О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 123
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2002 года N 123а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 123 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Конституционного Совета Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1 слова "1288 (один миллион двести восемьдесят восемь тысяч тенге)" заменить словами "1228 (один миллион двести двадцать восемь тысяч тенге)";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программы" изложить в следующей редакции:
"Услуги по электронной почте и Интернету. Подключение к сети Интернет по выделенной линии. Модемы - 3 шт., картриджи - 15 шт. Техническое обслуживание компьютерной и организационной техники. Публикация объявления в газете о проведении тендера по государственным закупкам компьютерного и сетевого оборудования.";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программы" изложить в следующей редакции:
"Приобретение сервера - 1, компьютеров - 18, сканера - 1, ксерокса - 1, принтеров - 15, источников бесперебойного питания - 28, HUB 24 port - 1, кабеля 5 категории - 1400 м, патчкорд (3 метровые), наконечники RJ-45 - 10 шт., кабельные короба - 200 м, угол 90 градусов - 40, розетка - 21, коннекторы RG-45 - 50 шт. Приобретение сетевого, прикладного программного обеспечения: для сканера-распознаватель текстов - 1, антивирусное ПО на 28 пользователей - 1. Создание локальной сети".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 123 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 желтоқсан N 123а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 123 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
1) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақтағы "1288 (бip миллион екi жүз сексен сегiз мың теңге)" деген сөздер "1228 (бiр миллион екі жүз жиырма сегiз мың теңге)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық пошта және Интернет бойынша қызметтер. Бөлiп берiлген желi бойынша Интернет желiсiне қосылу. Модем - 3 дана, картридж - 15 дана. Компьютерлiк және ұйымдастыру техникасына техникалық қызмет көрсету. Газетте компьютерлiк және желiлiк жабдықтарды мемлекеттiк сатып алу жөнiнде тендер өткiзу туралы хабарландыру жариялау.";
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны iске асыру жөніндегi шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1 сервер, 18 компьютер, 1 сканер, 1 ксерокс, 15 принтер, 28 үздiксiз қуат беру көзi, 1 - HUB 24 port, 5-санаттағы кабель - 1400 м, патчкорд (3 метрлік), RJ-45 ұштықтары - 10 дана, кабельдiк қораптар - 200 м, 40 - 90 градустық бұрыштар, 21 розетка, 50 дана RG-45 коннекторын сатып алу. Желiлер, қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз ету сатып алу: сканер үшiн - мәтiн тануға - 1,28 пайдаланушыға арналған вирусқа қарсы бағдарламалық қамтамасыз ету - 1. Жергілікті желі құру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі