О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 и от 22 мая 2002 года N 550
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2002 года N 1178. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 ноября 2003 г. N 1191 (P031191)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан":
в Лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в графе 3 строки "Национальная академия наук Республики Казахстан" цифру "53" заменить цифрой "55";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 550 "О некоторых вопросах Национальной академии наук Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 150):
в подпункте 3) пункта 2 цифру "5" заменить цифрой "6";
в Уставе Республиканского государственного учреждения "Национальная академия наук Республики Казахстан", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20, слова "имеет трех вице-президентов" заменить словами "имеет четырех вице-президентов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 және 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 қараша N 1178. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.27. N 1191 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiнде:
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген 1-бөлiмiнде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" деген жолдың 3-бағанындағы "53" деген сан "55" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 150-құжат):
2-тармақтың 3) тармақшасында "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң), жарғысында:
20-тармақта "үш вице-президентi болады." деген сөздер "төрт вице-президентi болады." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі