О развитии инженерной инфраструктуры и дорог города Астаны до 2010 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1190
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый перечень проекта и программ развития инженерной инфраструктуры и дорог города Астаны до 2010 года.
2. Акиму города Астаны, Министерству экономики и бюджетного планирования, Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке ежегодно предусматривать средства для реализации проекта и программ.
3. Акиму города Астаны обеспечить ежегодно, к 1 февраля и 1 августа, представление информации в Правительство Республики Казахстан о ходе реализации проекта и программ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2002 года N 1190
Перечень проекта и программ развития инженерной
инфраструктуры и дорог города Астаны до 2010 года
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование!   Источник   !Стоимость объек-! Финансирование
п/п!             !финансирования!тов по укрупнен-! по годам, млн.
!             !              !ным показателям !      тенге
!             !              !                !-----------------
!             !              !                !до 2003 !  2003
-------------------------------------------------------------------
1  !      2      !       3      !        4       !    5   !    6
-------------------------------------------------------------------
1.  Программа      республикан-      26481,25     2385,00  6491,60
строительства  ский бюджет
инженерных     ------------------------------------------------
сетей и дорог  местный            2570,60      983,50  1587,10
в левобережной бюджет
части          ------------------------------------------------
источник фи-       7483,05        0,00     0,00
нансирования
не определен
2.  Проект водо-   республикан-      33855,60        0,00     0,00
снабжения и    ский бюджет
водоотведения

Астана қаласының инженерлік инфрақұрылымын және жолдарын 2010 жылға дейiн дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 қараша N 1190
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2О05 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Астана қаласының инженерлiк инфрақұрылымын және жолдарын дамытудың 2010 жылға дейiнгi жобасы мен бағдарламаларының тiзбесi мақұлдансын.
2. Астана қаласының әкiмi, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi, Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жыл сайын жоба мен бағдарламаларды iске асыру үшiн қаражат көздесiн.
3. Астана қаласының әкiмi Қазақстан Республикасының Yкiметiне жыл сайын 1 ақпанға және 1 тамызға жоба мен бағдарламалардың iске асырылу барысы туралы ақпарат ұсынуды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ. Мәсiмовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 11 қарашадағы
N 1190 қаулысына
қосымша
Астана қаласының инженерлік инфрақұрылымын және
жолдарын дамытудың 2010 жылға дейінгі жобасы мен
бағдарламаларының тізбесі
------------------------------------------------------------------
Р/с!    Атауы    ! Қаржыландыру!Объектілердің !  Жылдар бойынша
N !             !     көзі    !ірілендірілген!-------------------
!             !             ! көрсеткіштер ! 2003-ға ! 2003
!             !             ! бойынша құны ! дейін   !
------------------------------------------------------------------
1 !      2      !       3     !       4      !    5    !    6
------------------------------------------------------------------
1.  Сол жақ       республикалық     26481,25    2385,00   6491,60
жағалаудағы   бюджет
инженерлік    ------------------------------------------------
желілер мен   жергілікті         2570,60     983,50   1587,10
жолдар        бюджет
құрылысының   ------------------------------------------------
бағдарламасы  қаржыландыру       7483,05       0,00      0,00
көзі
айқындалған
жоқ
------------------------------------------------------------------
2.  Сумен         республикалық     33855,60       0,00      0,00
қамтамасыз    бюджет
ету және су
тарту жобасы
------------------------------------------------------------------

3.  Программа      источник фи-       9021,10        0,00     0,00
развития       нансирования
систем         не определен
ливневой
канализации
4.  Программа      источник фи-      23918,87        0,00     0,00
развития       нансирования
системы        не определен
централизо-
ванного
теплоснаб-
жения
5.  Программа      источник фи-      12015,09        0,00     0,00
развития       нансирования
системы        не определен
электроснаб-
жения
6.  Программа      собственные         498,00        0,00   171,00
развития       инвестиции
сетей и        ОАО "Казах-
сооружений     телеком"
телекомму-
никаций
7.  Программа      местный           36790,30        0,00  4006,80
реконструкции  бюджет
и строитель-
ства улиц и
дорог
8.  Программа      источник фи-       6310,71        0,00     0,00
строительства  нансирования
инженерно-     не определен
транспортной
инфраструк-
туры на
территориях
интенсивного
сноса
-------------------------------------------------------------------

3.  Нөсерлік      қаржыландыру       9021,10       0,00      0,00
кәріз         көзі
жүйелерін     айқындалған
дамыту        жоқ
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------
4.  Орталықтан.   қаржыландыру      23918,87       0,00      0,00
дырылған      көзі
жылумен       айқындалған
жабдықтау     жоқ
жүйесін
дамыту
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------
5.  Электрмен     қаржыландыру      12015,09       0,00      0,00
жабдықтау     көзі
жүйесін       айқындалған
дамыту        жоқ
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------
6.  Телекоммуни.  "Қазақтелеком"      498,00       0,00    171,00
кациялар      ААҚ-ның өз
желілері мен  инвестициялары
құрылыстарын
дамыту
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------
7.  Көшелер мен   жергілікті        36790,30       0,00   4006,80
жолдар салу   бюджет
және оларды
қайта жаңарту
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------
8.  Қауырт бұзу   қаржыландыру       6310,71       0,00      0,00
аумағындағы   көзі
инженерлік-   айқындалған
көліктік      жоқ
инфрақұрылым
құрылысының
бағдарламасы
------------------------------------------------------------------

Итого по                        158944,57     3368,5   12256,5
проекту и
программам
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
------------------------------------------------------------
N  !       Финансирование по годам млн. тенге              !
п/п!                                                       !
!--------------------------------------------------------
!   2004   !   2005    !   2006   !   2007   !   2008   !
------------------------------------------------------------
1  !     7    !     8     !     9    !    10    !    11    !
------------------------------------------------------------
1.    8658,95    8945,70
--------------------------------
--------------------------------
3542,50    3940,55     1239,59
2.    3280,40   10348,10    10125,93    9121,52     979,65
3.    1656,40    1447,60     1152,40    1020,40     972,80
4.    3750,40    5306,13     5842,30    7197,73     680,64
5.    1670,77    1922,21     1273,20    1454,46    1243,79
6.     115,00       7,00       78,00       5,00      52,00
7.    9626,60    7013,90     5280,60    4558,20    2089,00
8.    2103,60    2103,60     2103,51
-----------------------------------------------------------
34404,62   41034,79    25855,94   23357,3     6017,88
-----------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-----------------------------------------------------
N  ! Финансирование по годам,!       Примечание      !
п/п!       млн. тенге        !                       !
!--------------------------                       !
!    2009    !    2010    !                       !
------------------------------------------------------
1  !     12     !     13     !          14           !
------------------------------------------------------
1.                            Утверждена протоколом
Госкомиссии от 20 июля
2001 года N 11-6/005-198
2.                            За счет внешнего
правительственного займа
Японского Банка Междуна-
родного сотрудничества
3.     1042,60      1728,90   Решение маслихата
города Астаны от 2 мая
2002 г. N 157/30-11.
Требуется разработка
технико-экономического
обоснования
4.      878,63       263,04   Решение маслихата
города Астаны от 2 мая
2002 г. N 160/30-11.
Технико-экономическое
обоснование разработано
5.     2420,88      2029,78   Решение маслихата
города Астаны
от 3 октября 2000 г.

Жоба мен                       158944,57     3368,5   12256,5
бағдарламалар
бойынша жиыны
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
------------------------------------------------------------------
Р/с!                  қаржыландыру, млн. теңге
N !--------------------------------------------------------------
!  2004 !  2005 !  2006 ! 2007 ! 2008 ! 2009 ! 2010 ! Ескерту
------------------------------------------------------------------
1 !   7   !   8   !   9   !  10  !  11  !  12  !  13  !   14
------------------------------------------------------------------
1.  8658,95  8945,70                                   Мемлекеттік
-------------------------------------------------- комиссияның
2001 жылғы
-------------------------------------------------- 20 шілдедегі
3542,50  3940,55  1239,59                          N ІІ-6/005-
-------------------------------------------------- 198 хаттама.
сымен бекі.
тілді.
------------------------------------------------------------------
2.  3280,40 10348,10 10125,93 9121,52 979,65           Жапон халық.
аралық ынты.
мақтастық
банкінің
үкіметтік
сыртқы
қарызының
есебінен
------------------------------------------------------------------
3.  1656,40 1447,60 1152,40 1020,40 972,80 1042,60     Астана
1728,90 қаласы
мәслихатының
2002 ж. 2
мамырдағы N
157/30-11
шешімі.
Техникалық-
экономикалық
негіздеме
әзірлеу
талап
етіледі.
------------------------------------------------------------------
4.  3750,40 5306,13 5842,30 7197,73 680,63 878,63      Астана
263,04 қаласы
мәслихатының
2002 ж. 2
мамырдағы N
160/30-11
шешімі.
Техникалық-
экономикалық
негіздеме
әзірленді.
------------------------------------------------------------------
5.  1670,77 1922,21 1273,20 1454,46 1243,79 2420,88    Астана
2029,78 қаласы
мәслихатының
2002 ж. 3
қазандағы N