О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 1307
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики казахстан "Об изменении границ города Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
Об изменении границ города Алматы
В соответствии с представлением Правительства Республики Казахстан, подготовленным согласно статье 9 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, и учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Алматы и Алматинской области, постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Карасайского и Талгарского районов Алматинской области согласно приложению, общей площадью 3723,0 гектара.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от _____ N______
Экспликация
части земель Алматинской области,
передаваемых в границы города Алматы
в гектарах
N
п/п
Наименование
районов
Всего
земель
В том числе
------------------------------------------
пашни ! многолетние !паст- !ого-!всего
! насаждения  !бища  !роды!сель-
!-------------!      !    !хоз-
!всего!из них !      !    !угодий
!     !садов  !      !    !
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 12 желтоқсан N 1307
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сай дайындалған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң ұсынымына сәйкес және Алматы қаласы мен Алматы облысының өкiлдi және жергiлiктi органдарының пiкiрiн ескере отырып, ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Алматы қаласының шекарасы оның шегiне Алматы облысының Қарасай және Талғар аудандарының жалпы алаңы 3723,0 гектар жерiн (қосымшаға сәйкес) қоса отырып өзгертiлсiн.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентінің "___"_________
N ____ Жарлығына
қосымша
Алматы қаласының шекарасына берілетін
Алматы облысы жерлері бөлігінің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
гектармен
------------------------------------------------------------------
Р/c!  Аудандар   ! Барлық !               Оның ішінде
N !   атауы     !   жер  !---------------------------------------
!             !        !сүді.! көпжылдық !жайылым.!бау- !барлық
!             !        !гер  !  екпелер  ! дықтар !бақ. !ауыл
!             !        !     !-----------!        !шалар!шаруа.
!             !        !     !бар.!оның  !        !     !шылығы
!             !        !     !лығы!ішінде!        !     !жайы.
!             !        !     !    !баулар!        !     !лымдары
------------------------------------------------------------------
1 !      2      !    3   !  4  !  5 !  6   !   7    !  8  !   9
------------------------------------------------------------------