О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2002 года N 886
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1272. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 июля 2005 г. N 740
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2002 года N 886 "Об утверждении Правил привлечения и использования грантов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 286) следующие изменения:
в пункте 2 слова "Министерство экономики и торговли" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования";
в Правилах привлечения и использования грантов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. По характеру взаимоотношений между процессами бюджетного планирования и привлечения безвозмездной помощи в рамках ОПР гранты подразделяются на связанные и несвязанные:
1) связанный грант предусматривает дальнейшее заимствование Правительством Республики Казахстан у донора или выдачу государственной гарантии Республики Казахстан донору, предоставившему грант, или софинансирование из государственного бюджета;
2) несвязанный грант не предусматривает дальнейшее заимствование Правительством Республики Казахстан у донора или выдачу государственной гарантии Республики Казахстан донору, предоставившему грант, или софинансирование из государственного бюджета.";
в пункте 21 слова "Министерство финансов" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 886 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қараша N 1272. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 740 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Гранттар тарту және пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 8 тамыздағы N 886  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 286-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Гранттар тарту және пайдалану ережесiнде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Бюджеттік жоспарлау және ДРК шеңберiнде өтемсiз көмек тарту процестерi арасындағы өзара қатынастардың сипатына қарай гранттар байланысты және байланыссыз болып бөлiнедi:
1) байланысты грант Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң грант ұсынған донордан одан әрi қарыз алуын немесе донорға Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігiн берудi немесе мемлекеттiк бюджеттен бiрлесiп қаржыландыруды көздейдi;
2) байланыссыз грант Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң грант ұсынған донордан одан әрi қарыз алуын немесе донорға Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiн берудi немесе мемлекеттiк бюджеттен бiрлесiп қаржыландыруды көздемейдi.";
21-тармақтағы "Қаржы министрлiгiне" деген сөздер "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі