Спорттағы дарынды балаларға арналған К.Ахметов       |    97018
|атындағы республикалық мектеп-интернат               |
032|Лениногорск қаласындағы спорттағы дарынды балаларға  |    56336
|арналған республикалық мектеп-интернат               |
033 |Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлігі      |    77680
|мектептерін субсидиялау                              |
201 |Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов   |    11394
|атындағы республикалық мектеп-интернаттың материалдық-
|техникалық базасын нығайту                           |
4      |Орта кәсіби білім беру                               |  1087154
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |   267410
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |   267410
030|Ақтөбе заң колледжі                                  |    60124
033|Шымкент заң колледжі                                 |    84417
034|Семей заң колледжі                                   |    67126
035|Алматы заң колледжі                                  |    55743
208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі       |   292400
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |   292400
034|Орта-кәсіби білім мекемелері                         |   292400
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |    75757
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |    75757
030|Павлодар заң колледжі                                |    75757
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі   324215
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |   324215
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі    54519
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |    54519
613   |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі|   72853
|агенттігі                                            |
007 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау               |   72853
5      |Қосымша кәсіби білім беру                            |   557321
104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі   |      550
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |      550
030|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби         |      550
|біліктілігін арттыру                                 |
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |    32340

010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     32340
030   Училище профессиональной подготовки                32340
204          Министерство иностранных дел Республики Казахстан  23935
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     23935
030   Повышение квалификации и переподготовка кадров
для выполнения государственных функций             23935
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           1923
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров      1923
005   Повышение квалификации государственных служащих     1011
006   Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                           912
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                               16392
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     16392
005   Повышение квалификации государственных служащих     3381
030   Обучение специалистов Министерства труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан   13011
215          Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                          15802
045      Повышение квалификации специалистов Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан     15802
217          Министерство финансов Республики Казахстан          3714
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров      3714
005  Повышение квалификации государственных
служащих                                            3714
221          Министерство юстиции Республики Казахстан            845
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров       845
005  Повышение квалификации государственных служащих      845
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                         196383
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров    196383
030  Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций образования           196383
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                         132022
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров    132022
005  Повышение квалификации государственных служащих     3177
030  Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций здравоохранения       128845
233          Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан                                          20000
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     20000
030  Обучение специалистов на звание экспертов-
аудиторов международного уровня                    20000
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                           7549

010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    32340
030|Кәсіби даярлау училищесі                             |    32340
204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі   |    23935
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    23935
030|Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кәсіби         |    23935
|біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау    |
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі     1011
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |     1011
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру     1011
006|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін       |      912
|арттыру және қайта даярлау                           |
213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты         |    16392
|әлеуметтік қорғау министрлігі                        |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    16392
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру     2153
030|Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік |    14239
|қорғау министрлігінің мамандарын оқыту               |
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |    15802
|министрлігі                                          |
045 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |    15802
|министрлігі мамандарының біліктілігін арттыру        |
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |     3714
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |     3714
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру     3714
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |      845
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |      845
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру      845
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі   196383
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |   196383
030|Мемлекеттік білім беру мекемелері кадрларының        |
|біліктілігін арттыру және қайта даярлау              |   196383
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі   132022
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |   132022
005|Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру      |   3177
030|Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемелері кадрлардың   |   128845
|біліктілігін арттыру және қайта даярлау              |
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |    20000
|министрлігі                                          |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    20000
030|Халықаралық деңгейде аудиторлар сарапшылары атағына  |    20000
|мамандарды оқыту                                     |
308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі|     7549
|агенттігі                                            |

010      Повышение квалификации и переподготовка кадров      7549
006  Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                          7549
501          Верховный Суд Республики Казахстан                 35000
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     35000
030  Повышение квалификации судей и работников
судебной системы                                   35000
606          Агентство Республики Казахстан по статистике        6272
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров      6272
005  Повышение квалификации государственных служащих     6272
608          Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                             56611
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров     46892
005  Повышение квалификации государственных
служащих                                            1800
030  Академия государственной службы при Президенте
Республики Казахстан                               39092
031  Совершенствование системы обучения и повышения
квалификации государственных служащих               6000
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Академии государственной службы            9719
610          Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам                            7983
010      Повышение квалификации и переподготовка кадров      7983
005  Повышение квалификации государственных
служащих                                            7983
6             Высшее и послевузовское профессиональное
образование                                     11896673
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан  876850
009      Подготовка кадров в высших учебных заведениях     876850
032  Костанайский юридический институт                 126994
033  Высшее военное училище внутренних войск,
г. Петропавловск                                  266081
034  Академия Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                         278910
035  Карагандинский юридический институт Министерства
внутренних дел Республики Казахстан               204865
208          Министерство обороны Республики Казахстан         964400
009      Подготовка кадров в высших учебных заведениях     964400
034  Учреждения высшего образования                    964400
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        8665179

010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |     7549
006|Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін       |     7549
|арттыру және қайта даярлау                           |
501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты               |    35000
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    35000
030|Судьялардың және сот жүйесі қызметкерлерінің білікті.|    35000
|лігін арттыру                                        |
606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі       |     6272
|агенттігі                                            |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |     6272
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру     6272
608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері  |    56611
|жөніндегі агенттігі                                  |
010 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |    46892
005|Мемлекеттік қызметшілердің кәсіби біліктілігін арттыру     1800
030|Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы       |    39092
|Мемлекеттік қызмет академиясы                        |
031|Оқу жүйесін жетілдіру және мемлекеттік қызметшілердің|     6000
|біліктілігін арттыру                                 |
602 |Мемлекеттік қызмет академиясын есептеу және ұйымдас. |     9719
|тыру техникасымен қамтамасыз ету                     |
610   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу      |     7983
|жөніндегі агенттігі                                  |
010  |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау   |     7983
050|Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру      |     7983
6      |Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру 11896673
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |   876850
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |   876850
032|Қостанай заң институты                               |   126994
033|Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі, Петропавл  |   266081
|қаласы                                               |
034|Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің     |   278910
|академиясы                                           |
035|Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің     |   204865
|Қарағанды заң институты                              |
208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі       |   964400
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |   964400
034|Жоғары білім беру мекемелері                         |   964400
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі  8665179

009      Подготовка кадров в высших учебных заведениях    2952502
033  Подготовка кадров в Казахском национальном
университете им. Аль-Фараби                       172258
034  Подготовка кадров в Международном Казахско-
Турецком университете им.Х.А. Яссави               73788
040  Казахская национальная консерватория имени
Курмангазы                                        159241
091  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                    2547215
050       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственным образовательным
грантам                                          3546581
034  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
страны в рамках нового приема                     431148
091  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                    3115433
051       Подготовка кадров в высших учебных заведениях за
рубежом                                           397499
053       Подготовка кадров в филиале "Восход"
Московского авиационного института                 12036
054       Обеспечение государственного кредитования
подготовки кадров в высших учебных заведениях      14855
030  Финансовый центр                                   14855
055       Подготовка кадров в Казахстанском филиале
Московского государственного университета
им. М.В.Ломоносова                                 71760
067       Стипендиальное обеспечение научных и научно-
педагогических кадров                             140940
068       Подготовка научных и научно-педагогических кадров  69804
102       Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений                                 547085
035  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в Казахском национальном университете
имени Аль-Фараби                                   18888
036  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в Международном Казахско-Турецком
университете имени Х.А.Яссави                      13854
092  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны                                     514343
103       Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам                                           865107
035  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам в рамках нового приема                    115058
092  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны                                     750049

009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |  2952502
033|Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік ұлттық универси.|   172258
|тетінде кадрлар даярлау                              |
034|Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік универси.|    73788
|тетінде кадрлар даярлау                              |
040|Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік консерваториясы|  159241
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау |  2547215
050 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша ел ішіндегі |  3546581
|жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |
034|Жаңа қабылдау шеңберінде елдің жоғары оқу орындарында|   431148
|кадрларды даярлау                                    |
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау |  3115433
051 |Шетелдегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау     |   397499
053 |Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында      |    12036
|кадрлар даярлау                                      |
054 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды мемлекеттік |    14855
|несиелендіруді қамтамасыз ету                        |
030|Қаржы орталығы                                       |    14855
055 |М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университе.|    71760
|тінің Қазақстандық филиалында кадрлар даярлау        |
067 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды стипендия.|   140940
|мен қамтамасыз ету                                   |
068 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау   |    69804
102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен     |   547085
|қамтамасыз ету                                       |
035|Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде      |    18888
|оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету      |
036|Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік универси.|    13854
|тетінде оқитын студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді   514343
|стипендиямен қамтамасыз ету                          |
103 |Мемлекеттік білім гранттары бойынша оқитын           |   865107
|студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету             |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру      |   115058
|гранттары бойынша оқитын студенттерді стипендиямен   |
|қамтамасыз ету                                       |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді   750049
|стипендиямен қамтамасыз ету                          |

218       Развитие материальной базы Финансового центра       2500
220       Приобретение Евразийскому национальному
университету им.Л.Гумилева активов для
передачи в пользование Казахстанскому филиалу
МГУ им.М.В.Ломоносова                              44510
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                        1167506
009       Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                        594299
091  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях внутри страны                          594299
050       Подготовка кадров в высших учебных
заведениях по государственным образовательным
грантам                                           363861
034  Подготовка кадров в вузах страны в рамках
нового приема                                      38070
091  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                     325791
057       Стипендиальное обеспечение научных кадров          34776
058       Подготовка научных кадров                          20063
102       Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений                           88998
092  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях внутри
страны                                             88998
103       Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам                                            65509
035  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам в рамках нового приема                      8356
092  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях внутри
страны                                             57153
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                         110191
009      Подготовка кадров в высших учебных заведениях     110191
030  Кокшетауский технический институт                 110191
618          Агентство финансовой полиции Республики
Казахстан                                         112547
009      Подготовка кадров в высших учебных заведениях     112547
030  Академия финансовой полиции                       112547
9             Прочие услуги в области образования              1176536
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        1174965
037      Прикладные научные исследования в области
образования                                        32975
039      Разработка методологических пособий                37110

218 |Қаржы орталығының материалдық базасын дамыту         |     2500
220 |М.В.Ломоносов атындағы ММУ Қазақстандық филиалына    |    44510
|пайдалануға беру үшін Л.Гумилев атындағы Еуразия     |
|ұлттық университетіне активтер сатып алу             |
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі  1167506
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |   594299
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау |   594299
050 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша жоғары оқу  |   363861
|орындарында кадрлар даярлау                          |
034|Жаңа қабылдауға шеңберінде елдің жоғары оқу          |    38070
|орындарында кадрлар даярлау                          |
091|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау |
057 |Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету         |    34776
058 |Ғылыми кадрларды даярлау                             |    20063
102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен қам.|    88998
|тамасыз ету                                          |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студент.   |    88998
|терді стипендиямен қамтамасыз ету                    |
103 |Мемлекеттік білім гранттары бойынша оқитын студент.  |    65509
|терді стипендиямен қамтамасыз ету                    |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру      |     8356
|гранттары бойынша оқитын студенттерді стипендиямен   |
|қамтамасыз ету                                       |
092|Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын студент.   |    57153
|терді стипендиямен қамтамасыз ету                    |
308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі|   110191
|агенттігі                                            |
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |   110191
030|Көкшетау техникалық институты                        |   110191
618   |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі  |   112547
009 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау               |   112547
030|Қаржы полициясының академиясы                        |   112547
9      |Білім беру саласындағы өзге де қызметтер             |  1176536
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі  1174965
037 |Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  |    32975
039 |Әдіснамалық құралдарды дайындау                      |    37110

044      Реализация специальных образовательных программ    26301
030   Республиканский научно-практический центр
социальной адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами в
развитии                                           26301
049      Обеспечение непрерывного обучения в области
культуры и искусства                              481700
030   Казахская национальная академия музыки            232583
032   Казахская национальная академия искусств
им. Т.К.Жургенова                                 249117
063      Разработка, издание и доставка нового
поколения учебников для специализированных
коррекционных детских учреждений                   88000
064      Разработка учебников и учебно-методических
комплексов по специальным дисциплинам для
организаций начального и среднего
профессионального образования                     138600
214      Приобретение основных средств для
Республиканского научно-практического центра
социальной адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии                                         1391
215      Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии музыки                       5000
216      Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии искусств
им. Т.К.Жургенова                                  2328
312      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии музыки                      10000
313      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии искусств
им. Т.К.Жургенова                                 15000
314      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной консерватории им.Курмангазы          66117
315      Капитальный ремонт здания Республиканского
научно-практического центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии                                        10000
316      Реконструкция Большого органного зала
Казахской национальной консерватории
им. Курмангазы                                    50000
501      Сопровождение информационной системы
образования на республиканском уровне            100443
600      Создание информационной системы
образования                                      110000
226          Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                               1571
049      Методологическая работа                            1571
5                Здравоохранение                                12038380
1             Больницы широкого профиля                        596448
201          Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                        116263
012      Лечение военнослужащих, сотрудников право-
охранительных органов и членов их семей          116263

044 |Арнайы білім беру бағдарламаларын іске асыру         |    26301
030|Дамуында проблемасы бар балалар мен жасөспірімдерді  |    26301
|әлеуметтік бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалтудың   |
|республикалық ғылыми-практикалық орталығы            |
049 |Мәдениет және өнер саласында үздіксіз білім беруді   |   481700
|қамтамасыз ету                                       |
030|Қазақ ұлттық музыка академиясы                       |   232583
032|Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы   |   249117
063 |Балалардың мамандандырылған түзету мекемелері үшін   |    88000
|жаңа буын оқулықтар әзірлеу, шығару және жеткізіп беру
064 |Бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдары үшін |   138600
|арнайы пәндер бойынша оқулықтар мен оқу-әдістемелік  |
|кешендерді әзірлеу                                   |
214 |Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік   |     1391
|бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық   |
|ғылыми-практикалық орталығы үшін негізгі құралдар    |
|сатып алу                                            |
215 |Қазақ ұлттық музыка академиясы үшін негізгі құралдар |     5000
|сатып алу                                            |
216 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы   |     2328
|үшін негізгі құралдар сатып алу                      |
312 |Қазақ ұлттық музыка академиясының ғимаратын күрделі  |    10000
|жөндеу                                               |
313 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясының|    15000
|ғимаратын күрделі жөндеу                             |
314 |Құрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерваториясының  |    66117
|ғимаратын күрделі жөндеу                             |
315 |Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік   |    10000
|бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық   |
|ғылыми-практикалық орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
316 |Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының  |    50000
|Үлкен органдық залын қайта жаңарту                   |
501 |Республикалық деңгейде білім берудің ақпараттық      |   100443
|жүйесін қамтамасыз ету                               |
600 |Білім берудің ақпараттық жүйесін құру                |   110000
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі     1571
049 |Әдіснамалық жұмыстар                                 |     1571
5        |Денсаулық сақтау                                     | 12038380
1      |Кең бейінді ауруханалар                              |   596448
201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     |   116263
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының      |   116263
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу   |

030  Госпиталь с поликлиникой                          66326
031  Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов, членам
их семей                                          49937
208          Министерство обороны Республики Казахстан        451900
012      Лечение военнослужащих, сотрудников право-
охранительных органов и членов их семей          451900
044  Учреждения по лечению военнослужащих,
сотрудников правоохранительных органов
и членов их семей                                451900
678          Республиканская гвардия Республики Казахстан      28285
012      Лечение военнослужащих, сотрудников правоохрани-
тельных органов и членов их семей                 28285
030  Госпиталь Республиканской гвардии                 28285
2             Охрана здоровья населения                       1231775
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        105640
046      Реабилитация детей                               105640
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                       1106368
040      Централизованный закуп вакцин для
проведения иммунопрофилактики                    296847
042      Пропаганда здорового образа жизни населения       20114
043      Борьба с эпидемиями                               15622
047      Производство крови (заменителей) на
республиканском уровне                           156922
048      Хранение специального медицинского резерва         6334
030  Республиканский центр специального
медицинского обеспечения                           6334
051      Профилактика и борьба с опасными инфекциями      610529
030  Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская,
Мангистауская, Шымкентская, Кызылординская,
Жамбылская, Шалкарская                           487469
031  Казахская республиканская санитарно-
эпидемиологическая станция                        43015
032  Юго-Восточный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте                           5744,7
033  Алматинский региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы на транспорте       26504
034  Акмолинский региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы на транспорте       27287
035  Западный региональный центр санитарно-
эпидемиологической экспертизы                     20037
000  Северо-Западный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте                           472,3

030|Емханалы госпиталь                                   |    66326
031|Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының      |    49937
|қызметкерлеріне және олардың отбасы мүшелеріне       |
|медициналық көмек көрсету                            |
208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі       |   451900
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының      |   451900
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу   |
044|Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының      |   451900
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу   |
|жөніндегі мекеме                                     |
678   |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы        |    28285
012 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының      |    28285
|қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу   |
030|Республикалық ұланның госпиталі                      |    28285
2      |Халықтың денсаулығын қорғау                          |  1231775
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі   105640
046 |Балаларды оңалту                                     |   105640
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі  1106368
040 |Иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды          |   296847
|орталықтандырылған сатып алу                         |
042 |Халықтың салауатты өмір салтын насихаттау            |    20114
043 |Індеттерге қарсы күрес жүргізу                       |    15622
047 |Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарды) өндіру |   156922
048 |Арнайы медициналық резервті сақтау                   |     6334
030|Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету      |     6334
|орталығы                                             |
051 |Қатерлі жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға     |   610529
|қарсы күрес жүргізу                                  |
030|Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал, Талдықорған,      |   487469
|Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда, Жамбыл, Шалқар        |
|тырысқаққа қарсы станциялары                         |
031|Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық      |    43015
|станция                                              |
032|Әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама|     6217
|орталығы                                             |
033|Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың   |    26504
|Алматы аймақтық орталығы                             |
034|Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың   |    27287
|Ақмола аймақтық орталығы                             |
035|Санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманың батыс       |    20037
|аймақтық орталығы                                    |

694          Управление Делами Президента Республики Казахстан 19767
039      Санитарно-эпидемиологический надзор на
республиканском уровне                            19767
030  Санитарно-эпидемиологическая станция              19767
3             Специализированная медицинская помощь           6904919
226         Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                       6904919
033      Централизованный закуп вакцин против
вирусного гепатита "В"                           231146
035      Лечение больных за рубежом                        30000
036      Оказание специализированной медицинской помощи   709008
030  Республиканский клинический госпиталь инвалидов  194409
032  Республиканская клиническая психиатрическая
больница                                         135168
033  Казахский республиканский лепрозорий              96141
035  Центр медицины катастроф                          34670
036  Республиканская психиатрическая больница
специализированного типа с интенсивным
наблюдением                                      248620
038      Программа "Туберкулез", выполняемая на
республиканском уровне                          1619314
030  Национальный центр проблем туберкулеза Республики
Казахстан                                        235536
031  Республиканский туберкулезный детский санаторий
"Боровое"                                         62125
032  Республиканский туберкулезный взрослый санаторий
"Боровое"                                        104653
033  Централизованный закуп противотуберкулезных
препаратов                                      1217000
039      Централизованный закуп противодиабетических
препаратов                                       958925
044      Централизованный закуп диализаторов с расходными
материалами и лекарственных средств для больных,
перенесших операцию по пересадке почек           160000
052      Охрана материнства и детства                     629463
030  Оказание специализированной медицинской помощи
Республиканским научно-исследовательским центром
охраны здоровья матери и ребенка                 107378
031  Оказание специализированной медицинской помощи
Научным центром педиатрии и детской хирургии     114399
032  Реабилитация детей                               235491
033  Республиканский детский реабилитационный центр
"Балбулак"                                        38709
034  Централизованный закуп лекарственных препаратов
для лечения детей, больных лейкемией             133486
054      Централизованный закуп лабораторного
оборудования и расходных материалов              244784

694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |    19767
039 |Республикалық деңгейде санитарлық-эпидемиологиялық   |    19767
|қадағалау                                            |
030|Санитарлық-эпидемиологиялық станция                  |    19767
3      |Мамандандырылған медициналық көмек                   |  6904919
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі  6904919
033 |"В" қоздырғышы гепатитіне қарсы вакциналарды         |   231146
|орталықтандырылған сатып алу                         |
035 |Ауруларды шетелде емдеу                              |    30000
036 |Мамандандырылған медициналық көмек көрсету           |   709008
030|Мүгедектердің республикалық клиникалық госпиталі     |   194409
032|Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана      |   135168
033|Қазақ республикалық лепрозорийі                      |    96141
035|Апат жөніндегі медицина орталығы                     |    34670
036|Жіті бақылаудағы мамандандырылған үлгідегі           |   248620
|республикалық психиатриялық аурухана                 |
038 |Республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез"      |  1619314
|бағдарламасы                                         |
030|Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының    |  235536
|ұлттық орталығы                                      |
031|"Бурабай" республикалық балалардың туберкулез        |    62125
|санаторийі                                           |
032|"Бурабай" республикалық ересектердің туберкулез      |   104653
|санаторийі                                           |
033|Туберкулезге қарсы қолданатын препараттарды          |  1217000
|орталықтандырылған сатып алу                         |
039 |Диабетке қарсы препараттарды орталықтандырылған сатып|   958925
|алу                                                  |
044 |Диализаторлар мен оның шығыс материалдарын және      |   160000
|бүйректі алмастыру бойынша операция жасалған ауру.   |
|ларға дәрі-дәрмекті орталықтандырылған сатып алу     |
052 |Ана мен баланы қорғау                                |   629463
030|Ана мен баланың денсаулығын қорғау республикалық     |   107378
|ғылыми-зерттеу орталығының мамандандырылған медицина.|
|лық көмек көрсетуі                                   |
031|Педиатрия мен балалар хирургиясы ғылыми орталығының  |   114399
|мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі          |
032|Балаларды оңалту                                     |   235491
033|"Балбұлақ" республикалық балалар сауықтыру орталығы  |    38709
034|Лейкемиямен ауыратын балаларды емдеу үшін дәрі-дәр.  |   133486
|мектерді орталықтандырылған сатып алу                |
054 |Зертханалық жабдықтарды және шығыс материалдарын     |   244784
|орталықтандырылған сатып алу                         |

055      Противодействие эпидемии СПИДа                    29654
030  Республиканский центр по профилактике
и борьбе со СПИДом                                27754
031  Мероприятия по предупреждению заражений ВИЧ        1900
059      Централизованный закуп медицинского
оборудования для онкологических организаций      400000
060      Централизованный закуп химиопрепаратов для
лечения онкологических больных                   800000
065      Специализированная медицинская помощь населению
на республиканском уровне                       1092625
031  Оказание специализированной медицинской помощи
населению на республиканском уровне             1092625
5             Другие виды медицинской помощи                   633690
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                        633690
031      Оказание медицинской помощи отдельным категориям
граждан                                          617917
032      Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций                           15773
030   Центр технического и информационного обеспечения
медицинских организаций                           15773
9             Прочие услуги в области здравоохранения         2671548
226          Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                            2586548
001      Административные затраты                         291632
001   Аппарат центрального органа                       92588
002   Аппараты территориальных органов                 199044
030      Прикладные научные исследования в области
здравоохранения                                  251658
031      Централизованный закуп медицинского оборудования
и санитарного транспорта                         982101
032      Анализ и оценка качества предоставляемых
медицинских услуг                                127824
037      Судебно-медицинская экспертиза                   382006
030   Центр судебной медицины и его территориальные
подразделения                                    382006
041      Субсидирование организаций по хранению
ценностей в области медицины и здравоохранения     4804
053      Капитальный ремонт республиканских организаций
здравоохранения                                  276140
056      Совершенствование управления медицинским
обслуживанием населения                           71786
079      Выполнение функций лицензиаров                    15000
201      Материально-техническое оснащение
республиканских государственных учреждений
здравоохранения                                  113642
203      Укрепление материально-технической базы
аппарата центрального органа                       6809
205      Подготовка проекта реконструкции и оснащения РГП
"Республиканский научно-практический Центр
медико-социальных проблем наркомании"              5350
206      Подготовка проекта строительства завода по
производству препаратов крови в г. Астане         16640
300      Капитальный ремонт административного здания
Министерства здравоохранения Республики Казахстан  1272
500      Сопровождение информационных систем
здравоохранения                                   11999
600      Создание информационных систем здравоохранения    13001
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                              14884
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                         85000

055 |СПИД індетіне қарсы әрекет                           |    29654
030|СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу     |    27754
|жөніндегі республикалық орталық                      |
031|ВИЧ-ті жұқтыруды алдын-алу шаралары                  |     1900
059 |Онкологиялық ұйымдар үшін медициналық жабдықтарды ор.|   400000
|талықтандырылған сатып алу                           |
060 |Онкологиялық ауруларды емдеу үшін химиялық препарат. |   800000
|тарды орталықтандырылған сатып алу                   |
065 |Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған      |  1092625
|медициналық көмек                                    |
031|Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған      |  1092625
|медициналық көмек көрсету                            |
5      |Медициналық көмектің басқа түрлері                   |   633690
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |   633690
031 |Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек |   617917
|көрсету                                              |
032 |Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық     |    15773
|қамтамасыз ету                                       |
030|Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық     |    15773
|қамтамасыз ету орталығы                              |
9      |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер       |  2671548
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі  2586548
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   291632
001|Орталық органның аппараты                            |    92588
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   199044
030 |Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми       |   251658
|зерттеулер                                           |
031 |Медициналық жабдықтар мен санитарлық көлікті         |   982101
|орталықтандырылған сатып алу                         |
032 |Көрсетілетін медициналық қызметтің сапасын талдау    |   127824
|және бағалау                                         |
037 |Сот-медициналық сараптамасы                          |   382006
030|Сот-медицинасы орталығы және оның аумақтық бөлімшелері   382006
041 |Медицина және денсаулық сақтау саласында құндылық.   |     4804
|тарды сақтау жөніндегі ұйымдарды субсидиялау         |
053 |Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі     |   276140
|жөндеу                                               |
056 |Халыққа медициналық қызмет көрсетуді басқаруды       |    71786
|жетілдіру                                            |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |    15000
201 |Республикалық мемлекеттік денсаулық сақтау мекемеле. |   113642
|рін материалдық-техникалық жарақтандыру              |
203 |Орталық орган аппаратының материалдық-техникалық     |     6809
|базасын нығайту                                      |
205 |"Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары   |     5350
|республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМК қайта |
|құру және жабдықтау жобасын дайындау                 |
206 |Астана қаласында қан препаратын өндіру жөніндегі     |    16640
|зауыт құрылысының жобасын дайындау                   |
300 |Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау              |     1272
|министрлігінің әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу    |
500 |Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін қамтамасыз  |
|ету                                                  |    11999
600 |Денсаулық сақтау органдарының ақпараттық жүйелерін   |
|құру                                                 |    13001
601 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлі.|    14884
|гін есептеу және ұйымдастыру техникасымен            |
|қамтамасыз ету                                       |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |    85000

042      Централизованный закуп медицинского оборудования  85000
6                Социальное обеспечение и социальная помощь    169805872
1              Социальное обеспечение                        162814622
213          Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                162814622
030      Пенсионная программа                          120432800
030   Выплата солидарных пенсий                     120432800
031      Государственные социальные пособия             34167235
030   По инвалидности                                18925695
031   По случаю потери кормильца                     14723050
032   По возрасту                                      518490
032      Специальные государственные пособия             5819542
007   Инвалиды ВОВ                                    1443725
008   Участники ВОВ                                   2022438
009   Лица, приравненные к инвалидам ВОВ              1104628
013   Лица, приравненные к участникам ВОВ              693623
014   Вдовы воинов, погибших в ВОВ                     207032
016   Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ               304898
030   Герои Советского Союза, Герои Социалистического
труда, кавалеры орденов Славы трех степеней,
Трудовой Славы трех степеней                      43198
045      Пособие на погребение                           1827745
030   Пособие на погребение пенсионеров, участников
и инвалидов ВОВ                                 1494402
031   Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий и
государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых
горных работах, на работах с особо
вредными и особо тяжелыми условиями
труда                                           333343
047      Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных открытых горных работах,
на работах с особо вредными и особо тяжелыми
условиями труда                                  567300
2             Социальная помощь                                907219
213          Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                   907219
033      Единовременные государственные денежные
компенсации                                      601000
030   Пенсионерам, получателям государственных
социальных пособий, пострадавшим вследствие
ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне                   601000
038      Предоставление медицинских услуг по протезированию
и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями 143232
042      Обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью
инвалидов, в том числе детей-инвалидов            91941
043      Обеспечение тифлосредствами инвалидов,
в том числе детей-инвалидов                       65046
056      Единовременные выплаты родителям, усыновителям,
опекунам погибших, умерших военнослужащих          6000
9             Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения                         6084031
213         Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                  4859188

042 |Медициналық жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу |    85000
6      |Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек       |169805872
1     |Әлеуметтік қамтамасыз ету                            |162814622
213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты         |162814622
|әлеуметтік қорғау министрлігі                        |
030 |Зейнетақы бағдарламасы                               |120432800
030|Ортақ зейнетақыларды төлеу                           |120432800
031 |Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар                  | 34167235
030|Мүгедектігі бойынша                                  | 18925695
031|Асыраушысынан айырылуына байланысты                  | 14723050
032|Жасы бойынша                                         |   518490
032 |Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар                      |  5819542
007|ҰОС мүгедектері                                      |  1443725
008|ҰОС қатысушылар                                      |  2022438
009|ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар              | 1104628
013|ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар              |   693623
014|ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері             |   207032
016|Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері)|   304898
030|Кеңес Одағының батырлары, Социалистік еңбек ерлері,  |    43198
|үш дәрежедегі Даңқ, үш дәрежедегі Еңбек Даңқы орден. |
|дерінің  ковалерлері                                 |
045 |Жерлеуге берілетін жәрдемақы                         |  1827745
030|Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектерін    |  1494402
|жерлеуге берілетін жәрдемақы                         |
031|Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатындарды жерлеуге|   333343
|берілетін жәрдемақы                                  |
047 |Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында, еңбектің   |  567300
|ерекше зиян және ерекше ауыр жағдайларындағы жұмыс.  |
|тарда жұмыс істеген адамдарға берілетін мемлекеттік  |
|арнайы жәрдемақылар                                  |
2      |Әлеуметтік көмек                                     |   907219
213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты         |   907219
|әлеуметтік қорғау министрлігі                        |
033 |Біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы                 |   601000
030|Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың|   601000
|салдарынан зардап шеккен зейнеткерлерге, мемлекеттік |
|әлеуметтік жәрдемақы алушыларға                      |
038 |Протездеу бойынша медициналық қызметтер көрсету және |   143232
|протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету    |
042 |Мүгедектерді, оның ішінде мүгедек балаларды сурдоқұ. |
|ралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз ету          |    91941
043 |Мүгедектерді, оның ішінде мүгедек балаларды тифлоқұ. |
|ралдармен қамтамасыз ету                             |    65046
056 |Қаза болған, қайтыс болған әскери қызметшілердің ата-|     6000
|аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына біржол.|
|ғы төлемдер                                          |
9      |Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету      |  6091183
|салаларындағы өзге де қызметтер                      |
213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты         |  4859188
|әлеуметтік қорғау министрлігі                        |

001      Административные затраты                         550307
001  Аппарат центрального органа                       92467
002  Аппараты территориальных органов                 457840
006      Выполнение обязательств прошлых лет              460000
030  Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне                   460000
035      Реабилитация инвалидов и ветеранов                49790
036      Исследования по вопросам занятости, социального
страхования и труда и разработка нормативных
документов                                        11418
044      Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью,
возложенное судом на государство, в случае
прекращения юридического лица                    567000
055      Оплата услуг государственного центра по
выплате пенсий                                  2617673
058      Обеспечение консультационными услугами
работников государственных учреждений для
совершенствования системы оплаты труда
и социальной защиты населения                     16720
079      Выполнение функций лицензиаров                     1000
200      Материально-техническое оснащение
территориальных органов                           12780
500      Сопровождение информационной базы занятости,
бедности                                          38657
600      Развитие информационной базы занятости,
бедности                                           3493
601      Развитие информационной системы Государственного
центра по выплате пенсий                         519690
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан             10660
605           Агентство по миграции и демографии Республики
Казахстан                                       1224843
001      Административные затраты                          64721
001  Аппарат центрального органа                       18161
002  Аппараты территориальных органов                  46560
030      Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралман)                    375103
030  Переселенческие мероприятия                      359986
031  Центр адаптации репатриантов (оралман)            15117
032      Приобретение жилья семьям репатриантов
(оралман)                                        767986
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства по миграции и демографии
Республики Казахстан                               4381
600      Создание информационной системы Агентства
по миграции и демографии Республики Казахстан     12652
8                Культура, спорт, туризм и информационное
пространство                                    8152075

001 |Әкімшілік шығындар                                   |   550307
001|Орталық органның аппараты                            |    92467
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   457840
006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау              |   460000
030|Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақтардың|   460000
|салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына|
|үстемеақылар                                         |
035 |Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту                   |    49790
036 |Жұмыспен қамту, әлеуметтік сақтандыру және еңбек     |    11418
|мәселелері бойынша зерттеулер және нормативтік       |
|құжаттар дайындау                                    |
044 |Заңды тұлғалар тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке  |   567000
|жүктеген өмір мен денсаулыққа келтірілген зиянды өтеу|
055 |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың     |  2617673
|қызметтеріне ақы төлеу                               |
058 |Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбекке ақы  |    16720
|төлеу және халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
|үшін консультациялық қызметтермен қамтамасыз ету     |
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     1000
200 |Аумақтық органдарды материалдық-техникалық жабдықтау |    12780
500 |Жұмыспен қамтылудың және кедейшіліктің ақпараттық    |    38657
|базасын қамтамасыз ету                               |
600 |Жұмыспен қамту, кедейшілік ақпараттық базасын дамыту |     3493
601 |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың ақ. |   519690
|параттық жүйесін дамыту                              |
602 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеумет.|    10660
|тік қорғау министрлігін есептеу және ұйымдастыру     |
|техникасымен қамтамасыз ету                          |
605   |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография   |  1224843
|жөніндегі агенттігі                                  |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    64721
001|Орталық органның аппараты                            |    18161
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |    46560
030 |Оралмандарды (репатрианттарды) тарихи отанына қоныс. |   375103
|тандыру және оларды әлеуметтік қорғау                |
030|Көшіру іс-шаралары                                   |   359986
031|Репатрианттарды (оралмандарды) бейімдеу орталығы     |    15117
032 |Оралмандардың (репатрианттардың) отбасыларына тұрғын |   767986
|үй сатып алу                                         |
500 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография   |     4381
|жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін    |
|көрсету                                              |
600 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография   |    12652
|жөніндегі агенттігінің ақпараттық жүйесін құру       |
8        |Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік     |  8152075

1             Деятельность в области культуры                 2348900
230          Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан     2348900
039      Субсидирование театрально-концертных
организаций                                      761648
040      Прикладные научные исследования в области
культуры                                           8629
041      Хранение историко-культурных ценностей           323424
030  Субсидирование организаций по хранению
историко-культурных ценностей                    164915
032  Музей золота и драгоценных металлов                7614
034  Президентский центр культуры Республики
Казахстан                                        130174
035  Музей Первого Президента Республики Казахстан     20721
046      Проведение социально значимых и культурных
мероприятий                                       95000
031  Проведение зрелищных мероприятий на
республиканском уровне                            95000
050      Содержание историко-культурных заповедников и
музеев                                            37864
030  Отрарский государственный археологический
заповедник                                         9884
033  Национальный историко-культурный и природный
заповедник "Улы-Тау"                               3350
034  Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Азрет-Султан"                               4960
035  Государственный историко-культурный и литературный
мемориальный заповедник-музей им.Абая             16700
036  Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Памятник древнего Тараза"                   2970
052      Производство национальных фильмов                955020
056      Увековечение памяти деятелей государства           5000
058      Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей                     75780
201      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Национальной библиотеки
Республики Казахстан                              10000
202      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
юношеской библиотеки имени Жамбыла                  818
203      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
детской библиотеки имени С.Бегалина                1718
204      Приобретение литературы для Республиканской
библиотеки для незрячих и слабовидящих
граждан                                            1600
205      Приобретение основных активов для Музея
золота и драгоценных металлов                     16527
206      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Президентского центра культуры
Республики Казахстан                              30328
207      Приобретение основных активов для Музея Первого
Президента Республики Казахстан                    3130
208      Приобретение основных активов для Отрарского
государственного археологического заповедника       317
209      Приобретение основных активов для
Национального историко-культурного и природного
заповедника "Улы-Тау"                                74
210      Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая                        350
211      Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного заповедника-музея
"Памятник древнего Тараза"                           60
303      Капитальный ремонт Государственного историко-
культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая                      21613

1      |Мәдениет саласындағы қызмет                          |  2348900
230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және     |  2348900
|қоғамдық келісім министрлігі                         |
039 |Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау                  |   761648
040 |Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер    |     8629
041 |Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау                   |   323424
030|Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі         |   164915
|ұйымдарды субсидиялау                                |
032|Алтын мен қымбат бағалы металдар мұражайы            |     7614
034|Қазақстан Республикасының Президенттік мәдениет      |   130174
|орталығы                                             |
035|Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы |    20721
046 |Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шаралар жүргізу    |    95000
031|Республикалық деңгейде ойын-сауық іс-шараларын өткізу|    95000
050 |Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау        |    37864
030|Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы              |     9884
033|"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдениет және табиғи қорығы   |     3350
034|"Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы   4960
035|Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби   |    16700
|мемориалдық қорық-мұражайы                           |
036|"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени  |     2970
|қорық-мұражайы                                       |
052 |Ұлттық фильмдер шығару                               |   955020
056 |Мемлекет қайраткерлерін мәңгілік есте қалдыру        |     5000
058 |Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу, қайта жаңарту    |    75780
|жұмыстарын жүргізу                                   |
201 |Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы үшін    |    10000
|әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді сатып алу
202 |Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім.|      818
|дер кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де       |
|негізгі активтерді сатып алу                         |
203 |С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар |     1718
|кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі   |
|активтерді сатып алу                                 |
204 |Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған респу. |     1600
|бликалық кітапхана үшін әдебиеттер сатып алу         |
205 |Алтын және бағалы металдар мұражайы үшін негізгі     |    16527
|активтерді сатып алу                                 |
206 |Қазақстан Республикасының Президенттік мәдени орталы.|    30328
|ғы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді |
|сатып алу                                            |
207 |Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы |     3130
|үшін негізгі активтерді сатып алу                    |
208 |Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы үшін негізгі |      317
|активтерді сатып алу                                 |
209 |"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы үшін|       74
|негізгі активтерді сатып алу                         |
210 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби   |      350
|мемориалдық қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді   |
|сатып алу                                            |
211 |"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени  |       60
|қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді сатып алу     |
303 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-  |    21613
|мемориалдық қорық мұражайын күрделі жөндеу           |

2              Спорт и туризм                                  1277434
613          Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                        1277434
001      Административные затраты                          40361
001  Аппарат центрального органа                       40361
030      Государственные премии                              192
032      Спорт высших достижений                         1069893
034      Мероприятия по туристической деятельности         26111
037      Подготовка олимпийского резерва на
республиканском уровне                           130000
079      Выполнение функций лицензиаров                     3218
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту                                            696
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту                                   6963
3              Информационное пространство                     4098737
101          Администрация Президента Республики Казахстан     43139
015      Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование            41939
030  Архив Президента Республики Казахстан             41939
202      Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан              500
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Архива Президента Республики
Казахстан                                           700
225          Министерство образования и науки
Республики Казахстан                              10816
024      Обеспечение общедоступности информации            10816
035  Республиканская научно-педагогическая библиотека  10816
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                          2401
024      Обеспечение общедоступности информации             2401
036  Республиканская научно-медицинская библиотека      2401
230          Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан     3968655
015      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование   59685
030  Государственная книжная палата                    12564
031  Центральный государственный архив                 30151
032  Мероприятия по развитию архивного дела            16970
024      Обеспечение общедоступности информации           114122
030  Национальная библиотека Республики Казахстан      82119
032  Государственная республиканская юношеская
библиотека им. Жамбыла                             9686
033  Государственная республиканская детская
библиотека им. С.Бегалина                         13486
034  Республиканская библиотека для незрячих и
слабовидящих граждан                               8831
031      Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы                  327000
032      Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание                 3197348

2      |Спорт және туризм                                    |  1277434
613   |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі|  1277434
|агенттігі                                            |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    40361
001|Орталық органның аппараты                            |    40361
030 |Мемлекеттік сыйлықтар                                |      192
032 |Жоғары жетістікті спорт                              |  1069893
034 |Туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар                 |    26111
037 |Республикалық деңгейде Олимпиадалық резерв дайындау  |   130000
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     3218
500 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі|      696
|агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету      |
600 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі|     6963
|агенттігін есептеу және ұйымдастыру техникасымен     |
|қамтамасыз ету                                       |
3      |Ақпараттық кеңістік                                  |  4098737
101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі      |    43139
015 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын      |    41939
|қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану          |
030|Қазақстан Республикасы Президентінің Мұрағаты        |    41939
202 |Қазақстан Республикасының Президенті Мұрағатының     |      500
|материалдық-техникалық базасын нығайту               |
601 |Қазақстан Республикасының Президентінің Мұрағатын    |      700
|есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету |
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі    10816
024 |Аппараттың жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету       |    10816
035 |Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана         |    10816
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі     2401
024 |Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін қамтамасыз ету   |     2401
036|Республикалық ғылыми-медициналық кітапхана           |     2401
230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және     |  3968655
|қоғамдық келісім министрлігі                         |
015 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын      |    59685
|қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану          |
030|Мемлекеттік кітап палатасы                           |    12564
031|Орталық мемлекеттік мұрағат                          |    30151
032|Мұрағат ісін дамыту жөніндегі іс-шаралар             |    16970
024 |Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін қамтамасыз ету   |   114122
030|Қазақстан Республикасының ұлттық кітапханасы         |    82119
032|Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім.|     9686
|дер кітапханасы                                      |
033|С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар |    13486
|кітапханасы                                          |
034|Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған        |     8831
|республикалық кітапхана                              |
031 |Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық |   327000
|саясатты жүргізу                                     |
032 |Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық    |  3197348
|саясатты жүргізу                                     |

031  Аренда транспондера                              323991
032  Проведение государственной информационной
политики через Республиканскую корпорацию
"Телевидение и радио Казахстана"                1093108
033  Проведение государственной информационной
политики через Агентство "Хабар"                1743594
035  Проведение государственной информационной
политики в рамках делового сотрудничества со
странами СНГ                                      36655
033       Формирование издательских программ по социально
важным видам литературы                          250000
037       Организация конференции, семинаров и совещаний по
пропаганде Стратегии "Казахстан-2030"             10000
200       Приобретение архивных документов для
государственных архивов                            5500
302       Капитальный ремонт здания Национальной
библиотеки Республики Казахстан                    5000
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                         73726
051       Проведение государственной информационной
политики через НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"                  73726
9             Прочие услуги по организации культуры, спорта и
информационного пространства                     427004
230          Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан      427004
001       Административные затраты                         211159
001   Аппарат центрального органа                      110108
002   Аппараты территориальных органов                 101051
035       Проведение молодежной политики                    47309
030   Организация мероприятий по молодежной политике    10000
031   Организация культурного досуга молодежи           37309
038       Развитие государственного и других языков         99500
053       Государственные премии и стипендии                29200
600       Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства культуры, информации
и общественного согласия Республики Казахстан     39836
9                Топливно-энергетический комплекс и
недропользование                                7970508
1              Топливо и энергетика                            2659180
231          Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                   2659180
030       Прикладные научные исследования в области
энергетики и нефтедобычи                          59180
030  Выпуск противоаварийных, эксплуатационных
и методических указаний по вопросам надежности
и безопасности эксплуатации установок по
производству, передаче и распределению
электрической и тепловой энергии                  10665
031  Разработка перспективного топливно-
энергетического баланса на период до 2010
года и стратегии развития топливно-
энергетического комплекса Республики
Казахстан до 2015 года                            10948
033  Пересмотр и разработка нормативно-технической
документации в области электроэнергетики          11341
034  Прикладные научные исследования по развитию
нефтегазового комплекса и нефтехимии              26226
033       Освоение Амангельдинской группы месторождений
газа                                            2600000

031|Транспондер жалдау                                   |   323991
032|"Қазақстанның теледидары мен радиосы" республикалық  |  1093108
|корпорациясы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты  |
|жүргізу                                              |
033|"Хабар" агенттігі арқылы мемлекеттік ақпараттық      |  1743594
|саясатты жүргізу                                     |
035|ТМД елдерімен іскерлік ынтымақтастық шеңберінде      |    36655
|мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу              |
033 |Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша баспа  |   250000
|бағдарламаларын қалыптастыру                         |
037 |"Қазақстан-2030" стратегиясын насихаттау жөнінде     |    10000
|конференциялар, семинарлар мен кеңестер ұйымдастыру  |
200 |Мемлекеттік мұрағаттар үшін мұрағат құжаттарын       |     5500
|сатып алу                                            |
302 |Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасының         |     5000
|ғимаратын күрделі жөндеу                             |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |    73726
051 |"Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені"    73726
|КЖАҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу  |
9      |Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті       |   427004
|ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер              |
230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және     |   427004
|қоғамдық келісім министрлігі                         |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   211159
001|Орталық органның аппараты                            |   110108
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   101051
035 |Жастар саясатын жүргізу                              |    47309
030|Жастар саясаты жөніндегі іс-шаралар ұйымдастыру      |    10000
031|Жастардың мәдени демалысын ұйымдастыру               |    37309
038 |Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту         |    99500
053 |Мемлекеттік сыйлықтар мен стипендиялар               |    29200
600 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және     |    39836
|қоғамдық келісім министрлігін есептеу және ұйымдас.  |
|тыру техникасымен қамтамасыз ету                     |
9        |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану   |  7970508
1      |Отын және энергетика                                 |  2659180
231   |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық |  2659180
|ресурстар министрлігі                                |
030 |Энергетика және мұнай өндіру саласындағы қолданбалы  |    59180
|ғылыми зерттеулер                                    |
030|Электр және жылу энергияларын өндіру, беру және бөлу |    10665
|жөніндегі қондырғыларды пайдаланудың сенімділігі мен |
|қауіпсіздігі мәселелері жөніндегі аварияға қарсы,    |
|пайдалану және әдістемелік нұсқаулар шығару          |
031|2010 жылға дейінгі кезеңге арналған перспективалық   |    10948
|отын-энергетикалық балансын және 2015 жылға дейін    |
|Қазақстан Республикасы отын-энергетикалық кешенінің  |
|даму стратегиясын әзірлеу                            |
033|Электр энергетикасы саласындағы нормативтік-техника. |    11341
|лық құжаттаманы қайта қарау және әзірлеу             |
034|Мұнайға және мұнайхимия кешенін дамыту жөніндегі     |    26226
|қолданбалы ғылыми зерттеулер                         |
033 |Амангелді газ кен орындары тобын игеру               |  2600000

2             Недропользование                                1247835
231          Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                   1247835
043       Проведение конкурсов инвестиционных программ       3000
045       Формирование геологической информации             64645
030  Республиканский центр геологической
информации                                        64645
046       Государственное геологическое изучение           470206
030  Региональные и геологосъемочные работы           288500
031  Поисково-оценочные работы                        181706
047       Мониторинг недр и недропользования               479421
030  Мониторинг минерально-сырьевой базы
и недропользования                                45715
031  Мониторинг подземных вод и опасных
геологических процессов                          433706
065       Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
города Астана                                     62873
066       Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр                       83869
500       Сопровождение информационной системы
о недрах и недропользователях                     56929
600       Развитие информационной системы о недрах
и недропользователях                               2000
601       Создание информационно-коммуникационной системы
мониторинга исполнения лицензионных и контрактных
условий в сфере недропользования                  15000
602       Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканского центра геологической
информации                                         9892
9             Прочие услуги в области топливно-энергетического
комплекса и недропользования                    4063493
217          Министерство финансов Республики Казахстан        93000
039      Исполнение обязательств "Карагандашахтауголь"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидированных шахт                   93000
231          Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                   3970493
001       Административные затраты                         298305
001   Аппарат центрального органа                      192769
002   Аппараты территориальных органов                 105536
032       Закрытие шахт Карагандинского угольного
бассейна                                         533499
035       Подготовка к ликвидации и ликвидация
рудников Миргалимсайского месторождения          507859
037       Консервация и ликвидация урановых рудников,
захоронение техногенных отходов                  310398
038       Представление интересов государства в
соглашениях о разделе продукции                  647220
040       Ликвидация и консервация самоизливающихся
скважин                                          601017
041       Прикладные научные исследования
технологического характера                       992367
050       Исполнение обязательств РГП "Карагандаликвидшахт"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидируемых шахт                     64000

2      |Жер қойнауын пайдалану                               |  1247835
231   |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық |  1247835
|ресурстар министрлігі                                |
043 |Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу         |     3000
045 |Геологиялық ақпараттарды қалыптастыру                |    64645
030|Республикалық геологиялық ақпарат орталығы           |    64645
046 |Мемлекеттік геологиялық зерделеу                     |   470206
030|Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары           |   288500
031|Іздестіру-бағалау жұмыстары                          |   181706
047 |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану мониторингі   |   479421
030|Минералдық шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану |    45715
|мониторингі                                          |
031|Жер асты суларының және қауіпті геологиялық          |   433706
|процестердің мониторингі                             |
065 |Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша көздерін   |    62873
|іздестіру жөніндегі іздестіру-барлау жұмыстары       |
066 |Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолдан.|    83869
|балы ғылыми зерттеулер                               |
500 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы  |    56929
|ақпараттық жүйені қамтамасыз ету                     |
600 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы  |     2000
|ақпараттық жүйені дамыту                             |
601 |Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық және    |    15000
|келісім-шарттық ережелердің орындалу мониторингінің  |
|ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру              |
602 |Геологиялық ақпараттар республикалық орталығын есеп. |     9892
|теу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету     |
9      |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану   |  4063493
|саласындағы өзге де қызметтер                        |
217   |Қазақстан Республикасының қаржы министрлігі          |    93000
039 |"Қарағандыкөміршахтасы" жойылған шахталар қызметкер. |    93000
|лерінің денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі
|міндеттемелердің орындалуы                           |
231   |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық |  3970493
|ресурстар министрлігі                                |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   298305
001|Орталық органның аппараты                            |   192769
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   105536
032 |Қарағанды көмір бассейнінің шахталарын жабу          |   533499
035 |Мырғалымсай кен орындарының кеніштерін жоюға дайындау|
|және жою                                             |   507859
037 |Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік |   310398
|қалдықтарды көму                                     |
038 |Өнімді бөлу туралы келісімдерде мемлекет мүдделерін  |   647220
|білдіру                                              |
040 |Өздігінен төгіліп жатқан ұңғымаларды жою және        |   601017
|консервациялау                                       |
041 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |   992367
050 |Жойылған шахталар қызметкерлерінің денсаулығына кел. |    64000
|тірілген зиянның орнын толтыру жөніндегі "Қарағанды. |
|шахтжою" РМК міндеттемелерін орындау                 |

079       Выполнение функций лицензиаров                     8828
603       Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                      7000
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                        29340216
1             Сельское хозяйство                             15733127
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                      14989723
030       Прикладные научные исследования в области
сельского хозяйства                               36800
032       Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель  55827
030  Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция  20991
031  Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель  34836
033       Защита растений                                 2811836
030  Мониторинг выявления очагов особо опасных
вредителей и болезней сельскохозяйственных
культур                                          154636
031  Защита растений от массовых вредителей и
болезней                                        2657200
034       Диагностика заболеваний животных                 569541
030  Республиканская ветеринарная лаборатория          28585
031  Диагностика заболеваний животных                 540956
035       Противоэпизоотия                                1050000
037       Определение сортовых и посевных качеств семенного
и посадочного материала                           35098
038       Сохранение и развитие элитного семеноводства
и племенного дела                               1491000
042       Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по лизингу сельскохозяйственной техники,
осуществляемому за счет средств бюджета          147000
043       Обеспечение закупа для обновления
государственного продовольственного резерва
зерна                                           5413400
045       Субсидирование сельскохозяйственных
товаропроизводителей на приобретение
минеральных удобрений                            400000
046       Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по кредитованию местных бюджетов на
организацию проведения весенне-полевых
и уборочных работ                                195000
047       Хранение зерна государственных резервов          770460
048       Сортоиспытание сельскохозяйственных культур       56828
030  Государственная комиссия, областные инспектуры по
сортоиспытанию сельскохозяйственных культур       56828
049       Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной
продукции                                          8356

079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |     8828
603 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық |     7000
|ресурстар министрлігін есептеу және ұйымдастыру      |
|техникасымен қамтамасыз ету                          |
10       |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған     | 29340216
|ортаны қорғау                                        |
1      |Ауыл шаруашылығы                                     | 15733127
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 14989723
030 |Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми       |    36800
|зерттеулер                                           |
032 |Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйін бағалау   |    55827
030|Жетісу гидрогеология-мелиоративтік экспедициясы      |    20991
031|Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау    |    34836
033 |Өсімдіктерді қорғау                                  |  2811836
030|Ауыл шаруашылық дақылдарының ерекше қауіпті          |   154636
|зиянкестері мен ауруларын анықтау мониторингі        |
031|Өсімдіктерді жаппай зиянкестерден және аурулардан    |  2657200
|қорғау                                               |
034 |Мал ауруларының диагностикасы                        |   569541
030|Республикалық мал-дәрігерлік зертхана                |    28585
031|Жануарлар ауруларының диагностикасы                  |   540956
035 |Эпизоотияға қарсы шаралар                            |  1050000
037 |Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және  |    35098
|себу сапаларын анықтау                               |
038 |Элиталық тұқым өсіру және асыл тұқымдандыру ісін     |  1491000
|сақтау және дамыту                                   |
042 |Бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауылшаруа.|   147000
|шылық техникасының лизингі бойынша сыйақылар         |
|(мүдделер) ставкаларының орнын толтыру               |
043 |Астықтың мемлекеттік азықтық резервін жаңарту үшін   |  5413400
|сатып алуды қамтамасыз ету                           |
045 |Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерді минералды        |   400000
|тыңайтқыштар сатып алуға субсидиялау                 |
046 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді   |   195000
|ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бой.
|ынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру|
047 |Мемлекеттік резервтегі астықты сақтау                |   770460
048 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау             |    56828
030|Ауыл шаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау жөніндегі  |
|мемлекеттік комиссия және облыстық инспектуралар     |    56828
049 |Карантинге жататын өнімдерді зертханалық             |     8356
|фитосанитариялық талдау                              |

030  Республиканская карантинная лаборатория            8356
050       Интродукционно-карантинные наблюдения
импортного подкарантинного материала               2585
030  Республиканский интродукционно-карантинный
питомник                                           2585
051       Перемещение государственного резерва зерна        21000
052       Проведение мониторинга плодородия и
определение химического состава почв              20000
054       Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем                                          1569503
080  Реализация проекта за счет внешних займов        228035
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                      1320284
101  Приобретение услуг местных консультантов
для оказания содействия в управлении проектом
из внутренних источников                          21184
057       Проект по постприватизационной поддержке
сельского хозяйства                               59514
080  Реализация проекта за счет внешних займов         47926
081  Реализация проекта за счет внутренних источников   4706
101  Приобретение услуг местных консультантов для
оказания содействия в управлении проектом из
внутренних источников                              6882
066       Борьба с туберкулезом и бруцеллезом
сельскохозяйственных животных и птиц              34800
067       Ликвидация очагов острых инфекционных заболеваний
животных и птиц                                   22077
068       Ликвидация очагов особо опасных карантинных
вредителей и сорняков                            160000
200       Материально-техническое оснащение
Республиканской ветеринарной лаборатории          27663
201       Материально-техническое оснащение
Государственной комиссии, областных инспектур
по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур     7649
202       Материально-техническое оснащение Республиканской
карантинной лаборатории                            7530
203       Материально-техническое оснащение
Республиканского интродукционно-карантинного
питомника                                           728
204       Материально-техническое оснащение
гидрогеологомелиоративных экспедиций              15528
614          Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                             675544
001       Административные затраты                         250709
001  Аппарат центрального органа                       23341
002  Аппараты территориальных органов                 227368

030|Республикалық карантин лабораториясы                 |     8356
050 |Карантинге жататын импорттық материалдарды           |     2585
|интродукциялық-карантиндік бақылау                   |
030|Республикалық интродукциялық-карантиндік көшеттік    |     2585
051 |Астықтың мемлекеттік астық резервінің ауыстырылуы    |    21000
052 |Құнарлылық мониторингін жүргізу және топырақтың      |    20000
|химиялық құрамын анықтау                             |
054 |Жер суландыру және қашыртқы жүйелерін жетілдіру      |  1569503
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   228035
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |  1320284
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін   |    21184
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу   |
057 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі           |    59514
|қолдау жөніндегі жоба                                |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |    47926
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |     4706
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін   |     6882
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу   |
066 |Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулез|    34800
|және бруцеллез ауруларына қарсы күрес                |
067 |Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы ауруларының  |    22077
|ошақтарын жою                                        |
068 |Аса қауіпті карантиндік зиянкестер мен арамшөптердің |   160000
|ошақтарын жою                                        |
200 |Республикалық мал-дәрігерлік зертханасын материалдық-|    27663
|техникалық жарақтандыру                              |
201 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқым сынау жөніндегі мем. |     7649
|лекеттік комиссиясын, облыстық инспектураларын       |
|материалдық-техникалық жарақтандыру                  |
202 |Республикалық карантиндік зертханасын материалдық-   |     7530
|техникалық жарақтандыру                              |
203 |Республикалық интродукциялық-карантиндік питомникті  |      728
|материалдық-техникалық жарақтандыру                  |
204 |Гидрогеологиямелиоративтік экспедицияларды материал. |    15528
|дық-техникалық жарақтандыру                          |
614   |Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару    |   675544
|жөніндегі агенттігі                                  |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   250709
001|Орталық органның аппараты                            |    23341
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   227368

006       Выполнение обязательств прошлых лет              132210
030  Погашение кредиторской задолженности
по землеустроительным работам прошлых лет        132210
030       Прикладные научные исследования в области
определения экономической оценки земельных
ресурсов                                           9269
036       Мероприятия по землеустройству                   214036
600       Создание автоматизированной информационной
системы Государственного земельного кадастра      69320
694          Управление Делами Президента Республики Казахстан 67860
044       Сохранение и развитие племенного коневодства      67860
2              Водное хозяйство                                7061885
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                       7061885
055       Совершенствование управления водными ресурсами и
восстановление земель                            989657
080  Реализация проекта за счет внешних займов        395931
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       532864
101  Приобретение услуг местных консультантов
для оказания содействия в управлении проектом
из внутренних источников                          11967
102  Обеспечение консультационными услугами
для осуществления детального проектирования,
технического надзора во время строительства
и срока обслуживания из внутренних источников     48895
726       Сохранение и восстановление имущества,
находящегося в республиканской собственности,
по объектам водоснабжения                        111164
729       Эксплуатация водохозяйственных объектов
республиканского значения, не связанных
с подачей воды                                   361981
730       Проект регулирования русла реки Сырдарья
и сохранение северной части Аральского моря     2498645
080  Реализация проекта за счет внешних займов       1994340
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       362073
101  Приобретение услуг местных консультантов для
оказания содействия в управлении проектом из
внутренних источников                             12832
102  Обеспечение консультационными услугами
для осуществления детального проектирования,
технического надзора во время строительства
и срока обслуживания из внутренних источников    129400
731       Проект водоснабжения и санитарии населенных
пунктов региона Аральского моря                  718890
080  Реализация проекта за счет внешних займов        572020
081  Реализация проекта за счет внутренних источников 146870
732       Программа поиска утечек водопроводной сети,
установление водомеров в рамках проекта
"Водоснабжение Казалинска/Новоказалинска"         27548
029  Реализация гранта за счет внутренних источников   27548
733       Охрана и рациональное использование водных
ресурсов                                           9000
030  Разработка схем, водохозяйственных балансов
и нормативов в области охраны и использования
водных ресурсов                                    9000
736       Строительство и реконструкция систем обеспечения
водой                                           2320000
030  Реконструкция Кокшетауского промводопровода
и строительство нового участка до г. Щучинска    270000
031  Строительство и реконструкция системы
обеспечения сельских населенных пунктов
питьевой водой                                  2050000
739       Разработка технико-экономических обоснований
по защите от паводкового затопления застройки
левобережной части г.Астаны                       25000
3             Лесное хозяйство                                1774443
212          Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                            1774443
206          Развитие материально-технической базы
Казахского государственного республиканского
лесосеменного учреждения                           1650
207          Развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного мира       87000

006 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау              |   132210
030|Өткен жылдардың жерге орналастыру жұмыстары бойынша  |   132210
|кредиторлық берешегін өтеу                           |
030 |Жер ресурстарын экономикалық бағалауды анықтау сала. |     9269
|сындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер                 |
036 |Жерге орналастыру жөніндегі іс-шаралар               |   214036
600 |Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған       |    69320
|ақпараттық жүйесін құру                              |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |    67860
044 |Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және дамыту   |    67860
2      |Су шаруашылығы                                       |  7061885
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі  7061885
055 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді     |   989657
|қалпына келтіру                                      |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   395931
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   532864
101|Ішкі көздерден жобаларды басқаруға жәрдемдесу үшін   |    12832
|жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу   |
102|Ішкі көздерден салу уақытында және қызмет көрсету    |    129400
|мерзімін егжей-тегжейлі жобалау, техникалық қадаға.  |
|лауды жүзеге асыру үшін консультациялық қызметтермен |
|қамтамасыз ету                                       |
731 |Арал теңізі аймағының елді мекенін сумен жабдықтау   |718890
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   572020
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   146870
732 |"Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен жабдықтау" жобасы      |    27548
|шеңберінде су құбырлары жүйесінің ағып кетуін іздеу  |
|бағдарламасы, су өлшеуіштерін құру                   |
029|Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру           |    27548
733 |Су ресурстарын қорғау және тиімді пайдалану          |     9000
030|Су ресурстарын қорғау және пайдалану саласында су    |     9000
|шаруашылығы баланстары мен нормативтерінің сызбасын  |
|әзірлеу                                              |
736 |Сумен қамтамасыз ету жүйелерін салу және қайта жаңарту  2320000
030|Көкшетау өндірістік су құбырын жаңғырту және Щучинск |   270000
|қаласының жаңа телімін салу                          |
031|Ауылдық елді мекендерді ішетін сумен қамтамасыз ету  |  2050000
|жүйесін салу және жаңғырту                           |
739 |Астана қаласының сол жақ жағалау бөлігіндегі         |    25000
|құрылысты тасқын судан қорғау жөнінде техникалық-эко.|
|номикалық негіздемелерін әзірлеу                     |
3      |Орман шаруашылығы                                    |  1774443
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі  1774443
206 |Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары меке.|     1650
|месінің материалдық-техникалық базасын дамыту        |
207 |Ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі ме. |    87000
|кемелердің материалдық-техникалық базасын дамыту     |

724       Леса Казахстана                                 1685793
030  Казахское государственное республиканское
лесосеменное учреждение                            5820
031  Учреждения по охране лесов и животного мира      919649
032  Санитарно-защитная зеленая зона города Астаны    496640
033  Авиаохрана леса                                  156694
034  Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование                                    76099
035  Селекция и сортоиспытание древесно-кустарниковых
пород                                              4891
036  Государственный учет и кадастр лесов и
биоресурсов                                       16000
037  Разработка биологических обоснований в области
леса и биоресурсов                                10000
4             Рыбное хозяйство                                 358245
212          Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                             358245
207      Развитие материально-технической базы
Северо-Каспийского регионального учреждения
по охране биоресурсов                             11000
725      Охрана и воспроизводство биоресурсов             247714
030  Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)      135914
031  Технические мероприятия по рыбохозяйственной
мелиорации в местах нереста осетровых
видов рыб                                        111800
738      Охрана рыбных запасов и регулирование
рыболовства                                       99531
030  Балхашское региональное учреждение по
охране биоресурсов                                38223
031  Северо-Каспийское региональное учреждение
по охране биоресурсов                             61308
5             Охрана окружающей среды                         1703517
212          Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                             351682
210      Развитие материально-технической базы
особо охраняемых природных территорий             23154
723      Содержание особо охраняемых природных
территорий                                       287325
030  Особо охраняемые природные территории            287325
727      Государственные кадастры природных ресурсов       10000
030  Составление государственного водного кадастра     10000
728      Восстановление промысловой численности сайги      25203
030  Восстановление численности сайги                  15203
031  Регулирование численности волков                  10000
734      Трансграничный проект "Сохранение биоразно-
образия Западного Тянь-Шаня"                       6000
029  Реализация гранта за счет внутренних
источников                                         6000
234          Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                            1273900

724 |Қазақстанның ормандары                               |  1685793
030|Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары      |     5820
|мекемесі                                             |
031|Ормандарды және жануарлар әлемін қорғау мекемелері   |   919649
032|Астана қаласының санитарлық-қорғау жасыл зонасы      |   496640
033|Орманды әуеде қорғау                                 |   156694
034|Орманды орналастыру және орман шаруашылығын жобалау  |   76099
035|Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және сынақтан өткізу|     4891
036|Ормандар мен биоресурстардың мемлекеттік есебі және  |    16000
|кадастры                                             |
037|Орман және биоресурстар саласында биологиялық        |    10000
|негіздемелерін әзірлеу                               |
4      |Балық шаруашылығы                                    |   358245
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі   358245
208 |Биоресурстарды қорғау жөніндегі Солтүстік Каспий     |    11000
|аймақтық мекемесінің материалдық-техникалық базасын  |
|дамыту                                               |
725 |Биоресурстарды қорғау және молайту                   |   247714
030|Балық қорларын (балық шабақтарын) молайту            |   135914
031|Бекіре балықтар түрлерінің уылдырық шашатын орындарын.   111800
|да балық шаруашылық мелиорациясы жөніндегі техникалық|
|іс-шаралар                                           |
738 |Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу      |    99531
030|Биоресурстарды қорғау жөніндегі Балқаш аймақтық      |    38223
|мекемесі                                             |
031|Биоресурстарды қорғау жөніндегі Солтүстік Каспий     |    61308
|аймақтық мекемесі                                    |
5      |Қоршаған ортаны қорғау                               |  1703517
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі   351682
210 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-тех.|    23154
|никалық базасын дамыту                               |
723 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау            |   287325
030|Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар                    |   287325
727 |Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастрлары          |    10000
030|Мемлекеттік су кадастрын жасау                       |    10000
728 |Киіктің кәсіпшілік санын қалпына келтіру             |    25203
030|Киіктің санын қалпына келтіру                        |    15203
031|Қасқырлардың санын реттеу                            |    10000
734 |"Батыс Тянь-Шань биоайрықшалығын сақтау" трансшекара.|     6000
|лық жобасы                                           |
029|Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру           |     6000
234   |Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау     |  1273900
|министрлігі                                          |

001      Административные затраты                         375728
001  Аппарат центрального органа                       63388
002  Аппараты территориальных органов                 312340
031      Проведение экологического мониторинга
и охрана окружающей среды                        134000
030  Оперативные мероприятия по охране
окружающей среды                                  15000
031  Проведение государственной экологической
экспертизы                                        10000
032  Проведение экологического мониторинга             58000
033  Экологическая пропаганда                          11000
034  Экологические исследования, разработка
стандартов и нормативов в области охраны
окружающей среды                                  40000
038      Ликвидация и предупреждение загрязнений
окружающей среды                                 500000
039      Разработка государственной программы по
улучшению экологической обстановки
озера Балхаш                                      20000
201      Материально-техническое обеспечение
аппаратов территориальных органов                204172
500      Сопровождение информационной базы данных
"Государственные кадастры природных ресурсов"     40000
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                         77935
037      Охрана, защита, воспроизводство лесов
и животного мира                                  77935
030  Государственный национальный природный
парк "Бурабай"                                    77935
9              Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны
окружающей среды                                2708999
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                       2632562
001       Административные затраты                        2577921
001  Аппарат центрального органа                      198317
002  Аппараты территориальных органов                2379604
079       Выполнение функций лицензиаров                    19458
500       Сопровождение информационных систем
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                              21229
600       Создание информационных систем Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан          13954
614          Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                              76437
031       Подготовка проекта строительства Республиканской
картографической фабрики                           5000
043       Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение         71437

001 |Әкімшілік шығындар                                   |   375728
001|Орталық органның аппараты                            |    63388
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   312340
031 |Экологиялық мониторинг жүргізу және қоршаған ортаны  |   134000
|қорғау                                               |
030|Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі шұғыл шаралар       |    15000
031|Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу            |    10000
032|Экологиялық мониторинг жүргізу                       |    58000
033|Экологиялық насихаттау                               |    11000
034|Экологиялық зерттеулер, қоршаған ортаны қорғау       |    40000
|саласындағы стандарттар мен нормативтер әзірлеу      |
038 |Қоршаған ортаның ластануын болдырмау және алдын алу  |   500000
039 |Балқаш көлінің экологиялық жағдайын жақсарту жөніндегі    20000
|бағдарлама әзірлеу                                   |
201 |Аумақтық органдар аппаратын материалдық-техникалық   |   204172
|қамтамасыз ету                                       |
500 |"Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастры" ақпараттық|    40000
|деректер қорын қамтамасыз ету                        |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |    77935
037 |Ормандарды және жануарлар дүниесін сақтау, қорғау    |    77935
|және молайту                                         |
030|"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі            |    77935
9      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған     |  2708999
|ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер          |
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі  2632562
001 |Әкімшілік шығындар                                   |  2577921
001|Орталық органның аппараты                            |   198317
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |  2379604
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |    19458
500 |Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің    21229
|ақпараттық жүйесін қамтамасыз ету                    |
600 |Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің    13954
|ақпараттық жүйелерін құру                            |
614   |Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару    |    76437
|жөніндегі агенттігі                                  |
031 |Республикалық картография фабрикасы құрылысының      |     5000
|жобасын дайындау                                     |
043 |Топографиялық-геодезиялық және картографиялық        |    71437
|өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау         |

11               Промышленность и строительство                  4197581
1             Промышленность                                   155344
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             155344
030       Государственная программа развития и конверсии
оборонной промышленности Республики Казахстан
на долгосрочный период                           150000
048       Программа развития машиностроительного
комплекса                                          5344
2             Строительство                                   3712330
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                              62870
031       Прикладные научные исследования в области
строительства                                     12713
032       Проектно-изыскательские, конструкторские
и технологические работы на республиканском
уровне                                            45157
033       Приобретение международных, региональных
и национальных стандартов в области
строительства                                      5000
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                       3649460
033       Строительство и реконструкция объектов
Управления Делами Президента Республики
Казахстан                                       3649460
9             Прочие услуги в сфере промышленности
и строительства                                  329907
220          Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан                 30000
034       Мобилизационная подготовка                        30000
225          Министерство образования и науки
Республики Казахстан                             115726
040       Мониторинг сейсмологической информации           111717
030  Сейсмологическая опытно-методическая
экспедиция                                       111717
219       Развитие материальной базы Сейсмологической
опытно-методической экспедиции                     4009
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             184181
038       Научные исследования в области микрографии        64894
030  Институт микрографии                              64894
039       Прикладные научные исследования
технологического характера                       119287
12               Транспорт и связь                              52154401
1             Автомобильный транспорт                        42072159
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                           42072159
036       Строительство и реконструкция автомобильных
дорог республиканского значения                 5400000
032  Строительство моста через реку Урал в районе
г. Уральска                                     1407000
035  Реконструкция участка автомобильной дороги
Астана-Боровое                                  2982700
040  Строительство автомобильной дороги
г. Лениногорск-граница Республики Алтай          240000
044  Мост через р.Сырдарья у г.Кызылорды              383000
048  Реконструкция автодороги Бейнеу-Акжигит-
граница Узбекистана                               30000
059  Строительство автодороги к селу Багыс в
Южно-Казахстанской области                       150000
061  Реконструкция автомобильной дороги Самара -
Шымкент на участке Шымкент - Туркестан           207300
039       Реабилитация автодороги Алматы-Боровое на
участке Гульшад-Акчатау                          785986

11       |Өнеркәсіп және құрылыс                               |  4197581
1      |Өнеркәсіп                                            |   155344
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   155344
|министрлігі                                          |
030 |Ұзақ мерзімге арналған Қазақстан Республикасының     |   150000
|қорғаныс өнеркәсібін дамытудың және конверсиялаудың  |
|мемлекеттік бағдарламасы                             |
048 |Машина жасау кешенін дамыту бағдарламасы             |     5344
2      |Құрылыс                                              |  3712330
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |    62870
|министрлігі                                          |
031 |Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |    12713
032 |Республикалық деңгейдегі жобалау-іздестіру, конструк.|    45157
|торлық және технологиялық жұмыстар                   |
033 |Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық және ұлттық| 5000
|стандарттарды сатып алу                              |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |  3649460
033 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының|  3649460
|объектілерін салу және қайта құру                    |
9      |Өнеркәсіп және құрылыс саласындағы өзге де қызметтер |   329907
220   |Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік   |   30000
|жоспарлау министрлігі                                |
034 |Жұмылдыру дайындығы                                  |    30000
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі   115726
040 |Сейсмологиялық ақпарат мониторингі                   |   111717
030|Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция    |   111717
219 |Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедицияның |     4009
|материалдық базасын дамыту                           |
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   184181
|министрлігі                                          |
038 |Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер            |    64894
030|Микрография институты                                |    64894
039 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер |   119287
12       |Көлік және байланыс                                  | 52154401
1     |Автомобиль көлігі                                    | 42072159
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар | 42072159
|министрлігі                                          |
036 |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құры. |  5400000
|лысы және қайта жаңарту                              |
032|Орал қаласы ауданында Жайық өзені арқылы өтетін көпір|  1407000
|құрылысы                                             |
035|Астана-Бурабай автомобиль жолының учаскесін қайта    |  3320000
|жаңарту                                              |
040|Лениногорск - Алтай республикасы шекарасы автомобиль |   240000
|жолының құрылысы                                     |
044|Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзені арқылы     |   253000
|өтетін көпір                                         |
048|Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы автомобиль     |    30000
|жолын қайта жаңарту                                  |
059|Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автожол |   150000
|салу                                                 |
039 |Гүлшат-Ақшатау учаскесінде, Алматы-Бурабай автожолын |   785986
|оңалту                                               |

080  Реализация проекта за счет внешних займов        309818
081  Реализация проекта за счет внутренних источников 476168
040       Реконструкция автодороги Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках Алматы-Гульшад и Акчатау-
Караганда                                      10149490
080  Реализация проекта за счет внешних займов       7498873
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                      2650617
046       Капитальный и средний ремонты автодорог
республиканского значения                       4200000
052       Реконструкция автодорог Западного Казахстана    3395480
080  Реализация проекта за счет внешних займов       3337814
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                        57666
053       Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка        633860
080  Реализация проекта за счет внешних займов        479260
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       154600
054       Текущий ремонт, содержание, озеленение
автодорог республиканского значения             1885543
055       Реконструкция автодороги Алматы-Боровое
на участке Алматы-Гульшад (88 км)               2565432
080  Реализация проекта за счет внешних займов        740534
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                      1824898
056       Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Осакаровка-Вишневка           1718070
080  Реализация проекта за счет внешних займов       1481068
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       237002
057       Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Вишневка-Астана               2389498
080  Реализация проекта за счет внешних займов       2017530
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       371968
059       Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка
на участке Узынагач-Георгиевка                  2071640
080  Реализация проекта за счет внешних займов       1607840
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       463800
060       Проектно-изыскательские работы по
реконструкции автодорог республиканского
значения                                         301000
030  Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Граница Российской Федерации-Уральск-Актюбе"     86000
031  Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Ушарал-Достык"                                   17640
032  Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Астана-Костанай-Челябинск"                       59070
033  Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Омск-Павлодар-Майкапшагай"                       52360
035  Подготовка проекта реабилитации автодороги
"Карабутак-Иргиз-граница Кызылординской области"  60000
038  Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Бейнеу-Акжигит-граница Узбекистана"              14000
043  Подготовка проекта обустройства автомобильной
дороги "Обход г. Астана"                           5930
044  Подготовка проекта капитального ремонта участков
автодорог Южно-Казахстанской области               6000
206       Приобретение дорожной техники для выполнения
государственных функций по содержанию
автомобильных дорог республиканского значения   2000000
400       Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Караганда-Осакаровка          4576160

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   309818
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   476168
040 |Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды учаскелерінде   | 10149490
|Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автожолын қайта      |
|жаңарту                                              |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  7498873
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |  2650617
046 |Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі және   |  4200000
|орташа жөндеу                                        |
052 |Батыс Қазақстанның автомобиль жолын қайта жаңарту    |  3395480
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  3337814
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |    57666
053 |Алматы-Георгиевка автожолдарын оңалту                |   633860
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   479260
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   154600
054 |Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы жөндеу,  1885543
|ұстау, көгалдандыру                                  |
055 |Алматы-Гүлшат учаскесіндегі (88 км) Алматы-Бурабай   |  2565432
|автожолдарын қайта құру                              |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   740534
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |  1824898
056 |Осакаровка-Вишневка учаскесіндегі Қарағанды-Астана   |  1718070
|автожолдарын қайта құру                              |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  1481068
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   237002
057 |Вишневка-Астана учаскесіндегі Қарағанды-Астана авто. |  2389498
|жолдарын қайта құру                                  |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  2017530
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   371968
059 |Ұзынағаш-Георгиевка учаскесіндегі Алматы-Георгиевка  |  2071640
|автожолдарын оңалту                                  |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  1607840
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   463800
060 |Республикалық маңызы бар автожолдарын қайта жаңарту  |   301000
|жөніндегі жобалау-іздестіру жұмыстары                |
030|"Ресей федерациясының шекарасы-Орал-Ақтөбе" автожолын|    86000
|қайта жаңарту жобасын дайындау                       |
031|"Ұшарал-Достық" автожолын қайта жаңарту жобасын      |    17640
|дайындау                                             |
032|"Астана-Қостанай-Челябинск" автожолын қайта жаңарту  |    59070
|жобасын дайындау                                     |
033|"Омбы-Павлодар-Майқапшағай" автожолын қайта жаңарту  |    52360
|жобасын дайындау                                     |
035|"Қарабұтақ-Ырғыз-Қызылорда облысының шекарасы" авто. |    60000
|жолын жақсарту жобасын дайындау                      |
038|"Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автожолын    |    14000
|қайта жаңарту жобасын дайындау                       |
043|"Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын көрік. |
|тендіру жобасын дайындау                             |    5930
044|Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн |
|күрделi жөндеу жобасын дайындау                      |    6000
206 |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстау   |  2000000
|бойынша мемлекеттік функцияларды орындау үшін жол    |
|техникасын сатып алу                                 |
400 |Қарағанды-Осакаровка учаскесіндегі Қарағанды-Астана  |
|автожолын қайта жаңарту жобасы                       |  4576160

080  Реализация проекта за счет внешних займов       3231140
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                      1345020
2             Системы связи                                    520000
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                             520000
044       Создание системы мониторинга радиочастотного
спектра и радиоэлектронных средств               520000
3             Водный транспорт                                 381756
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                             381756
032       Обеспечение безопасности судоходства и
мореплавания                                      53277
033       Обеспечение водных путей в судоходном состоянии
и содержание шлюзов                              328479
4             Воздушный транспорт                             2589146
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                            2589146
035       Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации                               18162
037       Строительство международного аэропорта в
городе Астане                                   2267364
080  Реализация проекта за счет внешних займов       1855200
081  Реализация проекта за счет внутренних
источников                                       412164
074       Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок                                    300000
201       Оснащение ситуационной комнаты безопасности
гражданской авиации                                3620
5             Железнодорожный транспорт                       5000000
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                            5000000
301       Строительство железнодорожной линии
Алтынсарино-Хромтау                             5000000
9             Прочие услуги в сфере транспорта и связи        1591340
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                            1591340
001       Административные затраты                         673189
001  Аппарат центрального органа                      271609
002  Аппараты территориальных органов                 401580
041       Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                         50000
030  Прикладные научные исследования в области
дорожной отрасли                                  50000
042       Техническое оснащение, оборудование,
модернизация и передислокация постов
транспортного контроля                            53788

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  3231140
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |  1345020
2     |Байланыс жүйелері                                    |   520000
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |   520000
|министрлігі                                          |
044 |Радиожиілік спектрі мен радиоэлектрондық құралдардың |   520000
|мониторингі жүйесін құру                             |
3     |Су көлігі                                            |   381756
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |   381756
|министрлігі                                          |
032 |Кеме қатынасы мен теңізде жүзу қауіпсіздігін қамтама.|    53277
|сыз ету                                              |
033 |Cу жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету және|   328479
|шлюздерді ұстау                                      |
4     |Әуе көлігі                                           |  2589146
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |  2589146
|министрлігі                                          |
035 |Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерінің, әуе    |    18162
|жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттік тізілі. |
|мін жүргізу жөніндегі құжаттарды дайындау            |
037 |Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы       |  2267364
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  1855200
081|Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру            |   412164
074 |Жүйелі ішкі авиатасымалды субсидиялау                |   300000
201 |Азаматтық авиация қауіпсіздігінің ахуалдық бөлмесін  |     3620
|жабдықтау                                            |
5     |Темір жол көлігі                                     |  5000000
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |  5000000
|министрлігі                                          |
301 |Алтынсарин-Хромтау темір жолының желісін салу        |  5000000
9     |Көлік және байланыс саласындағы өзге де қызметтер    |  1591340
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |  1591340
|министрлігі                                          |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   673189
001|Орталық органның аппараты                            |   271609
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   401580
041 |Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы    |    50000
|ғылыми зерттеулер                                    |
030|Жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер         |    50000
042 |Көліктік бақылау бекеттерін техникалық жарақтандыру, |    53788
|жабдықтау, жаңғырту және көшіру                      |

061       Увеличение уставного капитала ОАО "Казпочта"     643123
079       Выполнение функций лицензиаров                    52400
501       Сопровождение информационных систем
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                              22636
603       Создание информационной системы органов
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                              96204
13               Прочие                                         13873631
1             Регулирование экономической деятельности         311521
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             311521
040       Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества                                    4608
030  Прикладные научные исследования в области
качества                                           2515
031  Разработка, ведение, издание государственного
кадастра гражданского и служебного оружия
и патронов к нему                                  2093
041       Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов в
области стандартизации, метрологии и сертификации 47970
042       Создание национальной эталонной базы единиц
физических величин республики                    100000
043       Вступление Казахстана во Всемирную торговую
организацию                                        2318
044       Ведение каталогов продукции                        4330
045       Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов                           8988
046       Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана"
и присуждение премии Республики Казахстан          5000
053       Аккредитация органов по сертификации,
испытательных и измерительных лабораторий          4000
054       Покупка и испытание образцов товаров для
осуществления государственного надзора за их
качеством и безопасностью в сфере реализации     100065
055       Подготовка проекта строительства
Эталонного центра в г. Астане                      2000
500       Сопровождение системы информационного центра
по взаимодействию со Всемирной торговой
организацией                                       4379
501       Сопровождение информационной системы экспортного
контроля Республики Казахстан                     14000
502       Сопровождение информационных систем
Государственного фонда стандартов                  3463
600       Развитие информационного центра по
взаимодействию со Всемирной торговой организацией  5463
601       Развитие информационной системы Государственного
фонда стандартов                                   4937

061 |"Қазпочта" ААҚ жарғылық капиталын ұлғайту            |   643123
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |    52400
501 |Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар    |    22636
|министрлігінің ақпараттық жүйелерін қамтамасыз ету   |
603 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |    96204
|министрлігі органдарының ақпараттық жүйесін құру     |
13       |Өзгелер                                              | 13873631
1      |Экономикалық қызметтерді реттеу                      |   311521
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   311521
|министрлігі                                          |
040 |Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа     |     4608
|жүйелері саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер    |
030|Сапа саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер        |     2515
031|Азаматтық және қызметтік қарулардың және олардың     |     2093
|оқтарының мемлекеттік кадастрын әзірлеу, жүргізу және|
|басып шығару                                         |
041 |Стандарттау, метрология және сертификаттау саласын.  |    47970
|дағы халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды |
|әзірлеу және сатып алу                               |
042 |Республиканың нақты шамалар өлшемдерінің ұлттық      |   100000
|эталондық базасын жасау                              |
043 |Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі        |     2318
044 |Өнімдер каталогын жүргізу                            |     4330
045 |Мемлекеттік эталондарға ғылыми-техникалық қызмет     |     8988
|көрсету және оларды қамтамасыз ету                   |
046 |"Қазақстанның үздік тауарлары" конкурсын өткізу және |     5000
|Қазақстан Республикасының сыйлығын беру              |
053 |Сынау және өлшеу зертханаларын сертификаттау жөнін.  |     4000
|дегі органдарды тіркеу                               |
054 |Тауарлардың сапасын мемлекеттік қадағалауды және сату|   100065
|саласындағы қауіпсіздігін жүзеге асыру үшін тауар    |
|үлгілерін сатып алу және сынау                       |
055 |Астана қаласында Эталон орталығын салуға арналған    |     2000
|жобаны әзірлеу                                       |
500 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін.|     4379
|дегі ақпараттық орталықтың жүйесін қамтамасыз ету    |
501 |Қазақстан Республикасының сарапшылық бақылау ақпарат.|    14000
|тық жүйесін қамтамасыз ету                           |
502 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйелерін |     3463
|қамтамасыз ету                                       |
600 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін.|     5463
|дегі ақпараттық орталықты дамыту                     |
601 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйесін   |     4937
|дамыту                                               |

2             Службы прогноза погоды                           542745
234          Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                             542745
033       Ведение гидрометеорологического мониторинга      448745
034       Техническое перевооружение служб
гидрометеорологического наблюдения                15000
040       Создание новых постов и пунктов
гидрометеорологических наблюдений                 79000
3              Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                             441380
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             128349
056       Государственная программа развития и поддержки
предпринимательства в Республике Казахстан        90791
505       Сопровождение информационной системы развития
и поддержки малого предпринимательства            11196
603       Создание информационной системы развития
и поддержки малого предпринимательства            26362
620          Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции      313031
001       Административные затраты                         256128
001  Аппарат центрального органа                       92004
002  Аппараты территориальных органов                 164124
030       Программа по проведению экспертных оценок
деятельности субъектов естественных монополий     25505
031       Программа по привлечению консультантов
к разработке и совершенствованию нормативно-
правовой базы                                     31398
9             Прочие                                         12577985
204          Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                        355487
041       Заграничные командировки                         206576
042       Представительские затраты                        148911
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                            1087277
303       Строительство здания серверного центра
для государственных органов в городе Астане      150000
500       Сопровождение информационной инфраструктуры
государственных органов                            6687
602       Создание государственной базы данных
"Физические лица"                                257336
604       Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов         363751
605       Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                          176462
606       Создание системы мониторинга состояния
информационно-телекоммуникационных ресурсов       64366

2      |Ауа-райын болжау қызметі                             |   542745
234   |Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау     |   542745
|министрлігі                                          |
033 |Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу            |   448745
034 |Гидрометеорологиялық байқау қызметтерін техникалық   |    15000
|жағынан қайта жарақтандыру                           |
040 |Гидрометеорологиялық байқаудың жаңа постылары мен    |    79000
|пункттерін құру                                      |
3      |Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау   441380
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   128349
|министрлігі                                          |
056 |Қазақстан Республикасында кәсіпкерлікті дамыту мен   |    90791
|қолдаудың мемлекеттік бағдарламасы                   |
505 |Кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың ақпараттық    |    11196
|жүйесін қамтамасыз ету                               |
603 |Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың ақпараттық  |    26362
|жүйесін құру                                         |
620   |Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды      |   313031
|реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі|
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   256128
001|Орталық органның аппараты                            |    92004
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   164124
030 |Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін сараптық|    25505
|бағалауды жүргізу жөніндегі бағдарлама               |
031 |Нормативтік-құқықтық базаны әзірлеуге және жетілдіру.|    31398
|ге консультанттарды тарту жөніндегі бағдарлама       |
9      |Басқалар                                             | 12577985
204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі   |   355487
041 |Шетелдік іссапарлар                                  |   206576
042 |Өкілдік шығындар                                     |   148911
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |  1087277
|министрлігі                                          |
303 |Астана қаласында мемлекеттік органдар үшін серверлік |   150000
|орталық ғимаратын салу                               |
500 |Мемлекеттік органдар инфрақұрылымын ақпараттық       |     6687
|қамтамасыз ету                                       |
602 |"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқорын құру          |   257336
604 |Мемлекеттік органдардың электрондық құжат айналымының|   363751
|бірыңғай жүйесін құру                                |
605 |Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру   176462
606 |Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың жай-күйі |    64366
|мониторингінің жүйесін құру                          |

607       Создание стандартов электронного обмена данными   39087
608       Создание системы электронной коммерции,
аукционов и тендеров                              11712
609       Создание интегрированной информационной
системы государственных финансов                  17876
217          Министерство финансов Республики Казахстан      9098842
043       Банковское обслуживание счетов внешних грантов      995
046       Резерв Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов                                        4428000
050       Участие в уставном капитале Банка
Развития Казахстана                             2500000
051       Мероприятия по переносу административного
центра Алматинской области в г.Талдыкорган       800000
052       Выплата курсовой разницы по льготным
жилищным кредитам                                178009
064       Содержание здания "Дом министерств"              122221
065       Страхование здания "Дом министерств"              10417
068       Выполнение обязательств Правительства
Республики Казахстан перед странами СНГ          309200
300       Приобретение жилья для государственных
служащих в г. Астане                             750000
221          Министерство юстиции Республики Казахстан        230913
046       Резерв для погашения обязательств
Правительства Республики Казахстан,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов  230913
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             307928
001       Административные затраты                         296386
001  Аппарат центрального органа                      183866
002  Аппараты территориальных органов                 112520
079       Выполнение функций лицензиаров                    11542
617          Агентство Республики Казахстан по
государственным материальным резервам            638468
001       Административные затраты                          29600
001  Аппарат центрального органа                       29600
032       Хранение государственного резерва                500000
033       Формирование мобилизационного резерва            100000
500       Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по государственным
материальным резервам                              2100
600       Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам              6768
619          Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан                             137500
037       Уплата таможенных платежей и налогов за
переоформление товаров, ранее оформленных
в режиме "Свободная таможенная зона"             137500
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                        721570

607 |Электрондық деректер алмасу стандарттарын құру       |    39087
608 |Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер     |    11712
|жүйесін құру                                         |
609 |Мемлекеттік қаржылардың біріктірілген ақпараттық     |    17876
|жүйесін құру                                         |
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |  9098842
043 |Сыртқы гранттардың есепшоттарына банктік қызмет      |
|көрсету                                              |      995
046 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды|  4428000
|жою және өзге де күтпеген шығыстарға арналған        |
|Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві            |
050 |Қазақстан Даму Банкінің жарғылық капиталына қатысу   |  2500000
051 |Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған     |   800000
|қаласына көшіру жөніндегі іс-шаралар                 |
052 |Жеңілдік тұрғын үй несиелері бойынша бағамдық        |   178009
|айырманы төлеу                                       |
064 |"Министрліктер үйі" ғимаратын ұстау                  |   122221
065 |"Министрліктер үйі" ғимаратын сақтандыру             |    10417
068 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің ТМД елдері алдында.|   309200
|ғы міндеттемелерін орындау                           |
300 |Астана қаласында мемлекеттік қызметшілер үшін тұрғын |   750000
|үй сатып алу                                         |
221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         |   230913
046 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекет. |   230913
|тік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің |
|соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін өтеуге   |
|арналған резерві                                     |
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   307928
|министрлігі                                          |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |   296386
001|Орталық органның аппараты                            |   183866
002|Аумақтық органдардың аппараттары                     |   112520
079 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                 |    11542
617   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық    |   638468
|резервтер жөніндегі агенттігі                        |
001 |Әкімшілік шығындар                                   |    29600
001|Орталық органның аппараты                            |    29600
032 |Мемлекеттік резервті сақтау                          |   500000
033 |Жұмылдыру резервін қалыптастыру                      |   100000
500 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық    |     2100
|резервтер жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу   |
|қызметін көрсету                                     |
600 |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық    |     6768
|резервтер жөніндегі агенттігін есептеу және ұйымдас. |
|тыру техникасымен қамтамасыз ету                     |
619   |Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі |   137500
037 |"Еркін кеден аймағы" режимінде бұрын ресімделген     |   137500
|тауарларды қайта ресімдеу үшін кедендік төлемдер мен |
|салықтарды төлеу                                     |
694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы   |   721570

052       Страхование административных зданий               14018
053       Страхование государственных резиденций             7552
204       Приобретение жилья для сотрудников силовых
и правоохранительных органов, Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
Верховного Суда Республики Казахстан, аппарата
Сената и Мажилиса Парламента Республики
Казахстан                                        700000
14               Обслуживание долга                             43877407
1             Обслуживание долга                             43877407
217          Министерство финансов Республики Казахстан     43877407
042       Обслуживание правительственного долга          43877407
011  Выплата вознаграждения (интересов) по займам   43842622
030  Выплата комиссионных за размещение займов         34785
15               Официальные трансферты                         85445431
1             Официальные трансферты                         85445431
217          Министерство финансов Республики Казахстан     85445431
066       Трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный фонд                    12614796
400       Субвенция Акмолинскому областному бюджету       7191511
401       Субвенция Алматинскому областному бюджету      10289366
402       Субвенция Жамбылскому областному бюджету        6877104
403       Субвенция Костанайскому областному бюджету      4181616
404       Субвенция Кызылординскому областному бюджету    6645453
405       Субвенция Северо-Казахстанскому областному
бюджету                                         5201645
406       Субвенция Южно-Казахстанскому областному
бюджету                                        12900814
407       Субвенция Восточно-Казахстанскому
областному бюджету                              5189908
408       Субвенция Западно-Казахстанскому
областному бюджету                              1285861
440       Трансферты Карагандинскому областному бюджету
для поддержания инфраструктуры г.Приозерска      100000
441       Целевые трансферты областным бюджетам областей,
на территории которых расположены летно-
испытательные полигоны и комплекс космодрома
"Байконур", для оказания адресной социальной
помощи населению                                 305000
442       Трансферты Павлодарскому областному бюджету
для проведения работ по демеркуризации           295000
443       Целевые трансферты Кызылординскому областному
бюджету для оказания адресной социальной помощи
населению Аральского и Казалинского районов      200000
444       Целевые трансферты Актюбинскому областному
бюджету для оказания адресной социальной
помощи населению Шалкарского района              100000
456       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в г.Астане             885000
457       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для реконструкции русла р.Ишим          800000
458       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для инженерной защиты от подтопления,
дренажа и понижение грунтовых вод в г.Астане      50000
459       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для ликвидации накопителя сточных
вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане        250000
460       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе                          1000000
464       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства магистральной
автодороги в г.Астане "Центр левого берега-
проспект Абылай хана" с автодорожным мостом
через р.Ишим                                    1450000
465       Целевые инвестиционные трансферты Восточно-
Казахстанскому областному бюджету для
строительства моста через р.Иртыш в
г.Семипалатинске                                  57357

052 |Әкімшілік ғимараттарды сақтандыру                    |    14018
053 |Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру               |     7552
204 |Пәрменді және құқық қорғау органдардың, Қазақстан    |   700000
|Республикасы Сыртқы істер министрлігінің, Қазақстан  |
|Республикасы Жоғарғы Сотының, Қазақстан Республикасы |
|Парламенті Сенаты мен Мәжілісі аппаратының қызметкер.|
|лері үшін тұрғын үйлерді сатып алу                   |
14       |Борышқа қызмет көрсету                               | 43877407
1      |Борышқа қызмет көрсету                               | 43877407
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          | 43877407
042 |Үкіметтік борышқа қызмет көрсету                     | 43877407
011|Заемдар бойынша сыйақыларды (мүдделерді) төлеу       | 43842622
030|Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер   |    34785
15       |Ресми трансферттер                                   | 85445431
1      |Ресми трансферттер                                   | 85445431
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          | 85445431
066 |Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетін       | 12614796
|трансферттер                                         |
400 |Ақмола облыстық бюджетіне берілетін субвенция        |  7191511
401 |Алматы облыстық бюджетіне берілетін субвенция        | 10289366
402 |Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін субвенция        |  6877104
403 |Қостанай облыстық бюджетіне берілетін субвенция      |  4181616
404 |Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін субвенция     |  6645453
405 |Солтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін     |  5201645
|субвенция                                            |
406 |Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін      | 12900814
|субвенция                                            |
407 |Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін         |  5189908
|субвенция                                            |
408 |Батыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін         |  1285861
|субвенция                                            |
440 |Қарағанды облыстық бюджетіне Приозерск қаласының     |   100000
|инфрақұрылымын қолдауға арналған трансферттер        |
441 |Халыққа атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін аумағын.|   305000
|да ұшу-сынақ полигондары және "Байқоңыр" ғарыш айлағы|
|кешені орналасқан облыстардың облыстық бюджеттеріне  |
|берілетін мақсатты трансферттер                      |
442 |Демеркуризация бойынша жұмыстар жүргізу үшін Павлодар|   295000
|облыстық бюджетіне берілетін трансферттер            |
443 |Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына атаулы    |   200000
|әлеуметтік көмек көрсету үшін Қызылорда облыстық     |
|бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер            |
444 |Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы әлеуметтік көмек|   100000
|көрсету үшін Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін мақ.|
|сатты трансферттер                                   |
456 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Үкімет   |   885000
|орталығының инженерлік желілерін салуға арналған     |
|мақсатты инвестициялық трансферттер                  |
457 |Астана қаласының бюджетіне Есіл өзенінің арнасын қайта   800000
|жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер
458 |Астана қаласының бюджетіне тасып кетуден инженерлік  |    50000
|сақтауға, қашыртқы және Астана қаласында топырақ     |
|сулардың деңгейін төмендетуге арналған мақсатты      |
|инвестициялық трансферттер                           |
459 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында қалпына  |   250000
|келтіре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын   |
|жоюға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер   |
460 |Астана қаласының бюджетіне Қорғалжын трассасына      |  1000000
|коллекторды шығаруға арналған мақсатты               |
|инвестициялық трансферттер                           |
464 |Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Есіл өзе.|  1450000
|ні арқылы өтетін автожол көпірін қоса алғанда "Сол   |
|жақ жағалау орталығы - Абылай хан даңғылы" магистралды
|автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық     |
|трансферттер                                         |
465 |Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің |    57357
|құрылысы үшін Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне     |
|берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер        |

080  Реализация проекта за счет внешних займов         57357
467       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Жамбылской области на подготовку к празднованию
2000-летия г.Тараза                             1500000
483       Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому
областному бюджету для проведения капитального
ремонта водопроводов и канализационных сетей
и строительства жилья, дренажной системы,
блочных водоочистных сооружений                 5000000
484       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для разработки технико-экономических
обоснований проекта водоснабжения и
водоотведения в г.Астане                          75000
485       Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны на строительство электрической
подстанции и устройство линий электропередач    1000000
V. Кредиты                             33024491
1                Государственные услуги общего характера          275442
2             Финансовая деятельность                          275442
217          Министерство финансов Республики Казахстан       275442
084       Приобретение акций в международных финансовых
организациях                                     275442
4                Образование                                     2835340
6             Высшее и послевузовское профессиональное
образование                                     2835340
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                       2760282
091       Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны                                          2760282
034  Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам в рамках нового приема  285180
090  Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам                        2442014
098  Предоставление государственных студенческих
кредитов                                          33088
226          Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                         75058
091       Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны                                            75058
034  Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам в рамках нового приема    8184
035  Предоставление государственных студенческих
кредитов в рамках нового приема                     736
090  Подготовка кадров по государственным
образовательным кредитам                          63638
098  Предоставление государственных студенческих
кредитов                                           2500

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |    57357
467 |Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа |  1500000
|арнап Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін мақсаттық  |
|инвестициялық трансферттер                           |
483 |Су құбырларын және кәріз желілеріне күрделі жөндеу   |  5000000
|жүргізу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесін, бөлек су       |
|тазартқыш құрылыстарын салу үшін Атырау облыстық     |
|бюджетіне мақсатты инвестициялық трансферттер        |
484 |Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жоба. |    75000
|сының техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу |
|үшін Астана қалалық бюджетіне мақсатты инвестициялық |
|трансферттер                                         |
485 |Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру    |  1000000
|желілерін құруға Астана қаласының бюджетіне берілетін|
|мақсатты инвестициялық трансферттер                  |
|V. Кредиттер                                         | 33024491
1        |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер                |   275442
2      |Қаржылық қызмет                                      |   275442
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |   275442
084 |Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу   |   275442
4        |Білім беру                                           |  2835340
6      |Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру  2835340
225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі  2760282
091 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға       |  2760282
|мемлекеттік білімдік несиелендіру                    |
034|Жаңа қабылдау щеңберінде мемлекеттік білімдік несие. |   285180
|лер бойынша кадрлар даярлау                          |
090|Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрларды даярлау 2442014
098|Мемлекеттік студенттік несиелер беру                 |    33088
226   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі    75058
091 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды       |    75058
|мемлекеттік білімдік несиелендіру                    |
034|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білімді несиелер|     8184
|бойынша кадрлар даярлау                              |
035|Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік студенттік      |      736
|несиелер беру                                        |
090|Мемлекеттік білімдік несиелер бойынша кадрлар даярлау|    63638
098|Мемлекеттік студенттік несиелер беру                 |     2500

7                Жилищно-коммунальное хозяйство                  2087100
3             Водоснабжение                                   2087100
217          Министерство финансов Республики Казахстан      2087100
082       Кредитование проекта водоснабжения
и санитарии г.Атырау                             850300
088  Кредитование местного бюджета для
реализации проекта за счет внешних займов        850300
083       Кредитование проекта водоснабжения
и водоотведения г.Алматы                        1236800
088  Кредитование местного бюджета для
реализации проекта за счет внешних займов       1236800
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                      12290838
1             Сельское хозяйство                             11205546
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                      11205546
082       Кредитование проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем                4171108
080  Реализация проекта за счет внешних займов       4171108
084       Кредитование местных бюджетов на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ    4000000
085       Обеспечение сельскохозяйственной техникой на
лизинговой основе                               1100000
086       Кредитование проекта по постприватизационной
поддержке сельского хозяйства                    793098
080  Реализация проекта за счет внешних займов        641590
089  Реализация проекта на основе ретроактивного
кредитования                                     151508
087       Кредитование сельскохозяйственного производства
через систему сельских кредитных товариществ     641340
088       Кредитование производства животноводческой
продукции и ее закупа                            500000
2             Водное хозяйство                                1085292
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                       1085292
083       Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и восстановления
земель                                          1085292
080  Реализация проекта за счет внешних займов       1085292
11               Промышленность и строительство                   618400
1             Промышленность                                   618400
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             618400
082       Кредитование предприятий производственного
и промышленно-перерабатывающего секторов
среднего бизнеса через банки второго уровня      618400

7        |Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық                     |  2087100
3      |Сумен жабдықтау                                      |  2087100
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          |  2087100
082 |Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы.|   850300
|ның жобасын несиелендіру                             |
088|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру үшін       |   850300
|жергілікті бюджетті несиелендіру                     |
083 |Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру   |  1236800
|жобасын несиелендіру                                 |
088|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру үшін       |  1236800
|жергілікті бюджетті несиелендіру                     |
10       |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған     | 12290838
|ортаны қорғау                                        |
1      |Ауыл шаруашылығы                                     | 11205546
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі 11205546
082 |Жер суландыру және қашыртқы жүйелерін жетілдіру      |  4171108
|жобасын несиелендіру                                 |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  4171108
084 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді   |  4000000
|ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру    |
085 |Лизингтік негізде ауылшаруашылық техникасымен        |  1100000
|қамтамасыз ету                                       |
086 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау    |   793098
|жобасын несиелендіру                                 |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   641590
089|Ретроактивті несиелендіру негізінде жобаны іске асыру|   151508
087 |Ауылдық несие серіктестіктері арқылы ауыл шаруашылық |   641340
|өндірісін несиелендіру                               |
088 |Мал шаруашылығы өнімін өндіруді және оны сатып алуды |   500000
|несиелендіру                                         |
2      |Су шаруашылығы                                       |  1085292
212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі  1085292
083 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді     |  1085292
|қалпына келтіру жобасын несиелендіру                 |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |  1085292
11       |Өнеркәсіп және құрылыс                               |   618400
1      |Өнеркәсіп                                            |   618400
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   618400
|министрлігі                                          |
082 |Орта бизнестің өндірістік және өнеркәсіптік-ұқсату   |   618400
|секторларының кәсіпорындарын екінші деңгейдегі       |
|банктер арқылы несиелендіру                          |

080  Реализация проекта за счет внешних займов        618400
12               Транспорт и связь                                463800
4             Воздушный транспорт                              463800
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                             463800
084       Кредитование РГП "Международный аэропорт
Астана" для реализации проекта строительства
международного аэропорта в г.Астане              463800
080  Реализация проекта за счет внешних займов        463800
13               Прочие                                         14453571
3             Поддержка предпринимательской деятельности и
защита конкуренции                               300000
233          Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                             300000
083       Пополнение кредитных ресурсов ЗАО "Фонд
развития малого предпринимательства"             300000
9             Прочие                                         14153571
217          Министерство финансов Республики Казахстан     14153571
081       Выполнение обязательств по государственным
гарантиям                                      13553571
086       Специальный резерв Правительства Республики
Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов
на покрытие кассового разрыва                    600000
VI. Дефицит бюджета                       -80477000
VII. Финансирование дефицита               80477000

080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   618400
12       |Көлік және байланыс                                  |   463800
4      |Әуе көлігі                                           |   463800
215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар |   463800
|министрлігі                                          |
084 |Астана қаласындағы халықаралық әуежайдың құрылысы    |   463800
|жобасын іске асыру үшін "Астана халықаралық әуежайы" |
|РМК-ны несиелендіру                                  |
080|Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру            |   463800
13       |Өзгелер                                              | 14453571
3      |Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау   300000
233   |Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда       |   300000
|министрлігі                                          |
083 |"Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" ЖАҚ несие ресурста.|   300000
|рын толықтыру                                        |
9      |Басқалар                                             | 14153571
217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          | 14153571
081 |Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді      | 13553571
|орындау                                              |
086 |Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерді  |   600000
|несиелендіру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің  |
|арнайы резерві                                       |
|                                                     |
|                                                     |
|VI. Тапшылық                                         |  -80477000
|VII. Қаржыландыру                                    |   80477000