О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 1306
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870 "О создании Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске:
Альмухамбетова             - начальника отдела защиты
Орала Жексембаевича          имущественных прав государства
управления защиты имущественных
прав государства, договоров и
претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики
Казахстан,
Арифханова                 - начальника управления
Айдара Абдразаковича         заимствования Департамента
государственного долга и
кредитования Министерства
финансов Республики Казахстан;
строки:
"Шардарбек                 - председатель Комитета по делам
Шарипбек Шардарбекович       строительства Министерства
экономики и торговли Республики
Казахстан, заместитель
председателя;
Утегулов                   - и.о. директора Департамента
Маулен Амангельдиевич        государственного заимствования
Министерства финансов Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Шардарбек                 - председатель Комитета по делам
Шарипбек Шардарбекович       строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель
председателя;
Утегулов                   - директор Департамента
Маулен Амангельдиевич        планирования, государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственной комиссии по завершению строительства представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан акт о приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 12 желтоқсан N 1306
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әлмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының
Орал Жексембайұлы         Әдiлет министрлiгі Мемлекеттiң
мүліктік құқықтарын қорғау,
шарттар және талап-қуыным
жұмысы басқармасы мемлекеттiң
мүлiктiк құқықтарын қорғау
бөлiмiнiң бастығы;
Әрiпханов               - Қазақстан Республикасының
Айдар Әбдiразақұлы        Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
борыш және несие беру департаментi
қарыз алу басқармасының бастығы;
мына жолдар:
"Шардарбек              - Қазақстан Республикасының
Шәрiпбек Шардарбекұлы     Экономика және сауда
министрлігінiң Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары;
Өтеғұлов                - Қазақстан Республикасы
Мәулен Амангелдiұлы       Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
қарыз алу департаментi директорының
мiндетiн атқарушы";
мынадай редакцияда жазылсын:
"Шардарбек              - Қазақстан Республикасының
Шәрiпбек Шардарбекұлы     Индустрия және сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары;
Өтеғұлов                - Қазақстан Республикасы
Мәулен Амангелдiұлы       Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Жоспарлау, мемлекеттiк
қарыз алу және несие беру
департаментiнiң директоры";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мемлекеттiк комиссия құрылыстың аяқталысымен Семей қаласындағы Epтiс өзенi арқылы өтетiн көпiрдi пайдалануға қабылдап алу туралы актiнi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бекiтуiне ұсынсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі