О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N 1253
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения и дополнения в Гражданский кодекс
Республики Казахстан (Общая часть)
Внести в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть), принятый Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24 (приложение); 1995 г., N 15-16, ст. 109; N 20, ст. 121; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст. 187; N 14, ст. 274; N 19, ст. 370; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 55; ст. 55; N 12, ст. 183, 184; N 13-14, ст. 195, 205; 1998 г., N 2-3, ст. 23; N 5-6 ст. 50; N 11-12, ст. 178; N 17-18, ст. 224, 225; N 23, ст. 429; 1999 г., N 20, ст. 727, 731; N 23, ст. 916; 2000 г., N 18, ст. 336; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52; N 17-18, ст. 240; N 24, ст. 338; 2002 г., N 2, ст. 17; N 10, ст. 102), следующее изменение и дополнение:
предложение второе абзаца четвертого пункта 1 статьи 44 исключить;
пункт 3 статьи 105 дополнить абзацем следующего содержания:
"Запрещается принятие государственным учреждением договорных обязательств, превышающих утвержденный план финансирования на соответствующий финансовый год".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Жалпы бөлім) өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қараша N 1253
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Жалпы бөлім) өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Жалпы бөлім) өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі 1994 жылы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Жалпы бөлім) (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1994 ж., N 23-24 (қосымша); 1995 ж., N 15-16, 109-құжат; N 20, 121-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 2, 187-құжат; N 14, 274-құжат; N 19, 370-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 55, 55-құжат; N 12, 183, 184-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; 1998 ж., N 2-3, 23-құжат; N 5-6, 50-құжат; N 11-12, 178-құжат; N 17-18, 224, 225-құжаттар; N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 20, 727, 731-құжаттар; N 23, 916-құжат; 2000 ж., N 18, 336-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52-құжат;  N 17-18, 240-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 2, 17-құжат; N 10, 102-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
44-баптың 1-тармағы төртінші абзацының екінші сөйлемі алынып тасталсын;
105-баптың 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемеге тиісті қаржы жылына арналып бекітілген қаржыландыру жоспарынан асатын шарттық міндеттемелерді қабылдауға тыйым салынады.".
Қазақстан Республикасының
Президенті