О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 1205
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 26, 34, 40-1, 43, 44, 45, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қараша N 1205
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірлері 26, 34, 40-1, 43, 44, 45-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі