О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 1148
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2002 года N 1148
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1996 года N 1502 "О мерах по обеспечению деятельности Национального академического центра аграрных исследований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 51,
ст. 490):
абзац второй пункта 1 и пункт 2 исключить.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 )
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 704 "Отдельные вопросы, связанные с деятельностью Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 20, ст. 215):
перечень республиканских государственных казенных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан, передаваемых в ведение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 75, 76, 77, 78, 79, 80, следующего содержания:
"75. Казахский научно-исследовательский
институт рыбного хозяйства           город Алматы
76. Казахский научно-исследовательский    Акмолинская область,
институт лесного хозяйства и          город Щучинск
агролесомелиорации с филиалами
77. Алматинская лесная опытная станция    город Алматы
78. Алтайская лесная опытная станция      Восточно-Казахстанская
область город Риддер
79. Кондратовский опытно-показательный    Северо-Казахстанская
лесопитомник                          область, Мамлютский
район
80. Институт почвоведения                 Акмолинская область,
имени У. У. Успанова                  Шортандинский район,
поселок "Научный"".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 қазан N 1148
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2002 жылғы
29 қазандағы
N 1148 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9 желтоқсандағы N 1502  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 51, 490-құжат):
1-тармақтың екінші абзацы және 2-тармақ алынып тасталсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111  қаулысымен .
4. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қызметіне байланысты жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 маусымдағы N 704  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 20, 215-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қарауына берілетін республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 75, 76, 77, 78, 79, 80-жолдармен толықтырылсын:
"75.  Қазақ балық шаруашылығы               Алматы қаласы
ғылыми-зерттеу институты
76.   Қазақ орман шаруашылығы               Ақмола облысы,
және агроорман мелиорациясы           Щучинск қаласы
ғылыми-зерттеу институты
филиалдарымен
77.   Алматы орман тәжірибе                 Алматы қаласы
станциясы
78.   Алтай орман тәжірибе                  Шығыс Қазақстан
станциясы                             облысы,
Риддер қаласы
79.   Кондратов тәжірибе-үлгілік            Солтүстік Қазақстан
орман питомнигі                       облысы,
Мамлют ауданы
80.   Ө.Ө.Оспанов атындағы                  Ақмола облысы,
Топырақтану институты"                Шортанды ауданы,
"Научный" кенті".