Об образовании Межведомственной комиссии по выработке предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в автомобильных пунктах пропуска Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N 1256
В целях совершенствования единой системы государственного контроля за пересечением границы Республики Казахстан и выработки предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в автомобильных пунктах пропуска Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Межведомственную комиссию по выработке предложений по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в автомобильных пунктах пропуска Республики Казахстан (далее - Комиссия) в следующем составе:
Масимов Карим Кажимканович    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председатель
Джакупов Кабибулла Кабенович  - первый вице-Министр
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
заместитель
Сапарбаев Бердибек Машбекович - Председатель Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан,
заместитель
Тлемисов Нурлан Хайдуллинович - начальник Департамента
таможенного контроля
Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Бектепов Муслим Хайдарович    - заместитель Председателя
Комитета транспортного
контроля Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Уажанов Турсун Ушбаевич       - заместитель директора
Пограничной службы
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Хасенов Сакташ Сатыбалдович   - директор Департамента
защиты и карантина растений
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан
Мынжанов Марат Турсынаевич    - директор Департамента
ветеринарии Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Абдрахманов                   - заместитель Председателя
Марат Маулетжанович             Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Айтекенов Кайрат Мендыбаевич  - директор Департамента
планирования расходов
отраслевых органов
Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Баялиев Рустам Ахатханович    - директор Департамента
регулирования торговой
деятельности, экспортного
контроля и вступления в ВТО
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Байсеркин Бауржан Сатжанович  - заместитель Председателя
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының автомобильдік өткізу бекеттерінде бірыңғай бақылау-өткізу бекеттерін жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қараша N 1256
Қазақстан Республикасының шекарасынан өтуді мемлекеттік бақылаудың бірыңғай жүйесін жетілдіру және Қазақстан Республикасының автомобильдік өткізу бекеттерінде бірыңғай бақылау-өткізу бекеттерін жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының автомобильдік өткізу бекеттерінде бірыңғай бақылау-өткізу бекеттерін жайластыру және дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі - Комиссия) мынадай құрамда құрылсын:
Мәсімов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы       Министрінің орынбасары, төраға
Жақыпов               - Қазақстан Республикасының Көлік
Қабиболла Қабенұлы      және коммуникациялар бірінші
вице-министрі, орынбасар
Сапарбаев             - Қазақстан Республикасы Кедендік
Бердібек Мәшбекұлы      бақылау агенттігінің төрағасы,
орынбасар
Тілемісов             - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Хайдоллаұлы      Кедендік бақылау агенттігі Кедендік
бақылау департаментінің бастығы
Бектепов              - Қазақстан Республикасының Көлік
Мүслім Хайдарұлы        және коммуникациялар министрлігі
Көліктік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Уажанов               - Қазақстан Республикасының
Тұрсын Үшбайұлы         Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Хасенов               - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы     шаруашылығы министрлігі Өсімдік
қорғау және карантині
департаментінің директоры
Мыңжанов              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Тұрсынайұлы       шаруашылығы министрлігі
Ветеринария департаментінің
директоры
Әбдірахманов          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Марат Мәулетжанұлы      министрлігі Салық комитеті
төрағасының орынбасары
Әйтекенов             - Қазақстан Республикасының
Қайрат Меңдібайұлы      Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментінің директоры
Баялиев               - Қазақстан Республикасының
Рустам Ахатханович      Индустрия және сауда министрлігі
Сауда қызметін реттеу, экспорттық
бақылау және Дүниежүзілік Сауда
Ұйымына ену департаментінің
директоры
Байсеркин             - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Сәтжанұлы      Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитеті төрағасының орынбасары

2. Комиссии в месячный срок разработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по обустройству и развитию единых контрольно-пропускных пунктов в автомобильных пунктах пропуска Республики Казахстан.
3. Определить рабочим органом Комиссии Агентство таможенного контроля Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Комиссия бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының автомобильдік өткізу бекеттерінде бірыңғай бақылау-өткізу бекеттерін жайластыру және дамыту жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін әрі Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Комиссияның жұмыс органы болып белгіленсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі