Некоторые вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года N 1293
В соответствии со статьей 45 Гражданского кодекса  Республики Казахстан и в целях эффективной организации государственного санитарно-эпидемиологического надзора по охране границ Республики Казахстан от завоза карантинных и особо опасных инфекций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Управление санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем разделения его на государственные учреждения: "Северо-Западное региональное управление санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" и "Юго-Восточное региональное управление санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (далее - Органы) в пределах утвержденного лимита штатной численности территориальных органов названного Комитета;
2) государственное учреждение "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем разделения его на государственные учреждения "Северо-Западный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" и "Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на воздушном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (далее - Учреждения).
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить разделительные балансы реорганизуемых организаций, положения об органах, уставы учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 9 желтоқсан N 1293
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң  45-бабына  сәйкес және Қазақстан Республикасының шекарасын карантиндiк және аса қауiптi инфекциялардың әкелiнуiнен қорғау жөнiндегi мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалауды тиiмдi ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi оны: "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгі Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Солтүстiк-Батыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мен "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Оңтүстiк-Шығыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемелерiне (бұдан әрi - Органдар) аталған Комитеттiң аумақтық органдары штат санының бекiтiлген лимитi шегiнде бөлу жолымен;
2) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттiк мекемесi оны: "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Солтүстiк-Батыс аймақтық әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мен "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Оңтүстiк-Шығыс аймақтық әуе көлiгіндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" мемлекеттік мекемелерiне (бұдан әрi - Мекемелер) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнің Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетi заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) қайта ұйымдастырылатын ұйымдардың бөлу теңгерiмдерiн, органдар туралы ережелерiн, мекемелердiң жарғыларын бекітсін және оларды әділет органдарында мемлекеттік тiркеудi қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулар бекiтілсiн.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2002 года N 1293
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604  )
2. В постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в подфункции 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 051 "Профилактика и борьба с опасными инфекциями":
подпрограмму 032 изложить в следующей редакции:
"032      Юго-Восточный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте                     5744,7";
дополнить подпрограммой 000 следующего содержания:
"000      Северо-Западный региональный центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте                     472,3".
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1125  )
4. В постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2002 год":
в приложении 16 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в программе 051 "Профилактика и борьба с опасными инфекциями":
подпрограмму 032 изложить в следующей редакции:
"032 Юго-Восточный  Содержание Юго-Восточ- 2002 год  Юго-Восточный
региональный   ного регионального               региональный
центр          центра санитарно-                центр сани-
санитарно-     эпидемиологической               тарно-эпиде-
эпидемиоло-    экспертизы на воздуш-            миологичес-
гической       ном транспорте с                 кой экспер-
экспертизы     утвержденной штатной             тизы на
на воздушном   численностью 26                  воздушном
транспорте     единиц на выполнение             транспорте
возложенных на данное            Комитета
учреждение функций               государст-
венного
санитарно-
эпидемио-
логического
надзора Ми-
нистерства
здравоохра-
нения Рес-
публики
Казахстан";
дополнить подпрограммой 000 следующего содержания:
"000 Северо-        Содержание Северо-     2002 год  Северо-
Западный       Западного региональ-             Западный ре-
региональный   ного центра санитар-             гиональный
центр          но-эпидемиологической            центр сани-
санитарно-     экспертизы на воздуш-            тарно-эпиде-
эпидемиоло-    ном транспорте с                 миологичес-
гической       утвержденной штатной             кой экспер-
экспертизы     численностью 11 еди-             тизы на
на воздушном   ниц на выполнение                воздушном
транспорте     возложенных на данное            транспорте
учреждение функций               Комитета
государст-
венного
санитарно-
эпидемио-
логического
надзора Ми-
нистерства
здравоохра-
нения Рес-
публики
Казахстан".

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1293 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен
2. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
5 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" деген кiшi функцияда:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген әкімшi бойынша:
051 "Қатерлi жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға қарсы күрес жүргiзу" деген бағдарламада:
032 кішi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"032 Оңтүстiк-Шығыс аймақтық
әуе көлiгiндегі санитарлық-эпидемиологиялық
сараптама орталығы                              5744,7";
мынадай мазмұндағы 000 кішi бағдарламамен толықтырылсын:
"000 Солтүстiк-Батыс аймақтық
әуе көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық
сараптама орталығы                              472,3".
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N  1125  қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 16-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
051 "Aca қауiптi жұқпалардың алдын алу және оларға қарсы күрес" деген бағдарламасында:
032 кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"032   Оңтүстiк-         Осы мекемеге  2002 Қазақстан
Шығыс             жүктелген     жыл  Республикасының
аймақтық          функцияларды       Денсаулық сақтау
әуе көлiгiндегi   орындауға          министрлігі
санитарлық-       бекітілген штат    Мемлекеттiк
эпидемиологиялық  санының            санитарлық-
сараптама         26 бiрлiгiмен      эпидемиологиялық
орталығы          Оңтүстiк-          қадағалау комите.
Шығыс              тінің Оңтүстік-
аймақтық әуе       Шығыс аймақтық
көлiгiндегi        әуе көлiгiндегi
санитарлық-        санитарлық-
эпидемиология.     эпидемиологиялық
лық сараптама      сараптама
орталығын ұстау    орталығы";
мынадай мазмұндағы 000 кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"000   Солтүстiк-        Осы мекемеге  2002 Қазақстан
Батыс             жүктелген     жыл  Республикасының
аймақтық          функцияларды       Денсаулық сақтау
әуе               орындауға          министрлiгi
көлiгiндегi       бекітілген штат    Мемлекеттiк
санитарлық-       санының            санитарлық-
эпидемиологиялық  11 бiрлiгiмен      эпидемиологиялық
сараптама         Солтүстiк-Батыс    қадағалау кoмите.
орталығы          аймақтық әуе       тiнiң Солтүстiк-
көлiгiндегi        Батыс аймақтық
санитарлық-        әуе көлiгiндегi
эпидемиология.     санитарлық-
лық сараптама      эпидемиологиялық
орталығын ұстау    сараптама
орталығы".