О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2002 года N 1271
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124) следующие изменения и дополнения:
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акмолинская область":
строки, порядковые номера 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 13, исключить;
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"6     АКМ-001105    ОАО "Племенное хозяйство "Астана-кус";
дополнить строкой, порядковый номер 13-6, следующего содержания:
"13-6  СТЛ-000209    ОАО "Асыл тулiк";
в разделе "г. Астана":
строки, порядковые номера 14, 17, 21-1 (ЗАО "Акмолинская полиграфия"), 21-4, 21-10 (ЗАО "Нефтеконсалтинг"), 21-17, 21-18, исключить;
строку, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"21    АКМ-010257    ОАО "Kazakhstan airlines";
дополнить строками, порядковые номера 21-33, 21-34, 21-35, 21-36, 21-37, 21-38, 21-39, 21-40, 21-42, следующего содержания:
"21-33 СТЛ-000218    ЗАО "Аграрная кредитная корпорация"
21-34  СТЛ-000339    ЗАО "Банк развития Казахстана"
21-35  СТЛ-000192    ЗАО "Институт законодательства Республики
Казахстан"
21-36  СТЛ-000104    ЗАО "Корпорация развития столицы"
21-37  СТЛ-000205    ЗАО "Республиканский информационно-выставочный
центр по малому предпринимательству"
21-38  СТЛ-000099    ЗАО "Телерадиокомплекс Президента РК"
21-39  АЛА-005204    ЗАО "Национальные информационные технологии"
21-40  СТЛ-000189    ОАО "Астанаэнергосервис"
21-42  СТЛ-000356    ТОО "Казахстанско-Китайское СП "Синьту";
в разделе "г. Алматы":
строки, порядковые номера 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 51, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 81, 82, 87, 89, 93, 96, 101, 106, 107, 110, 112, 113, 122, 123, 123-5, 123-6 (ЗАО "Институт питания"), 123-7, 123-8 (ОАО "Казспортобеспечение"), 123-15, 123-16, 123-17, 123-18, 123-20, 123-24, 123-25, 123-28, 123-53, исключить;
строки, порядковые номера 70, 85, 94, 123-14, изложить в следующей редакции:
"70    АЛА-001499    ОАО "Радиотехнический завод"
85     АЛА-002681    ОАО "Акционерная компания "Зан"

Қазақстан Республикасы Yкіметiнің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 қараша N 1271
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Ақмола облысы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрлерi 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 13-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6      AKM-001105   "Астана құс" асыл тұқымды шаруашылығы"
ААҚ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 13-6-жолмен толықтырылсын:
"13-6   СТЛ-000209   "Асыл түлiк" ААҚ";
"Астана қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 14, 17, 21-1 ("Ақмола полиграфиясы" ЖАҚ), 21-4, 21-10 ("Мұнайконсалтинг" ЖАҚ), 21-17, 21-18-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 21-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"21     AKM-010257   "Kazakhstan аirlinеs" ААҚ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 21-33, 21-34, 21-35, 21-36, 21-37, 21-38, 21-39, 21-40, 21-42-жолдармен толықтырылсын:
"21-33  СТЛ-000218   "Аграрлық кредит корпорациасы" ЖАҚ
21-34   СТЛ-000339   "Қазақстанның Даму Банкi" ЖАҚ
21-35   СТЛ-000192   "Қазақстан Республикасының Заң
институты" ЖАҚ
21-36   СТЛ-000104   "Астананы дамыту корпорациясы" ЖАҚ
21-37   СТЛ-000205   "Республикалық шағын кәсiпкерлiк
жөнiндегi ақпараттық-көрме орталығы" ЖАҚ
21-38   СТЛ-000099   "ҚР Президентiнiң телерадиокешенi" ЖАҚ
21-39   АЛА-005204   "Ұлттық ақпараттық технологиялар" ЖАҚ
21-40   СТЛ-000189   "Астанаэнергосервис" ААҚ
21-42   СТЛ-000356   "Қазақстан-Қытай "Синьту" БК" ЖШС";
"Алматы қаласы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрлерi 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 51, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 81, 82, 87, 89, 93, 96, 101, 106, 107, 110, 112, 113, 122, 123, 123-5, 123-6 ("Тағам институты" ЖАҚ), 123-7, 123-8 ("Қазспортқамтамасызету" AAҚ), 123-15, 123-16, 123-17, 123-18, 123-20, 123-24, 123-25, 123-28, 123-53-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 70, 85, 94, 123-14-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"70     АЛА-001499   "Радиотехникалық зауыт" ААҚ
85      АЛА-002681   "Заң" акционерлiк компаниясы" ААҚ

94     АЛА-003256    ЗАО "Центр по работе с финансовыми
задолженностями"
123-14 СТЛ-000197    ЗАО "Институт экспериментальной биологии
им. Ф.М. Мухамедгалиева";
дополнить строками, порядковые номера 123-66, 123-67, 123-68, 123-69, 123-70, 123-71, 123-72, 123-73, 123-74, 123-75, 123-76, 123-77, 123-78, 123-79, 123-80, 123-81, 123-82, следующего содержания:
"123-66 АЛА-001939   ЗАО "Гулден"
123-67  АЛА-005175   ЗАО "Казак газеттерi"
123-68  АЛА-005203   ЗАО "Казахстанский оператор рынка
электрической энергии и мощности"
123-69  АЛА-005277   ЗАО "Казахстанская ипотечная компания"
123-70  АЛА-005265   ЗАО "Казахстанский фонд гарантирования
(страхования) вкладов физических лиц"
123-71  АЛА-002392   ЗАО "Казахстанская фондовая биржа"
123-72  АЛА-003871   ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг"
123-73  СТЛ-000451   ЗАО "Казахстанский актуарный центр"
123-74  АЛА-005278   ЗАО "Процессинговый центр"
123-75  СТЛ-000210   ЗАО "Республиканский инновационный фонд"
123-76  АЛА-001193   ЗАО "Алматинский институт энергетики и связи"
123-77  АЛА-000500   ЗАО "Казахская академия питания"
123-78  РСП-001872   ОАО "Акжол"
123-79  АЛА-001591   ОАО "Акционерная страховая компания
"Коммеск-Oмip"
123-80  АЛА-002411   ОАО "Корпорация "Казреклама"
123-81  СТЛ-000384   ОАО "СП "Васильковское золото"
123-82  СТЛ-000312   ТОО "Казахско-турецкое СП "Медеу-Эмсаш-
Алматы";
в разделе "Актюбинская область":
строки, порядковые номера 124, 130, 132, 133, исключить;
в разделе "Атырауская область":
строки, порядковые номера 140, 143, 144, 145, исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 146, 148, 149, 150, 153, 154, 157, 159, 164, 165, 165-2, 165-5, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 165-8, 165-9, следующего содержания:
"165-8  СЕМ-000076   ОАО "Аягузские электрические сети"
165-9   СТЛ-000389   ОАО "Финансово-промышленная группа
"Семей";
в разделе "Жамбылская область":
строки, порядковые номера 166, 180-2, исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 185, 191, 192, 194, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 194-3, следующего содержания:
"194-3  ЗКО-010632   ОАО "Конденсат";
в разделе "Карагандинская область":
строки, порядковые номера 198, 199, 201, 202, 214-3, исключить;
в разделе "Кызылординская область":
строки, порядковые номера 216, 217, 218, исключить;
в разделе "Костанайская область":
строки, порядковые номера 219, 221, 225, 228, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 229-5, следующего содержания:
"229-5  КСТ-011067   ЗАО "Центр малого бизнеса";
в разделе "Мангистауская область":

94      АЛА-003256   "Қаржы берешектерiмен жұмыс жөнiндегi
орталық" ЖАҚ
123-14  СТЛ-000197   "Ф.М. Мұхаметғалиев атындағы
эксперименталдық биология институты" ЖАҚ;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 123-66, 123-67, 123-68, 123-69, 123-70, 123-71, 123-72, 123-73, 123-74, 123-75, 123-76, 123-77, 123-78, 123-79, 123-80, 123-81, 123-82-жолдармен толықтырылсын:
"123-66 АЛА-001939   "Гүлден" ЖАҚ
123-67  АЛА-005175   "Қазақ газеттерi" ЖАҚ
123-68  АЛА-005203   "Қазақстан электр энергиясы мен қуаты
рыногының операторы" ЖАҚ
123-69  АЛА-005277   "Қазақстан ипотека компаниясы" ЖАҚ
123-70  АЛА-005265   "Қазақстандық жеке тұлғалардың салымдарын
кепiлдендiру (сақтандыру) қоры" ЖАҚ
123-71  АЛА-002392   "Қазақстандық қор биржасы" ЖАҚ
123-72  АЛА-003871   "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийi"
ЖАҚ
123-73  СТЛ-000451   "Қазақстандық актуарлық орталық" ЖАҚ
123-74  АЛА-005278   "Процессинг орталығы" ЖАҚ
123-75  СТЛ-000210   "Республикалық инновация қоры" ЖАҚ
123-76  АЛА-001193   "Алматы энергетика және байланыс
институты" ЖАҚ
123-77  АЛА-000500   "Қазақ тағам академиясы" ЖАҚ
123-78  РСП-001872   "Ақжол" ААҚ
123-79  АЛА-001591   "Коммеск-өмiр" акционерлiк сақтандыру
компаниясы" ААҚ
123-80  АЛА-002411   "Қазжарнама" корпорациясы" ААҚ
123-81  СТЛ-000384   "Васильков алтыны" БК" ААҚ
123-82  CTЛ-000312   "Медеу-Эмсаш-Алматы" қазақ-түрiк БК"
ЖШС";
"Ақтөбе облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 124, 130, 132, 133-жолдар алынып тасталсын;
"Атырау облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 140, 143, 144, 145-жолдар алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 146, 148, 149, 150, 153, 154, 157, 159, 164, 165, 165-2, 165-5-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 165-8, 165-9-жолдармен толықтырылсын:
"165-8  СЕМ-000076   "Аягөз электр желiлерi" ААҚ
165-9   СТЛ-000389   "Семей" қаржы-өнеркәсiп тобы" ААҚ";
"Жамбыл облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 166, 180-2-жолдар алынып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрлерi 185, 191, 192, 194-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 194-3-жолмен толықтырылсын:
"194-3  ЗКО-010632   "Конденсат" ААҚ";
"Қарағанды облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 198, 199, 201, 202, 214-3-жолдар алынып тасталсын;
"Қызылорда облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 216, 217, 218-жолдар алынып тасталсын;
"Қостанай облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 219, 221, 225, 228-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 229-5-жолмен толықтырылсын:
"229-5  KCT-011067   "Шағын бизнес орталығы" ЖАҚ";
"Маңғыстау облысы" деген бөлiмде:

строки, порядковые номера 230, 231, 232, 236, 236-1, 236-2, 236-3, 236-4, 236-5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 236-7, следующего содержания:
"236-7  МНГ-000018   ОАО "Казахский научно-исследовательский и
проектный институт нефти и газа";
в разделе "Павлодарская область":
строки, порядковые номера 241, 242, 244, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 265-6, 265-7, 265-8, следующего содержания:
"265-6  ПВЛ-000110   ЗАО "Испытатель"
265-7   ПВЛ-011137   ЗАО "Павлодарский нефтехимический завод"
265-8   ПВЛ-011099   ЗАО "Экибастузский энергоцентр";
в разделе "Северо-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 268, 273, 274, 275, 279, 280, исключить;
в разделе "Южно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 281, 285, 287, 288, 289, 290, 291, 293, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 295, 296, следующего содержания:
"295    ЮКО-011004   ЗАО "Туран-Береке"
296     ЮКО-011189   ЗАО "Шымкентфосфор".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрлерi 230, 231, 232, 236, 236-1, 236-2, 236-3, 236-4, 236-5-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 236-7-жолмен толықтырылсын:
"236-7  МНГ-000018   "Қазақ мұнай және газ ғылыми-зерттеу
және жобалау институты" ААҚ";
"Павлодар облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 241, 242, 244, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 265-6, 265-7, 265-8-жолдармен толықтырылсын:
"265-6  ПВЛ-000110   "Сынаушы" ЖАҚ
265-7   ПВЛ-011137   "Павлодар мұнай-химия зауыты" ЖАҚ
265-8   ПВЛ-011099   "Екiбастұз энергия орталығы" ЖАҚ;
"Солтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 268, 273, 274, 275, 279, 280-жолдар алынып тасталсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 281, 285, 287, 288, 289, 290, 291, 293-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 295, 296-жолдармен толықтырылсын:
"295    ЮКО-011004   "Тұран-Береке" ЖАҚ
296     ЮKO-011189   "Шымкентфосфор" ЖАҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі