О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1183
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43) следующее изменение:
состав Республиканской бюджетной комиссии изложить в редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от ___ ноября 2002 года N__
Состав Республиканской бюджетной комиссии
Тасмагамбетов                 -    Премьер-Министр Республики
Имангали Нургалиевич               Казахстан, председатель
Павлов Александр Сергеевич    -    Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан,
заместитель
Масимов Карим Кажимканович    -    Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
заместитель
Мухамеджанов                  -    Заместитель Премьер-Министра
Бауыржан Алимович                  Республики Казахстан,
заместитель
Есимов Ахметжан Смагулович    -    Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель
Султанов Бахыт Турлыханович   -    директор Департамента бюджетной
политики и планирования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
члены комиссии:
Досаев Ерболат Аскарбекович   -    председатель Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Дунаев Арман Галиаскарович    -    вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Исаев Батырхан Арысбекович    -    вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Какимжанов                    -    Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович              Казахстан
Келимбетов Кайрат Нематович   -    Министр экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Ким Георгий Владимирович      -    Министр юстиции Республики
Казахстан
Коржова Наталья Артемовна     -    первый вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Марченко                      -    Председатель Национального
Григорий Александрович             Банка Республики Казахстан
Орынбаев Ерболат Турмаханович -    вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Султанов Куаныш Султанович    -    председатель Комитета по
социально-культурному развитию
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Таджияков                     -    заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич              Национального Банка Республики
Казахстан
Тлеубердин Алтай Аблаевич     -    Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Турысов Каратай Турысович     -    председатель Комитета по
финансам и бюджету Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Утебаев Мусиралы Смаилович    -    председатель Комитета по
экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утембаев Ержан Абулхаирович   -    заместитель Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан
Чиркалин Иван Федорович       -    председатель Комитета по
экономической реформе и
региональному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 8 қараша N 1183
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы
7 ақпандағы N 291 өкімiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Республикалық бюджет комиссиясының құрамы осы өкiмге қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы ___ қарашадағы
N___ өкiмiне
қосымша
Республикалық бюджет комиссиясының құрамы
Тасмағамбетов              - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы          Премьер-Министрi, төраға
Павлов                     - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич          Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, орынбасар
Мәсiмов                    - Қазақстан Республикасы
Кәрiм Қажымқанұлы            Премьер-Министрiнiң орынбасары,
орынбасар
Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлiмұлы             Премьер-Министрiнiң орынбасары,
орынбасар
Есiмов                     - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы           Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi, орынбасар
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы            және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Бюджеттiк саясат және жоспарлау
департаментінің директоры, хатшы
Комиссия мүшелерi:
Досаев                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы          монополияларды реттеу және
бәсекелестіктi қорғау жөнiндегi
агенттігінiң төрағасы
Дунаев                     - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрі
Исаев                      - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы          Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Кәкiмжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Қаржы министрi
Келiмбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы              және бюджеттiк жоспарлау министрi
Ким                        - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович         Әділет министрі
Коржова                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна            және бюджеттік жоспарлау бiрiншi
вице-министрi
Марченко                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Григорий Александрович       Төрағасы
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Ерболат Тұрмаханұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Қуаныш Сұлтанұлы             Сенаты Әлеуметтік-мәдени даму жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Тәжияқов                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бейсенғали Шамғалиұлы        Банкi Төрағасының орынбасары
Тiлеубердин                - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы              Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы
Tұрысов                    - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Қаратай Тұрысұлы             Мәжiлiсi Қаржы және бюджет жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Өтебаев                    - Қазақстан Республикасы Парламентінiң
Мүсiрәлi Смайылұлы           Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Өтембаев                   - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ержан Әбiлхайырұлы           Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары
Чиркалин                   - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Иван Федорович               Мәжiлiсi Экономикалық реформа және
аймақтық даму жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)